Ik ga ook zo starten met Seizoen 4. Heb Ruiz voor 400k van het gedegradeerde Fulham gehaald. Cairney als Back-Up voor Eriksen.quote:Op maandag 21 november 2011 15:11 schreef Lindgren. het volgende:
Wat een heerlijk begin van seizoen 4.
[ afbeelding ]
Heb gelukkig wel wat krediet opgebouwd met 2x kampioen, 1x beker en winnen uefa cup... En europees gaat het nog best redelijkquote:
Misschien had je dan beter jouw spelers aan hun uit kunnen lenen, en de spelers die je uitgeleend hebt zelf op kunnen stellen..quote:Op maandag 21 november 2011 16:41 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Heb gelukkig wel wat krediet opgebouwd met 2x kampioen, 1x beker en winnen uefa cup... En europees gaat het nog best redelijk. Valt wel op dat Almere gewoon boven me staat, helft van hun dragende spelers zijn van mij haha.
Had ik kunnen doen, het is een beetje een combinatie van blessures en Janssen die duidelijk minder gaat presteren (heb 3 centrale middenvelders uitgeleend, nog wel een goed 17 jarig talent in de jeugd die ik wat meer speeltijd aan het geven ben). Tis gelukkig nog vroeg in het seizoenquote:Op maandag 21 november 2011 16:54 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Misschien had je dan beter jouw spelers aan hun uit kunnen lenen, en de spelers die je uitgeleend hebt zelf op kunnen stellen..
quote:Op maandag 21 november 2011 15:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ga ook zo starten met Seizoen 4. Heb Ruiz voor 400k van het gedegradeerde Fulham gehaald. Cairney als Back-Up voor Eriksen.
Hoe ontwikkelt eriksen bij jou?
Bij Novara komt er geen hond kijken. Ook niet nu ik al 29 wedstrijden de Serie A aanvoer. Van de 17.000 plaatsen zijn er gemiddeld 9000 gevuld. Alleen tegen Inter is het een volle bak altijd.quote:Op maandag 21 november 2011 14:23 schreef MMUFC het volgende:
Als ik de laatste duels met Santa Coloma bekijk.. is het onbegrijpelijk dat ik een paar duels daar voor een 0-3 voorsprong weggaf tot 4-3 achter stand en dat ik uiteindelijk nog blij mocht zijn dat ik 4-4 maakte.. Maar weer hard op weg naar mijn 3e titel op rij, en hopelijk kan ik dan volgend seizoen weer een stapje vooruit zetten op Europees gebied. Tot nu toe overleefde ik de voorronde eenvoudig, maar was ik in de 1e kwalificatieronde kansloos..
Komend seizoen kan ik in de CL ook uitkomen in mijn nieuwe stadion waar 3100 man in kan. In de competitie heb ik dat nog niet nodig, zit gemiddeld aan de 550 man, maar Europees zit het vol!
Real Madrid komt langs... 13.000 man in 't stadionquote:Op maandag 21 november 2011 19:01 schreef Rahl het volgende:
[..]
Bij Novara komt er geen hond kijken. Ook niet nu ik al 29 wedstrijden de Serie A aanvoer. Van de 17.000 plaatsen zijn er gemiddeld 9000 gevuld. Alleen tegen Inter is het een volle bak altijd.
bedrag recettes voor wedstrijd opschrijven, wedstrijd spelen, bedrag recettes het eerdere bedrag eraf halen, klaarquote:Op maandag 21 november 2011 19:31 schreef Eagle_99 het volgende:
Ik had een vraagje, is het mogelijk om je inkomst te zien na een wedstrijd. Dus wat je die dag verdiend hebt aan kaartverkoop etc. Op financiën kan je alleen maandelijks kijkenIk wil weten wat ik ongeveer per wedstrijd verdien.
hahahaquote:Op maandag 21 november 2011 20:23 schreef VelitoX het volgende:
[..]
bedrag recettes voor wedstrijd opschrijven, wedstrijd spelen, bedrag recettes het eerdere bedrag eraf halen, klaar. Dat is natuurlijk zonder seizoenkaarthouders
.
Wat een baasje! Waar heb je hem gevonden?quote:Op maandag 21 november 2011 18:40 schreef Lindgren. het volgende:
Wat een verschil inderdaad.Al is hij niet de best-trainende in m'n selectie.
Carlos Fierro is trouwens een mega-talent. Heeft bij mij in de eerste 13 wedstrijden v/h seizoen 18x gescoord. Liet 'm vorige seizoenen af en toe eens meedoen, maar is nu vaste kracht. En nog steeds pas 20 jaar.
Oh, en mij linksbacktalentje.Wat een beul, fysiek.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |