abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 19 november 2011 @ 10:07:23 #1
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_104544027

Introductie tot bitcoin
Het is de state-of-the-art in geld. Het is een nieuwe vorm van elektronisch geld. Het is inmiddels de gouden standaard van digitale valuta.

Gebaseerd op een aantal oude technologieën, en een aantal zeer nieuwe technologieën ... Bitcoin is het resultaat van het combineren van ... cryptografische versleuteling van gegevens + het idee van een gelimiteerde grondstof, vergelijkbaar met goud en zilver (waar de hoeveelheid beperkt is), en dit gebruiken als geld + het idee van grote aantallen computers die zijn aangesloten op de het internet ... welke een sterke, veerkrachtige, onverwoestbaar netwerk vormen.

Het heet een cryptocurrency. Sinds de uitvinding van Bitcoin ... zal geld nooit meer hetzelfde zijn.

Interview MP3: http://www.oneradionetwork2.com/mp3/money/economy/12.02.10_wagner_bruce_bitcoin.mp3

Alternatief MP3: http://goo.gl/eB6Sd


Hoe werkt bitcoin?
Bitcoin is een digitale grondstof of munteenheid, wat betekent dat de hoeveelheid gelimiteerd is, net als goud. Maar in tegenstelling tot goud zijn bitcoins zeer gemakkelijk uit te wisselen via het internet.

Bitcoin is een netwerk dat, als een notaris, alle bitcoin transacties tussen mensen registreert en gedecentraliseerd opslaat in het bitcoin netwerk. Ieders bitcoin rekening wordt opgeslagen op elke computer in bitcoin netwerk. Het is dus praktisch onmogelijk om het bitcoin netwerk uit te schakelen. Bittorrent, wat gedeeltelijk gebaseerd is op dezelfde principes, heeft aangetoond dat dit soort netwerken niet uit te schakelen zijn.

Wat is de economische aansporing voor mensen om hun computer deel te laten nemen aan het bitcoin netwerk?
Door het registreren van bitcoin transacties in data blokken, verdienen computers bitcoins. Dit is nu 50 bitcoins per blok. Dit werkt als volgt. Elke transactie die plaats vindt op het netwerk wordt uitgezonden naar alle computers in het netwerk. Elke computer verzamelt deze transacties in een data blok en gaat vervolgens een proof-of-work algoritme uitrekenen voor dit blok.

Het proof-of-work algoritme is een soort vingerafdruk of check-sum van het blok en kost de computer processor tijd. De moeilijkheidsgraad van dit algoritme wordt, door het bitcoin netwerk, zo afgesteld dat het bitcoin netwerk gemiddeld één blok per 10 minuten genereert. Dat betekent dus dat de kans de een computer de proof-of-work voor een blok vindt binnen deze tijd gelijk is aan (de processor kracht van de computer)/(processor kracht van het totale netwerk).

Blokken worden op het bitcoin netwerk in een blok-keten opgeslagen. Elk blok bevat een vingerafdruk van het vorige blok zodat het duidelijk is wat de volgorde van de blokken is. Indien een computer het blok van het proof-of-work vingerafdruk weet te voorzien, dan mag deze computer 50 bitcoins claimen en zend deze computer het blok naar alle andere computers op het bitcoin netwerk. Alle computers zullen dit blok accepteren en aan hun blok-keten toevoegen.

Elke computer weet dat dit de beste strategie is, want anders moet er een ander blok gecreëerd worden met een proof-of-work vingerafdruk en dat kost extra processor tijd. Het is beter om te gaan werken aan een volgend blok.

Het proof-of-work algoritme vereist dat computers processor arbeid moeten verrichten om blokken te creëren. Door de moeilijkheidsgraad te regelen kan ervoor gezorgd worden dat de hoeveelheid blokken per uur gemiddeld constant is, zelfs als het aantal computers in het netwerk toeneemt of afneemt.

Hoe wordt de bitcoin inflatie onder controle gehouden?
Bovenstaand proces wordt bitcoin mijnen genoemd. De software hiervoor is open-source en kan gedownload worden van Bitcoin P2P Cryptocurrency | Bitcoin. Deze software kan tevens gebruikt worden om je bitcoin rekening te bekijken en om bitcoins te versturen.

Deze software is zo geconfigureerd dat elke 4 jaar de belonging per blok voor het genereren van een blok gehalveerd wordt. Nu is de beloning 50 bitcoins, na 4 jaar 25 bitcoins, na 8 jaar 12,5 bitcoins, enzovoort. Dit zorgt ervoor dat er maximaal 21.000.000 bitcoins geproduceerd zullen worden.

Terwijl mensen investeren in bitcoin zal de prijs van bitcoin toenemen. Na verloop van tijd zal de aansporing voor computers om deel te nemen aan het bitcoin netwerk verplaatsen van de beloning per blok naar transactie vergoedingen. Computers kunnen transactie vergoedingen vragen voor het opnemen van een transactie in hun blok. Zo een vergoeding kan door de zender worden toegevoegd aan de transactie. Nu geld ook weer, dat de computer die de proof-of-work vind de vergoeding mag claimen.

Het volgende fimpje legt het nog een keer uit:

Hoe start ik met bitcoin?

Ben je overtuigt van de bijzondere eigenschappen van bitcoin? Het is eenvoudig om met bitcoins te beginnen en een paar test bitcoins te verkrijgen. Ga naar de bitcoin website en download en installeer de bitcoin client:

http://www.bitcoin.org/

Nadat je de bitcoin client hebt geïnstalleerd duurt het even voordat bitcoin alle blocks heeft opgehaald van het bitcoin netwerk. Je kan gratis bitcoins verkrijgen door je bitcoin adres in te vullen op de pagina:

https://freebitcoins.appspot.com/

Als de bitcoin client klaar is met het ophalen van alle blocks zullen je nieuwe bitcoins verschijnen in de bitcoin client. Voor de duidelijkheid, het is niet noodzakelijk om een bitcoin client te hebben draaien om bitcoins te ontvangen. De bitcoins worden door het netwerk aan een bitcoin adres toegekend. Alleen de persoon die de private sleutels heeft voor dit bitcoin adres zal ooit in staat zijn om deze bitcoins weer uit te geven. De private sleutels zijn opgeslagen in het wallet.dat bestand.

Bitcoins kopen en verkopen.

Bitcoins zijn te koop en te verkopen in euros bij http://www.bitcoinexchange.com.
Bitcoins zijn te verhandelen voor Liberty Reserver USD op Mt Gox - Bitcoin Exchange.
Ik heb mij laten vertellen dat Liberty Reserve USDs weer naar euroland kunnen worden overgemaakt via een derde partij zoals ECARDONE: official Exchange: Liberty reserve, cgold. Buy: liberty reserve, LR, CG.
Paypal wordt niet meer ondersteund door de niet-besloten bitcoin exchanges omdat Paypal betalingen teruggedraaid kunnen worden. Daarentegen zijn Liberty Reserve betalingen onomkeerbaar, net als bitcoin betalingen.

Grafiek van 12 juni, na de 'grote crash' van 25 naar 10 dollar:


De eerste rally in Juli 2010 was ten gevolge van het slash dot effect:

http://news.slashdot.org/(...)-Releases-Version-03

Na deze boom is de wisselkoers van bitcoin een beetje ingestort, mede omdat er verschillende bugs zijn opgelost in de software. Echter bitcoin is duidelijk weer in trek. Voor een uitgebreide analyse van de bitcoin markt zie:

http://bitcoincharts.com/charts/

Één van de concrete zaken die je kan doen met bitcoins is anoniem doneren. Andere zaken die gemakkelijk gemaakt worden door bitcoin is het maken van kleine betalingen. Dit principe wordt op dit moment al gebruikt om software ontwikkeling voor bitcoin te stimuleren op het bitcoin forum:

http://www.bitcoin.org/smf/

Bitcoin in meer detail

Wil je de werking van bitcoin in meer detail begrijpen, ga dan naar de bitcoin wiki:

http://www.bitcoin.org/wiki/doku.php

Ten slotte, voor nieuws over bitcoin zie:

http://www.bitcoinblogger.com/

Voor meer uitleg over Bitcoin, zie het volgende artikel:

http://anarchiel.com/stortplaats/toon/bitcoin_kan_je_niet_stelen_en_dat_is_onbetaalbaar

Eerdere delen in deze reeks vind je hier:

Topicreeks: Bitcoin

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dit is een topic voor en door Bitcoiners, hou het leuk!
Anti-Bitcoiners, doemdenkers en trollen staat het vrij om een eigen topic te openen.


[ Bericht 0% gewijzigd door Dinosaur_Sr op 19-11-2011 11:13:48 ]
pi_104545241
Huishoudelijke mededeling: ik heb op eigener initatief de OP aangevuld met een verwijzing naar eerdere delen/reeks hier op FOK!
  zaterdag 19 november 2011 @ 11:20:57 #3
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_104545380
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 november 2011 11:14 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Huishoudelijke mededeling: ik heb op eigener initatief de OP aangevuld met een verwijzing naar eerdere delen/reeks hier op FOK!
Super ^O^.
pi_104871505
De bitcoin is gevallen en geknapt. Als verwacht.
pi_104872018
quote:
1s.gif Op zondag 27 november 2011 12:15 schreef Ouqz het volgende:
De bitcoin is gevallen en geknapt. Als verwacht.
Verklaar?

De koers is misschien wel laag, maar de laatste weken lijkt hij wel redelijk stabiel te zijn.
pi_104889716
quote:
0s.gif Op zondag 27 november 2011 12:35 schreef GuitarJJ het volgende:
Verklaar?

De koers is misschien wel laag, maar de laatste weken lijkt hij wel redelijk stabiel te zijn.
Er is geen sterke markt. Het concept heeft kuren. Zodra de kosten voor miners hoger liggen dan de opbrengsten, is de markt helemaal kapot. Het is erg gevoelig voor speculatie.
pi_104919062
quote:
0s.gif Op zondag 27 november 2011 12:35 schreef GuitarJJ het volgende:

[..]

Verklaar?

De koers is misschien wel laag, maar de laatste weken lijkt hij wel redelijk stabiel te zijn.
Wut :?
Twee weken geleden raakte het nog in één dag 1/3 van de waarde kwijt. Dat die daling nog maar $1 was maakt het in procenten niet minder. Niets stabiels aan dus.
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
pi_104967119
Wie weet er goede manier om bitcoins te verdienen? Licht het aan mij of gaat minen erg sloom (106 Mhash/s)
  dinsdag 29 november 2011 @ 14:46:12 #9
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_104967219
Wired heeft zoals vaak weer eens een artikeltje over Bitcoin:

The Rise and Fall of Bitcoin (Wired, 23 nov 2011)
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_104976048
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 november 2011 14:43 schreef lolman112 het volgende:
Wie weet er goede manier om bitcoins te verdienen? Licht het aan mij of gaat minen erg sloom (106 Mhash/s)
Minen gaat ook erg sloom. En met de huidige bitcoin prijs kost het je meer geld dan het je oplevert. Tenzij je iemand anders laat opdraaien voor de stroom natuurlijk.

Een goede manier om bitcoins te verdienen? Die is er niet imho. Net zoals er geen goede manier is om dode bladeren te verdienen. Of om klavertjes 3 te verdienen. Of gebroken zeeschelpjes.
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
  dinsdag 29 november 2011 @ 18:53:37 #11
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_104976974
Tijd voor Fok!-coins? En dan niet minen, maar posten om ze te verdienen? Waarbij tong80 miljonair is?
censuur :O
pi_104987278
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 november 2011 18:53 schreef RemcoDelft het volgende:
Tijd voor Fok!-coins? En dan niet minen, maar posten om ze te verdienen? Waarbij tong80 miljonair is?
Maar dan wel alleen nuttige en onderbouwde posts die coins opleveren he!

Remco heeft tot nu toe dus.. uh... bijna 1 FoK!coin verdiend! ^O^ :P
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
  dinsdag 29 november 2011 @ 22:19:09 #13
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_104988654
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 november 2011 21:57 schreef Whuzz het volgende:

[..]

Maar dan wel alleen nuttige en onderbouwde posts die coins opleveren he!

Remco heeft tot nu toe dus.. uh... bijna 1 FoK!coin verdiend! ^O^ :P
Ga je nu weer zeggen hoe blij je bent met je koophuis? Ach, ik zal je helpen: in bitcoins neemt de waarde van je huis heel hard toe!
censuur :O
pi_104989331
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 november 2011 22:19 schreef RemcoDelft het volgende:
Ga je nu weer zeggen hoe blij je bent met je koophuis? Ach, ik zal je helpen: in bitcoins neemt de waarde van je huis heel hard toe!
8)7

Overigens, een coin waarmee je geen hoeren kunt betalen, zal het nooit redden.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  dinsdag 29 november 2011 @ 22:52:43 #15
70017 edcetera
...en nog veel meer
pi_104990302
Bitcoin geeft aan wat speculatie eigenlijk is.
The best firms advertise the least...
pi_104995715
Vraagje hoeveel bit coins kan je ongeveer minen in 24 uur met een normale computer en dan wat is een bitcoin momenteel waard???
pi_104996342
Bitcoin is het verhaal waarom een goudstandaard nooit zal slagen. Er is nu eenmaal een monetair beleid nodig voor een stabiele munt en handel.

Aangezien de economie welke uit te splitsen is in kennis, producten, diensten, vastgoed e.d. is het onvermijdelijk dat een groeiende behoefte is aan geld om deze te kunnen verhandelen. Groeit het geld niet mee wordt handel lastiger, blijft de munt stijgen waarmee je direct deflatie krijgt. Een deflatie zichzelf blijft versterken tot een bubble die MOET barsten.

Wacht, heb ik nu net de complete geschiedenis van Bitcoin omschreven?
pi_104996905
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 november 2011 22:19 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

Ga je nu weer zeggen hoe blij je bent met je koophuis? Ach, ik zal je helpen: in bitcoins neemt de waarde van je huis heel hard toe!
Zie? Weer geen FoK!coins verdient met je post :')
Maar ik ben inderdaad nog steeds super blij met mijn koophuis! Hoe beviel jouw huurverhoging dit jaar? _O-
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
pi_104996913
quote:
0s.gif Op woensdag 30 november 2011 01:47 schreef princem het volgende:
Vraagje hoeveel bit coins kan je ongeveer minen in 24 uur met een normale computer en dan wat is een bitcoin momenteel waard???
Dat zijn twee vraagjes.
1) Iets van 0.3 ofzo
2) In theorie: een dollar of twee. In praktijk? Niets.
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
pi_105005600
Ok bedankt wuzz ik sla deze gouden kans over
  woensdag 30 november 2011 @ 17:15:14 #21
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_105012644
quote:
0s.gif Op woensdag 30 november 2011 13:58 schreef princem het volgende:
Ok bedankt wuzz ik sla deze gouden kans over
Niet teveel nar whuzz luisteren. Je bitcoins zijn gewoon geld waard. In de PRAKTIJK kan je ze gewoon omruilen naar geld. Tenzij jij niets aan geld hebt kan je er in de praktijk dus wat aan hebben.
pi_105021474
quote:
14s.gif Op woensdag 30 november 2011 17:15 schreef PiRANiA het volgende:

[..]

Niet teveel nar whuzz luisteren. Je bitcoins zijn gewoon geld waard. In de PRAKTIJK kan je ze gewoon omruilen naar geld. Tenzij jij niets aan geld hebt kan je er in de praktijk dus wat aan hebben.
Als je snel genoeg bent met omruilen wel ja. Hoe langer je wacht, hoe minder geld je namelijk terug krijgt. Dat verlies is overigens vrij makkelijk tot 0 te beperken door gewoon geen bitcoins te kopen. :)

quote:
0s.gif Op woensdag 30 november 2011 13:58 schreef princem het volgende:
Ok bedankt wuzz ik sla deze gouden kans over
Heel verstandig! ^O^
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
pi_105717466
Wat is de meest voordelige manier om aan bitcoins te komen, dat wil zeggen met de minste transactiekosten?

Bij mtgox kun je nu via "euro bank transfer" rechtstreeks via je bankrekening geld overmaken nadat je een kopie paspoort en uittreksel of rekening van energieleverancier upgeload hebt, (en deze door mtgox is geaccepteerd).

De in de post eerdergenoemde methode van bankrekening naar libertyreserve naar mtgox is kostbaar (van nederlandse bankrekening naar libertyreserve via ecardone.com kost minimaal 3.9¤ (2.9% transactiekosten met minimum van 3.9¤).

Mtgox is niet bepaald anoniem, maar je kunt de bitcoins natuurlijk ook overmaken naar een ander anoniem adres om het te 'anonimizeren'

iemand hier ervaring mee?
  zondag 18 december 2011 @ 11:37:51 #24
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_105717675
Tja, wat is belangrijk? Goedkoop of anoniem?

Als je zo anoniem mogelijk wil zijn, kun je het beste bitcoins kopen van iemand op een forum. Slechts één persoon weet dan je identiteit.

De bitcoins overmaken naar een ander adres heeft m.i. niet zo heel veel zin, omdat dit soort transacties publiek in de block chain zitten. Het is dus gewoon terug te volgen naar MtGox, die grote belangen hebben dus echt niets zullen riskeren en altijd wel jouw paspoortje doorsturen als de overheid ernaar vraagt.
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_105717727
Ik vond het al opvallend dat deze reeks niet meer pronkte boven aan de lijst met reeksen in AEX maar als ik het goed begrijp is dus ook de Bitcoin bubble geknapt? Is er nog een belangrijke les geleerd jongens? ;)
One man's trash, another man's treasure.
  zondag 18 december 2011 @ 11:40:30 #26
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_105717750
Ben wel benieuwd of namecoin (enorm) gaat groeien vanwege SOPA.
pi_105720316
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 11:39 schreef Arkai het volgende:
Ik vond het al opvallend dat deze reeks niet meer pronkte boven aan de lijst met reeksen in AEX maar als ik het goed begrijp is dus ook de Bitcoin bubble geknapt? Is er nog een belangrijke les geleerd jongens? ;)
De bubble zeker maar dat was ook wel te verwachten.. in het begin zijn er makkelijk veel coins gemined en als dan de prijs door de 20$ per stuk gaat wordt het wel erg interessant om ze te gaan verkopen.

Het lijkt er nu op dat de bodem wel geweest is en dat de koers langzaam aan het stijgen is, je moet echter geen 20$ verwachten op korte termijn, misschien over 1-2 jaar. De volumes blijven verder hoog dus er is nog genoeg handel in.
pi_105720991
Zijn er mensen hier die al echt harde euro's verdient hebben met die bitcoins.
we don't let bygones be bygones we buy guns and squeeze like a python until the night come typical flow to keep you n*ggas on the tip of your toes lo and behold make your temple explode
pi_105726357
"...De bitcoins overmaken naar een ander adres heeft m.i. niet zo heel veel zin, omdat dit soort transacties publiek in de block chain zitten. Het is dus gewoon terug te volgen naar MtGox, die grote belangen hebben dus echt niets zullen riskeren en altijd wel jouw paspoortje doorsturen als de overheid ernaar vraagt..."

dus als ik iemand betaal met bitcoins die op mtgox gekocht zijn en deze geeft deze bitcoins uit voor iets illegaals dan komt men bij mij uit als originele koper van de coins?
  zondag 18 december 2011 @ 15:33:04 #30
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_105726947
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 13:23 schreef McNulty het volgende:
Zijn er mensen hier die al echt harde euro's verdient hebben met die bitcoins.
:W.
  dinsdag 20 december 2011 @ 19:15:05 #31
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_105863317
quote:
0s.gif Op zondag 18 december 2011 13:23 schreef McNulty het volgende:
Zijn er mensen hier die al echt harde euro's verdient hebben met die bitcoins.
Ja, alleen die zijn ze ook net zo hard weer kwijtgeraakt toen de boel in elkaar pleurde :P
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
  woensdag 21 december 2011 @ 17:07:20 #33
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_105872995
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 13:13 schreef Whuzz het volgende:

[..]

Ja, alleen die zijn ze ook net zo hard weer kwijtgeraakt toen de boel in elkaar pleurde :P
Nope.
pi_105875029
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 13:13 schreef Whuzz het volgende:

[..]

Ja, alleen die zijn ze ook net zo hard weer kwijtgeraakt toen de boel in elkaar pleurde :P
Ook van de tulpenmanie zijn mensen rijk geworden hoor, het zijn overigens wel altijd de sukkels die verliezen (lees de late instappers), maar zo gaat het eigenlijk met elke speculatie markt, ik vind dat je ietwat minderwaardig doet over bitcoins, ik denk dat het een mooi experiment is, welke in de toekomst wel een opvolger gaat krijgen die meer bestaansrecht heeft (lees: betere acceptatie IRL).
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_105998487
3.9 Dollar, niet gek :)
pi_105999221
Ik had nog 169.000 i0coins en die heb ik zojuist naar de http://www.vircurex.com exchange gestuurd.
Moet ook nog weer zo'n 30 Bitcoins opleveren :)


Update:





[ Bericht 17% gewijzigd door TheFreshPrince op 24-12-2011 13:55:55 ]
pi_106070530
*O*



Omgerekend toch altijd nog 100 Bitcoins, ofwel zo'n 390 Dollar :)
  maandag 26 december 2011 @ 22:59:21 #38
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106071047
Lekker hoor :D.
pi_106312895
quote:
0s.gif Op maandag 26 december 2011 22:46 schreef MaGNeT het volgende:
*O*

[ afbeelding ]

Omgerekend toch altijd nog 100 Bitcoins, ofwel zo'n 390 Dollar :)
Inmiddels is het 520 dollar :) De koers staat al weer even boven de 5$

Hoe kom je aan zoveel namecoins overigens?
  maandag 2 januari 2012 @ 16:47:18 #40
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106316145
Gaat goed met de koers *O*.
pi_106316216
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 15:21 schreef Stokkie_ het volgende:

[..]

Inmiddels is het 520 dollar :) De koers staat al weer even boven de 5$

Hoe kom je aan zoveel namecoins overigens?
Deels door minen, deel handelen en andere coins verhandeld en weer omgezet in Namecoins.
  dinsdag 3 januari 2012 @ 16:49:33 #42
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106361082
:o check deze client _O_.

Ziet er ERG goed uit. Ben benieuwd!
pi_106406632
Als je je de afgelopen maanden niet teveel van Whuzz z'n getroll hebt aangetrokken, had je nu van 1000 Euro ruim 2500 Euro kunnen maken :)
Gaat goed met de koers!
  woensdag 4 januari 2012 @ 20:09:23 #44
35948 Whuzz
Globo Gym!
pi_106410395
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 18:52 schreef MaGNeT het volgende:
Als je je de afgelopen maanden niet teveel van Whuzz z'n getroll hebt aangetrokken, had je nu van 1000 Euro ruim 2500 Euro kunnen maken :)
Gaat goed met de koers!
En als je een paar maanden langer niet naar me had geluisterd had je van 3000 euro 200 euro kunnen maken! Ook leuk! ;)
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
pi_106410566
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:09 schreef Whuzz het volgende:

[..]

En als je een paar maanden langer niet naar me had geluisterd had je van 3000 euro 200 euro kunnen maken! Ook leuk! ;)
Had ik m'n trollen-lokroep weer te hard staan... Dang it...
  woensdag 4 januari 2012 @ 20:14:02 #46
35948 Whuzz
Globo Gym!
pi_106410626
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:12 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Had ik m'n trollen-lokroep weer te hard staan... Dang it...
Wat? Het is wel ok om te roepen dat bitcoin meer waard is geworden als het van $3 naar $5 is gegaan, maar niet ok om te zeggen dat het minder waard is geworden als het van $30 naar $5 is gegaan? :D :D
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
pi_106410723
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:14 schreef Whuzz het volgende:

[..]

Wat? Het is wel ok om te roepen dat bitcoin meer waard is geworden als het van $3 naar $5 is gegaan, maar niet ok om te zeggen dat het minder waard is geworden als het van $30 naar $5 is gegaan? :D :D
Je hebt niet 1x gezegd dat de koers zou dalen, dus nu niet zeuren.
  woensdag 4 januari 2012 @ 20:18:21 #48
35948 Whuzz
Globo Gym!
pi_106410841
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:15 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Je hebt niet 1x gezegd dat de koers zou dalen, dus nu niet zeuren.
Wut? Heb ik niet gezegd dat de koers zou dalen? Oh, bij deze dan: Die koers gaat dalen! :D
(zal eerst stijgen tot zo'n $10 en dan weer terugzakken)
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
pi_106410913
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:18 schreef Whuzz het volgende:

[..]

Wut? Heb ik niet gezegd dat de koers zou dalen? Oh, bij deze dan: Die koers gaat dalen! :D
(zal eerst stijgen tot zo'n $10 en dan weer terugzakken)
Je hebt het niet 1x gezegd. Je hebt het 1.216x gezegd, en daarmee ongeveer de helft van iedere reeks te gevuld. Goed bezig man.

Ik ben soms weken weg uit deze reeks omdat ik je spuugzat ben.
En iedere keer dat ik een paar reacties eruit gooi begin jij weer het topic vol te spammen.
Op gathering.tweakers.net heb je hetzelfde geflikt.

Zoek een leven.
pi_106411006
Zoveel positiefs valt er niet over te vermelden eerlijk gezegd.
pi_106411047
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:22 schreef Scorpie het volgende:
Zoveel positiefs valt er niet over te vermelden eerlijk gezegd.
- er is een nieuwe client die zeer gebruiksvriendelijk is en nieuwe functionaliteit toevoegt, zoals bewaren op papier
- de koers is omhoog gegaan van 2 naar 5 Dollar
- de difficulty zakt stevig door naar 1,100,000

Positief genoeg.
  woensdag 4 januari 2012 @ 20:52:25 #52
35948 Whuzz
Globo Gym!
pi_106412570
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:19 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Je hebt het niet 1x gezegd. Je hebt het 1.216x gezegd, en daarmee ongeveer de helft van iedere reeks te gevuld. Goed bezig man.
Dank, dank, maar teveel eer. Ik denk dat ik maar 25% gevuld heb gekregen, de rest was oogklep-halelujah geroep van jou en visje. ;)

quote:
Ik ben soms weken weg uit deze reeks omdat ik je spuugzat ben.
Als ik ook maar 1 iemand heb weerhouden om mee te doen aan dat piramidespel lijkt me het meer dan waard *O*

quote:
En iedere keer dat ik een paar reacties eruit gooi begin jij weer het topic vol te spammen.
Op gathering.tweakers.net heb je hetzelfde geflikt.
Lol, op GoT heb ik iets van 10 posts in de hele reeks. Meer hoefde ook niet omdat de meeste tweakers realistisch genoeg zijn om door te hebben dat bitcoin nergens heen gaat. Stuk minder blind halelujah geroep daar :D

quote:
Zoek een leven.
Ik wacht gewoon tot ik het leven in bitcoins kan betalen! ;)


quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:23 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

- er is een nieuwe client die zeer gebruiksvriendelijk is en nieuwe functionaliteit toevoegt, zoals bewaren op papier
Bewaren op papier? wtf? Ik heb al een hekel aan contante euro's, laat staan aan contante bitcoins _O-

quote:
- de koers is omhoog gegaan van 2 naar 5 Dollar
Nee, hij is gedaald van 30 naar 5.

quote:
- de difficulty zakt stevig door naar 1,100,000
Inderdaad. En hoe komt dat? Omdat meer en meer mensen inzien dat het nergens over gaat en stoppen met minen. -> difficulty omlaag.

quote:
Positief genoeg.
Als je extreem snel tevreden bent wel ja :D
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
pi_106412783
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:52 schreef Whuzz het volgende:

[..]

Dank, dank, maar teveel eer. Ik denk dat ik maar 25% gevuld heb gekregen, de rest was oogklep-halelujah geroep van jou en visje. ;)

[..]

Als ik ook maar 1 iemand heb weerhouden om mee te doen aan dat piramidespel lijkt me het meer dan waard *O*

[..]

Lol, op GoT heb ik iets van 10 posts in de hele reeks. Meer hoefde ook niet omdat de meeste tweakers realistisch genoeg zijn om door te hebben dat bitcoin nergens heen gaat. Stuk minder blind halelujah geroep daar :D

[..]

Ik wacht gewoon tot ik het leven in bitcoins kan betalen! ;)

[..]

Bewaren op papier? wtf? Ik heb al een hekel aan contante euro's, laat staan aan contante bitcoins _O-

[..]

Nee, hij is gedaald van 30 naar 5.

[..]

Inderdaad. En hoe komt dat? Omdat meer en meer mensen inzien dat het nergens over gaat en stoppen met minen. -> difficulty omlaag.

[..]

Als je extreem snel tevreden bent wel ja :D

Goed, dat is dus Whuzz :')
pi_106417619
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2012 20:52 schreef Whuzz het volgende:

Bewaren op papier? wtf? Ik heb al een hekel aan contante euro's, laat staan aan contante bitcoins _O-

Niets zo handig dan contante Euro's, kun je nog overal met terecht. :7
  vrijdag 6 januari 2012 @ 14:52:57 #55
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106483521
Het is vrijdag en het gaat weer goed met de koers *O*.
pi_106564445
We zitten op 7 Dollar :D
  zondag 8 januari 2012 @ 16:39:59 #57
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106564568
quote:
0s.gif Op zondag 8 januari 2012 16:37 schreef MaGNeT het volgende:
We zitten op 7 Dollar :D
*O*.
  zondag 8 januari 2012 @ 16:40:47 #58
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106565627
quote:
Whehe, ja, ga zo ff zelf een transactie uitvoeren om te zien of het werkt :P
pi_106573411
Whuzz bedankt keep on going
pi_106573697
Echt dit topic is zeer vermakelijk ik hoop dat dit voortgezet wordt
pi_106574841
Koers weer naar de 30! Hoera.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_106575576
quote:
0s.gif Op zondag 8 januari 2012 20:32 schreef SuperHarregarre het volgende:
Koers weer naar de 30! Hoera.

En dan keihard naar 2 en dan hebben jullie een paar mensen veel geld gegeven. Top!
De koers op zich maakt niet zoveel uit, ik handel al enkele maanden in Bitcoins en zolang er een op- en neergaande beweging in de koers is kan je er aan verdienen.

In een maand tijd van 200 Dollar naar 500 Dollar lukt me nog op geen enkele spaarrekening. Met beleggen lukt dat op dit moment ook niet.
Bitcoins zijn wat dat betreft een leuke hobby.

Een enkeling vindt het leuk om het project te zien falen, dat mag natuurlijk.

Maar dit is toch echt een topic over Bitcoin en gun ons tenmiste onze hobby.
pi_106578927
Ik gun je jouw hobby. Mijn hobby is het om grootmonden te zien falen. :P
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  zondag 8 januari 2012 @ 21:38:13 #65
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106578973
Ik heb er ook aardig aan verdiend. Hobbies ^O^.
pi_106583182
D'r is inderdaad best wat aan te verdienen, ook wel met de altcoins al is dat wat minder door lage volumes.

Verder zit ik toch allang met een bankroll dus mocht ik alles verliezen heb ik nog winst.
  maandag 9 januari 2012 @ 20:51:48 #67
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
  maandag 9 januari 2012 @ 22:22:35 #68
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106622025
http://www.wuala.com/en/bitcoin

Nice *O*. Bedrijf dat 450mil omzet maakt accepteert bitcoin *O*.
pi_106860170
Ik vind het een hoop gekloot om een snicker uit zon apparaat te halen met bitcoins beter muntje in werpen
pi_106876331
Zo ik ben er een tijdje uit geweest maar ga toch maar weer beginnen met bitcoins, zijn er nog dingen anders geworden de laatste maanden?
Is het minen nu (weer) rendabel?

Help me even om weer op de hoogte te zijn!
  maandag 16 januari 2012 @ 22:12:55 #71
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106891147
Eerste verkoop dit jaar weer gedaan :s).
  maandag 16 januari 2012 @ 22:21:51 #72
155021 Mender
Gekke Henkie
pi_106891623
quote:
14s.gif Op maandag 16 januari 2012 22:12 schreef PiRANiA het volgende:
Eerste verkoop dit jaar weer gedaan :s).
Eerste koop dit jaar weer gedaan :Y
  maandag 16 januari 2012 @ 22:22:20 #73
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_106891647
quote:
6s.gif Op maandag 16 januari 2012 22:21 schreef Mender het volgende:

[..]

Eerste koop dit jaar weer gedaan :Y
Dit kán haast geen toeval zijn ;).
pi_106898755
quote:
0s.gif Op maandag 16 januari 2012 17:24 schreef doesd00 het volgende:
Zo ik ben er een tijdje uit geweest maar ga toch maar weer beginnen met bitcoins, zijn er nog dingen anders geworden de laatste maanden?
Is het minen nu (weer) rendabel?

Help me even om weer op de hoogte te zijn!
Ik ben ook wel benieuwd :)
  dinsdag 17 januari 2012 @ 13:48:41 #75
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
  dinsdag 17 januari 2012 @ 15:46:18 #76
35948 Whuzz
Globo Gym!
pi_106913997
quote:
4s.gif Op dinsdag 17 januari 2012 13:48 schreef PiRANiA het volgende:
[ afbeelding ]
Heb je nou ruim 20k keer op F5 gedrukt op wikipedia? :o :P
'cos here at Globo Gym, we're better than you! And we know it.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')