Jarl.quote:Op woensdag 23 november 2011 21:20 schreef SoldMayor het volgende:
Hoe kom ik aan een huis?
ik wil verdomme een fatsoenlijke plek hebben om mijn spullen te kunnen opbergen.
En dan?quote:
Ideaal voor school of om fok te volgen terwijl ik skyrim speel.quote:
Er zit niks anders op dan 'm neer te knallenquote:Op woensdag 23 november 2011 21:10 schreef ImMaxa het volgende:
Ik heb ook last van een gebugde quest bij de companions, met een dungeon die ik moest schoonvegen terwijl ik daar eerder al geweest was. Zaten weer bandieten in, vermoord, maar vervolgens staat de quest bij 'complete' terwijl het laatste punt (persoon aanspreken) nog niet gedaan is. En dus staat er een pijl boven hem, maar is de quest geen gespreksoptie en kan die pijl ook niet wegkrijgen. (Kan hem in de questlog ook niet deselecteren, want al compleet volgens de game)
Als je die quest markeert als actief krijg je als het goed is gewoon een locatie te zien hoor.quote:Op woensdag 23 november 2011 21:49 schreef TweeGrolsch het volgende:
Zit vast in één of andere grot. En iedere keer als ik weer begin zitten er 3 van die gassies achter me aan en vermoorden me![]()
Vaag spel. Bij quests staat er ook niks aangegeven.
"ik ben m;n zout kwijtgeraakt in een grot". Maar verder niet waar die fucking grot is. Hoe moet ik die gvd nou vinden.
Maak je quest actief en kijk op de map.quote:Op woensdag 23 november 2011 21:49 schreef TweeGrolsch het volgende:
Zit vast in één of andere grot. En iedere keer als ik weer begin zitten er 3 van die gassies achter me aan en vermoorden me![]()
Vaag spel. Bij quests staat er ook niks aangegeven.
"ik ben m;n zout kwijtgeraakt in een grot". Maar verder niet waar die fucking grot is. Hoe moet ik die gvd nou vinden.
ZEI IK ALquote:Op woensdag 23 november 2011 21:56 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Maak je quest actief en kijk op de map.
Die update dingen kan je toch gewoon uitschakelen bij steam?quote:Op woensdag 23 november 2011 22:13 schreef vosss het volgende:
GODVERDOMME HOERE KUT STEAM MET JE UPDATE NEWS KAP DAARMEE MN SKYRIM KNALT ER TELKENS UIT ALS JE DAT DOET HOMO
Ps: ik ben de stormjurken in elkaar aan het tiefen.
Kan ik daarna nog wat met die stad?
Je kan ook clairvoyance spell gebruiken (neem aan dat je die hebtquote:Op woensdag 23 november 2011 21:49 schreef TweeGrolsch het volgende:
Zit vast in één of andere grot. En iedere keer als ik weer begin zitten er 3 van die gassies achter me aan en vermoorden me![]()
Vaag spel. Bij quests staat er ook niks aangegeven.
"ik ben m;n zout kwijtgeraakt in een grot". Maar verder niet waar die fucking grot is. Hoe moet ik die gvd nou vinden.
Zeker, maar als ik een moment kan klagen en kankeren op Steam dan grijp ik dat aanquote:Op woensdag 23 november 2011 22:15 schreef Silv het volgende:
[..]
Die update dingen kan je toch gewoon uitschakelen bij steam?
Slapen. Serieusquote:Op woensdag 23 november 2011 22:24 schreef Zolder het volgende:
Pff hoe join ik nou de dark brotherhood? Ik heb in windhelm die moord quest voltooid en met iedereen al gepraat enzo. Ben dat kind al wel tegengekomen maa kon niet echt n gesprek met m aangaan.
Aye, dat is wel vervelend ja als ze maar blijven vliegen (of alleen op een gebouw landen).quote:Op woensdag 23 november 2011 22:56 schreef ImMaxa het volgende:
Ik heb geloof ik 1 keer een Blooddragon gedood, die viel aan terwijl ik in Dawnstar was, en een flink aantal personen hielp mee vechten. Al was er 1 persoon die zich verstopte op de bodem van het aangrenzende water. Zag er nogal maf uit. Uiteindelijk met moeite neergelegd, vooral omdat 't beest weigerde om eens te gaan zitten om mijn Legendary Glass Warhammer in zijn bek te ontvangen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen referral hier.
quote:Op woensdag 23 november 2011 22:59 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Mainquest einde spoiler:Same. Maar ik speel eigenlijk op te makkelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beest bleef inderdaad maar rondvliegen, en landde af en toe op een gebouw. Heb ook een goede boog bij me (vooral voor sneak attacks in dungeons), maar daarmee ging het nogal traag. Uiteindelijk toen hij nog iets van 40% HP had landde hij eindelijk binnen bereik van mijn warhammer. Toen was het snel voorbij, met weer een soul voor mijn collectie.quote:Op woensdag 23 november 2011 22:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Aye, dat is wel vervelend ja als ze maar blijven vliegen (of alleen op een gebouw landen).
Niet zo moeilijk met mijn archery in combinatie met die inzoom perk + 50% tijdvertraging
Zeg, is er veel verschil tussen paarden? Ik had eerst het bruine dier van Whiterun en die viel dus alles direct aan. Ik heb nu de bruin-witte van Markath en dat beest rent alleen maar weg en ben ik na elk gevecht domweg kwijtIs dat standaard?
Hartinfarct? Ouderdom? Brainrot?quote:Op woensdag 23 november 2011 23:04 schreef ImMaxa het volgende:
Paarden geen idee. Ben eigenlijk gestopt met ze te kopen nadat ik er een stuk of 4 was verloren in korte tijd. Soms vermoord door vijanden, eentje door valschade, en de laatste viel zonder duidelijke reden dood neer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |