Waarom moet jan boos op de bank?quote:Op maandag 28 november 2011 13:59 schreef DJMO het volgende:
feli pvoesss!! en ja, sóms vind ik het ook wel irritant, en dat is op de momenten dat ik merk dat geert echt honger heeft, de rust niet krijgt om te drinken en dan gaat bijten uit frustratiedat zijn ook momenten dat ik jan boos op de bank zet, en dan blijft hij gelukkig ook wel zitten meestal. Ik vertik het om me te laten bijten omdat hij zo grappig denkt te zijn (ook al wil hij alleen maar spelen natuurlijk)
Jep! Vorige week meteen na de inentingen gevoed op het CB, waarna J. als een blok in slaap viel in de wandelwagen en drie uur bleef slapen toen we thuis kwamen.quote:Op maandag 28 november 2011 14:26 schreef Juud79 het volgende:
Ahh gossie, hopen maar dat ie snel opknapt. Heb je een idee waar ie last van heeft Leandra, wellicht kiezen?
Een troostborst, ik vind het ideaal.
Sorry, maar als een kind gewoon niet luistert mag het toch best even den correctie krijgen?quote:Op maandag 28 november 2011 14:29 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Waarom moet jan boos op de bank?
Wat is er verkeerd aan willen spelen, dat kan toch ook anders opgelost worden?
Als ik het zo lees speelt Jan gewoon, maar is Geert daardoor afgeleid en gaat hij dan bijten.quote:Op maandag 28 november 2011 16:05 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Sorry, maar als een kind gewoon niet luistert mag het toch best even den correctie krijgen?
Zo las ik het ook hoor....quote:Op maandag 28 november 2011 16:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als ik het zo lees speelt Jan gewoon, maar is Geert daardoor afgeleid en gaat hij dan bijten.
Ik snap dat je dan pissig bent, maar in feite straf je het ene kind dan voor iets wat het andere kind doet.
er is niets mis met willen spelen, en ik bied genoeg te spelen aan als ik wil voeden, (dvdtje kijken, puzzelen, kleuren etc) maar nee, dat is allemaal niet goed, er moet dusdanig geklierd worden (dwz: bijna ín mijn stoel kruipen, tegen me aan duwen, proberen Geert weg te trekken etc) dat geert uit frustratie gaat bijten (want die krijgt niet wat hij wil/nodig heeft) dat ik dus wel boos word en hem op de bank zet met de mededeling dat er best gespeeld mag worden, maar niet geklierd.quote:Op maandag 28 november 2011 14:29 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Waarom moet jan boos op de bank?
Wat is er verkeerd aan willen spelen, dat kan toch ook anders opgelost worden?
en dat werkt dus juist niet. Aangezien ik niet van plan ben om te laten bijten omdat Jan (als 't aan hem ligt) 24/7 aandacht wil. ook hij zal moeten leren delen. op andere momenten op de dag vind ik het prima om met z'n drieen te ravotten en te spelen whatever, maar als Geert gaat bijten aan de borst omdat hij wil drinken maar niet mag van Jan, zal Jan toch even pas op de plaats moeten maken. X is al wat ouder dan Jan, en daarbuiten een meisje + ze is verbaal véél sterker, dus dat zijn al allemaal pluspunten in jouw voordeel die ik mis bij Jan. En als een softe aanpak niet werkt, (zachte heelmeesters maken btw stinkende wonden) dan maar een wat hardere. Dat werkt tenminstequote:Op maandag 28 november 2011 19:29 schreef Pvoesss het volgende:
Je hoeft niet zo boos te doen.![]()
Ik vind het idd een straf, prima als wij van mening verschillen![]()
Ik geef je gewoon als tip wat hier boven al staat, samen iets doen.
Afleiding geven aan jan. Ik vind het van een kind verwachten dat het zichzelf vermaakt als het jou wenst namelijk best veel om te vragen van een kind. Negatieve aandacht dat vragen ze niet zo maar.
ook cb-artsen krijgen hun info vaak gesponsord. Helaas.quote:Op maandag 28 november 2011 17:20 schreef Beessie-Jen het volgende:
Liene verkiest zelf ook de tepel boven de speen haha.
Ik vind en vond het zelf ook prima hoor, maar dit was dus de CB ARTS die het vaak of te vaak vond... raar advies toch??
Dat dus inderdaad. Dat wist ik al en inmiddels is dat ook mijn eigen ervaring dat artsen en huisartsen bijzonder slecht geinformeerd zijn op gebied van borstvoeding.quote:Op maandag 28 november 2011 20:07 schreef p_iglet het volgende:
Ik gooi hem er nog maar een keer in.... In de geneeskunde opleiding (iig degene die ik de afgelopen 9 jaar gevolgd heb), zat 2 uur!!! onderwijs over borstvoeding.. Een college en een opdracht. Eigenlijk puur en alleen over de werking van melkkanaaltjes etc.
Artsen hebben dus GEEEEEEN verstand van borstvoeding, tenzij ze daar persoonlijk of door ervaringen in de praktijk meer over geleerd hebben.
Bijna alle informatie die ik tijdens co-schappen etc in ziekenhuizen tegenkwam over borstvoeding is afkomstig van nutricia en concorten...
En huisartsen mogen zelf kiezen waarin ze bijscholen en dat is zelden een scholing bij lactatiekundigen (vertelde de kinderarts/lk mij).quote:Op maandag 28 november 2011 20:07 schreef p_iglet het volgende:
Ik gooi hem er nog maar een keer in.... In de geneeskunde opleiding (iig degene die ik de afgelopen 9 jaar gevolgd heb), zat 2 uur!!! onderwijs over borstvoeding.. Een college en een opdracht. Eigenlijk puur en alleen over de werking van melkkanaaltjes etc.
Artsen hebben dus GEEEEEEN verstand van borstvoeding, tenzij ze daar persoonlijk of door ervaringen in de praktijk meer over geleerd hebben.
Bijna alle informatie die ik tijdens co-schappen etc in ziekenhuizen tegenkwam over borstvoeding is afkomstig van nutricia en concorten...
Maar goed, weer aan de andere kant moet ik heel eerlijk bekennen dat als ik zou moeten kiezen voor mijn huisarts dat ik dan liever heb dat hij zijn reanimatie en zulks jaarlijks op peil houdt dan dat hij een bijscholing borstvoeding gaat doen.quote:Op maandag 28 november 2011 20:13 schreef Asyniur het volgende:
[..]
En huisartsen mogen zelf kiezen waarin ze bijscholen en dat is zelden een scholing bij lactatiekundigen (vertelde de kinderarts/lk mij).
mja ik denk het wel hoor. Zeker in het begin. Als je dan een kindje hebt dat veel vraagt maar je gaat uit van een flesvoedingschema dan klapt je productie vanzelf wel in elkaar rond een week of twee. Als je dan niets weet van regeldagen enzo ook kan ik het me helemaal voorstellen.quote:Op maandag 28 november 2011 20:14 schreef Kleurdoos het volgende:
Maar even serieus, ik knik altijd maar begrijpelijk als vrouwen zeggen dat ze na twee weken over moesten stappen omdat het 'op' was.. maar kan dat? ik heb geen idee
want als er geen kv bestond dan zouden al hun baby's doodgaan van de honger?
Dat snap ik wel (en ze moeten wel meer dan 1 bijscholing per jaar doenquote:Op maandag 28 november 2011 20:15 schreef mignonne het volgende:
Wat dat betreft vind ik het echt een debet van de opleiding geneeskunde dat er zo weinig tijd aan
[..]
Maar goed, weer aan de andere kant moet ik heel eerlijk bekennen dat als ik zou moeten kiezen voor mijn huisarts dat ik dan liever heb dat hij zijn reanimatie en zulks jaarlijks op peil houdt dan dat hij een bijscholing borstvoeding gaat doen. besteed wordt.
Ach dat heb ik ook met vrouwen die zeggen. Nou er kwam niets uit hoor, mijn kind had honger en ik ben op dag 2/3/4 vul maar in overgestapt op de fles.quote:Op maandag 28 november 2011 20:14 schreef Kleurdoos het volgende:
Maar even serieus, ik knik altijd maar begrijpelijk als vrouwen zeggen dat ze na twee weken over moesten stappen omdat het 'op' was.. maar kan dat? ik heb geen idee
want als er geen kv bestond dan zouden al hun baby's doodgaan van de honger?
hmm daar zit wat in, maar ik kan me herinneren dat ik bij elin bijna een maand gestopt was en dat ik toen ze 20 mnd was, ik r nog steeds kon voeden! met heuse melkquote:Op maandag 28 november 2011 20:18 schreef mignonne het volgende:
[..]
mja ik denk het wel hoor. Zeker in het begin. Als je dan een kindje hebt dat veel vraagt maar je gaat uit van een flesvoedingschema dan klapt je productie vanzelf wel in elkaar rond een week of twee. Als je dan niets weet van regeldagen enzo ook kan ik het me helemaal voorstellen.
Mn schoonmoeder ook, die deed (helemaal hip en van die tijd) gecombineerd fles en borst. Maar wel gelijk op een flessenschema. Ja needless to say dat tegen een week of 3 toen de regeldagen eraan kwamen dat haar voeding "op" was.
Of het echt op was, misschien met héél veel aanleggen dat het nog opgekrikt kon worden? maar het probleem zat hem in die start gecombineerd met fv.
mja ik heb weleens gedacht dat t 'even' op was..maar toen kon ik op vele websites iig achterhalen dat het waarschijnlijk regeldagen waren. Dus iedereen moet gewoon wat meer googlewijs wordenquote:Op maandag 28 november 2011 20:21 schreef Juud79 het volgende:
Ja, die regeldagen, als je dat niet weet, dan kan ik me idd voorstellen dat je denkt, help mijn kind heeft honger!!
ja is ook wel, maar er zijn wel meer dingen die ik fijn vindt dat ze bijhoudenquote:Op maandag 28 november 2011 20:19 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Dat snap ik wel (en ze moeten wel meer dan 1 bijscholing per jaar doen).
Maar ze vertellen vervolgens wél onzin ipv dat ze je doorsturen naar een lk ofzo. Dát vind ik het meest storende...
Maar met 20 maanden is je productie ook al wel heel stabiel, met twee weken is je productie nog zo afhankelijk van vraag van het kind, als je daar niet in mee gaat kan het echt met een dag of 2/3 bekeken zijn mocht je helemaal stoppen.quote:Op maandag 28 november 2011 20:22 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
hmm daar zit wat in, maar ik kan me herinneren dat ik bij elin bijna een maand gestopt was en dat ik toen ze 20 mnd was, ik r nog steeds kon voeden! met heuse melkik krikte t zo weer op!
maar de begeleiding is echt butt ook..
en ws ook heel veel vrouwen met jou! die jij dus WEL goed kan begeleiden...quote:Op maandag 28 november 2011 20:58 schreef WupWup het volgende:
Ik vind jouw gereutel juist heel fijn om te lezen. Het zet juist in perspectief dat artsen meestal weinig van borstvoeding afweten, maar dat zelf niet doorhebben of (durven?) onderkennen. Ook in de verloskunde-opleiding was het tot voor kort bagger met onderwijs over borstvoeding. Ik behoorde tot de eerste lichting die de kans kreeg een minor van zes weken te volgen. Dus zes weken lang fulltime borstvoeding, inclusief stage en extra-murale opdracht. En ik ben er erg blij mee dat ik die gevolgd heb.
Dat is wel zo, vind ik. Als mensen een auto kopen of een hypotheek afsluiten, zijn ze weken bezig met informatie verzamelen, vergelijken, afwegen, noem maar op. En hoe de borstvoeding zal gaan lopen 'zullen ze wel zien'. Ik heb me ook van voor tot achter en terug ingelezen voordat ik eraan begon.quote:Op maandag 28 november 2011 20:24 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
mja ik heb weleens gedacht dat t 'even' op was..maar toen kon ik op vele websites iig achterhalen dat het waarschijnlijk regeldagen waren. Dus iedereen moet gewoon wat meer googlewijs worden
Dat idd, het is fijn om te lezen wicks. En tegelijk vind ik het voor jou vreselijk stom dat je niet iemand tegen kwam die het allemaal wél wist.quote:Op maandag 28 november 2011 20:58 schreef WupWup het volgende:
Ik vind jouw gereutel juist heel fijn om te lezen. Het zet juist in perspectief dat artsen meestal weinig van borstvoeding afweten, maar dat zelf niet doorhebben of (durven?) onderkennen. Ook in de verloskunde-opleiding was het tot voor kort bagger met onderwijs over borstvoeding. Ik behoorde tot de eerste lichting die de kans kreeg een minor van zes weken te volgen. Dus zes weken lang fulltime borstvoeding, inclusief stage en extra-murale opdracht. En ik ben er erg blij mee dat ik die gevolgd heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |