quote:Op dinsdag 15 november 2011 19:08 schreef MrManuel het volgende:
En nog geen 6 weken later heeft je ex een nieuw vriendje..
BAM..
Dan zou ik bij mijzelf denken: Zou dat niet al langer gespeeld hebben? Zo ja, zie het als een verlossing, want ze zoekt het op terwijl ze een relatie heeft. Die nieuwe vriend ruilt ze ook weer in als ze iemand tegenkomt die weer voor even spannend is, omdat het nieuw is.quote:Op dinsdag 15 november 2011 19:54 schreef Octagon het volgende:
[..]
Been there, handled it... got the t-shirt
Heb het zelfs meegemaakt dat het geen 6 dagen later was... het is moeilijk, maar aan dood gaan doe je niet
so true!quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:14 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
[..]
Dan zou ik bij mijzelf denken: Zou dat niet al langer gespeeld hebben? Zo ja, zie het als een verlossing, want ze zoekt het op terwijl ze een relatie heeft. Die nieuwe vriend ruilt ze ook weer in als ze iemand tegenkomt die weer voor even spannend is, omdat het nieuw is.
Als het langer heeft gespeeld heeft ze keihard nog tegen me gelogen..quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:14 schreef Goddelijker het volgende:
Dan zou ik bij mijzelf denken: Zou dat niet al langer gespeeld hebben? Zo ja, zie het als een verlossing, want ze zoekt het op terwijl ze een relatie heeft. Die nieuwe vriend ruilt ze ook weer in als ze iemand tegenkomt die weer voor even spannend is, omdat het nieuw is.
Hier je shit posten. We helpen je er wel doorheenquote:Op woensdag 16 november 2011 18:18 schreef guybrusche het volgende:
Ik meld mezelf ook maar weer. Na 4 maanden heb ik er nog steeds erg veel verdriet van.
Ook probeer ik haar te ontlopen, en heb haar nu ook al 3 maanden niet meer gezien.
Verder gaat mijn leven door, maar heb veel moeite om alles weer op te pakken.
Dacht ik de afgelopen weken goed bezig te zijn geweest, maar vandaag is het verdriet in alle hevigheid weer losgebarsten..
Hoe moet ik haar loslaten?
En hoest met jou tegenwoordig? Jij bent hier natuurlijk al 'n poosje, nu om advies te schenken?quote:Op woensdag 16 november 2011 18:58 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Hier je shit posten. We helpen je er wel doorheen
Houd er maar rekening mee dat 4 maanden ook nog maar kort is om een echte ex te kunnen vergeten..
Ook een nieuwe liefde gevonden? Ja - ik lees het af en toe hier nog weleens dat er mensen zijn die hun leven meer dan op de rails hebben gekregen en/of gelukkig zijn geworden met iemand die wel 100% voor ze gaat.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:21 schreef Wanderingwhy het volgende:
@trekeennummertje; gaat prima hierHoe is het bij jou?
Was prettig vorig jaar om van me af te schrijven, ook al had ik geen standaard breakup. Daarnaast ook wel wat aan de adviezen gehad en er zelfs wat leuke contacten aan overgehouden!
En dat advies schenken? Dat valt wel mee hoor. Iedereen is anders, heeft een andere situatie en zal het ook weer op zijn/haar manier beleven en ermee omgaan.
Wel leuk om mensen na een tijdje terug te zien en dan te lezen dat ze weer helemaal happy of ergo, zwaar in love zijn!
Begrijp me niet verkeerd, het is je (en anderen) echt gegund maar ik vind het altijd wel heel opvallend dat degene die een nieuwe relatie krijgen vaak achteraf gaan redeneren in de trant van "ja, maar ik heb veel zaken veranderd, en dit zat er aan te komen want je moet je gewoon openstellen etc etc etc". En de mensen die niet dat geluk vinden? Die doen er gewoon niet genoeg aan ofzo?quote:Op donderdag 17 november 2011 12:27 schreef Ordos20 het volgende:
Dus al is het nog zo kut nu (ik kwam uit een vechtscheiding, waar ook na de scheiding nog volop gemanipuleerd wordt), als je wil veranderen, in stappen van hoe klein dan ook, dan komt het altijd wel weer goed
Au contraire: dat wil ik helemaal niet zeggen. Ik wil juist zeggen dat je de hoop nooit op moet geven. Wat voor mij werkte, werkt voor iemand anders totaal niet. En ik ga ook niet als een verhevene boven je staan om te zeggen dat je er niks/niet genoeg aan doet.quote:Op donderdag 17 november 2011 12:38 schreef Bittere_Bal het volgende:
[..]
Begrijp me niet verkeerd, het is je (en anderen) echt gegund maar ik vind het altijd wel heel opvallend dat degene die een nieuwe relatie krijgen vaak achteraf gaan redeneren in de trant van "ja, maar ik heb veel zaken veranderd, en dit zat er aan te komen want je moet je gewoon openstellen etc etc etc". En de mensen die niet dat geluk vinden? Die doen er gewoon niet genoeg aan ofzo?
Frustratie-modus uit
Eigenlijk is dat ook wel heel flauw: eerst afkappen, dan weer iets ondernemen, dan weer afkappen. Dat maakt de klap eigenlijk alleen nog maar harder.quote:Op donderdag 17 november 2011 12:54 schreef Cocosmacroon het volgende:
Nog even een update;
Vorige week is mijn relatie verbroken door mn vriendin. Dit na 6 jaar relatie en 4 jaar samenwonen. Afgelopen weekend is mijn vriendin compleet omgeslagen en wou er weer voor gaan. Gezellige dingen gedaan samen en het was weer goed![]()
Afgelopen maandag is ze er alsnog op teruggekomen en nu is het definitief over.
Inmiddels heb ik zoveel afgejankt dat ik geen tranen meer overheb en voel me bij vlagen eigenlijk best goed (terwijl ze op dit moment aan het inpakken is thuis). Wel schiet ik af en toe in de paniek en heb ik heel erg de drang om naar huis te gaan ook al weet ik dat daar niemand is en dat ik er niets te doen heb. Is dit herkenbaar voor iemand?
Had niet verwacht dat zoiets er zo erg in zou hakken
Ja dat klopt. Het ging haar na de eerste keer uitmaken een beetje te snel allemaal denk ik. Aan de ene kant probeer ik het te begrijpen, maar aan de andere kant is het wel fijn om er gewoon ff lekker boos over te zijn. Het is in ieder geval wel een matige aktie inderdaadquote:Op donderdag 17 november 2011 13:12 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat ook wel heel flauw: eerst afkappen, dan weer iets ondernemen, dan weer afkappen. Dat maakt de klap eigenlijk alleen nog maar harder.
Tja, kwam er gisteren achter dat ze binnenkort jarig is. Ik denk omdat ik haar enerzijds wel oprecht een fijne verjaardag wil wensen, maar anderzijds heb ik ook weer zoiets van: al die tijd heb je, je (ik dus) niks meer van haar aangetrokken of überhaupt mee gepoogd contact te ondernemen / houden en dan nu opeens weer wel iemand feliciteren, enkel en alleen vanwege iemands geboortedatum.quote:Op donderdag 17 november 2011 12:42 schreef Wanderingwhy het volgende:
@trekeennummertje,
Waarom wil je haar feliciteren? Als ik het zo lees komt het niet over als normaal en ongedwongen. Dusse.....mooi moment om het nog wat meer los te laten
(maar als je juist een contactmoment zoekt???)
ze te lezen zitten we in hetzelfde schuitje. Sterkte in ieder geval!quote:Op donderdag 17 november 2011 13:27 schreef drucilla82 het volgende:
Ik meld me ook maar hier. Mijn relatie is een maand geleden verbroken. Na 7 jr samenwonen.
Het hakt er best wel in. Ik heb wel geaccepteerd dat het uit is.
Maar heb meer moeite met de toekomst. Ben niet alleen maar voel me wel enorm alleen. Kijk nu ook erg op tegen de komende maanden met feestdagen/verjaardag etc..
Mijn ex heeft geen liefdesgevoelens meer voor mij. We willen wel als vrienden verder, maar hoe wat en waar moet de toekomst maar bepalen.
die frustratie is nu juist datgene wat bij mij is overgebleven. Geen enkele leuke herinnering aan haar, het enige wat is overgebleven is een soort afgunst en pure kwaadheid. Lijkt mij zoveel makkelijker om het af te sluiten en door te gaan als je verliefd word op een ander (en je hebt de mazzel dat het ook eens wederzijds is..) en dat is precies wat er bij haar is gebeurd. En het feit dat ik daar niks aan kan veranderen, het grotendeels absoluut niet zelf in de hand hebt en het haar echt niet gun dat zij wel gelukkig in de liefde is frustreert me gigantisch en maakt me nou niet een leuker persoon.quote:Op donderdag 17 november 2011 13:10 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Au contraire: dat wil ik helemaal niet zeggen. Ik wil juist zeggen dat je de hoop nooit op moet geven. Wat voor mij werkte, werkt voor iemand anders totaal niet. En ik ga ook niet als een verhevene boven je staan om te zeggen dat je er niks/niet genoeg aan doet.
Ik gun het iedereen... nou ja, er blijven altijd uitzonderingsgevallen. Maar het punt is: hou gewoon hoop. Hoe hopeloos het ook mag lijken. En wordt niet gefrustreerd.
En ja ik bedoelde het goed.
Tsja, ik was binnen een maand dat ik het huis uit was al vervangen (de scheiding was nog niet eens compleet). Maar ik proef dat je je nog gewoon druk maakt om wat ZIJ doet, hoe het met HAAR gaat, en wat een ander WEL geboden wordt wat jouw ontzegt wordt.quote:Op donderdag 17 november 2011 13:54 schreef Bittere_Bal het volgende:
[..]
die frustratie is nu juist datgene wat bij mij is overgebleven. Geen enkele leuke herinnering aan haar, het enige wat is overgebleven is een soort afgunst en pure kwaadheid. Lijkt mij zoveel makkelijker om het af te sluiten en door te gaan als je verliefd word op een ander (en je hebt de mazzel dat het ook eens wederzijds is..) en dat is precies wat er bij haar is gebeurd. En het feit dat ik daar niks aan kan veranderen, het grotendeels absoluut niet zelf in de hand hebt en het haar echt niet gun dat zij wel gelukkig in de liefde is frustreert me gigantisch en maakt me nou niet een leuker persoon.
ja en nee, emoties lopen nog steeds veel door elkaar heen. Ik heb ook een raar soort van rechtvaardigheidsgevoel, teveel een neiging om te denken in iets verdienen of niet. Vind het alleen een zo'n oneerlijk iets dat twee personen (mijn ex en haar nieuwe vriend) beide de hele boel aan elkaar hebben lopen liegen maar wel aan het langste eind hebben getrokken. In karma geloof ik niet en het idee dat die twee allang alles zijn vergeten en het feit dat ze meerdere mensen heel erg pijn hebben gedaan een kleine voetnoot in hun leven is geworden maakt me heel cynisch. Ik heb alleen mezelf ermee maar het gevoel dat als ik het volledig 'loslaat' -oftewel haar niks meer kwalijk neem- komt ze er mee weg, en dat wil ik niet...quote:Op donderdag 17 november 2011 14:08 schreef Wanderingwhy het volgende:
@BB: ...lijkt dat je haar nog veel verwijt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |