abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_104518052
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 november 2011 16:44 schreef -moppie- het volgende:

[..]

Ja ik wel in ieder geval!
Dus eigenlijk is het doodnormaal dat ik opgewonden raak van vrouwenlichamen en niet zo van mannenlichamen en hebben veel hetero-vrouwen dat :)?
pi_104518186
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 november 2011 16:46 schreef bulbjes het volgende:

[..]

Dus eigenlijk is het doodnormaal dat ik opgewonden raak van vrouwenlichamen en niet zo van mannenlichamen en hebben veel hetero-vrouwen dat :)?
Precies
pi_104519503
Mannen zijn veel visueler ingesteld dan vrouwen.. Ik ken sowieso geen vrouwen die gaan 'soppen' zoals jij het zegt, bij het zien van een naakte man.
My salvation lies in your love..
pi_104520656
Ik herken dit zo ontzettend! :'(
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
  vrijdag 18 november 2011 @ 18:12:35 #30
261336 drbrik
zo hel wie un brik
pi_104520803
Waarom doen alle vrouwen hier zo gedeprimeerd over. Ik weet ook dat stoute/lieve woordjes fluisteren, een goede massage. Och hack zelfs een knuffel met een verdwaalde hand nog makkelijker geilheid oplevert bij een dame. Dan het tonen van mijn goddelijk mannenlichaam (boedha is ook een god ;) )

Is toch niet erg allemaal alleen dit op subtiele wijzen aan het manvolk vertellen is natuurlijk een flinke uitdaging :P
Why do hockey-players wear numbers on their shirts? Cause sometimes they can't match the dental records with the bodies
pi_104521538
Een zeester is anders ook niet super opwindend dunkt mij.
Rustig aan.
pi_104522251
Does he even lift.
pi_104525092
de seksualiteit van een vrouw is vaak best gecompliceerd, vaak blijft deze niet een leven lang dezelfde. Vaker gaat het bij vrouwen om het gevoel wat ze krijgen van iemand, dan of daar dan een piemeltje of een poesje aan zit. Het betekend ook niet dat als jij vrouwen als aantrekkelijk ervaart(of er zelfs intiem(niet perse seksueel) mee zou willen zijn of hier fantasieën over hebt) dat jij lesbisch of bi bent. Instant opgewonden raken is denk ik sowieso niet (vaak) voor vrouwen weggelegd, seks heb je immers met je hoofd en die moet altijd even opgewarmd worden verschillen tussen individuelen daargelaten uiteraard. Geniet jij maar gewoon van je seksualiteit daar is hij voor!
pi_104525169
ik word ook nooit echt opgewonden van een naakt mannenlichaam maar of dat dan perse betekend dat je lesbisch bent... neuh.
pi_104527221
Stel het is iemand waar je al een hele tijd mee aan het opbouwen bent en jullie gaan een stap verder.. Word je daar ook niet warm van?
Rustig aan.
  zaterdag 19 november 2011 @ 07:12:19 #36
277627 Seven.
We are Borg.
pi_104543072
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 november 2011 16:23 schreef Karina het volgende:
Nog een toevoeging: een man die leuk gekleed is vele malen sexier dan een blote vent. En dat kan uiteenlopen van een spijkerbroek met leuk shirt tot een mooi pak.
Ik zie de mijne het liefst in spijkerbroek met t shirtje, vind ik hem sexy staan :9~ . Maar ook als hij achter de pott'n en pann'n staat in zijn camping kloffie (t shirt, korte broek en jawel, rucanor slippers) kan ik hem fysiek wel enorm waarderen. Maar dat uit zich bij mij dan meestal in willen knuffelen. Als ik in mijn shortje sta te koken, dan wil hij me gelijk hard van achteren :') .
Resistance is futile.
  zaterdag 19 november 2011 @ 07:48:39 #37
277627 Seven.
We are Borg.
pi_104543135
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 november 2011 15:17 schreef bulbjes het volgende:
Zou er ook een gradatie zijn in biseksualiteit? Dat ik bijv. 20% opgewonden raak van mannen en 80% van vrouwen of zo?
Of werkt dat bij biseksuele vrouwen sowieso anders omdat ze wat vrouwen betreft opgewonden raken zoals een man (visueler), en wat mannen betreft opgewonden raken zoals een vrouw (minder visueel, en dus eigenlijk moeilijk vergelijkbaar met hoe je opgewonden raakt van een vrouw)?

Of zijn er meerdere soorten biseksualiteit? Vrouwen die van vrouwen opgewonden raken als een man en van mannen opgewonden raken zoals een vrouw, maar ook vrouwen die van vrouwen opgewonden raken zoals een vrouw (ook niet zo visueel) etc?

Bij mannen zit het dan denk ik weer anders dan bij vrouwen: homo's zijn iig ook heel erg visueel ingesteld als ik dat zo hoor. Die worden echt opgewonden van mannen zien.

De meeste (hetero en bi) vrouwen hebben dat dus niet?? (ben daar nog steeds benieuwd naar)

Als je als man biseksueel bent val je dan op vrouwen op een mannenmanier (visueel) en op mannen op een mannenmanier, of val je dan op mannen op een mannenmanier en op vrouwen op een vrouwenmanier? Etc.

Intrigerend :P
Deze had ik nog over het hoofd gezien. Biseksualiteit is een heel groot grijs gebied en er zijn dan ook vele verschillende zienswijzen over. De één zegt dat je biseksueel bent als je op beiden verliefd kunt worden, de ander zegt dat je slechts tot beiden fysieke aantrekkingskracht moet voelen.

Ik ben volgens het boekje biseksueel, daar ik me tot mannen en vrouwen emotioneel en fysiek aangetrokken voel. Nu heb ik gedurende heel mijn leven eigenlijk een voorkeur voor mannen gehad emotioneel en fysiek voor vrouwen. Maar ik ben niet visueel ingesteld en dus val ik vooral op het gevoel dat iemand mij geeft. Ik kom ook wat betreft vriendschappen en andere relaties beter overeen met mannen dus voor mij redelijk logisch dat ik in de liefde vooral ervaring heb met mannen. Maar eerlijkheidshalve moet ik zeggen dat bijvoorbeeld transseksuelen ook altijd tot mijn verbeelding gesproken hebben, beide geslachten. Zo ook travestiete dames die zich als man verkleden (andersom totaal niet!). Ik heb daar trouwens helemaal geen ervaring mee, maar wel regelmatig een oogje op gehad. Maar toch is het altijd voor mij het emotionele aspect dat de doorslag geeft. Maar uiteindelijk is het plaatje voor mij zo vaag dat de term niet-hetero nog het beste omschrijft hoe ik het zelf ervaar.

Verschillende gradaties zul je in biseksualiteit zeker wel hebben, lichte/sterke voorkeur voor het eigen of het andere geslacht, deze voorkeur kan ook wisselen! Ik heb jaartje meegemaakt waarin ik eigenlijk alleen nog naar vrouwen keek.

Homo's en hetero mannen zijn inderdaad beiden even sterk visueel ingesteld. Hetero vrouwen en lesbiennes/biseksuele vrouwen doorgaans amper tot niet. Je zult op deze stelregel wel altijd uitzonderingen vinden, wat dat betreft is het interessant om te kijken naar transseksuelen. Want die zijn gedwongen om in het andere geslacht dan hun identiteitsgeslacht door het leven te gaan. Hun identiteitsgeslacht bepaalt meen ik of ze mannelijke (visueel) of vrouwelijke (emotioneel) aantrekkingskracht ervaren. Geen pretje trouwens, om in het verkeerde lijf te zitten. Stel je voor dat jij in een mannenlijf gevangen zou zitten en iedereen in je omgeving verwacht mannendingen van je: je wordt raar aangekeken als je zin hebt in chocola omdat je je kut voelt, er wordt van je verwacht dat je altijd stoer, sterk, rationeel bent, als je gek bent op winkelen en typische vrouwenseries wordt je voor homo versleten. Je wil graag make-up dragen omdat het je flatteert maar het kan niet. Je wil graag met je vriendinnen bootyshaken maar dat kan niet. En ga zo maar door. De buitenwereld is dusdanig ingesteld op 'typisch mannelijk' en 'typisch vrouwelijk' dat er dus geen ruimte is voor zulke mensen.

Ik denk dat iedereen zijn eigen invulling eraan geeft. Mij valt op dat veel hetero's het in de traditionele hokjes bekijken: homo/lesbisch, biseksueel of hetero. Ik ben zeer actief in het homowereldje en ik ken geen enkele homo, transseksueel of bi (m/v) die er zo zwart/wit tegenaan kijkt, gewoon omdat we allemaal op een bepaald punt in ons leven gedwongen waren om onze eigen seksualiteit kritisch onder de loep te nemen. Lesbo's zijn er trouwens in de regel wel weer strikter in wat betreft de hokjes. Biseksuelen hebben wat betreft belevingswereld weinig raakvlakken met homo's, lesbiennes en hetero's. Denken in hokjes als 'tot welke mannelijke/vrouwelijke fysieke kenmerken voel ik me visueel aangetrokken' bestaat gewoon amper. Bij vrouwen kun je het ene heel sexy vinden, bij mannen kun je dat afstotelijk vinden (lang haar is daar bij mij zo'n typisch voorbeeld van, vind ik bij vrouwen soms prachtig maar bij mannen altijd afschuwelijk). Ook voor homo's is het maar moeilijk te begrijpen hoe het is om tot beide geslachten aangetrokken te zijn, al zullen homo's niet snel oordelen. Lesbo's zijn daar beruchter in, ik heb vanuit het lesbo kamp al een paar keer commentaar gehad op mijn hetero relatie. Maar goed, nu ben ik aan het veralgemeniseren en dat is ook hokjesdenken. Punt is: iedereen kijkt er anders tegenaan. En pas als je jezelf als niet-hetero hebt ingedeeld, zul je ten volle begrijpen hoe het is om af te wijken van de meute daarin. Let wel, ik ken ook hetero's die toch heel ver komen in dat opzicht maar het is gewoon een jarenlang proces van overpeinzingen voordat je daarin tot een standpunt komt waarmee je jezelf kunt verenigen.
Resistance is futile.
pi_104549053

Dit is ook niks qua lang haar?
Rustig aan.
pi_104551400
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 november 2011 19:55 schreef meisjeinhetrood het volgende:
Instant opgewonden raken is denk ik sowieso niet (vaak) voor vrouwen weggelegd, seks heb je immers met je hoofd en die moet altijd even opgewarmd worden verschillen tussen individuelen daargelaten uiteraard.
Wat een onzin! Nouja, na het lezen van wat reacties lijkt het bijna normaal/te kloppen. -O-
Jammer dat zoveel vrouwen hier zo zijn, niks is zo sexy als een man. Zelfs met kleding aan.
Ik weet dat ik dan misschien wat enthousiaster ben dan de gemiddelde vrouw maar dit is toch wel een hoopje verdriet. Jammer.

[ Bericht 8% gewijzigd door BrigitteFontaine op 19-11-2011 15:27:58 ]
The friendship that can cease has never been real.
  zaterdag 19 november 2011 @ 19:50:46 #40
277627 Seven.
We are Borg.
pi_104561442
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 november 2011 13:24 schreef kingtoppie het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is ook niks qua lang haar?
:9~ als het zo zit, in combinatie met de baard, zijn bescheiden heldenkarakter maar bij de kroning als het netjes gewassen is enzo, vond ik het weer niks. Dit kapsel kan omdat het aanspreekt tot mijn emoties, een bescheiden held die mij even komt redden op zijn paard. :P
Resistance is futile.
  zaterdag 19 november 2011 @ 19:55:47 #41
277627 Seven.
We are Borg.
pi_104561645
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 november 2011 14:43 schreef BrigitteFontaine het volgende:

[..]

Wat een onzin! Nouja, na het lezen van wat reacties lijkt het bijna normaal/te kloppen. -O-
Jammer dat zoveel vrouwen hier zo zijn, niks is zo sexy als een man. Zelfs met kleding aan.
Ik weet dat ik dan misschien wat enthousiaster ben dan de gemiddelde vrouw maar dit is toch wel een hoopje verdriet. Jammer.

Er staat nergens dat de vrouwen hier niet opgewonden raken, alleen de algemene deler is dat dat niet is van visuele stimulans. Misschien vind je het leuk om jezelf beter te voelen dan de rest met uitspraken als 'hoopje verdriet'. ^O^ . Prima dat jouw hormoonhuishouding anders in elkaar steekt hoor, maar dat maakt jou niet beter of slechter. Wel vervelender, blijkbaar. Puberaal gedrag.
Resistance is futile.
pi_104561935
quote:
2s.gif Op zaterdag 19 november 2011 19:50 schreef Seven. het volgende:

[..]

:9~ als het zo zit, in combinatie met de baard, zijn bescheiden heldenkarakter maar bij de kroning als het netjes gewassen is enzo, vond ik het weer niks. Dit kapsel kan omdat het aanspreekt tot mijn emoties, een bescheiden held die mij even komt redden op zijn paard. :P
Hatjiekkk paardje.
8)7
Rustig aan.
pi_104583157
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 november 2011 15:08 schreef bulbjes het volgende:

[..]

Neuh die behoefte heb ik nooit zo gehad. Leek me altijd maar smerig (dat ruikt niet lekker van onderen en wat moet je in godsnaam allemaal doen, veel te bang dat ik faal). Ik fantaseer ook nooit over seks met een vrouw of zo en naar lesbische seks kijken vind ik ook niet boeiend, hoe twee van die barbiepoppen met neptieten elkaar met nepnagels naar een hoogtepunt raggen en likken. Nah. Enige wat ik dan kon denken was 'Auw auw auw dat moet toch pijn doen' en daar werd ik niet bepaald opgewonden van. En ik val niet op pornohoofden met neptieten en pornokutjes.

Laatste jaren heb ik er echter wel wat meer zin in gekregen of lijkt het idee me allemaal minder smerig. Zou het opzich best willen proberen. Heel soms als ik porno kijk (wat ik zelden doe, althans niet de normale soort porno) denk ik wel van 'mja zou dat ook wel willen proberen'.
Ik heb alleen het idee dat ik totaal niet weet wat ik moet doen en er totaal niet goed in ben. Ik heb zelf weinig ervaring met beffen en vond er ook nooit veel aan. Met gevingerd worden heb ik ook niet veel ervaring. Bovendien is alles bij mij heel erg pijnlijk. Als je bij mij iets verkeerd zit daar aan mn schaamlippen enz doet het gewoon pijn of voelt het naar :S
Ik heb dan uiteraard de neiging te denken dat dat voor andere vrouwen ook zo geldt (wat niet zo is) en als ik dat zou doen bij een vrouw zou ik iig denken aan dat het bij mezelf pijn zou doen en daar word ik al niet geil van.

Wat vingeren betreft (clitoraal stimuleren dan) doe ik het wel bij mezelf maar ik heb geen idee waar ik precies zit of zo, ik zit er nooit met een spiegeltje bij :P en zou dus ook veel te bang zijn dat ik het niet goed doe en niet weet hoe ik een vrouw moet beminnen. Een man zit wat dat betreft veel makkelijker in elkaar (daar heb ik ook al moeite mee, met initiatief nemen en creatief durven zijn etc).

Maargoed zou best seks met een vrouw willen proberen verder. Het lijkt me sowieso fijner dat ik ook echt visueel opgewonden raak van het object van mijn affectie en vrouwen zijn wellicht wel beter in het bevredigen aangezien ze zelf weten hoe het bij hen werkt (ben dus alleen bang dat ik dat andersom moeilijker terug kan geven).
Ik denk dat als ik het eenmaal heb gedaan en er niet zo'n faalangst meer over heb en weet hoe het er live uitziet en werkt ik het misschien alleen maar lekkerder zal gaan vinden en er meer naar zal gaan verlangen.

Tegen sex met een man zag ik ook altijd op: bang dat ik het niet kon, bang dat het pijn zou doen etc. Maar als je het eenmaal gedaan hebt en weet dat het lekker kan zijn etc. vraagt dat alleen maar naar meer.
even iets -naar mijn gevoel- heel belangrijks

als je met je zelf aan het spelen/experimenteren bent bestaat er niet zoiets als "fout doen", jij bepaalt wat en hoe je het doet, laat je leiden door wat je voelt en hoe het voelt
er bestaan zo veel verschillende vormen van "lekker" dat is voor ieder individu verschillend

natuurlijk zijn er een paar grote gemeenschappelijke delers te onderscheiden, maar dan nog, doe wat je lekker vindt en goed vind voelen, dat zou je leidraad moeten zijn
enn praten met je partner...dit vind ik lekker..of probeer het zus of zo eens, hier wordt ik opgewonden van..
ga rondkijken op internet, bepaal wat je aanspreekt of niet en ga daar mee spelen..er is zoveel, niet iedereen is 100% bi, lesbisch homo of hetro, daar zijn zoveel mixvormen in
sommigen houden van bdsm, anderen van verkleden, travestie of de clown spelen, met taart gooien of elkaar met chocola insmeren, of een paardje verkleed rondhobbelen
zolang als je er zelf plezier en/of genot aan beleeft..ga vooral lekker je gang
  zondag 20 november 2011 @ 15:20:51 #44
39114 Angst
CorticotropinReleasingHormon
pi_104588069
ik weet niet of je gelijk lesbisch bent, maar het lijkt erop dat je niet zo aangetrokken voelt tot je patner. Je vond je ex qua uiterlijk leuker en je wordt niet opgewonden van hem...
Ben je wel verliefd op hem?
Ik zelf zal niet zeggen dat ik altijd instant geil wordt als ik mijn vriend naakt/mooi aangekleed zie, maar vind dat wel een erg aangenaam uitzicht....
Ik krijg als ik het van jou het lees het idee dat jou het een beetje koud laat, behalve als je echt daadwerkelijk aan het sexen bent. Lijkt me toch vreemd. Als je verliefd bent zou je ook al meer moeten voelen.
In theorie vind ik iedereen aardig!
<a href="http://img170.exs.cx/img170/7325/img90181an.jpg" rel="nofollow" target="_blank">check mijn schilderij!</a>
Jagermaster alleen als ie bloed en bloedheet is!
pi_104588224
Misschien dat het zittend wel lukt? :)
pi_104589263
Vrouwen zijn alleen bij mannen omdat ze een portomonnee hebben, dat is de enigste reden waarom er mannen in al die jaren zijn geweest, zodat ze in het onderhoud van de vrouw kunnen voorzien. Echte sex en opwinding heb je daarom alleen met andere vrouwen. De wereld zou alleen uit vrouwen bestaan, ware het niet dat het zware kut werk door de mannen moet worden gedaan, he , mannen zijn niet meer dan een stuk gereedschap om het niet zo leuke deel van het leven op te lossen.
  zondag 20 november 2011 @ 15:54:29 #47
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_104589470
quote:
0s.gif Op zondag 20 november 2011 15:49 schreef zetalore het volgende:
Vrouwen zijn alleen bij mannen omdat ze een portomonnee hebben, dat is de enigste reden waarom er mannen in al die jaren zijn geweest, zodat ze in het onderhoud van de vrouw kunnen voorzien. Echte sex en opwinding heb je daarom alleen met andere vrouwen. De wereld zou alleen uit vrouwen bestaan, ware het niet dat het zware kut werk door de mannen moet worden gedaan, he , mannen zijn niet meer dan een stuk gereedschap om het niet zo leuke deel van het leven op te lossen.
U mad?
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_104589693
Voor mij werkt sec het naakte ook niet hoor. Er moet een blik bijzitten, of een actie die ik associeer met keiharde neukseks :D

Naakt kan ik prima als alleen maar naakt zien, dat hoeft niet perse aan seks te linken.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_104590037
quote:
0s.gif Op zondag 20 november 2011 15:59 schreef DancingPhoebe het volgende:
Naakt kan ik prima als alleen maar naakt zien, dat hoeft niet perse aan seks te linken.
Ja ehh... mannen linken dat dacht ik ook niet instant aan seks...(tenminste ik niet)
Maar als jij je voor mij uit zou kleden daarentegen c_/
De actie en het idee erachter is gewoon heel anders bij een naakt foto vs een actie die uit lijkt te monden op seks...
Rustig aan.
pi_104590077
Och daar hoefde nie bang voor te zijn hoor prulleke :*
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')