ja hoor, kom maar gezellig langs.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
Best wel. Maar ook omdat je hem vrij vaak moet raken.quote:Op zaterdag 19 november 2011 18:30 schreef Chav het volgende:
Ben ik nou zo'n debiel of is de Forrest Temple baas best wel pittig?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 19 november 2011 18:15 schreef Jesse_ het volgende:
Eerste tempel uitgespeeld
ik vind die eindbaas best tricky, maar mijn zwaardskills zijn dan ook behoorlijk brakSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
De speeltijd staat bij mij nu op 17 uur, tussen dungeon 3 en 4. Ik denk dat ik op dit moment ook eerder een 9,5 zou geven dan een 10. De game is geweldig, dungeons zijn tof, controls werken goed, maar het is niet zo overweldigend als OoT in 1998 was.quote:Op zaterdag 19 november 2011 20:22 schreef Yachiru het volgende:
[N]GAMER geeft een 9,5 en Power Unlimited een 95.
Ik had toch wel een 100 van Jurjen verwacht eerlijk gezegd!
Kan nog steeds niet spelen, wat een timing om last van m'n schouder/ nek te hebben zeg
Ik had een lamme arm na die baasquote:Op zaterdag 19 november 2011 19:19 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
ik vind die eindbaas best tricky, maar mijn zwaardskills zijn dan ook behoorlijk brak
Waarom vergelijk je het met hoe Ocarina of Time was in plaats van hoe het spel is? Er zijn zoveel verbeteringen ten opzichte van Ocarina of Time, maar sommige mensen beoordelen alleen maar op de vernieuwing. Een grotere impact dan de verandering van 2D naar 3D komt niet. Stel dat Ocarina of Time een nieuw spel was, dan zou Skyward Sword absoluut hogere ratings ontvangen dan Ocarina of Time.quote:Op zaterdag 19 november 2011 20:28 schreef nomar83 het volgende:
[..]
De speeltijd staat bij mij nu op 17 uur, tussen dungeon 3 en 4. Ik denk dat ik op dit moment ook eerder een 9,5 zou geven dan een 10. De game is geweldig, dungeons zijn tof, controls werken goed, maar het is niet zo overweldigend als OoT in 1998 was.
Ja dat klopt, maar anders heb je toch geen vergelijking? Skyward Sword doet heel veel dingen beter, maar er is nu ook veel meer concurrentie die ook met de tijd is meegegaan. Het is misschien wel de beste game van het jaar, misschien wel de beste Zelda ooit, maar de game is niet zo perfect als OoT destijds aandeed en dat is lang niet alleen omdat het de eerste 3D Zelda was.quote:Op zaterdag 19 november 2011 20:40 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Waarom vergelijk je het met hoe Ocarina of Time was in plaats van hoe het spel is? Er zijn zoveel verbeteringen ten opzichte van Ocarina of Time, maar sommige mensen beoordelen alleen maar op de vernieuwing. Een grotere impact dan de verandering van 2D naar 3D komt niet. Stel dat Ocarina of Time een nieuw spel was, dan zou Skyward Sword absoluut hogere ratings ontvangen dan Ocarina of Time.
Het is entertainment, niet een stuk gereedschap. Zoiets heeft relevantie binnen een bepaalde tijd en context. Als OoT een grotere indruk maakte, is het de betere game.quote:Op zaterdag 19 november 2011 20:40 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Waarom vergelijk je het met hoe Ocarina of Time was in plaats van hoe het spel is? Er zijn zoveel verbeteringen ten opzichte van Ocarina of Time, maar sommige mensen beoordelen alleen maar op de vernieuwing. Een grotere impact dan de verandering van 2D naar 3D komt niet. Stel dat Ocarina of Time een nieuw spel was, dan zou Skyward Sword absoluut hogere ratings ontvangen dan Ocarina of Time.
Ligt aan je tv.quote:Op zaterdag 19 november 2011 23:24 schreef Diamond3d het volgende:
Even een serieuze vraag: Is het spel bij jullie ook kartelig? Die mouwen van Link en de kast in zijn kamer in het begin zien er bijv niet uit. Ik weet dat het de Wii is maar had toch wel meer verwacht of ligt het aan mij?
Hier hetzelfde, speel weliswaar op een 23" dus het valt een stuk minder op. Moet er eerlijk gezegd niet aan denken om het op een 50" ofzo te spelen, denk dat dat een behoorlijke deceptie is. Dat gezegd hebbende, vind ik de kleurrijke schilderstijl wel erg tof. Beter dan de grauwe TPquote:Op zaterdag 19 november 2011 23:42 schreef Diamond3d het volgende:
Maar is het ook kartelig bij jullie? Alsof bij een pc spel van 10 jaar geleden AA uit staat.
En nee het ligt niet aan me tv. Eerder aan de standaard component kabels die zijn meegeleverd maar vraag me af of andere kabels veel verschil maken.
Http://www.uploadplaatjes.nl/plaatje.php?id=244454
Hier een foto.. Moet even zo want zit via mobiel.
De met de Wii meegeleverde kabel is toch juist geen component kabel?quote:Op zaterdag 19 november 2011 23:42 schreef Diamond3d het volgende:
Maar is het ook kartelig bij jullie? Alsof bij een pc spel van 10 jaar geleden AA uit staat.
En nee het ligt niet aan me tv. Eerder aan de standaard component kabels die zijn meegeleverd maar vraag me af of andere kabels veel verschil maken.
Http://www.uploadplaatjes.nl/plaatje.php?id=244454
Hier een foto.. Moet even zo want zit via mobiel.
Composiet kabel idd, wordt vaak verward.quote:Op zondag 20 november 2011 00:16 schreef Yachiru het volgende:
[..]
De met de Wii meegeleverde kabel is toch juist geen component kabel?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. krijgen.
Hahaha!quote:
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 20 november 2011 04:04 schreef Dawnbreaker het volgende:
Bij een game als zelda komt gameplay natuurlijk op de eerste plek, niet de graphics. Toch vraag ik me af hoe vet het wel niet zou zijn als je zelda had op bv ps3, top notch graphics. Moet je voorstellen om dan door hyrule te gaan.
Dat is een beetje het nadeel van de wii, dat hij grafisch gezien echt achterloopt. Vooral met al dat HD geweld van de laatste tijd zoals crisis, battlefield, god of war en uncharted. Dan lijkt de wii net van een generatie ervoor, terwijl de wii dat feitelijk niet is.
Maar toch heb ik de wii en mario kart blijft fun, en twilight princess blijft geniaal, ook met mindere graphics. Jammer genoeg zijn er maar weinig echt goede titels voor de wii, waardoor je als gamer toch vaak tekort komt. Ik heb een ps3 ernaast en ik gebruik de wii eigenlijk nauwelijks nog.
Ik ga denk ik Skyward Sword ook halen als ie wordt afgeprijsd. Dan mag de wii weer voor even zijn lampjes laten branden.
Blijft een SD-resolutiespel. Hangt ook van de TV af hoe goed die schaalt.quote:Op zondag 20 november 2011 07:58 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Helemaal mee eens.
Bij deze de afbeelding op een 91 cm plasma tv...
[ link | afbeelding ]
Kijk die mouwen en de randen van de kast...
Zo erg heb ik het nog nooit gezien bij een Wii spel.
Ja, heel erg op mijn 23 inch full HD. Beneden, op de 40 inch FullHD tv heb ik er geen last van. En ik gebruik een component op beide tvs.quote:Op zaterdag 19 november 2011 23:24 schreef Diamond3d het volgende:
Even een serieuze vraag: Is het spel bij jullie ook kartelig? Die mouwen van Link en de kast in zijn kamer in het begin zien er bijv niet uit. Ik weet dat het de Wii is maar had toch wel meer verwacht of ligt het aan mij?
Dit was mijn eerste Zelda en het kan me niet schelen wat anderen zeggen, ik was meteen verkocht. Ik vind dat de beste Zelda die er is.quote:Op zondag 20 november 2011 00:15 schreef TheFastOne het volgende:
Wat vonden jullie eigenlijk van de Twilight Princess?
Hoe groot is die wel niet?quote:Op zondag 20 november 2011 09:28 schreef Aether het volgende:
Speel zelf op een HD CRT TV en daar is het veel minder storend.
Er bestaat geen HDMI kabel voor de Wii, omdat de console het niet ondersteunt. Ik gebruik zelf een originele Nintendo component kabel en dat verschil zie je wel met de composiet kabel die bij de Wii geleverd word. Maar goed, het was te verwachten dat dit grafisch niet geweldig is. Heb laatst nog ff TLOZ - TP opgestart en ik moest ook bijna huilen om de graphics. Daarna ff TLOZ: Windwaker er in gedaan en dat toverde toch weer een glimlach op mijn gezicht.quote:Op zondag 20 november 2011 10:24 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Ik moet ook component of HDMI halen voor de Wii, irriteer ik me al tijden aan. De Wii is van vriendin maar die gaf nooit echt wat om de graphics, ik stoor me er wel aan
Is het trouwens mogelijk om de map linksonder permanent in beeld te hebben?
Minder dan WW alhoewel ik het verzamelen van Tears leuker vond dan die achterlijke triforce huntquote:Op zondag 20 november 2011 00:15 schreef TheFastOne het volgende:
Wat vonden jullie eigenlijk van de Twilight Princess?
Zet even voor je spoiler hoe ver je ongeveer bent, anders zal het gros van de mensen niet eens kijken.quote:Op zondag 20 november 2011 12:19 schreef houdjemond het volgende:
Niemand een antwoord op mijn vraag?
als ie grijs is heb je die kubus nog niet gehad, dan was het een andere. kunnen er meerdere op 1 eiland zitten;)quote:Op zondag 20 november 2011 12:19 schreef houdjemond het volgende:
Niemand een antwoord op mijn vraag?
Ik wist het niet eens dat er geen HDMI kabel beschikbaar was, dan maar component inderdaad. Het is zelfs noodzakelijk want er wordt hier wel eens Monopoly Streets gespeeld en de tekst is bijna niet te lezen door dat geblur van die composite kabel.quote:Op zondag 20 november 2011 12:05 schreef CoExist het volgende:
[..]
Er bestaat geen HDMI kabel voor de Wii, omdat de console het niet ondersteunt. Ik gebruik zelf een originele Nintendo component kabel en dat verschil zie je wel met de composiet kabel die bij de Wii geleverd word. Maar goed, het was te verwachten dat dit grafisch niet geweldig is. Heb laatst nog ff TLOZ - TP opgestart en ik moest ook bijna huilen om de graphics. Daarna ff TLOZ: Windwaker er in gedaan en dat toverde toch weer een glimlach op mijn gezicht.
Heb gisteravond ook mijn deluxe exemplaar opgehaald voor E65,- goede deal vind ik. Nu ff wachten tot medio december of begin januari, dan heb ik pas echt tijd om er ff goed voor te gaan zitten. Maar het kriebelt al wel om alles lekker te verkennen, alle sidequests halen enzo. Man oh man!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |