Ik ga ook zo starten met Seizoen 4. Heb Ruiz voor 400k van het gedegradeerde Fulham gehaald. Cairney als Back-Up voor Eriksen.quote:Op maandag 21 november 2011 15:11 schreef Lindgren. het volgende:
Wat een heerlijk begin van seizoen 4.
[ afbeelding ]
Heb gelukkig wel wat krediet opgebouwd met 2x kampioen, 1x beker en winnen uefa cup... En europees gaat het nog best redelijkquote:
Misschien had je dan beter jouw spelers aan hun uit kunnen lenen, en de spelers die je uitgeleend hebt zelf op kunnen stellen..quote:Op maandag 21 november 2011 16:41 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Heb gelukkig wel wat krediet opgebouwd met 2x kampioen, 1x beker en winnen uefa cup... En europees gaat het nog best redelijk. Valt wel op dat Almere gewoon boven me staat, helft van hun dragende spelers zijn van mij haha.
Had ik kunnen doen, het is een beetje een combinatie van blessures en Janssen die duidelijk minder gaat presteren (heb 3 centrale middenvelders uitgeleend, nog wel een goed 17 jarig talent in de jeugd die ik wat meer speeltijd aan het geven ben). Tis gelukkig nog vroeg in het seizoenquote:Op maandag 21 november 2011 16:54 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Misschien had je dan beter jouw spelers aan hun uit kunnen lenen, en de spelers die je uitgeleend hebt zelf op kunnen stellen..
quote:Op maandag 21 november 2011 15:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ga ook zo starten met Seizoen 4. Heb Ruiz voor 400k van het gedegradeerde Fulham gehaald. Cairney als Back-Up voor Eriksen.
Hoe ontwikkelt eriksen bij jou?
Bij Novara komt er geen hond kijken. Ook niet nu ik al 29 wedstrijden de Serie A aanvoer. Van de 17.000 plaatsen zijn er gemiddeld 9000 gevuld. Alleen tegen Inter is het een volle bak altijd.quote:Op maandag 21 november 2011 14:23 schreef MMUFC het volgende:
Als ik de laatste duels met Santa Coloma bekijk.. is het onbegrijpelijk dat ik een paar duels daar voor een 0-3 voorsprong weggaf tot 4-3 achter stand en dat ik uiteindelijk nog blij mocht zijn dat ik 4-4 maakte.. Maar weer hard op weg naar mijn 3e titel op rij, en hopelijk kan ik dan volgend seizoen weer een stapje vooruit zetten op Europees gebied. Tot nu toe overleefde ik de voorronde eenvoudig, maar was ik in de 1e kwalificatieronde kansloos..
Komend seizoen kan ik in de CL ook uitkomen in mijn nieuwe stadion waar 3100 man in kan. In de competitie heb ik dat nog niet nodig, zit gemiddeld aan de 550 man, maar Europees zit het vol!
Real Madrid komt langs... 13.000 man in 't stadionquote:Op maandag 21 november 2011 19:01 schreef Rahl het volgende:
[..]
Bij Novara komt er geen hond kijken. Ook niet nu ik al 29 wedstrijden de Serie A aanvoer. Van de 17.000 plaatsen zijn er gemiddeld 9000 gevuld. Alleen tegen Inter is het een volle bak altijd.
bedrag recettes voor wedstrijd opschrijven, wedstrijd spelen, bedrag recettes het eerdere bedrag eraf halen, klaarquote:Op maandag 21 november 2011 19:31 schreef Eagle_99 het volgende:
Ik had een vraagje, is het mogelijk om je inkomst te zien na een wedstrijd. Dus wat je die dag verdiend hebt aan kaartverkoop etc. Op financiën kan je alleen maandelijks kijkenIk wil weten wat ik ongeveer per wedstrijd verdien.
hahahaquote:Op maandag 21 november 2011 20:23 schreef VelitoX het volgende:
[..]
bedrag recettes voor wedstrijd opschrijven, wedstrijd spelen, bedrag recettes het eerdere bedrag eraf halen, klaar. Dat is natuurlijk zonder seizoenkaarthouders
.
Wat een baasje! Waar heb je hem gevonden?quote:Op maandag 21 november 2011 18:40 schreef Lindgren. het volgende:
Wat een verschil inderdaad.Al is hij niet de best-trainende in m'n selectie.
Carlos Fierro is trouwens een mega-talent. Heeft bij mij in de eerste 13 wedstrijden v/h seizoen 18x gescoord. Liet 'm vorige seizoenen af en toe eens meedoen, maar is nu vaste kracht. En nog steeds pas 20 jaar.
Oh, en mij linksbacktalentje.Wat een beul, fysiek.
[ afbeelding ]
Ergens in Brazilië, as usual.quote:Op maandag 21 november 2011 21:44 schreef Doler12 het volgende:
[..]
Wat een baasje! Waar heb je hem gevonden?
Ik door Denemarken, heb maar ja gezegd tegen ze, heb naast Eriksen/Boilesen/Fisher nog 4/5 andere deense talenten, als ze het goed genoeg doen kan ik ze ook voor Denemarken laten debuterenquote:
Mooie prestatie! Ik vind dat je het leuk doet met Feyenoord, leuke aanwinsten. Conor Clifford komt Chelsea, toch?quote:Op dinsdag 22 november 2011 09:26 schreef Sejt het volgende:
In het seizoen 2012/2013 ben ik met m'n vernieuwde Feyenoord 2e geworden, met 7 punten achterstand op Ajax. Wel Champions League dus, waar ik waarschijnlijk niet veel kans ga hebben, maar het gaat vooral om het geld.
De beker heb ik wel gewonnen dit seizoen, door o.a. Groningen, PSV en Utrecht te verslaan. Laatst genoemde was finalist, waar ik met 4-1 van won in de Kuip.
Topscorer van Feyenoord én de eredivisie was Marco Pérez met 26 doelpunten. In totaal (dus met beker en europees) had hij er 35 in liggen.
Keeper van het jaar was Darley, die het halve seizoen geblesseerd is geweest![]()
Speler van het jaar (allemaal eredivisie) was Thomas Drage, m'n Noorse toptalent.
Jonge speler van het jaar werd dezelfde Drage 2e, achter Christian Eriksen van Ajax. 3e Was ook een Feyenoorder, namelijk de 21-jarige Clifford (centrale middenvelder) die ondertussen ook voor het Noord-Ierse nationale elftal is opgeroepen. En dan te bedenken dat ik die vorige zomer transfervrij kon oppikken.
Ook al heb ik redelijk wat geld binnen gehaald, alsnog heb ik bijna geen financiële middelen voor versterkingen. Ik moet dus tegenvallende spelers verkopen en daar betere voor terugvinden. Net een uitdaging voor mij! Wel realistisch dat ik niet miljoenen in transferbudget krijg.
Een keeper had ik al gevonden en Darley gaan weg. Daarnaast gaat ook Isoufi en Van Haaren weg. Ook probeer ik Julian Koch te slijten, maar niemand wil het nog hebben. Voor hem wil ik een nieuwe, betere rechtsback vinden.
Iemand nog tips voor een goedkope, jonge en goede rechtsback? Budget is max. ¤600k.
Thanksquote:Op dinsdag 22 november 2011 09:52 schreef Kevillac het volgende:
[..]
Mooie prestatie! Ik vind dat je het leuk doet met Feyenoord, leuke aanwinsten. Conor Clifford komt Chelsea, toch?
Als rechtsback zou je kunnen denken aan Denis Odoi, Marcin Wasilewski (ondanks zijn leeftijd), of Nederlanders als Niels Wellenberg of Mark van der Maarel. Je kunt ook een rechtsback huren, zoals Kyle Naughton van Tottenham.
Gzquote:Op dinsdag 22 november 2011 10:39 schreef Rahl het volgende:
Eén wedstrijd voor het einde, twee punten voor op AC Milan. Als ik nu thuis van ze win zit ik op rozen.
Klotsende oksels en klamme handen. Er is echt geen ander spel dat dit met mij doet.
1-1. Komt aan op de laatste wedstrijd tegen Palermo, die nog kunnen degraderen. Moeilijk spannend dit.
GY@T@@#Y^^&**(%(##B V![]()
Serie A gewonnen na een absolute thriller tegen Palermo Fiorentina.!!!
Week later ook de beker gewonnen van Napoli. Dubbel yayquote:Op dinsdag 22 november 2011 10:39 schreef Rahl het volgende:
Eén wedstrijd voor het einde, twee punten voor op AC Milan. Als ik nu thuis van ze win zit ik op rozen.
Klotsende oksels en klamme handen. Er is echt geen ander spel dat dit met mij doet.
1-1. Komt aan op de laatste wedstrijd tegen Palermo, die nog kunnen degraderen. Moeilijk spannend dit.
GY@T@@#Y^^&**(%(##B V![]()
Serie A gewonnen na een absolute thriller tegen Palermo Fiorentina.!!!
Bakkenes.quote:Op dinsdag 22 november 2011 08:29 schreef MMUFC het volgende:
Heerlijke vrije trap voor een stel part-timers:
Ach, ik speelde ooit in FM2010 met Feyenoord. Daar hadden ze ook schulden, na 1 seizoen had ik zowaar een positieve balans (wel nog 30miljoen schuld ofzoquote:Op dinsdag 22 november 2011 11:16 schreef Rahl het volgende:
[..]
Week later ook de beker gewonnen van Napoli. Dubbel yay
Wel jammer dat er niet veel ruimte is om te groeien bij Novara. Ik begon bij deze club omdat het de enige in de Serie A is zonder schulden, maar ook ik heb nu een schuld van 6 miljoen. Dat betekent geen nieuw stadion, geen nieuwe trainingsfaciliteiten, geen nieuw jeugdcomplex en een bepekert salarisbudget (ik sta 14de qua salariskosten en ik zit aan m'n budget). Helaas wordt het dus heel moeilijk om op dit niveau te blijven presteren. Ik blijf nog één jaartje voor het debuutjaar in de CL, maar daarna laat ik m'n contract aflopen.
Geen idee, ik kreeg een berichtje dat ik vanaf nu 35k per maand aflossing betaalde voor een schuld van 6 miljoen. Had wel elke maand een verlies van 300-400k, maar ik dacht dat dat opgevangen werd door winstpremies in de Europa League. Blijkbaar hebben ze het gefixt met een lening.quote:Op dinsdag 22 november 2011 11:33 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ach, ik speelde ooit in FM2010 met Feyenoord. Daar hadden ze ook schulden, na 1 seizoen had ik zowaar een positieve balans (wel nog 30miljoen schuld ofzo), bouwt het bestuur 8000 plaatsen bij voor 13miljoen
Hoe kom jij eigenlijk aan die schuld dan?
Spelers die even goed zijn als je andere sterspelers maar wel 4x hun salaris eisenquote:Op dinsdag 22 november 2011 11:35 schreef Rahl het volgende:
[..]
Geen idee, ik kreeg een berichtje dat ik vanaf nu 35k per maand aflossing betaalde voor een schuld van 6 miljoen. Had wel elke maand een verlies van 300-400k, maar ik dacht dat dat opgevangen werd door winstpremies in de Europa League. Blijkbaar hebben ze het gefixt met een lening.
Sowieso dom, want ik heb het hele seizoen 9 miljoen transferbudget over gehad.
Ik heb ook niet goed opgelet bij contractonderhandelingen met één of andere wisselknuppel en daardoor hem de clausule gegeven dat ie evenveel als de grootverdieners verdient. 220k per week voor die idioot
220k?!quote:Op dinsdag 22 november 2011 11:35 schreef Rahl het volgende:
[..]
Geen idee, ik kreeg een berichtje dat ik vanaf nu 35k per maand aflossing betaalde voor een schuld van 6 miljoen. Had wel elke maand een verlies van 300-400k, maar ik dacht dat dat opgevangen werd door winstpremies in de Europa League. Blijkbaar hebben ze het gefixt met een lening.
Sowieso dom, want ik heb het hele seizoen 9 miljoen transferbudget over gehad.
Ik heb ook niet goed opgelet bij contractonderhandelingen met één of andere wisselknuppel en daardoor hem de clausule gegeven dat ie evenveel als de grootverdieners verdient. 220k per week voor die idioot
Ja, mijn spits van 35 doelpunten per seizoen, mijn topkeeper en mijn spelmaker verdienen dat. Helaas deze vent nu ook. Is nogal wat op een salarisbudget van 2,5 miljoenquote:
Dat moet wel Aidan White zijn! Die ken ik nog wel van FM11. Ik had daar een game met Fleetwood Town, waarmee ik in tien seizoen ben opgeklommen van Blue Square Premier naar de Premier League. Aidan White was een speler die ik HEEL graag wilde hebben, maar hij wilde niet komen.quote:Op dinsdag 22 november 2011 09:56 schreef Sejt het volgende:
[..]
ThanksJa, volgens mij kwam Clifford van Chelsea Reserves. Hij speelt best veel, terwijl hij El Ahmadi als primaire concurrent heeft voor z'n positie.
Bedankt voor de tips, zal ze vanavond eens bekijken!
In de beker had ik trouwens wel mazzel dat ik de 3 laatste wedstrijden allemaal thuis speelde. Thuis heb ik dit seizoen volgens mij niks verloren
Ik heb trouwens nog een 21-jarig talent transfervrij kunnen halen van Leeds. Weer een Noord-Ier, voor de linker middenveld positie. Zal vanavond een screenie posten.
Tot nu toe speelde Drage of de Italiaanse twintiger Luigi Vitale op die positie, maar ik wil Drage vooral op de AM(C) positie gebruiken. Daarnaast is die nieuwe (kan even niet op z'n naam komen) ook inzetbaar als linksback.
Klopt helemaal!! Aidan White!quote:Op dinsdag 22 november 2011 12:03 schreef Kevillac het volgende:
[..]
Dat moet wel Aidan White zijn! Die ken ik nog wel van FM11. Ik had daar een game met Fleetwood Town, waarmee ik in tien seizoen ben opgeklommen van Blue Square Premier naar de Premier League. Aidan White was een speler die ik HEEL graag wilde hebben, maar hij wilde niet komen.
Aangezien je toch in Engeland scout, check Joe McKee. Hij was mijn held in die Fleetwood-game; free kick taking 20, penalty taking 20 en zijn afstandschoten zijn ook levensgevaarlijk. Heb het idee dat ie de Eredivisie best aan zou kunnen. Een middenveld met White, Clifford, McKee en Drage, prima toch?(krijg gelijk weer zin om te spelen, haha)
Dit soort dingen deed ie vrij regelmatig:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |