ik snap het meis, ben ook gewoon blij nu dat het wat beter gaat met Royquote:Op woensdag 16 november 2011 22:06 schreef _Bar_ het volgende:
Djmo Wat een leuke foto!!! daar waar jij me over tipte, mag Roy niet ivm zijn medicatiehad eerder geen tijd en puf om er uitgebreid op te reageren.
Ditoooooooo!quote:Op woensdag 16 november 2011 22:14 schreef Meimeltje het volgende:
Ik moet nu ineens aan mezelf denken. Bij mij is het het tegenovergestelde....slanke dreumes/peuter/kleuter en op latere leeftijd (nu dus) een rolmopsKun je beter andersom hebben hoor
Dat is het zeker! Hij heet Christian, en hij is mijn vriendje! Ik ken hem vanaf dag 0 en zijn moeder heeft een beste depressie gehad toen hij klein was. Als zijn vader weg moest, was hij hier omdat ze niet met hem alleen mocht zijn. We hebben een hele bijzondere band!quote:
Wat fijn dat je dat voor hem kon en kunt betekenen! En andersom, natuurlijk.quote:Op woensdag 16 november 2011 22:18 schreef McLaura het volgende:
[..]
Dat is het zeker! Hij heet Christian, en hij is mijn vriendje! Ik ken hem vanaf dag 0 en zijn moeder heeft een beste depressie gehad toen hij klein was. Als zijn vader weg moest, was hij hier omdat ze niet met hem alleen mocht zijn. We hebben een hele bijzondere band!
Hij was destijds 2 (wat de foto minder offtopic maakt, haha) en hij wist precies wat er zou gebeuren. Lauwa kreeg een eigen baby, en die mocht altijd bij Laura slapenquote:
Ik ga idd ook geen discussie aan en ik stel het ook niet als een vraag maar als een voldwongen feit "we gaan" En ik probeer nu ook soms al een half uurtje van te voren te vertellen, straks gaan we even dit of dat doen zodat het niet plotsklaps komt. En ze doet het momenteel met alles, we gaan eten Jaël, ik wil niet eten. Nou dan eet je niet, ik wil wel eten enz. best irritant maar ik probeer het maar te negeren.quote:Op donderdag 17 november 2011 08:45 schreef miss_sly het volgende:
Damn, ik krijg een groen scherm al sik je filmpje wil kijken, wickiestaat ie ook op fb toevallig?
MP, Senna zegt tegenwoordig heel vaak "ik ga/wil niks" als we zeggen ergens heen te gaan of iets te gaan doen. Ik ga dan geen strijd aan, zeg dat ik het jammer vind dat ze het niet leuk vindt, niet mee wil, whatever, en zeg dan dat we in ieder geval even gaan kijken, omdat we dat afgesproken hebben. Het is het weggaan lijkt het, waar ze geen zin in heeft. Wel heel herkanbaar, trouwens, dat heb ik ook altijd namelijk.
Wel herkenbaar, hoor. Ik kondig alles aan, en herhaal dat nog een paar keer. Vaak vertel ik ook al de dag ervoor wat we morgen gaan doen. De hele dag ongeveer, en dan eindig ik met wat we gaan doen als ze wakker wordt morgenvroeg. En zo blijf ik maar vertellen de hele dagquote:Op donderdag 17 november 2011 09:01 schreef MamaPurk het volgende:
[..]
Ik ga idd ook geen discussie aan en ik stel het ook niet als een vraag maar als een voldwongen feit "we gaan" En ik probeer nu ook soms al een half uurtje van te voren te vertellen, straks gaan we even dit of dat doen zodat het niet plotsklaps komt. En ze doet het momenteel met alles, we gaan eten Jaël, ik wil niet eten. Nou dan eet je niet, ik wil wel eten enz. best irritant maar ik probeer het maar te negeren.
quote:Op donderdag 17 november 2011 09:28 schreef Estrys het volgende:
We zijn weer begonnen aan de zindelijkheidstraining. Resultaat 1 plasje in het potje, poep aan de rand van het potje want half gaan zitten, 1 enorme drol in het potje en twee plasjes op de grond. En een huis wat naar poep meurt. Nu wilde hij een onderbroek aan. Zal mij benieuwen hoe lang die droog blijft.
Miss, ik kondig ook alles aan, maar moet er dan zelf goed op letten dat ik t ook uitvoer, want soms heb ik zelf geen zin meer, na een half uur ofzoquote:Op donderdag 17 november 2011 08:45 schreef miss_sly het volgende:
MP, Senna zegt tegenwoordig heel vaak "ik ga/wil niks" als we zeggen ergens heen te gaan of iets te gaan doen. Ik ga dan geen strijd aan, zeg dat ik het jammer vind dat ze het niet leuk vindt, niet mee wil, whatever, en zeg dan dat we in ieder geval even gaan kijken, omdat we dat afgesproken hebben. Het is het weggaan lijkt het, waar ze geen zin in heeft. Wel heel herkanbaar, trouwens, dat heb ik ook altijd namelijk.
Ik denk het wel. Ze weten dat hij 2.4 is, maar hij is net zo lang als B die 3.5 is.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:07 schreef Twinkly het volgende:
Ik bedacht me nog wat, zouden de leidsters van de psz misschien onbewust Thijs te oud inschatten omdat hij best lang is? Dat ze hem daardoor op een manier behandelen die hij nog niet snapt waardoor hij zich afsluit?
Ja ach, da's ook wel handige afleiding! Ivan wil ook vaak niet aan tafel komen zitten. Ik ga dan met Lena aan tafel zitten, zeg tegen Ivan dat ik een boterham voor hem klaar leg, dat hij niet hoeft te eten als hij geen zin heeft en dat hij aan mag schuiven als hij alsnog wil eten. Hij komt altijd erbij zitten, uiteindelijk.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:03 schreef miss_sly het volgende:
En zo blijf ik maar vertellen de hele dagIk kan me wel voorstellen dat dat lastiger is als je nog een baby hebt die ook aandacht nodig heeft. Ik hoef alleen maar Senna te handelen
Ha, heel herkenbaar! Even laten bezinken, besluiten dat oké is zoals het gaat en dat een paar kleine aanpassingen geen kwaad kunnen.quote:Op woensdag 16 november 2011 22:14 schreef wickie het volgende:
Ja ik schrok, maar ja, ze is gewoon vrolijk, alert en heeft energie voor 10. Ze eet naar behoren.
Wij hebben besloten er geen punt van te maken, Mette heeft er totaal geen last van (van haar schrielkip voorkomen).
We doen hier en daar wat aanpassingen in wat vollere producten. Dat hebben we besloten na het een weekje te hebben laten bezinken.
He ik zeg niet dat je weg moet, want dan moet ik ook wegquote:Op vrijdag 18 november 2011 14:13 schreef ymme het volgende:
Hoho 1 jaar en 8 maanden Meimeltje
(en nu ben ik weer weg hier, wat ik hoor hier inderdaad nog niet thuis)
Doen ze hier idd ook. Geen gemiddelde meer. Als ze hun eigen lijntje blijven volgen is het goed.quote:Op vrijdag 18 november 2011 14:43 schreef ymme het volgende:
Op het CB hier spreken ze niet meer van een gemiddelde eigenlijk.
Het gewicht moet qua lengte en aanzien in verhouding staan.
Vaak kun je op het blote oog echt wel zien of een kind 'te dik' is of niet.
Haha geweldig!!!quote:Op vrijdag 18 november 2011 18:53 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ging staand plassen Mama!
En toen ik wat ging knoeien op de rand... heb ik het met mijn mouw schoongemaakt!![]()
![]()
quote:Op vrijdag 18 november 2011 18:53 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ging staand plassen Mama!
En toen ik wat ging knoeien op de rand... heb ik het met mijn mouw schoongemaakt!![]()
![]()
quote:Op vrijdag 18 november 2011 18:53 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ging staand plassen Mama!
En toen ik wat ging knoeien op de rand... heb ik het met mijn mouw schoongemaakt!![]()
![]()
Misschien veegt BE d'r toef stiekem wel af met d'r mouw.quote:Op vrijdag 18 november 2011 20:26 schreef Cooki het volgende:
[..]![]()
hoe komt ie erop
ms van papa afgekeken?
quote:Op vrijdag 18 november 2011 18:53 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ging staand plassen Mama!
En toen ik wat ging knoeien op de rand... heb ik het met mijn mouw schoongemaakt!![]()
![]()
quote:Op vrijdag 18 november 2011 21:56 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
(weet niet wat beter is... dit of zoals B destijds die zijn handjes na het plassen ging wassen in de wc-pot)
quote:Op vrijdag 18 november 2011 21:38 schreef Ssserpente het volgende:
Of
[..]
Misschien veegt BE d'r toef stiekem wel af met d'r mouw.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |