abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_104458441
Mag ik trouwens ook een ton, ik heb 5 kinderen die ik te eten moet geven ;(

Je mag na de donatie natuurlijk als vriend op mijn facebook komen.
pi_104458530
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 23:09 schreef muhahaha het volgende:
Mag ik trouwens ook een ton, ik heb 5 kinderen die ik te eten moet geven ;(

Je mag na de donatie natuurlijk als vriend op mijn facebook komen.
Voor elke keer dat deze post naar al je Facebookcontacten doorgestuurd wordt doneert het Goede Doel ¤1,- aan arme mensen.
pi_104458725
Oja en ik heb net een mooi huis gezien alleen krijg de hypotheek niet rond, kun je ff bijspringen ts?
pi_104458899
In het geval dat het hier niet om een troll gaat:

Als je vrienden er binnen een week een ton doorheen jagen...
Dan verkopen ze die auto maar.
Heb hier nog wel een 2ehands voor 150 euro staan. :P
"Charlotte Muis is een dief en heel Nederland weet het nu"
pi_104459006
quote:
5s.gif Op woensdag 16 november 2011 23:03 schreef Marie30 het volgende:
Beetje vreemd dat je eerst armoede had en dan ineens oneindig veel erft. Als er oneindig veel geld in de familie zit dan komt armoede maar zelden voor...want je erft toch van directe familie...ouders, grootouders...iets dergelijk???
Het komt van mij vader en mij moeder is al jaren uit het zicht verdwenen. Mij vader was een wees en heeft hard gewerkt en vele bedrijven gehad. Net als mijn moeder gaf hij niets om mij alleen tijdens zijn sterfbed kwam hij tot inkeer en leerde hem toen pas kennen na enkele maanden overleed mij vader.

En laat ik zo stellen dat mij vader nooit een sociaal man was is nooit getrouwd geweest en had enkel een passie en dat was werken, Uiteindelijk veel te jong gestorven en had hem liever leren kennen daarnaast was ik enigste kind en er verder zijn er geen familie leden bekend en dat is volledig uitgezocht geweest.

Zelfs op zijn sterfbed was mij vader nog bezig om alles te bestieren eigenlijk kende mij vader niets anders dan zijn werk en denk ook dat hij daarom zo vroeg gestorven is wat zo triest is eigenlijk.

En zoals ik al aangaf heb ik mij beste vrienden geld gegeven en dat zijn maar drie in totaal.
pi_104459072
Het waren je vrienden... dat heb je wel goed om zeep geholpen door ze een ton elk te geven :P

Gelukkig kun je nu andere vrienden kopen :D
pi_104459115
En geef je niks aan je moeder?
sd
  woensdag 16 november 2011 @ 23:22:57 #38
347764 Barbapapamama
Waar is het toilet hier?
pi_104459143
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 23:21 schreef muhahaha het volgende:
Het waren je vrienden... dat heb je wel goed om zeep geholpen door ze een ton elk te geven :P

Gelukkig kun je nu andere vrienden kopen :D
Ik heb een vriendenwinkel, dus TS als je me nodig hebt :)
pi_104459240
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 23:22 schreef sausagin het volgende:
En geef je niks aan je moeder?
Weet niet eens waar ze woont en heb al vaak geprobeerd contact te zoeken met haar en dat wil ze niet. Ze ziet mij als een fout uit het verleden en zoals ze zelf heeft gezegd jaren terug is ze gelukkig met het leven wat ze nu heeft en daar hoor ik nadrukkelijk niet bij!
  woensdag 16 november 2011 @ 23:26:27 #40
271192 Lindgren.
En dat merk je.
pi_104459334
Wat een fake.
hallo dus dit noemen ze nou twitter
pi_104459374
Dan weet ze niet hoe rijk je nu bent, moet je zien hoe snel ze bij je intrekt :D

Vrouwen, allemaal golddiggers :r
  woensdag 16 november 2011 @ 23:48:33 #42
25865 Bill_E
vijf plus 98!
pi_104460399
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 23:27 schreef muhahaha het volgende:
Vrouwen, allemaal golddiggers :r
QFT!
  woensdag 16 november 2011 @ 23:52:39 #43
358881 Kamergezocht
O nee, toch niet.
pi_104460566
Op het moment dat je besloot je vrienden een ton ( :') ) te geven, heb je jezelf de das omgedaan.
Buikpijn in m'n kaken van het lachen.
pi_104460787
Je had dat geld lekker op de bank moeten laten staan (de nl bank) en kijken of je kon leven van de rente. Niet het uitgeven aan een paar kanker mongools; niemand kan je vertrouwen in deze wereld, want geld telt het hoogst. Nou doeg TS. :)
pi_104460937
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2011 23:24 schreef Isamara87 het volgende:

[..]

Weet niet eens waar ze woont en heb al vaak geprobeerd contact te zoeken met haar en dat wil ze niet. Ze ziet mij als een fout uit het verleden en zoals ze zelf heeft gezegd jaren terug is ze gelukkig met het leven wat ze nu heeft en daar hoor ik nadrukkelijk niet bij!
_O-
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
pi_104460938
Goh ik heb daar ook wel eens aan gedacht. Als ik oneindig veel centen had, aan wie ik een deel zou kunnen afstaan om ze te helpen. Maar ik zou mijn bek dicht houden tegen iedereen en enkel uitzoeken wie wat nodig zou hebben en enkel die gene die het dichtst bij me zouden staan. Eerder familie eigenlijk.

Maar ja, als je geen troll bent, zou je het beste een avondje kunnen organiseren en ze daar éénmaal een duidelijk verhaal vertellen en het er bij laten en mogelijk nieuwe vrienden zoeken. Ze kennen hun plek niet en zijn onverantwoord bezig geweest.
pi_104461060
haha vriend, wordt wakker. hahaha
pi_104464333
Heb je nu spijt dat je, je vrienden geld hebt gegeven?
Trotse mamma :)
  donderdag 17 november 2011 @ 07:33:01 #49
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_104464398
Misschien kun je een ring kopen voor die R&P-Vietnamees die psychotisch met fantastische zwaarden zwaait.
Zijn er weer twee trolletjes tevreden.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_104464420
quote:
14s.gif Op woensdag 16 november 2011 22:44 schreef Skylark. het volgende:
Ook wel ontzettend dom dat je hun geld geeft.
Waarom? Ik had waarschijnlijk hetzelfde gedaan.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
  donderdag 17 november 2011 @ 07:42:06 #51
302800 Frith
fictief en almachtig
pi_104464452
Tenzij het een staande afspraak is waarbij iedereen aan dezelfde voorwaarden gebonden is (iets wat je directe familie nog wel kunt afspreken), is het zomaar geven van geld aan anderen voor hen wat een heroïnespuit voor een junkie is: een snelle fix.

Aangenomen dat dit echt is, had je dat werkelijk nooit moeten doen. Hoogstens als lening, maar anders is het "gratis" en "makkelijk" en dat is een bizar slechte combi. Voor hen heeft het ook geen emotionele waarde in dit scenario. Dat de hoofdpersoon hier dan in foute gewoon kutouders had, ontgaat de vrienden dan volledig. Hier met die spuit.

(mocht je deze post waarderen, ik accepteer ook donaties. ;( )
  donderdag 17 november 2011 @ 07:51:14 #52
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_104464509
Wel lief dat je je vader op zijn vaderdagsterfbed een hond hebt gegeven, in al je toenmalige armoe!

Wat heb jij voor vaderdag gekocht?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_104464543
quote:
17s.gif Op donderdag 17 november 2011 07:51 schreef Copycat het volgende:
Wel lief dat je je vader op zijn vaderdagsterfbed een hond hebt gegeven, in al je toenmalige armoe!

Wat heb jij voor vaderdag gekocht?
Dat heet investeren..
Grote talenten weten wanneer ze moeten stoppen
pi_104465004
Even de OP bewaren voor de zekerheid :P

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
eh... Samara begin een asiel daar in Bulgarije, dan doe je nog iets nuttigs met je geld,
je hoeft toch nooit meer te werken.

Bulgarije. daar woonde je toch of daar was je in ieder geval geboren en getogen?

quote:
13s.gif Op woensdag 16 november 2011 22:41 schreef Isamara87 het volgende:
Het verhaal

In een aantal weken van financieel heel arm naar zeer vermogend gegaan heb een grote erfenis mogen ontvangen met nogal een aantal nullen op het einde. Werken hoeft niet meer en zal het vast nooit allemaal in mij leven uit kunnen geven alleen ben wel gewoon normaal gebleven en ook geen grote plannen gewoon enorm veel geluk gehad hiermee.

Vrienden zijn vrienden dus heb ze een leuk bedrag geven.

Nu zou je denken ze hebben net allemaal een X bedrag op de bank en zou het even klaar moeten zijn. Was het maar zo ze vragen namelijk om meer en ieder gesprek gaat het wel over
of ik hun kan helpen met een ''steuntje'' in de rug waar ik duidelijk nee op zeg, En het geld wat ze hebben gekregen is in minder dan een week compleet verbrast aan vrij nutteloze goederen zoals kleding feestjes auto's alles is al op en het was toch een flink bedrag!

Ze blijven dus zeuren om geld en zijn nog eens verontwaardigd dat ik nee zeg mijn vriendin is ze trouwens helemaal beu alleen wil ze zelf nog een kans geven .

Weet niet goed hoe ik dit moet aanpakken vind het allemaal erg vervelend heeft iemand hierin advies of kan ik beter laten voor wat het is en de vriendschappen beëindigingen?
Je Nederland is er wel ineens een stuk op vooruit gegaan in 1 dag?
Doe je goed... ^O^

[ Bericht 18% gewijzigd door FANNvanhetlaatsteuur op 17-11-2011 08:55:17 ]
  donderdag 17 november 2011 @ 08:49:15 #55
328261 FANNvanhetlaatsteuur
pi_104465044
quote:
10s.gif Op donderdag 17 november 2011 08:46 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Even de OP bewaren voor de zekerheid :P

[quote]0s.gif Op dinsdag 15 november 2011 20:27 schreef Isamara87 het volgende:

[..]

Nee loslaten lijd dier erg en word anders wel door wilde honden op gegeten dan is een schot door het hoofd beter hoeft het niet te lijden.
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2011 20:33 schreef Isamara87 het volgende:

[..]

Dus jij voorstellen hond aan ketting laten en weken zonder eten laten dood gaan nee dat is goed!
Dan beter een keer schieten en klaar niet leuk maar beter.
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2011 20:38 schreef Isamara87 het volgende:

[..]

Worden achtergelaten in kinderhuis zijn er wel asiel voor hond niet.Dan kan hond alleen in natuur wonen en lijd daar dan beter uit lijden verlossen.
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2011 20:38 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Mag ik vragen in welk land jij woont Isamara?
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2011 20:46 schreef Isamara87 het volgende:

[..]

Bulgarije geboren en gewoond vaak komen voor familie daar en zie dan honden soms wel eens goede hond meenemen naar Nederland als ze niet bijten dat vaak probleem zijn.
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2011 20:51 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Ah... Bulgarije...

Daar hebben ze wel dierenasiels trouwens hoor.

http://www.animalrescuesofia.nl/
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2011 20:59 schreef Isamara87 het volgende:

[..]

En zoveel plaatsen hebben niet echt asiel en hond beter dood dan in doodhuis wachten en pijn gedaan worden.
eh... Samara begin een asiel daar in Bulgarije, dan doe je nog iets nuttigs met je geld,
je hoeft toch nooit meer te werken.

Bulgarije. daar woonde je toch of daar was je in ieder geval geboren en getogen?

[..]

Je Nederlands is er wel ineens een stuk op vooruit gegaan in 1 dag?
Doe je goed... ^O^
[/quote]
  donderdag 17 november 2011 @ 08:51:04 #56
328261 FANNvanhetlaatsteuur
pi_104465067
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
0s.gif Op donderdag 17 november 2011 08:49 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

eh... Samara begin een asiel daar in Bulgarije, dan doe je nog iets nuttigs met je geld,
je hoeft toch nooit meer te werken.

Bulgarije. daar woonde je toch of daar was je in ieder geval geboren en getogen?

[..]

Je Nederlands is er wel ineens een stuk op vooruit gegaan in 1 dag?
Doe je goed... ^O^
Goeiedag ik ben er niet...
  donderdag 17 november 2011 @ 08:52:04 #57
328261 FANNvanhetlaatsteuur
pi_104465082
kolere het is me te vroeg vor dit soort onzin :')

effe kijken of ik er nog iets van kan maken
  donderdag 17 november 2011 @ 08:56:09 #58
328261 FANNvanhetlaatsteuur
pi_104465162
Nee ut gaat niet .... eerst koffie oO< :')
  donderdag 17 november 2011 @ 08:59:12 #59
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_104465212
Wat een fakefiguur, zeg.
The love you take is equal to the love you make.
  donderdag 17 november 2011 @ 09:02:30 #60
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_104465273
Een faalfaker.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')