Eindelijk wat? Je komt eindelijk tot inziens dat smoofie de ware voor je is?quote:
quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:07 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Eindelijk wat? Je komt eindelijk tot inziens dat smoofie de ware voor je is?
Ik geloof er niet in. Denk 2-0 zonder zelf kans op meer te hebben.quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:09 schreef Olep het volgende:
Wat een gezeik.
Hebben we vertrouwen in vanavond?
Lodessiquote:Op dinsdag 22 november 2011 17:13 schreef HeatWave het volgende:
Kans is gewoon heel groot dat dit middelmatige Ajax het niet gaat redden, komop man, alles en iedereen is stuk.
Ajax maakt alleen kans als ze 1000% geconcentreerd zijn en voor de verandering wel eens de kansjes erin rammen... Maar ja, wie moet dat doen?
Hooguit een x2 of dnb...quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:12 schreef Salt_Seafood het volgende:
Voor winst Ajax krijg je nu 5 maal je inzet bij de bookmakers. Zou er bijna wat op zetten!
Gelukkig wel ja.quote:
Oh gelukkig staat er nu geen druk op hem.quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:16 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
ja hij moet bewijzen dat die fouten incidenten waren aldus de boer
Dus zondag staat cilletje er gewoon in.quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:16 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
ja hij moet bewijzen dat die fouten incidenten waren aldus de boer
quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:16 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Oh gelukkig staat er nu geen druk op hem.
Ook belachelijk, een miljonair die je al 2 keer de wedstrijd kost het handje boven het hoofd houden. Gewoon ernaast zetten, leert ie misschien eens dat een keeper van 1,30 niet 5 meter voor zijn goal moet gaan staan.quote:
10 meterquote:Op dinsdag 22 november 2011 17:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ook belachelijk, een miljonair die je al 2 keer de wedstrijd kost het handje boven het hoofd houden. Gewoon ernaast zetten, leert ie misschien eens dat een keeper van 1,30 niet 5 meter voor zijn goal moet gaan staan.
Ik had niet anders verwacht van de Boer. Gewoon er voor zorgen dat Vermeer niks te doen krijgt vanavond.quote:Op dinsdag 22 november 2011 17:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ook belachelijk, een miljonair die je al 2 keer de wedstrijd kost het handje boven het hoofd houden. Gewoon ernaast zetten, leert ie misschien eens dat een keeper van 1,30 niet 5 meter voor zijn goal moet gaan staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |