Ik word helemaal gek van de Dexamfetamine...
Vergeet het regelmatig in te nemen en elke keer als ik me dat ineens realiseer word ik chagerijnig op degene die bedacht heeft om mensen die dingen vergeten de "opdracht" te geven te onthouden dat je 3 keer per dag een pilletje in moet nemen...
Alarm op m'n telefoon werkt niet, die heb ik niet altijd bij me (oeps, m'n telefoon vergeten!) en anders gaat het alarm altijd af als ik met iets bezig ben. nou even gauw afmaken en dan pilletje nemen, maar ja, 2 minuten later ben ik dat alweer vergeten... Dus weer te laat innemen of helemaal niet.
Ik vind 't ook verschrikkelijk belemmerend! De hele tijd moeten denken aan dat je dat spul moet meenemen en natuurlijk ook niet vergeten dat er dan water mee moet.
Dan heb ik ook nog 's dat sinds ik ze slik ik geen enkele soort pil meer makkelijk weg krijg (eerder nooit moeite mee) en ze achter m'n huig naar boven gaan en daar blijven steken... of langzaam naar beneden glijden... *kokhals* *kokhals*
Dus ik moet elk pilletje eerst tussen 2 lepels vermalen en het dan in een yoghurt of door m'n drinken doen...
Midden in de stad of op een andere publiekelijke locatie het in moeten nemen staat daardoor ook niet echt charmant. Ik zou net zo goed midden op straat het op kunnen snuiven, zelfde effect.
en dan werkt het eigenlijk ook niet eens echt. Het enige wat ik er van merk is dat ik overdag niet moe ben.. heerlijk!, maar om daar nou al die moeite voor te moeten doen?
En tot overmaat van ramp is m'n psych op vakantie en is m'n volgende afspraak pas halverwege maart
Deed het net zo goed, opgeruimd huisje, hele dag door zin om bezig te zijn en nu begint het allemaal een beetje in verval te raken.. ik wil weer aan de concerta