Mensen die nooit motor hebben gereden.quote:
want? dan ga je vanzelf 'fiets' zeggen? heb wel fietsenplan op werk trouwens, eens even informeren.....quote:Op dinsdag 22 november 2011 08:42 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Mensen die nooit motor hebben gereden.
Echt nietquote:Op dinsdag 22 november 2011 08:06 schreef harley het volgende:
Voor Jouw vraagprijs kun je een k5 kopen zonder schade met kenteken.
Mwah, heel rustig oprijden naar de pits (of een paar keer heen en weerquote:Vandaar ook mijn bod. Een circuitracer wordt meestal niet netjes warmgedraaid aangezien je daar niet echt de tijd voor hebt tijdens zo'n sessie.
Vorige maand nog een gekocht voor kennis van me die zoeen zocht en niet meer asl 3750 betaald voor een nette zilverkleurige zonder schade met kenteken.quote:Op dinsdag 22 november 2011 11:55 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Echt niet. Wijs hem eens aan dan?
Lijkt me sterk, maar goed.. dan heeft die een heel goede deal gesloten (of een kat in de zak gekocht). Maar dat jouw kennis een koopje gehaald heeft betekent niet dat de marktwaarde van mijn gixxer ineens veel lager ligtquote:Op dinsdag 22 november 2011 14:20 schreef harley het volgende:
[..]
Vorige maand nog een gekocht voor kennis van me die zoeen zocht en niet meer asl 3750 betaald voor een nette zilverkleurige zonder schade met kenteken.
Haha, ik heb ook geen haast. Ik weet wat 'ie waard is en hij staat niet in de weg. Als ik hem niet verkocht krijg dan rijdt een maat van me er volgend seizoen op.quote:Maar heb geen haast en hoeft eigenlijk ook geen 1000 750 is voor mij echt MEEER als zat. maar vind een suzuki K serie altijd wel mooi
Heel normale modelaanduiding van Suzuki.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:47 schreef ColtZ40 het volgende:
Welnee.... Het is breezer taal. Op mp staan gewoon bouwjaren.
Ach, je went eraanquote:Op dinsdag 22 november 2011 23:17 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Heel normale modelaanduiding van Suzuki.
Maar ja, het blijft Fok... hoog gehalte Wereldvreemde toetsenbord krijgers vanaf hun zolderkamertje.
Yupquote:Al op MF staan?
Das nog best lastig op een circuit.quote:Op maandag 7 mei 2012 14:40 schreef fathank het volgende:
Gave fiets, maar ik rij me echt dood als ik m'n motorrijbewijs net heb.
Want op een circuit kun je je niet doodrijden???quote:
Veel minder obstakels zoals Isdatzo al zegt.quote:Op maandag 7 mei 2012 18:23 schreef Duconda het volgende:
Mooie fiets! Helaas geen geld voor (over)
Wel gratis kick
[..]
Want op een circuit kun je je niet doodrijden???
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |