Waar ik zei mensen bedoel ik mongolen. Stop de tijd.quote:Op zondag 13 november 2011 13:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ontzettend terechte klacht. Die mensen snappen er dus echt geen fuck van he.
En waar moeten de Turken dan heen hè?quote:Op zondag 13 november 2011 13:22 schreef Kaskade het volgende:
Terechte klacht.
Alle Marokkanen terug naar Turkije.
Ach. Snappen kindertjes dan dat zwarte Piet de duivel is, geknecht door de Bisschop Nicolaas van Myra en gedwongen hem te dienen ?quote:Op zondag 13 november 2011 13:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ontzettend terechte klacht. Die mensen snappen er dus echt geen fuck van he.
Griekenland.quote:Op zondag 13 november 2011 13:23 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
En waar moeten de Turken dan heen hè?
Ik ben oprecht geinteresseerd in zijn uitleg. Misschien kan hij mij overtuigen.quote:Op zondag 13 november 2011 13:31 schreef Shispeed het volgende:
[..]
niet snappen dat je HSG moet negeren
Daarom juist? Alsof kinderen het een fuck kan schelen waarom Piet zwart is. Kinderen denken daar niet over na en dus werkt Sinterklaas racisme niet in de hand.quote:Op zondag 13 november 2011 13:23 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Ach. Snappen kindertjes dan dat zwarte Piet de duivel is, geknecht door de Bisschop Nicolaas van Myra en gedwongen hem te dienen ?
Oké.quote:Op zondag 13 november 2011 13:38 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Geef Allah een blowjob, dan mag het vast wel
Ben je boos?quote:Op zondag 13 november 2011 13:43 schreef Infection het volgende:
Terechte klacht, beetje een kinderfeestje verpesten. Opflikkeren... als je je hier niet thuisvoelt ga je maar terug naar je eigen land maar kom het hier in Nederland (een land die 100x beter is dan hun thuisland) niet verzieken omdat iets niet naar je zin is.
En ook al is het wel gebaseerd op een slaaf, wat dan nog? Dat is gewoon oude koeien uit de sloot halen...quote:Op zondag 13 november 2011 13:42 schreef Jeff89 het volgende:
Mij interesseerd het hele verhaal allemaal geen reet, maar hoe kan je ontkennen dat Zwarte Piet is gebaseerd op een slaaf?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |