Voor elke keer dat deze post naar al je Facebookcontacten doorgestuurd wordt doneert het Goede Doel ¤1,- aan arme mensen.quote:Op woensdag 16 november 2011 23:09 schreef muhahaha het volgende:
Mag ik trouwens ook een ton, ik heb 5 kinderen die ik te eten moet geven
Je mag na de donatie natuurlijk als vriend op mijn facebook komen.
Het komt van mij vader en mij moeder is al jaren uit het zicht verdwenen. Mij vader was een wees en heeft hard gewerkt en vele bedrijven gehad. Net als mijn moeder gaf hij niets om mij alleen tijdens zijn sterfbed kwam hij tot inkeer en leerde hem toen pas kennen na enkele maanden overleed mij vader.quote:Op woensdag 16 november 2011 23:03 schreef Marie30 het volgende:
Beetje vreemd dat je eerst armoede had en dan ineens oneindig veel erft. Als er oneindig veel geld in de familie zit dan komt armoede maar zelden voor...want je erft toch van directe familie...ouders, grootouders...iets dergelijk???
Ik heb een vriendenwinkel, dus TS als je me nodig hebtquote:Op woensdag 16 november 2011 23:21 schreef muhahaha het volgende:
Het waren je vrienden... dat heb je wel goed om zeep geholpen door ze een ton elk te geven
Gelukkig kun je nu andere vrienden kopen
Weet niet eens waar ze woont en heb al vaak geprobeerd contact te zoeken met haar en dat wil ze niet. Ze ziet mij als een fout uit het verleden en zoals ze zelf heeft gezegd jaren terug is ze gelukkig met het leven wat ze nu heeft en daar hoor ik nadrukkelijk niet bij!quote:
quote:Op woensdag 16 november 2011 23:24 schreef Isamara87 het volgende:
[..]
Weet niet eens waar ze woont en heb al vaak geprobeerd contact te zoeken met haar en dat wil ze niet. Ze ziet mij als een fout uit het verleden en zoals ze zelf heeft gezegd jaren terug is ze gelukkig met het leven wat ze nu heeft en daar hoor ik nadrukkelijk niet bij!
Waarom? Ik had waarschijnlijk hetzelfde gedaan.quote:Op woensdag 16 november 2011 22:44 schreef Skylark. het volgende:
Ook wel ontzettend dom dat je hun geld geeft.
Dat heet investeren..quote:Op donderdag 17 november 2011 07:51 schreef Copycat het volgende:
Wel lief dat je je vader op zijn vaderdagsterfbed een hond hebt gegeven, in al je toenmalige armoe!
Wat heb jij voor vaderdag gekocht?
eh... Samara begin een asiel daar in Bulgarije, dan doe je nog iets nuttigs met je geld,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je Nederland is er wel ineens een stuk op vooruit gegaan in 1 dag?quote:Op woensdag 16 november 2011 22:41 schreef Isamara87 het volgende:
Het verhaal
In een aantal weken van financieel heel arm naar zeer vermogend gegaan heb een grote erfenis mogen ontvangen met nogal een aantal nullen op het einde. Werken hoeft niet meer en zal het vast nooit allemaal in mij leven uit kunnen geven alleen ben wel gewoon normaal gebleven en ook geen grote plannen gewoon enorm veel geluk gehad hiermee.
Vrienden zijn vrienden dus heb ze een leuk bedrag geven.
Nu zou je denken ze hebben net allemaal een X bedrag op de bank en zou het even klaar moeten zijn. Was het maar zo ze vragen namelijk om meer en ieder gesprek gaat het wel over
of ik hun kan helpen met een ''steuntje'' in de rug waar ik duidelijk nee op zeg, En het geld wat ze hebben gekregen is in minder dan een week compleet verbrast aan vrij nutteloze goederen zoals kleding feestjes auto's alles is al op en het was toch een flink bedrag!
Ze blijven dus zeuren om geld en zijn nog eens verontwaardigd dat ik nee zeg mijn vriendin is ze trouwens helemaal beu alleen wil ze zelf nog een kans geven .
Weet niet goed hoe ik dit moet aanpakken vind het allemaal erg vervelend heeft iemand hierin advies of kan ik beter laten voor wat het is en de vriendschappen beëindigingen?
quote:Op donderdag 17 november 2011 08:46 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Even de OP bewaren voor de zekerheid![]()
[quote]Op dinsdag 15 november 2011 20:27 schreef Isamara87 het volgende:
[..]
Nee loslaten lijd dier erg en word anders wel door wilde honden op gegeten dan is een schot door het hoofd beter hoeft het niet te lijden.
quote:Op dinsdag 15 november 2011 20:33 schreef Isamara87 het volgende:
[..]
Dus jij voorstellen hond aan ketting laten en weken zonder eten laten dood gaan nee dat is goed!
Dan beter een keer schieten en klaar niet leuk maar beter.
quote:Op dinsdag 15 november 2011 20:38 schreef Isamara87 het volgende:
[..]
Worden achtergelaten in kinderhuis zijn er wel asiel voor hond niet.Dan kan hond alleen in natuur wonen en lijd daar dan beter uit lijden verlossen.
quote:Op dinsdag 15 november 2011 20:38 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Mag ik vragen in welk land jij woont Isamara?
quote:Op dinsdag 15 november 2011 20:46 schreef Isamara87 het volgende:
[..]
Bulgarije geboren en gewoond vaak komen voor familie daar en zie dan honden soms wel eens goede hond meenemen naar Nederland als ze niet bijten dat vaak probleem zijn.
quote:Op dinsdag 15 november 2011 20:51 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ah... Bulgarije...
Daar hebben ze wel dierenasiels trouwens hoor.
http://www.animalrescuesofia.nl/
eh... Samara begin een asiel daar in Bulgarije, dan doe je nog iets nuttigs met je geld,quote:Op dinsdag 15 november 2011 20:59 schreef Isamara87 het volgende:
[..]
En zoveel plaatsen hebben niet echt asiel en hond beter dood dan in doodhuis wachten en pijn gedaan worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 november 2011 08:49 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
eh... Samara begin een asiel daar in Bulgarije, dan doe je nog iets nuttigs met je geld,
je hoeft toch nooit meer te werken.
Bulgarije. daar woonde je toch of daar was je in ieder geval geboren en getogen?
[..]
Je Nederlands is er wel ineens een stuk op vooruit gegaan in 1 dag?
Doe je goed...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |