Leuk johquote:Op woensdag 16 november 2011 18:54 schreef lipper het volgende:
[..]
Je moet gewoon niet blijven hangen in het verleden.
Een geintje moet kunnen!
Prachtig, mooi, creatief en tegelijktijd triest stemmend verhaal!quote:Op woensdag 16 november 2011 04:27 schreef t1m0k het volgende:
Ik heb me toch wat rare, debiele collega’s. Als eerste het tutje. Ze is best lekker enzo, maar compleet nutteloos. Ze brengt het grootste gedeelte van haar werktijd door met haar haar te fixen of make-up op te doen. Bovendien is ze zo egocentrisch, ze denkt alleen maar aan zichzelf en nooit aan de anderen. Ze is dommer dan het achtereind van het varken; ik ben serieus verbaasd dat ze nog niet dood is neergevallen omdat ze vergat te ademen.
Dan heb je ook nog m’n andere vrouwelijke collega. Zij is zo ongeveer het omgekeerde van het tutje. Ze is misschien wel een van de slimste mensen die ik ken. Ze zou zo een geweldige carrière kunnen hebben, maar toch zit ze gewoon hier met ons. Helaas is ze ook een dikke nul qua uiterlijk. Ik vraag me af of ze ooit wel eens douchet of nog anderen plekken scheert dan haar bovenlip. Weet vrijwel zeker dat ze een lesbo is.
Maar het topput moet toch wel die kutstoner zijn. En hij is niet zomaar even een jointroker, nee, dit is je stereotype hippie hoor. Geloof niet dat ik hem ooit niet stoned op het werk heb gezien. En al helemaal niet buiten werk om. Sterker nog, hij is de afgelopen tien jaar denk ik niet langer dan een half uur nuchter geweest, terwijl hij nog geeneens de 25 gepasseerd is. En alsof dat al niet erg genoeg is brengt ‘ie ook iedere dag z’n gigantische Deense dog mee naar het werk. En daar mogen wij dan van genieten, zo’n smerig, reusachtig beest wat ook nog eens stoned is van al de rook die om zijn baasje hangt. Ook loopt ‘ie constant te janken en blaffen als er gepraat wordt, alsof ‘ie iets toe te voegen heeft aan het gesprek. Iedere dag nemen de twee ook nog zat lunchpauzes om hun eeuwige vreetkicks te stillen, dus hij brengt de helft van zijn werktijd door bij de McDonalds.
In ieder geval, met deze mongolen rijd ik dus rond in een busje en lossen we mysteries enzo op.
Kinderenquote:Op woensdag 16 november 2011 19:40 schreef Smack-a-jack het volgende:
[..]hoe zou jij 't vinden als iemand die je heel dierbaar is overlijd en er vervolgens een paar randdebielen om jou te stangen een 'geintje' maken over de manier waarop jou dierbare overleed. De liefde die iemand voor een kind voelt is heel anders dan welk ander familielid of geliefde dat kan jij je niet voorstellen..
Niet leuk, zulke types zouden zelf moeten verdrinken.quote:Op woensdag 16 november 2011 05:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zieke, maar fysiek onschuldige en ergens geniale grap.
Dit, compleet, echt compleet dit!quote:Op woensdag 16 november 2011 07:19 schreef Bajskorv het volgende:
Geweld kan nog impulsief zijn. Lomp, maar zonder na te denken. Zo'n grap mag van mij in een nekschot resulteren. Ik zou serieus zelf zo iemand in elkaar trappen. Enig idee hoe pijnlijk het is om een kind te verliezen? Dat is een levenslang trauma. Leuk om een grap over te maken.
Ziek om iemand daarom van school te sturen. Tuurlijk is het een zieke grap, maar wel een goed aangepakte. Kudo's daarvoor.quote:Op woensdag 16 november 2011 07:29 schreef kruidkoekje het volgende:
[..]
gelukkig zijn die kinderen van school gestuurd. Hoe haal je het in je hoofd. Hij is godverdomme zijn kind verloren en dan haal je zo iets lomps uit.
enig idee hoe het is om iemand te verliezen? Ik denk dat die kids het ook niet leuk vonden als bij hun iemand was overleden die ze dierbaar was en er zon kinderlijke grap werd uitgehaald. Bah word toch eens volwassen.
Delicatesse is overdreven, maar wil je nou serieus beweren dat je opkijkt van rauwe worteltjes?quote:Op donderdag 17 november 2011 00:52 schreef Asskicker14 het volgende:
Een gozer die brood at met een rauwe wortel ertussen. Toen ik hem vroeg waarom hij in godsnaam een rauwe wortel at, zei hij dat het een delicatesse was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 28 april 2013 22:57 schreef Schaamlipposaurus het volgende:
Dit is een serieuze vraag.
Graag serieuze reacties graag, waar ik op kan masturberen.
Jaja, dit geeft wel aan hoe diep jouw moraal gezakt is.quote:Op woensdag 16 november 2011 23:38 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ziek om iemand daarom van school te sturen. Tuurlijk is het een zieke grap, maar wel een goed aangepakte. Kudo's daarvoor.
Hoe erg het ook is om een dierbare te verliezen, dat staat los van de grap an sich.
Ik heb respect (kudo's) voor de 9/11 aanval op de Twin Towers. De uitvoering, de keuze van het doelwit, de paniek die de terroristen hebben weten te veroorzaken....quote:Op donderdag 17 november 2011 22:46 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Jaja, dit geeft wel aan hoe diep jouw moraal gezakt is.
En ook de vermeende daders achter die aanslagen zijn ondertussen dood(gemaakt). Ookal is iets nog zo goed uitgevoerd, het blijft een zieke actie.quote:Op vrijdag 18 november 2011 00:11 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik heb respect (kudo's) voor de 9/11 aanval op de Twin Towers. De uitvoering, de keuze van het doelwit, de paniek die de terroristen hebben weten te veroorzaken....
Keur ik het daarmee goed?
Zou ik het zelf doen?![]()
Het vergt een iets ruimdenkender blik. Heeft werkelijk niets met moraal te maken.
quote:Op woensdag 16 november 2011 22:36 schreef Lemansue het volgende:
lagere school 2 of 3 klas een nieuwe klasgenoot kwam uit suriname. Met schoolzwemmen moest een stuk voor zwemmen zo dat ze konden zien hoever die was.
Vraag badmeester kan je zwemmen antwoord ja. Ok ga maar zwemmen . Hij springt in bad en binnen 1 minuut ligt die op de bodem . Sprongen 2 badmeester in het water om hem te redden en aan de kant mond op mond beademing te geven.![]()
![]()
Ja, zo'n klinische manier van kijken. Dat konden de nazi's ook erg goed,quote:Op vrijdag 18 november 2011 00:11 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik heb respect (kudo's) voor de 9/11 aanval op de Twin Towers. De uitvoering, de keuze van het doelwit, de paniek die de terroristen hebben weten te veroorzaken....
Keur ik het daarmee goed?
Zou ik het zelf doen?![]()
Het vergt een iets ruimdenkender blik. Heeft werkelijk niets met moraal te maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |