Komt dat ding binnen blijkt het dat je de nagesynchroniseerde hebt gekochtquote:Op maandag 28 november 2011 13:44 schreef Asskicker14 het volgende:
Voor iedereen die geïnteresseerd is, de X-Men Collection kost slechts 38 euro bij Amazon.de
[ afbeelding ]
Er zijn meerdere audiotracks op blu-ray's. We zitten niet meer in de VHS tijd.quote:Op maandag 28 november 2011 13:46 schreef rolfson het volgende:
[..]
Komt dat ding binnen blijkt het dat je de nagesynchroniseerde hebt gekocht
Verbeterdquote:Op maandag 28 november 2011 13:50 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Er zijn meerdere audiotracks mogelijk op blu-ray's. We zitten niet meer in de VHS tijd.
Ik ken geen enkele (Duitse) blu-ray release waar de originele audiotrack eruit is gelaten. Voor deze X-Men release zijn overigens 2 audiotracks (Engels + Duits).quote:Op maandag 28 november 2011 14:47 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Verbeterd
Dat het mogelijk is, wil niet zeggen dat ze er ook op zitten.
In een half uurtje, misschien interessant...quote:Op maandag 28 november 2011 00:25 schreef shiznuts het volgende:
[..]
O.a. 7" capacitive 3G tablet, 1080p Contour HD action-camera, Motorola Xoom en meer...
Bluray heb ik ze niet, maar wel enkele dvd's, vooral goedkope aanbiedingen willen nogal eens alleen de Duitse track hebben, opletten dus.quote:Op maandag 28 november 2011 15:05 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ik ken geen enkele (Duitse) blu-ray release waar de originele audiotrack eruit is gelaten. Voor deze X-Men release zijn overigens 2 audiotracks (Engels + Duits).
Vandaag qua camera's 3x GoPro Hero (helmet, surf, motor), 1x Contour HD, Casio fotocamera met GPS, JVC camcorders, wat audioproducten ook erbij. Die tablets (Xoom niet) zijn ook weer vertegenwoordigd.quote:Op maandag 28 november 2011 00:25 schreef shiznuts het volgende:
[..]
O.a. 7" capacitive 3G tablet, 1080p Contour HD action-camera, Motorola Xoom en meer...
Die GoPro's zijn zoooooo vet!quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:31 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Vandaag qua camera's 3x GoPro Hero (helmet, surf, motor), 1x Contour HD, Casio fotocamera met GPS, JVC camcorders, wat audioproducten ook erbij. Die tablets (Xoom niet) zijn ook weer vertegenwoordigd.Tevens wel geinig o.a. een R.A.T. gaming muis, de game Skyrim en een Wacom tekentablet.
Ik verwacht niet lager dan ¤150 hoor, eerder rond de ¤200 Maar ik hoop voor je dat het wél zo is.quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:49 schreef shiznuts het volgende:
Wacht nou eerst de prijs maar af... met de Hero 2 nu net uit kan het best zijn dat ze nu knallen. Zou leuk zijn als ze onder de 149,- gingen zitten... 99,- ~ 125,- zou leuk zijn.
bron: nu.nlquote:'Bol.com bereidt zich voor op komst Amazon.nl'
Laatste update: 29 november 2011 09:35 info
AMSTERDAM – Bol.com lijkt zich voor te bereiden op de komst van grote internationale concurrenten als Amazon.com.
Foto: ANP
Dat schrijft Emerce dinsdag op basis van screenshots van een onderzoek dat Bol.com onder gebruikers heeft laten uitvoeren.
In het onderzoek wordt Amazon.nl specifiek als mogelijke concurrent genoemd en wordt de respondenten gevraagd bij welke winkel zij eerder zouden kopen gebaseerd op de verwachte prijs, het aanbod en de extra diensten.
Ook vraagt Bol.com de deelnemers aan het onderzoek wat het effect zou zijn van een abonnement waarbij een vast bedrag per jaar wordt betaald en de bezorgkosten per product vervolgens vervallen. Amazon heeft al een dergelijke dienst.
Bovendien wordt ook de dienst van Amazon waarbij klanten de producten zelf uit kluisjes kunnen ophalen gepeild bij de klanten van Bol.com.
Komst Amazon
In een reactie aan Emerce laat Bol.com-directeur Daniël Ropers weten dat ze niet zozeer bezig zijn met concurrentie, maar wel met de vraag wat voor de klanten het meest toevoegt. Waarom Amazon.nl specifiek genoemd wordt, is niet duidelijk.
“Het is in die zin ook onbelangrijk of en wanneer Amazon een Nederlands filliaal opent”, meent Ropers. De verwachting is dat Amazon in de tweede helft van 2012 naar Nederland komt. Het Europese hoofdkantoor heeft in ieder geval één vacature waarbij de beheersing van de Nederlandse taal een vereiste is.
GoPro Helmet Hero is ¤167,99 geworden.quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:54 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik verwacht niet lager dan ¤150 hoor, eerder rond de ¤200 Maar ik hoop voor je dat het wél zo is.![]()
Als m'n broers met hun auto races wat meer gefilmd wilden, tja dan werd het 'm wel maar nu..
Of ik moet gaan surfen, skydiven, skiën, duiken etc.![]()
De Daily Giveaway gaat nog steeds door, nu met de GoPro2 waar ALLE accessoires bij zitten en ik hoop zooooo dat ik die een keer win![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 12:39 schreef Sideshowbobbie het volgende:
'Bol.com bereidt zich voor op komst Amazon.nl'
quote:Nou, ik ga iig niet weg bij Bol!! Wat een top bedrijf in service, levering, garantie. Alles!! Ik kies sowieso altijd voor een nederlands bedrijf als ik kan kiezen.
Lees meer: http://www.nujij.nl/inter(...).lynkx#ixzz1f5sVunYI
Over 2 minuten komt de surfversie voor...quote:Op dinsdag 29 november 2011 12:29 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
GoPro Helmet Hero is ¤167,99 geworden.
beetje jammer dan men denkt dat amazon hier even goedkoop zal zijn als dat je in b.v. de UK besteldquote:Op dinsdag 29 november 2011 12:39 schreef Sideshowbobbie het volgende:
'Bol.com bereidt zich voor op komst Amazon.nl'
I know, maar nog te duur vind ik het dan.quote:Op dinsdag 29 november 2011 13:42 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Over 2 minuten komt de surfversie voor...
EDIT: ¤159,99
Lul niet man , ik heb laatst nog een xbox en een 32` lcd tv probleemloos besteldquote:Op dinsdag 22 november 2011 19:49 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Nope blijkbaar niet, zeg maar doei tegen de PS3 en xbox
Boderlinx proberen dan maar (voor de ps3 of xbox)
En ook de biografie van Steve Jobs (Engels) staat er bij.quote:Op maandag 5 december 2011 01:43 schreef shiznuts het volgende:
Cyber Monday reloaded: Blitzangebote des Tages.
Dat zou ik ook jammer vinden. Ik bestel op Amazon.co.uk voornamelijk Engelstalige boeken en dat blijf ik graag doen voor de lage prijzen die ze nu hebben.quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:19 schreef speknek het volgende:
Ik ben daar wel bang voor, dat als Amazon in Nederland beschikbaar wordt dat ze het importeren vanuit Engeland gaan bemoeilijken. Dus dat je niet meer in ponden kunt kopen, of geen SSD meer hebt.
Je kan in Duitsland ook gewoon bij Amazon.co.uk bestellen en dat wordt ook bezorgd waar je het heen wil hebben. Alleen naar Duitsland bezorgen is niet gratis zoals het naar NL is.quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:19 schreef speknek het volgende:
Ik ben daar wel bang voor, dat als Amazon in Nederland beschikbaar wordt dat ze het importeren vanuit Engeland gaan bemoeilijken. Dus dat je niet meer in ponden kunt kopen, of geen SSD meer hebt.
Ah, niet alleen .de , maar ook co.uk doet mee... http://www.amazon.co.uk/g(...)tImg/?node=350613011quote:Op maandag 5 december 2011 01:43 schreef shiznuts het volgende:
Cyber Monday reloaded: Blitzangebote des Tages.
Bron: Amazonquote:Black Friday Deals Week 2012 will run on our Today's Deals page from November 19 to 25 and feature over 1,000 Lightning Deals--time and quantity limited offers on some of our best products. Missed deals during the week? You can grab them again over the 'Black Friday Reloaded' weekend on November 24 and 25. To find out about Lightning Deals first every week, including Black Friday, subscribe to the Deals Newsletter.
"Black Friday" is a US retail phenomenon that Amazon.co.uk has been running in the UK since 2010. It follows the US national holiday of Thanksgiving on the fourth Thursday every November, which sees retailers offering unprecedented discounts in time-limited deals, and is seen as a starting gun for the peak Christmas shopping period.
je kan tegenwoordig ook je debitcard nummer in vullen, dus gewoon met je bankpas betalen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 12:25 schreef DE_krumpel het volgende:
Kan je ook zonder creditcard betalen op amazon?
Een debitcard is niet je normale bankpasquote:Op vrijdag 9 november 2012 13:53 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
je kan tegenwoordig ook je debitcard nummer in vullen, dus gewoon met je bankpas betalen.
toch staat er gewoon een maestro logo bij de kaarten die je kunt invullen bij betalen...quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:04 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Een debitcard is niet je normale bankpas
De vaste boekenprijs geldt toch niet voor Engelstalige boeken, wel?quote:Op donderdag 8 november 2012 16:30 schreef JeMoeder het volgende:
Laat amazon trouwens lekker in de UK zitten. Als ze naar NL komen wordt alles veel duurder. Ik koop nu boeken voor 5 pond inclusief verzenden, die hier vanwege de vaste prijzen 20 euro excl. verzendkosten zijn.
Bij amazon Duitsland is engelstalig veel duurder dan bij amazon.co.ukquote:Op vrijdag 9 november 2012 14:13 schreef Sloggi het volgende:
[..]
De vaste boekenprijs geldt toch niet voor Engelstalige boeken, wel?
Oh sorry, correct, de boekprijsbinding geldt niet voor importquote:Op vrijdag 9 november 2012 14:32 schreef Sloggi het volgende:
Dat snap ik, maar dat was mijn vraag niet.
Nope, volgens mij niet, en ook niet voor Duits/Frans/Spaans, vandaar dat ik import zeiquote:Op vrijdag 9 november 2012 14:35 schreef Sloggi het volgende:
Geldt het dan ook niet voor Engelstalige boeken verkocht in Nederlandse winkels?
ja, maar dat was dus mijn punt met amazon.de, of ze dat doen is maar zeer de vraag.quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:37 schreef Sloggi het volgende:
Oké. Dan zou een Nederlandse Amazon Engelstalige boeken dus gewoon goedkoop aan moeten kunnen bieden.
Vorig jaar heb ik COD MWF3 voor de PS3 voor 20 euro gekocht, officiële Sony Wireless PS3 controller voor 15 euro, officiële Sony Wireless PS3 Headset voor 6 euro, etc.quote:Op maandag 19 november 2012 00:40 schreef shiznuts het volgende:
En nog 4 dagen tot de Cyber Monday: http://www.amazon.de/gp/f(...)1KHEVN8G3KEVBMBFT0PM 23-30 Nov.
Tot die tijd zoals gebruikelijk elke dag lightningdeals: http://www.amazon.de/Sond(...)&node=872398#csld-mc
Bevalt me beter dan de 'hunt' van die je-weet-wel zaak.Systeem werkt best fair en er lijkt minder rush achter te zitten. Sowieso weet je toch vrijwel zeker wat er komen gaat en kun je eerst ff research doen. Goeie camera (GH2) en koptelefoon (Bose QC15) die ik destijds wilde heb ik inmiddels al. Maar misschien vind ik nog iets random gaafs dat zo voordelig is, dat het best een interessante deal is. Of misschien zitten er cadeaus voor de decembermaand tussen.
Als je er op klikt krijg je een indicatie van wat het is, zie bij de eerste 2 iets over kindle staan, dat is zo'n Amazon tablet ding.quote:Op maandag 19 november 2012 01:08 schreef shiznuts het volgende:
Oh noes, ze hebben ook boxen:
[ afbeelding ]
Hehe, oh, toch niet.
De 40xl975 bestaat niet. De 42xl975 wel maar die staat in de pricewatch voor niet minder dan ¤562 (wat dus al ¤63 duurder is) en dan heb je geen blu-ray speler en 3D bril.quote:Op dinsdag 27 augustus 2013 17:11 schreef xminator het volgende:
De 40xl975 is beter en goedkoper dan deze aangeboden modellen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |