Zelfs als ik een dag naar mijn idee bijna niet post, sta ik er nog inquote:Op woensdag 23 november 2011 12:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik heb trouwens net de top 100 gezien...wist niet dat ik er zo veel in stond
Ik krijg 2x bezoek. Eerst van een hulpverlener en daarna van een ex (tevens een vriendin) van mequote:Op woensdag 23 november 2011 12:26 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Zelfs als ik een dag naar mijn idee bijna niet post, sta ik er nog in
Ik heb gewoon geen leven ofzo.
Maar vandaag even wel, ik ga zo op de trein stappen.
Jep, en logerenquote:Op woensdag 23 november 2011 12:28 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik krijg 2x bezoek. Eerst van een hulpverlener en daarna van een ex (tevens een vriendin) van me
Wat ga je straks doen? Naar Newbie?
Ik stond vroeger nog wel eens op 1.quote:Op woensdag 23 november 2011 12:26 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Zelfs als ik een dag naar mijn idee bijna niet post, sta ik er nog in
Ik heb gewoon geen leven ofzo.
Maar vandaag even wel, ik ga zo op de trein stappen.
Ik was altijd al beter in gamen+geen leven hebben dan een beetje forummen+geen leven hebben. Ik heb naast fok gewoon een leven, ik ben dan vaak met m'n mod bezig voor de eerstvolgende lanparty. Daarom reageer ik vaak niet direct hoewel ik wel op online staquote:Op woensdag 23 november 2011 12:34 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik stond vroeger nog wel eens op 1.Laatste tijd gelukkig niet meer. Maar toch vind ik mijn gemiddelde soms al raar. 82 per dag is niet veel gemiddeld, maar wel als je dat al meer dan 2 jaar volhoud.
Ik heb ook een leven, alleen ik kan prima FOK!ken tijdens mijn studie.quote:Op woensdag 23 november 2011 12:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik was altijd al beter in gamen+geen leven hebben dan een beetje forummen+geen leven hebben. Ik heb naast fok gewoon een leven, ik ben dan vaak met m'n mod bezig voor de eerstvolgende lanparty. Daarom reageer ik vaak niet direct hoewel ik wel op online sta
Ik zit er aan te denken later iets in de hulpverlening te gaan doen. Heb alleen nog geen idee wat. Zit er wel aan te denken om dan een opleiding onder m'n niveau te gaan doen zodat ik het kan volhouden ook als ik weer eens in een dip zit (wat helaas toch wel geregeld voorkomt)quote:Op woensdag 23 november 2011 12:37 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik heb ook een leven, alleen ik kan prima FOK!ken tijdens mijn studie.
hulpverlening, afschuwelijk werk lijkt me dat. Onder je niveau bestaat niet, je bent de keuzes die je maakt, iets als onder je niveau zien is gewoon onzin. Als ik kok zou willen worden, zou ik kok worden, ben ik dan onder mijn niveau bezig alleen omdat het een mbo is? Neehoor, ik doe gewoon wat ik leuk vind. Ik kan ook naar de universiteit gaan, is het dan onder mijn niveau dat ik het niet doe? Neehoor, ik doe gewoon wat ik tof vind.quote:Op woensdag 23 november 2011 12:38 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik zit er aan te denken later iets in de hulpverlening te gaan doen. Heb alleen nog geen idee wat. Zit er wel aan te denken om dan een opleiding onder m'n niveau te gaan doen zodat ik het kan volhouden ook als ik weer eens in een dip zit (wat helaas toch wel geregeld voorkomt)
Wat komt die hulpverlener doen als ik vragen mag?quote:Op woensdag 23 november 2011 12:28 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik krijg 2x bezoek. Eerst van een hulpverlener en daarna van een ex (tevens een vriendin) van me
Wat ga je straks doen? Naar Newbie?
Me helpen in het huishouden + gesprekjequote:Op woensdag 23 november 2011 12:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wat komt die hulpverlener doen als ik vragen mag?
Naja, ik bedoelde het niet denegrerend of zo iets, maar meer dat ik (hoewel ik wel VWO heb afgemaakt) iets wil gaan doen wat normaliter "te makkelijk" wordt geacht voor de gemiddelde VWOerquote:Op woensdag 23 november 2011 12:41 schreef Myraela het volgende:
[..]
hulpverlening, afschuwelijk werk lijkt me dat. Onder je niveau bestaat niet, je bent de keuzes die je maakt, iets als onder je niveau zien is gewoon onzin. Als ik kok zou willen worden, zou ik kok worden, ben ik dan onder mijn niveau bezig alleen omdat het een mbo is? Neehoor, ik doe gewoon wat ik leuk vind. Ik kan ook naar de universiteit gaan, is het dan onder mijn niveau dat ik het niet doe? Neehoor, ik doe gewoon wat ik tof vind.
quote:Op woensdag 23 november 2011 12:34 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Je was sneller
Dat kan alleen als je een abo neemt geloof ik
Ohquote:Op woensdag 23 november 2011 12:34 schreef Myraela het volgende:
[..]
Moet je een abonnement voor hebben.
Mja, ik snap die gedachtegang niet. Teneerste, een VWO is helemaal niets natuurlijk. En daarbij gaat het om wat je wil doen, wat je leuk vind en wat voor werk je ook zou willen doen, daarop kies je een opleiding en niet op het niveau.quote:Op woensdag 23 november 2011 12:43 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Naja, ik bedoelde het niet denegrerend of zo iets, maar meer dat ik (hoewel ik wel VWO heb afgemaakt) iets wil gaan doen wat normaliter "te makkelijk" wordt geacht voor de gemiddelde VWOer
Ja, ik snap wat je bedoelt.quote:Op woensdag 23 november 2011 12:45 schreef Myraela het volgende:
[..]
Mja, ik snap die gedachtegang niet. Teneerste, een VWO is helemaal niets natuurlijk. En daarbij gaat het om wat je wil doen, wat je leuk vind en wat voor werk je ook zou willen doen, daarop kies je een opleiding en niet op het niveau.
Dat zat ik ook te denken. Ik heb zitten twijfelen aan of onderop beginnen, of eerst een opleiding doen. Aangezien onderop beginnen voor mij nogal wat risiko's met zich mee brengt en ik wel de hersenen heb, om toch maar voor een opleiding te gaan. Ik weet alleen nog niet welke.quote:Op woensdag 23 november 2011 12:52 schreef Mystikvm het volgende:
Ik heb ook alleen maar VWO gedaan, nooit iets afgemaakt verder maar ben nog verrekte goed terecht gekomen. Moet wel zeggen dat ik helemaal onderaan begonnen ben. Als je daar geen zin in hebt, ga dan in godsnaam een opleiding doen.
Lukt het huishouden enzo je dan niet alleen, of wat is de reden dat je dat zou willen?quote:Op woensdag 23 november 2011 13:00 schreef magnetronkoffie het volgende:
Eigenlijk zou ik begeleid moeten gaan wonen, in een woonvorm zeg maar, maar dat is nu niet echt een optie meer aangezien ik al een huis heb nu en met de huidige wachttijden nooit meer opnieuw aan een huis zou kunnen komen.
Mijn huishouden is een ramp en het eerste wat mijn SPVer zei toen ze voor het eerst binnen kwam is "In 1 woord, chaos".quote:Op woensdag 23 november 2011 13:00 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Lukt het huishouden enzo je dan niet alleen, of wat is de reden dat je dat zou willen?
Vind ik ook echtquote:Op woensdag 23 november 2011 13:01 schreef Heathcliff80 het volgende:
Hee Magnentronkoffie, die eerste zin uit je onderschrift is echt de grootste waarheid die er is.
Hoihoiquote:Op woensdag 23 november 2011 13:01 schreef Heathcliff80 het volgende:
Hee Magnetronkoffie, die eerste zin uit je onderschrift is echt de grootste waarheid die er is.
Het is bijna genant om te zeggen, maar ik vind het leuker om een goed boek te lezen dan naar een mooie man/vrouw te kijken eigenlijkquote:Op woensdag 23 november 2011 13:01 schreef Heathcliff80 het volgende:
Hee Manentronkoffie, die eerste zin uit je onderschrift is echt de grootste waarheid die er is.
Zo heeft ieder zijn/haar voorkeuren.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:03 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Het is bijna genant om te zeggen, maar ik vind het leuker om een goed boek te lezen dan naar een mooie man/vrouw te kijken eigenlijk
Geen biertje?quote:Op woensdag 23 november 2011 13:04 schreef stefanhaan het volgende:
Wat zal Ik zo gaan doen
Ik ga denk Ik maar bakje koffie in ehv doen
Maar ik ben dan ook een man.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:03 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Het is bijna genant om te zeggen, maar ik vind het leuker om een goed boek te lezen dan naar een mooie man/vrouw te kijken eigenlijk
Maar ik ben wel een vrouw en ik vind vrouwen toh echt net wat mooier dan boeken.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar ik ben dan ook een man.
Geef mij maar een goede vrouw in plaats van een goed boek. Ik heb een hekel aan romans lezen (dankzij de middelbare school)
En gelijk heb je!quote:Op woensdag 23 november 2011 13:06 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Maar ik ben wel een vrouw en ik vind vrouwen toh echt net wat mooier dan boeken.
dat is saai in je eentje.quote:
dat is wel leuk jaquote:Op woensdag 23 november 2011 13:07 schreef magnetronkoffie het volgende:
Lang geleden had m'n zusje een lesbische vriendin. Heb samen een keertje op een terrasje gezeten, allebij naar vrouwen kijken. Priceless!!
Het was echt om te gillen. Liep er een wel hele leuke vrouw voorbij, allebij die nekken *knak* *knak*quote:
quote:Op woensdag 23 november 2011 13:10 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Het was echt om te gillen. Liep er een wel hele leuke vrouw voorbij, allebij die nekken *knak* *knak*
En dat is dan 1x in de hoeveel tijd?quote:Op woensdag 23 november 2011 12:41 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Me helpen in het huishouden + gesprekje
Ik kan het moeilijk uitleggen, maar in m'n eentje weet ik gewoon niet waar ik moet beginnen. Ik heb dan ook geen echt ritme wat huishouden betreft.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:12 schreef ook_gek het volgende:
[..]
En dat is dan 1x in de hoeveel tijd?
En wat doet ze in het huishouden van bv?
Je hoeft hier natuurlijk geen antwoord op te geven.
Ik wil wel mee biertje doenquote:Op woensdag 23 november 2011 13:07 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
dat is saai in je eentje.
Ik ga gewoon als een ouwe lul bakje koffie wegwerken terwijl Ik een krantje lees
Ik pleur een schaar gewoon op tafel andersquote:Op woensdag 23 november 2011 13:15 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik weet natuurlijk niet hoe het is om als niet-autist te leven (geen vergelijkingsmateriaal), maar ik ben er nu wel uit dat ik alles zeg maar zie als een hele zooi losse fragmenten. Er is geen rode draad, alleen maar een hele hoop details
Alles is een detail met een verhaal. Zelfs hoe een schaar op tafel ligt
Heb ik ook weleens gedaan met een vriend. En toen zagen we de jackpot: Twee zoenende vrouwen.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:07 schreef magnetronkoffie het volgende:
Lang geleden had m'n zusje een lesbische vriendin. Heb samen een keertje op een terrasje gezeten, allebij naar vrouwen kijken. Priceless!!
miss dat Ik die dalijk ook nog ziequote:Op woensdag 23 november 2011 13:23 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Heb ik ook weleens gedaan met een vriend. En toen zagen we de jackpot: Twee zoenende vrouwen.
Priceless ja!
Ja, ik ook.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:11 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Kmoet binnenkort op een middag maar weer eens een terrasje pikken in eindhoven dan
Daarom wou ik ook zeggen, iets wat een dusdanig niveau heeft, dat zelfs ik het aan kanquote:Op woensdag 23 november 2011 13:24 schreef Myraela het volgende:
Hoe denk je ooit te kunnen studeren dan, als je dat soort dingen al niet overzichtelijk kan houden.
Hopelijk ben ik dan 1 van die vrouwen.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:25 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
miss dat Ik die dalijk ook nog zie
Zelfs een mbo is lastiger dan een lampje indraaien hoor.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:25 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Daarom wou ik ook zeggen, iets wat een dusdanig niveau heeft, dat zelfs ik het aan kan
Ik heb alleen nog niet echt bepaald een idee wat of hoe en wanneer
Als ik bijvoorbeeld broodkrummels op tafel zie liggen, kan ik zelfs zien wat voor brood het was en wanneer ik die gegeten heb, zelfs met welk beleg.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:21 schreef Joysa het volgende:
[..]
Ik pleur een schaar gewoon op tafel andersKun je niks aan aflezen hoor
dan moet je wel nu in eindhoven zijn en er een op er bek pakkenquote:Op woensdag 23 november 2011 13:26 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Hopelijk ben ik dan 1 van die vrouwen.
ja als ik alleen zou wonen ook, want dan ben ik de enige die daar gegeten heeftquote:Op woensdag 23 november 2011 13:26 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Als ik bijvoorbeeld broodkrummels op tafel zie liggen, kan ik zelfs zien wat voor brood het was en wanneer ik die gegeten heb, zelfs met welk beleg.
Kom gewoon naar de meet en ga met alle vrouwen daar zoenenquote:Op woensdag 23 november 2011 13:26 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Hopelijk ben ik dan 1 van die vrouwen.
Als ik kruimels zie kan ik de kcal schatten en weet ik met welke emoties het gegeten is.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:26 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Als ik bijvoorbeeld broodkrummels op tafel zie liggen, kan ik zelfs zien wat voor brood het was en wanneer ik die gegeten heb, zelfs met welk beleg.
Ja, ik weet het. Je hebt ook wel gelijk, maar wat voor alternatief heb ik dan?quote:Op woensdag 23 november 2011 13:26 schreef Myraela het volgende:
[..]
Zelfs een mbo is lastiger dan een lampje indraaien hoor.
Dat gaat nu niet, ik kom net onder de douche vandaan, als ik nu de straat op ga loop ik een longontsteking op.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:27 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
dan moet je wel nu in eindhoven zijn en er een op er bek pakken
Tjah dan zie Ik een ander wel zoenenquote:Op woensdag 23 november 2011 13:28 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Dat gaat nu niet, ik kom net onder de douche vandaan, als ik nu de straat op ga loop ik een longontsteking op.
Zo simpel kan het zijn. Heb ik gisteren in GTST gezien. Op de 1 of andere manier is er iets in mij veranderd toen ik dat zag, opeens besefte ik dat het zo makkelijk kan zijn. Ook voor mij. Hoop ik.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:27 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Kom gewoon naar de meet en ga met alle vrouwen daar zoenen
O wacht, er komen nog zo goed als geen vrouwen -_-
Damn, vis ik weer achter het net.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:29 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Tjah dan zie Ik een ander wel zoenen
En als je nou een lijstje maakt met bv maandag huiskamer stofzuigen om 11uur enz enz enzquote:Op woensdag 23 november 2011 13:13 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik kan het moeilijk uitleggen, maar in m'n eentje weet ik gewoon niet waar ik moet beginnen. Ik heb dan ook geen echt ritme wat huishouden betreft.
Wat jaren geleden wist ik niet eens wat een kroonsteentje was. Ik kon eerlijk waar niet eens een lamp indraaien -_-
Ik heb geen overzicht
Aan je uiterlijk zal het niet liggen. Zeg ik dan even als manquote:Op woensdag 23 november 2011 13:30 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Zo simpel kan het zijn. Heb ik gisteren in GTST gezien. Op de 1 of andere manier is er iets in mij veranderd toen ik dat zag, opeens besefte ik dat het zo makkelijk kan zijn. Ook voor mij. Hoop ik.
Ja, ik ook.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:27 schreef Myraela het volgende:
[..]
Als ik kruimels zie kan ik de kcal schatten en weet ik met welke emoties het gegeten is.
Lijstjes raak ik kwijt. Ik heb een whiteboard op m'n keukendeur waarop ik belangrijke dingen zetquote:Op woensdag 23 november 2011 13:31 schreef ook_gek het volgende:
[..]
En als je nou een lijstje maakt met bv maandag huiskamer stofzuigen om 11uur enz enz enz
Gaat dat dan wel helpen of ook niet?
Lijkt me erg moeilijk allemaal
Leuk voor jullie man ;Dquote:Op woensdag 23 november 2011 13:32 schreef Newbie114 het volgende:
Ook weer thuiseven tijd doden tot Loka hier is
natquote:Op woensdag 23 november 2011 13:33 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Damn dat haal ik nooit, ben nog zeiknat!
protip: hoofddoek.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:33 schreef Heathcliff80 het volgende:
[..]
Damn dat haal ik nooit, ben nog zeiknat!
voor eventjes prefereer ik het wel om naar een mooi iemand te kijken, maar dat wordt ook al snel saaiquote:Op woensdag 23 november 2011 13:03 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Het is bijna genant om te zeggen, maar ik vind het leuker om een goed boek te lezen dan naar een mooie man/vrouw te kijken eigenlijk
Dat wordt nooit saai!quote:Op woensdag 23 november 2011 13:39 schreef kutkloon7 het volgende:
[..]
voor eventjes prefereer ik het wel om naar een mooi iemand te kijken, maar dat wordt ook al snel saai
Jawel, kijken wel, daarna wil je gewoon aanrakenquote:
truequote:Op woensdag 23 november 2011 13:43 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Jawel, kijken wel, daarna wil je gewoon aanraken
Een vrouw gelukkig maken maakt mij ook gelukkigquote:Op woensdag 23 november 2011 13:43 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Jawel, kijken wel, daarna wil je gewoon aanraken
QFT!quote:Op woensdag 23 november 2011 13:43 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Jawel, kijken wel, daarna wil je gewoon aanraken
Dan zal je toch aan moeten rakenquote:Op woensdag 23 november 2011 13:44 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Een vrouw gelukkig maken maakt mij ook gelukkig
sleuren.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:43 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Jawel, kijken wel, daarna wil je gewoon aanraken
surprise buttsexquote:Op woensdag 23 november 2011 13:45 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Alleen als de vrouw in kwestie dat zelf ook wil. Anders heeft het geen zin
ghb.quote:Op woensdag 23 november 2011 13:45 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Alleen als de vrouw in kwestie dat zelf ook wil. Anders heeft het geen zin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |