In het filmpje dat ik voor ogen heb welquote:Op zaterdag 19 november 2011 10:51 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Maar ik was de augurk niet "aan het pijpen"
Het was maar een onschuldig grapje. En wat boeit het jou sowieso wat de vrienden van je ouders over jou denken? Ik denk trouwens niet dat ze boos zouden worden als je iets terug zei, want dan zouden ze zich te veel laten kennen voor hun vrienden.quote:Op zaterdag 19 november 2011 10:48 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Nee, dat mijn ouders mij voor schut zetten
En als ik iets trg zei, heb ik meteen een grote mond
Ze kan een suggestieve opmerking naar haar pa makenquote:Op zaterdag 19 november 2011 10:52 schreef Piye het volgende:
[..]
Het was maar een onschuldig grapje. En wat boeit het jou sowieso wat de vrienden van je ouders over jou denken? Ik denk trouwens niet dat ze boos zouden worden als je iets terug zei, want dan zouden ze zich te veel laten kennen voor hun vrienden.
Dat is waarquote:Op zaterdag 19 november 2011 10:52 schreef Piye het volgende:
[..]
Het was maar een onschuldig grapje. En wat boeit het jou sowieso wat de vrienden van je ouders over jou denken? Ik denk trouwens niet dat ze boos zouden worden als je iets terug zei, want dan zouden ze zich te veel laten kennen voor hun vrienden.
Viespeukquote:Op zaterdag 19 november 2011 10:52 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
In het filmpje dat ik voor ogen heb wel
Ja ik zat ook iets in die trant te denken.quote:Op zaterdag 19 november 2011 10:55 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ze kan een suggestieve opmerking naar haar pa maken
'je wil toch niet weer dat ik je als dat augurkje ....'
En dan jankend naar je kamer rennen.
Dat zal ze leren!
Daarom moet je je ouders dankbaar zijn. Want hoe vaker iemand zulke opmerkingen maakt, hoe meer routine je erop gaat reageren.quote:Op zaterdag 19 november 2011 10:57 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Dat is waar
Maar op dat moment kon ik niks bedenken
Laten we maar gewoon hopen dat ze nooit meer zo iets zeggenquote:Op zaterdag 19 november 2011 11:02 schreef Piye het volgende:
[..]
Ja ik zat ook iets in die trant te denken.
[..]
Daarom moet je je ouders dankbaar zijn. Want hoe vaker iemand zulke opmerkingen maakt, hoe meer routine je erop gaat reageren.
Ja dan moet je ook niet van die mooie voorzetten geven.quote:Op zaterdag 19 november 2011 11:04 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Laten we maar gewoon hopen dat ze nooit meer zo iets zeggen
Geef mij maar weer de schuldquote:Op zaterdag 19 november 2011 11:05 schreef Piye het volgende:
[..]
Ja dan moet je ook niet van die mooie voorzetten geven.
Ik weet hetquote:
Tsja kwestie van hoe je omgaat met bepaalde situaties. Als ik een augurk zou eten en iets zou hebben van "ik wil niet dat het lekt" zou ik er een bordje of stukje keukenrol bij pakken. Jij denkt dan blijkbaar als eerste "ik zal die augurk eens even lekker droogzuigen". Ja dan moet je niet gek opkijken als iemand de olifant in de kamer opmerkt.quote:
Ja, maar gewoon in je mond stoppen is toch veel handiger dan een bordje pakken enzo?quote:Op zaterdag 19 november 2011 11:10 schreef Piye het volgende:
[..]
Tsja kwestie van hoe je omgaat met bepaalde situaties. Als ik een augurk zou eten en iets zou hebben van "ik wil niet dat het lekt" zou ik er een bordje of stukje keukenrol bij pakken. Jij denkt dan blijkbaar als eerste "ik zal die augurk eens even lekker droogzuigen". Ja dan moet je niet gek opkijken als iemand de olifant in de kamer opmerkt.
Het zijn gewoon vrienden, geen vage kenissen waarbij ik netjes moet doenquote:Op zaterdag 19 november 2011 11:16 schreef wuuht het volgende:
van tafel weg lopen omdat je zin in een augurk hebt
Dit idd, het was ook niet Oké geweest als ik 18 was hoorquote:Op zaterdag 19 november 2011 11:25 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Tegen je minderjarige dochter seksueel getinte grappen maken
Je vader denkt direct aan pijpen als hij jou met etenswaren in je mond ziet.quote:Op zaterdag 19 november 2011 11:26 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Dit idd, het was ook niet Oké geweest als ik 18 was hoor
Dat zei mijn moeder eigenlijkquote:Op zaterdag 19 november 2011 11:32 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Je vader denkt direct aan pijpen als hij jou met etenswaren in je mond ziet.
Creepy als je t mij vraagt.
Gereformeerd zijn.quote:Op zaterdag 19 november 2011 11:25 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Tegen je minderjarige dochter seksueel getinte grappen maken
Hoe oud ben je dan?quote:Op zaterdag 19 november 2011 11:26 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Dit idd, het was ook niet Oké geweest als ik 18 was hoor
15quote:Op zaterdag 19 november 2011 11:37 schreef Piye het volgende:
[..]
Gereformeerd zijn.
[..]
Hoe oud ben je dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |