FOK!forum / Relaties & Psychologie / [Als versieren niet zo makkelijk gaat] #452 Attack of the clones
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:12
123prep.jpg
Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier
Axel1988zondag 13 november 2011 @ 01:12
Haha, top TT!
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:12
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 01:10 schreef heloef het volgende:

[..]

Toch jammer dat je mijn hosselacties niet door had dan.
Je had me niet aangekund.
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:13
quote:
7s.gif Op zondag 13 november 2011 01:11 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

1: Het is beiden even grappig
2: Nou iemand die ballen heeft om met mij te neuken
3: Had je maar kloten, dan zouden we nu neuken
4: Ik vind het wel geil. Neuken? :9
Waarom zeg je dit soort dingen nou niet tegen mij?
BEN IK ZO LELIJK?
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:13
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:12 schreef Axel1988 het volgende:
Haha, top TT!
Dit ja.
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:13
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:12 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Je had me niet aangekund.
Nee waarschijnlijk niet.
dawgzondag 13 november 2011 @ 01:13
koffie, je was sneller. :P

en barb, ik vind jou ook wel een knappe vent, jij kunt echt genoeg vrouwen krijgen. maar ik zou je niet in mijn bed willen. :P
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:14
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 01:13 schreef heloef het volgende:

Waarom zeg je dit soort dingen nou niet tegen mij?
BEN IK ZO LELIJK?
Sorry, ik word gewoon geil van trollen. Is niks persoonlijks tegen jou :*
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:11 schreef needatniet het volgende:

[..]

Waarom ben ik dan triest?
Je bent toch wel volwassen en intelligent genoeg, om mij dat te vertellen?
Nou om een reden te nomen, je kwam binnenvallen met deze post:

quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 00:34 schreef needatniet het volgende:
Vesiertips op fok.
Hahah, dit is echt zolderkamerautisten voer.
Ja, dan ben je best een triest, klein ventje. :D
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:14
[quote]0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:10 schreef needatniet het volgende:

[..]

Ik post om mee te doen met discussie,s enz.
Alleen nu heb ik daar niet zoveel zin meer in.
Whehehe, ga even fappen dan :')
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:13 schreef dawg het volgende:
koffie, je was sneller. :P

en barb, ik vind jou ook wel een knappe vent, jij kunt echt genoeg vrouwen krijgen. maar ik zou je niet in mijn bed willen. :P
Wat had jij als TT bedacht?
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:10 schreef magnetronkoffie het volgende:
Echt iedereen hapt behalve ik :') *screenshot, screenshot*
Ik ook niet. Ik erger me aan de mensen die constant happen, zijn ook altijd weer dezelfde types. :)
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:14 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Wat had jij als TT bedacht?
Ben nu ook wel benieuwd :P
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:14
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 01:14 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Sorry, ik word gewoon geil van trollen. Is niks persoonlijks tegen jou :*
He kreng stel je niet aan hypocriet.

Al geil?
dawgzondag 13 november 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:14 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Wat had jij als TT bedacht?
'even voorschieten'. dus die van koffie is beter. :P
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:14 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Nou om een reden te nomen, je kwam binnenvallen met deze post:

[..]

Ja, dan ben je best een triest, klein ventje. :D
Jij geeft enkel een voorbeeld.
Maar je geeft niet aan waarom ik door die post nu werkelijk zo triest ben.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:15
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:14 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik ook niet. Ik erger me aan de mensen die constant happen, zijn ook altijd weer dezelfde types. :)
Oh mijn god, en dat zeg jij? :')
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:15
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:14 schreef heloef het volgende:

He kreng stel je niet aan hypocriet.

Al geil?
Giev moar :9~
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:15
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:13 schreef dawg het volgende:
koffie, je was sneller. :P

en barb, ik vind jou ook wel een knappe vent, jij kunt echt genoeg vrouwen krijgen. maar ik zou je niet in mijn bed willen. :P
Dank u :@ Maar om eerlijk te zijn, ik was er ook niet op uit om jou in mijn bed te krijgen.
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:15
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:15 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Giev moar :9~
Zuigen bitch!
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:16
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:15 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Giev moar :9~
Kun je nog wel wachten tot heloef trekdag in januari, of wordt het je al teveel?
Axel1988zondag 13 november 2011 @ 01:16
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:13 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Dit ja.
Koffie mag vanaf nu niet meer zeggen dat ie geen humor heeft of niet scherp genoeg is.
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:15 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Oh mijn god, en dat zeg jij? :')
Je ziet het staan, of niet? Als je nou eens kapt met reageren op die troll, is hij ook zo verdwenen.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:15 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Dank u :@ Maar om eerlijk te zijn, ik was er ook niet op uit om jou in mijn bed te krijgen.
Ben je op iemand uit op dit moment?
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:15 schreef Barbusse het volgende:

Dank u :@ Maar om eerlijk te zijn, ik was er ook niet op uit om jou in mijn bed te krijgen.
Ben ik het? :@
dawgzondag 13 november 2011 @ 01:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:15 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Dank u :@ Maar om eerlijk te zijn, ik was er ook niet op uit om jou in mijn bed te krijgen.
fijn zo. :D

ik weet niet of anderen mij aantrekkelijk vinden. eerlijk gezegd interesseert me dat ook echt niks. :') vrouwen krijgen is nooit zo'n probleem geweest verder.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:17
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:15 schreef heloef het volgende:

Zuigen bitch!
Dat doe ik pas als we echt serieus worden met elkaar :{w
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:17
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:14 schreef needatniet het volgende:

[..]

Jij geeft enkel een voorbeeld.
Maar je geeft niet aan waarom ik door die post nu werkelijk zo triest ben.
Die open deur mag je zelf gaan intrappen.
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:17
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:15 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Giev moar :9~
Bent u zo´n ene pornobeest ja? :o
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:17
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:17 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dat doe ik pas als we echt serieus worden met elkaar :{w
Accepteer ik niet kreng.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:18
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:16 schreef Lokasenna het volgende:

Kun je nog wel wachten tot heloef trekdag in januari, of wordt het je al teveel?
IJzeren zelfbeheersing hier. Hoe is het met jouw sop-verslaving? Beetje ingehouden tot je Newbie weer ziet?
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:18
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:17 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Die open deur mag je zelf gaan intrappen.
Beetje slapjes vindt jezelf niet?
En dan ben ik de puberale asociale nietsnut.
Welja
Provinciaaltjezondag 13 november 2011 @ 01:18
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:17 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dat doe ik pas als we echt serieus worden met elkaar :{w
cockteaser
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:18
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:16 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Je ziet het staan, of niet? Als je nou eens kapt met reageren op die troll, is hij ook zo verdwenen.
De mods mogen hem laten verdwijnen. :s)
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:18
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:16 schreef dawg het volgende:

[..]

fijn zo. :D

ik weet niet of anderen mij aantrekkelijk vinden. eerlijk gezegd interesseert me dat ook echt niks. :') vrouwen krijgen is nooit zo'n probleem geweest verder.
Dan doe je het precies goed dus ^O^
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:18
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:18 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

IJzeren zelfbeheersing hier. Hoe is het met jouw sop-verslaving? Beetje ingehouden tot je Newbie weer ziet?
Nee, net na mijn werk al twee keer gedaan, en vanochtend ook twee keer.
Morgen komt Newbie weer O+
Capstanzondag 13 november 2011 @ 01:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:16 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Koffie mag vanaf nu niet meer zeggen dat ie geen humor heeft of niet scherp genoeg is.
Misschien moet ik dan ook eens een topic openen en een leuke titel bedenken :P
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:18 schreef needatniet het volgende:

[..]

Beetje slapjes vindt jezelf niet?
En dan ben ik de puberale asociale nietsnut.
Welja
Je begint al meer zelfkennis te krijgen, goedzo.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:17 schreef Barbusse het volgende:

Bent u zo´n ene pornobeest ja? :o
Nee, ik ben kei preuts, maar dit is FOK!. Hier mag je zijn wie je altijd al had willen zijn :Y)
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:18 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

De mods mogen hem laten verdwijnen. :s)
Die zijn allemaal naar bed
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:18 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Nee, net na mijn werk al twee keer gedaan, en vanochtend ook twee keer.
Morgen komt Newbie weer O+
Je bent wel ijverig daar beneden.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:19
quote:
8s.gif Op zondag 13 november 2011 01:17 schreef heloef het volgende:

Accepteer ik niet kreng.
Dan niet. Ga maar koken voor me dan ofzo :{w
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:19
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:19 schreef heloef het volgende:

[..]

Je bent wel ijverig daar beneden.
Ik heb mijn behoeftes ja.
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:18 schreef Provinciaaltje het volgende:

[..]

cockteaser
Cockblocker komt eerder bij me op :')
dawgzondag 13 november 2011 @ 01:20
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:19 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, ik ben kei preuts
dit geloof ik wel eigenlijk. :Y)
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:18 schreef Provinciaaltje het volgende:

cockteaser
Werkt het? *)
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:20
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:19 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dan niet. Ga maar koken voor me dan ofzo :{w
In je dromen, ik zoek wel een andere slet.
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:18 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

De mods mogen hem laten verdwijnen. :s)
Ja, heerlijk toch? Frustraties botvieren op een troll.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:18 schreef Lokasenna het volgende:

Nee, net na mijn werk al twee keer gedaan, en vanochtend ook twee keer.
Morgen komt Newbie weer O+
Dus vanaf nu even rust? Dan is het morgen alleen maar lekkerder :9
Myraelazondag 13 november 2011 @ 01:20
Kloontjes? Wie wat waar
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:19 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik heb mijn behoeftes ja.
Gebruik je de pil of niet?
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:20
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:19 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Je begint al meer zelfkennis te krijgen, goedzo.
hahaha, wat ben jij toch een schijnheilig type zeg.
Jij wilt niet dat mensen gaan schelden, maar ondertussen kom jezelf met geniepige persoonlijke aanvallen. Jij vindt jezelf zeker ook erg intelligent ofniet?
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ja, heerlijk toch? Frustraties botvieren op een troll.
Precies, op een echte user is veel leuker :P
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:21
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dus vanaf nu even rust? Dan is het morgen alleen maar lekkerder :9
Zo nog één keer voor het slapengaan :@
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:21
het is bij mij geloof ik echt een slapstickfilm , ik kan er niet over uit over de dries roelvink actie, gewoon mee staan bleren naast hem _O-
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:21
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Gebruik je de pil of niet?
Nee, nog niet.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:21
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef dawg het volgende:

dit geloof ik wel eigenlijk. :Y)
Eindelijk geloof je me een keer *O*
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:21
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:21 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Zo nog één keer voor het slapengaan :@
Pff nee jou had ik echt nooit aangekund.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:21
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ja, heerlijk toch? Frustraties botvieren op een troll.
Frustraties? :? Nee hoor.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:21
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef heloef het volgende:

In je dromen, ik zoek wel een andere slet.
Succes, met jouw versierkunsten heb je zo een ander denk ik :7
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:21
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef Myraela het volgende:
Kloontjes? Wie wat waar
Nou wie denk je?
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:21
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef Myraela het volgende:
Kloontjes? Wie wat waar
needatniet
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:21 schreef heloef het volgende:

[..]

Pff nee jou had ik echt nooit aangekund.
Het is serieus een verslaving geworden volgens mij :')
Maar boeiend, het is wel lekker :P
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:22
ok dan hebben we straks misschien ook een kleine newbie erbij :o
Myraelazondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:21 schreef heloef het volgende:

[..]

Nou wie denk je?
Ja, kloonscan is al onderweg. :')
minibeerzondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:21 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Succes, met jouw versierkunsten heb je zo een ander denk ik :7
Hij heeft die 3fm slet.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef needatniet het volgende:

[..]

hahaha, wat ben jij toch een schijnheilig type zeg.
Jij wilt niet dat mensen gaan schelden, maar ondertussen kom jezelf met geniepige persoonlijke aanvallen. Jij vindt jezelf zeker ook erg intelligent ofniet?
Oke nu klink je wel als iemand. Nee, das geen compliment.
Provinciaaltjezondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:20 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Werkt het? *)
Ik zit met mijn broek op mijn knieën
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:21 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Frustraties? :? Nee hoor.
Volgens mij wel. Constant van die kleine sneaky valse opmerkingen enzo. Hoe is het met je huid nu?
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:22 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Oke nu klink je wel als iemand. Nee, das geen compliment.
En als wie dan wel?
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:21 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Succes, met jouw versierkunsten heb je zo een ander denk ik :7
Dyanne zit onder de sneltoets hoor.
Een lulverhaal over mijn werk bij 3FM en ze lurkt aan mijn pik.
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:22 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ja, kloonscan is al onderweg. :')
EN HET WORDT EEN.......*tromgeroffel*
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:22
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:22 schreef minibeer het volgende:

Hij heeft die 3fm slet.
Die is dom genoeg idd om in zijn versiertrucje te trappen idd :7
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:23
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:19 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, ik ben kei preuts, maar dit is FOK!. Hier mag je zijn wie je altijd al had willen zijn :Y)
Thanks for the heads up, ik was het bijna vergeten. Btw, ik heb 5 universitaire studies afgerond voor mijn 22e, heb een inkomen boven de balkendenorm, rij een Aston Martin, en mijn pènis is 17 centimeter in ontspannen vorm. Daten? :')
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:23
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:22 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Die is dom genoeg idd om in zijn versiertrucje te trappen idd :7
Ik hoef die niet eens te versieren joh.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:23
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:21 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Nee, nog niet.
Wel van plan dus? :)
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:23
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:22 schreef Provinciaaltje het volgende:

Ik zit met mijn broek op mijn knieën
Je mag 'm wel even heel zachtjes aaien O+
Axel1988zondag 13 november 2011 @ 01:23
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:22 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

EN HET WORDT EEN.......*tromgeroffel*
Ik wil het wel echt weten eigenlijk... :P
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:23
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:22 schreef formerjellybean het volgende:
ok dan hebben we straks misschien ook een kleine newbie erbij :o
Ik moest me nog inschrijven bij de huisarts. Volgende week ga ik.
We hebben wel condooms gebruikt en niets is 100% betrouwbaar, maar ik acht de kans vrij klein. Zeker met mijn vruchtbaarheidscyclus :')
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:23
heloef misschien is het wel juist een goede om een testje mee te doen, misschien is ze wel een wilde in bed
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:24
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:22 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Volgens mij wel. Constant van die kleine sneaky valse opmerkingen enzo. Hoe is het met je huid nu?
Omdat ik het een kneus vind, dat lijkt me duidelijk. Maar ik heb verder geen frustraties hoor, had een hele goeie dag vandaag en met mijn huid gaat het uitstekend, niks te klagen.
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:24
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:23 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Thanks for the heads up, ik was het bijna vergeten. Btw, ik heb 5 universitaire studies afgerond voor mijn 22e, heb een inkomen boven de balkendenorm, rij een Aston Martin, en mijn pènis is 17 centimeter in ontspannen vorm. Daten? :')
Ik 9. Voor mijn 19e. Ik ben beter dus.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:25
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:23 schreef Barbusse het volgende:

Thanks for the heads up, ik was het bijna vergeten. Btw, ik heb 5 universitaire studies afgerond voor mijn 22e, heb een inkomen boven de balkendenorm, rij een Aston Martin, en mijn pènis is 17 centimeter in ontspannen vorm. Daten? :')
Alleen als je me ophaalt in die auto, dan betaal ik de Mc Donalds ok? O+
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:25
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:24 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Omdat ik het een kneus vind, dat lijkt me duidelijk. Maar ik heb verder geen frustraties hoor, had een hele goeie dag vandaag en met mijn huid gaat het uitstekend, niks te klagen.
Maar waarom ben ik dan wel zo,n kneus?
Geef nu eens normaal antwoord, schatje.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:26
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:25 schreef needatniet het volgende:

Maar waarom ben ik dan wel zo,n kneus?
Geef nu eens normaal antwoord, schatje.
Aardbei wordt gehosseld *O* *O* *O* *O* *O*
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:26
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:24 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Omdat ik het een kneus vind, dat lijkt me duidelijk. Maar ik heb verder geen frustraties hoor, had een hele goeie dag vandaag en met mijn huid gaat het uitstekend, niks te klagen.
Hij heeft wel speciaal de aandacht voor jou, valt me op. Mooi. Is de behandeling al klaar?
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:26
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:25 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Alleen als je me ophaalt in die auto, dan betaal ik de Mc Donalds ok? O+
Je kan beter de burger king nemen
Provinciaaltjezondag 13 november 2011 @ 01:26
quote:
17s.gif Op zondag 13 november 2011 01:23 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Je mag 'm wel even heel zachtjes aaien O+
Nee mijn broek is inmiddels weer omhoog en ik ga naar bed
Myraelazondag 13 november 2011 @ 01:26
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:23 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Thanks for the heads up, ik was het bijna vergeten. Btw, ik heb 5 universitaire studies afgerond voor mijn 22e, heb een inkomen boven de balkendenorm, rij een Aston Martin, en mijn pènis is 17 centimeter in ontspannen vorm. Daten? :')
Is die 17 echt iets om trots op te zijn?
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:26
quote:
6s.gif Op zondag 13 november 2011 01:24 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik 9. Voor mijn 19e. Ik ben beter dus.
Vuige patser :{w
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:27
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:26 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Hij heeft wel speciaal de aandacht voor jou, valt me op. Mooi. Is de behandeling al klaar?
Nee, ik moet nog 6 maanden of zo.
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:27
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 01:26 schreef Myraela het volgende:

[..]

Is die 17 echt iets om trots op te zijn?
Peniscrisis, ik heb hem weer.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:27
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:26 schreef formerjellybean het volgende:

Je kan beter de burger king nemen
Nee, frietjes vd Mc zijn veel lekkerder :{w
Myraelazondag 13 november 2011 @ 01:27
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 01:27 schreef heloef het volgende:

[..]

Peniscrisis, ik heb hem weer.
BWHEHEHEHEHEHE
WokkelKardinaalzondag 13 november 2011 @ 01:27
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 01:27 schreef heloef het volgende:

[..]

Peniscrisis, ik heb hem weer.
je bent een neger, als je ergens geen crisis over zou moeten hebben is het daarover :')
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:28
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:23 schreef formerjellybean het volgende:
heloef misschien is het wel juist een goede om een testje mee te doen, misschien is ze wel een wilde in bed
Tsja misschien wel, misschien niet.
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:28
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:25 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Alleen als je me ophaalt in die auto, dan betaal ik de Mc Donalds ok? O+
Is goed, dan hou ik de deur voor je open. Maar we gaan wel batsen, ok? O+
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:28
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:27 schreef -Strawberry- het volgende:

Nee, ik moet nog 6 maanden of zo.
Roa behandeling?
minibeerzondag 13 november 2011 @ 01:28
I'm sexy and I know it.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:28
quote:
5s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Roa behandeling?
:Y
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:28
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 01:27 schreef heloef het volgende:

[..]

Peniscrisis, ik heb hem weer.
Zonder vermelding van lengtes is deze opmerking waardeloos.
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:28
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 01:26 schreef Myraela het volgende:

[..]

Is die 17 echt iets om trots op te zijn?
Nee :')
Axel1988zondag 13 november 2011 @ 01:28
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef minibeer het volgende:
I'm sexy and I know it.
Supervet nummer :). Ik denk altijd aan mezelf als ik die hoor.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
11s.gif Op zondag 13 november 2011 01:26 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Aardbei wordt gehosseld *O* *O* *O* *O* *O*
Dat doe ik in het echte leven.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef Barbusse het volgende:

Is goed, dan hou ik de deur voor je open. Maar we gaan wel batsen, ok? O+
Je mag me verleiden en op me gemak stellen, want preuts enzo. Maar ik bats alleen als ik zeker weet dat we daarna gaan knuffelen en je blijft slapen en we samen wakker worden en weer gaan batsen. Is dat een probleem? :@
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef minibeer het volgende:
I'm sexy and I know it.
Yes you're so hot :9
minibeerzondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Zonder vermelding van lengtes is deze opmerking waardeloos.
35 cm
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:27 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Nee, ik moet nog 6 maanden of zo.
Lange tijd. Daarna ga je hosselen?
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef minibeer het volgende:
I'm sexy and I know it.
Toch wel mijn nummer na die quiz.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Lange tijd. Daarna ga je hosselen?
Stiekem hossel ik al lang wat af natuurlijk.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
Tering spul, maar werkt als een tierelier *O* Komt never nooit meer terug *O*
minibeerzondag 13 november 2011 @ 01:29
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Supervet nummer :). Ik denk altijd aan mezelf als ik die hoor.
Die clip is echt te fout :D, 1080p fullscreen bekeek ik hem net, iets teveel van het goede
wiggle wiggle wiggle wiggle, yeah! _O-
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Zonder vermelding van lengtes is deze opmerking waardeloos.
En breedte, ook belangrijk.
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Zonder vermelding van lengtes is deze opmerking waardeloos.
Ik meet hem niet op een eventuele pielemuis crisis gewoon te voorkomen.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Lange tijd. Daarna ga je hosselen?
[/quo[quote]0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef minibeer het volgende:

[..]

35 cm
Dat is de gemiddelde penislengte van de gemiddelde fokker.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Tering spul, maar werkt als een tierelier *O* Komt never nooit meer terug *O*
Amen. :P
Capstanzondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Lange tijd. Daarna ga je hosselen?
Ik weet niet of dat verschil maakt, maar sinds ik die 17 kilo ben afgevallen, ben ik ook niet ineens gaan hosselen :P
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:30 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

En breedte, ook belangrijk.
Oh ja, even vergeten. Omtrek graag, heren.
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef minibeer het volgende:
I'm sexy and I know it.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef needatniet het volgende:

Dat doe ik in het echte leven.
Wat aardbeien hosselen? Ik koop ze gewoon :')
minibeerzondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef heloef het volgende:

[..]

Toch wel mijn nummer na die quiz.
Daarom :7.
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:30
quote:
6s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Stiekem hossel ik al lang wat af natuurlijk.
Nee. Ik wacht nog steeds op de dag wanneer jij met mij wil cammen.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:31
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:30 schreef needatniet het volgende:

[..]

Dat is de gemiddelde penislengte van de gemiddelde fokker.
Ah, je komt hier al langer. Dus wie ben je?
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:31
quote:
5s.gif Op zondag 13 november 2011 01:30 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Wat aardbeien hosselen? Ik koop ze gewoon :')
hahah, grappig
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:31
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:30 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik meet hem niet op een eventuele pielemuis crisis gewoon te voorkomen.
Ik was benieuwd ;(
Ik zal je niet uitlachen, ik beloof het.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:31
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:30 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Nee. Ik wacht nog steeds op de dag wanneer jij met mij wil cammen.
Als pasen en pinksteren op een dag vallen, schrijf het maar in je agenda. :)
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:32
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:31 schreef needatniet het volgende:

hahah, grappig
Zijn we nu vrienden dan? O+
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:32
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ah, je komt hier al langer. Dus wie ben je?
Nee ik lees hier al wat langer.
Subtiel verschil.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:32
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:32 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Zijn we nu vrienden dan? O+
Natuurlijk liefje.
heloefzondag 13 november 2011 @ 01:32
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:31 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik was benieuwd ;(
Ik zal je niet uitlachen, ik beloof het.
Ik weet het zelf niet meid.
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:32
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Als pasen en pinksteren op een dag vallen, schrijf het maar in je agenda. :)
Stiekem heb ik nog hoop. Ik heb er heel veel voor over. Hoe kan ik het misschien nog goed maken tussen ons?
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:32
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:32 schreef needatniet het volgende:

[..]

Natuurlijk liefje.
Wanneer gaan jullie batsen?
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:33
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:32 schreef needatniet het volgende:

Natuurlijk liefje.
Je zei liefje :@ Zullen we samen een leuke UI voor je uitzoeken? O+
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:33
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:29 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Je mag me verleiden en op me gemak stellen, want preuts enzo. Maar ik bats alleen als ik zeker weet dat we daarna gaan knuffelen en je blijft slapen en we samen wakker worden en weer gaan batsen. Is dat een probleem? :@
Nee, zeker niet. Eerst even elkaar leren kennen, daarna batsen, in slaap vallen, elkaar wat beter leren kennen, weer batsen O+ I´ll cook you dinner and breakfast!
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:33
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 01:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik weet het zelf niet meid.
Oh oke. Jammer.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:33
quote:
11s.gif Op zondag 13 november 2011 01:33 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Je zei liefje :@ Zullen we samen een leuke UI voor je uitzoeken? O+
Doe dat.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:34
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:32 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Wanneer gaan jullie batsen?
Niet, ik maak geen neukafspraakjes via fok.
Zoals je al wist van mijn vorigere posten.
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:34
Ach, hij kan altijd nog geband worden wegens trollen met zijn "kanker" en "aids" :P
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:34
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:33 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Nee, zeker niet. Eerst even elkaar leren kennen, daarna batsen, in slaap vallen, elkaar wat beter leren kennen, weer batsen O+ I´ll cook you dinner and breakfast!
Charmant. Wij kochten gewoon wat bij Burger King volgens mij.
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:34
quote:
10s.gif Op [url=http://forum.fok.nl/topic/173721
0/5/25#104306693]zondag 13 november 2011 01:30[/url] schreef Barbusse het volgende:


[..]

En daar gaat mijn nachtrust, dit en Martin bij Dries Roelvink dat is toch echt iets te veel van het goede
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:34
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:34 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ach, hij kan altijd nog geband worden wegens trollen met zijn "kanker" en "aids" :P
Inderdaad.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:35
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:34 schreef needatniet het volgende:

[..]

Niet, ik maak geen neukafspraakjes via fok.
Zoals je al wist van mijn vorigere posten.
Oh, ik heb niet alles gelezen.
Waarom ben je hier?
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:35
Former, jij had eigenlijk ook altijd wel een soort knipperlicht relatie, of niet? Ik ben niet de enige dus. :P
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:35
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:33 schreef Barbusse het volgende:

Nee, zeker niet. Eerst even elkaar leren kennen, daarna batsen, in slaap vallen, elkaar wat beter leren kennen, weer batsen O+ I´ll cook you dinner and breakfast!
Dan ruim ik het op en ga je kusjes geven terwijl je aan het koken bent en je afleiden zodat we op het aanrecht gaan batsen :@
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 01:35
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:28 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Supervet nummer :). Ik denk altijd aan mezelf als ik die hoor.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:35
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:35 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Oh, ik heb niet alles gelezen.
Waarom ben je hier?
Waarom ik hier ben staat ook al beschreven.
Wel blijven opletten eh!
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:34 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ach, hij kan altijd nog geband worden wegens trollen met zijn "kanker" en "aids" :P
Hij kan sowieso wel geband worden voor trollen, niet alleen voor klonen mocht dat zo zijn. :P
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:35 schreef mrk.n het volgende:
Former, jij had eigenlijk ook altijd wel een soort knipperlicht relatie, of niet? Ik ben niet de enige dus. :P
En je weet wat men hier vond van die relatie.... :P
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:35 schreef needatniet het volgende:

[..]

Waarom ik hier ben staat ook al beschreven.
Wel blijven opletten eh!
De herhaling?
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:34 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Charmant. Wij kochten gewoon wat bij Burger King volgens mij.
Sorry, maar dat vind ik wel heel triest ;( En ik dacht nog wel dat ik faalde omdat ik het knuffelen vergeten was :9
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:36 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Hij kan sowieso wel geband worden voor trollen, niet alleen voor klonen mocht dat zo zijn. :P
Als jij met je post serieus was, heb ik gewoonweg medelijden met je.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:37
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:33 schreef needatniet het volgende:

Doe dat.
Je username gaf de volgende opties:
verboden.jpg

VRIJEN-MET-SILICONEN-BORSTVERGROTING-Nee-liever-niet-14629259.jpg

KTM-loopfiets.jpg
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:37
quote:
17s.gif Op zondag 13 november 2011 01:35 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dan ruim ik het op en ga je kusjes geven terwijl je aan het koken bent en je afleiden zodat we op het aanrecht gaan batsen :@
OH NOMM NOMM NOMM :9
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:37
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:35 schreef mrk.n het volgende:
Former, jij had eigenlijk ook altijd wel een soort knipperlicht relatie, of niet? Ik ben niet de enige dus. :P
Ja dat gebeurd dus weleens .

Zo dit moest even sorry alvast _O-
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:37
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:36 schreef needatniet het volgende:

[..]

Als jij met je post serieus was, heb ik gewoonweg medelijden met je.
De feiten benoemen is inderdaad heel erg meelijwekkend.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:37
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:36 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Sorry, maar dat vind ik wel heel triest ;( En ik dacht nog wel dat ik faalde omdat ik het knuffelen vergeten was :9
We hadden iets ervoor XTC op en konden niet echt iets zinvols bedenken om te gaan eten. Volgens mij kwam niet eens alles op ook :')
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:38
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:37 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Je username gaf de volgende opties:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Hahahahah, ja ja.
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:38
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:36 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

En je weet wat men hier vond van die relatie.... :P
Ja, maar dat was ook altijd ruzie-goed-ruzie-goed blabla. Mijn situatie is minder erg, vind ik.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:38
quote:
5s.gif Op zondag 13 november 2011 01:37 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

De feiten benoemen is inderdaad heel erg meelijwekkend.
De feiten?
Mens waar heb jij het ingodsnaam over?
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:38
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:38 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ja, maar dat was ook altijd ruzie-goed-ruzie-goed blabla. Mijn situatie is minder erg, vind ik.
Vind je?
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:39
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:37 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

We hadden iets ervoor XTC op en konden niet echt iets zinvols bedenken om te gaan eten. Volgens mij kwam niet eens alles op ook :')
:') drugs
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:39
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:39 schreef Barbusse het volgende:

[..]

:') drugs
tegen drugs zijn :')
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:39
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:37 schreef Barbusse het volgende:

OH NOMM NOMM NOMM :9
Hoe moet ik hier nou op reageren :') Of is ons gesprek nu klaar? :')
mrk.nzondag 13 november 2011 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:38 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Vind je?
Jij vindt van niet?

SPOILER
let wel: jij bent ook vreemdgegaan maar hebt het geluk dat jouw vriend niet zo moeilijk doet (omdat het een man is)
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:38 schreef needatniet het volgende:

[..]

De feiten?
Mens waar heb jij het ingodsnaam over?
Dat je geband kan worden voor trollen is gewoon een feit hoor?

Je bent bekend met de gemiddelde penismaat op fok, maar dit is nieuw voor je? Weten we ook weer waar jouw interessegebied ligt.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:38 schreef needatniet het volgende:

Hahahahah, ja ja.
Nou welke wordt het? Ik vind die tieten saai. Dus je hebt nog 2 opties.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:41
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:40 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Jij vindt van niet?

SPOILER
let wel: jij bent ook vreemdgegaan maar hebt het geluk dat jouw vriend niet zo moeilijk doet (omdat het een man is)
Er wordt niet moeilijk gedaan omdat ik wel te vertrouwen ben, en ik ken je natuurlijk niet, maar blijkbaar heeft jouw vriendin die indruk niet van jou.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:40 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Dat je geband kan worden voor trollen is gewoon een feit hoor?

Je bent bekend met de gemiddelde penismaat op fok, maar dit is nieuw voor je? Weten we ook weer waar jouw interessegebied ligt.
Wtf.
Ik heb nooit beweert dat je NIET gebanned kan worden voor trollen.
Alleen vind ik het nogal kinderachtig dat jij daar helemaal op zit te hopen.
En nu weer komt met sneakyopmerkingen. Met je intressegebied. Gelukkig heb jij wel mooie intresses. Full time fok leven.
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:39 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

tegen drugs zijn :')
Ik ben niet tegen drugs, maar het is niet meer dan een aanvulling, geen opvulling. :*
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:43
joh hoe iedereen met zijn relaties omgaat moet iedereen eigenlijk een beetje lekker zelf weten :6
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:43
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:42 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Ik ben niet tegen drugs, maar het is niet meer dan een aanvulling, geen opvulling. :*
Wie zegt dat het voor mij een opvulling was dan?
Ik wilde gewoon weten hoe het voelde.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:43
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:42 schreef Barbusse het volgende:

Ik ben niet tegen drugs, maar het is niet meer dan een aanvulling, geen opvulling. :*
Wij hebben geen drugs nodig, wij maken onze eigen chemische stoffen wel aan :Y)
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:43 schreef formerjellybean het volgende:
joh hoe iedereen met zijn relaties omgaat moet iedereen eigenlijk een beetje lekker zelf weten :6
Heul nie, ik heb er graag een mening over. Wiens relatie mag ik veroordelen? :7
Daniel1976zondag 13 november 2011 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:42 schreef needatniet het volgende:

[..]

Wtf.
Ik heb nooit beweert dat je NIET gebanned kan worden voor trollen.
Mooi, stop er dan ook mee. Je bent bij deze gewaarschuwd.
quote:
Alleen vind ik het nogal kinderachtig dat jij daar helemaal op zit te hopen.
Als je gaat trollen in een anders gezellig topic, kun je dat soort dingen verwachten.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:44
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:43 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Wij hebben geen drugs nodig, wij maken onze eigen chemische stoffen wel aan :Y)
Verwacht alleen niet dat het hetzelfde voelt,want dan houd je jezelf voor de gek.
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:42 schreef needatniet het volgende:

[..]

Wtf.
Ik heb nooit beweert dat je NIET gebanned kan worden voor trollen.
Alleen vind ik het nogal kinderachtig dat jij daar helemaal op zit te hopen.
En nu weer komt met sneakyopmerkingen. Met je intressegebied. Gelukkig heb jij wel mooie intresses. Full time fok leven.
Natuurlijk hoop ik daarop. Lees je posts eens hier, en in andere topics. Schaam jij je niet? :D
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:44
quote:
15s.gif Op zondag 13 november 2011 01:39 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hoe moet ik hier nou op reageren :') Of is ons gesprek nu klaar? :')
Nou, je kunt even een foto posten natuurlijk. :)
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:45
Nog geen antwoord op mijn slimme gele zwembroeken , damn ze zijn een beetje traag vanavond :N ff kijken of ze daar nog een leuke come back op hebben
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:44 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Mooi, stop er dan ook mee. Je bent bij deze gewaarschuwd.

[..]Ik heb anders nog geen enkel inhoudelijk argument gehoort, waarom ik dan wel zo erg aan het trollen ben?

Als je gaat trollen in een anders gezellig topic, kun je dat soort dingen verwachten.
Vertel mij eens wat ik precies verkeerd doe?
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:44 schreef Daniel1976 het volgende:

[..]

Mooi, stop er dan ook mee. Je bent bij deze gewaarschuwd.

[..]

Als je gaat trollen in een anders gezellig topic, kun je dat soort dingen verwachten.
Niet alleen hier. :)

Hoi Daniel. :*
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:45 schreef needatniet het volgende:

Vertel mij eens wat ik precies verkeerd doe?
Je blijft doorzeuren. Ik denk nu opeens dat je Kree bent :7
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:44 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Natuurlijk hoop ik daarop. Lees je posts eens hier, en in andere topics. Schaam jij je niet? :D
Je reageert nog steeds niet inhoudelijk.
Voel jij je nu verheven boven mij?
En nee ik schaam mij niet, waarom zou ik?
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:47
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:43 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Wie zegt dat het voor mij een opvulling was dan?
Ik wilde gewoon weten hoe het voelde.
Dat zeg ik ook niet :*
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:47
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:46 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Je blijft doorzeuren. Ik denk nu opeens dat je Kree bent :7
Doorzeuren heeft zo zijn redenen.
Ik ben een mens dus ik wil graag een bewestiging over wat ik allemaal wel niet verkeer doe.
You get it?
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:47
ik snap het topic niet meer wie is er nu aan het trollen en wie zijn lief ???
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:44 schreef Barbusse het volgende:

Nou, je kunt even een foto posten natuurlijk. :)
Nee, dan laat ik het gesprek liever doodbloeden :') Het is niemand nog gelukt om een foto van mij te zien en dan denk je dat ik m zo even in het topic post? :D
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:47 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Dat zeg ik ook niet :*
Oke, dan snap ik uberhaupt niet wat je punt was met die reacties eigenlijk :')
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:48
Ik gaat heen, dingen doen.
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:48
Waarom zou Kree onder een cloon posten dan ??
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:49
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:46 schreef needatniet het volgende:

[..]

Je reageert nog steeds niet inhoudelijk.
Voel jij je nu verheven boven mij?
En nee ik schaam mij niet, waarom zou ik?
Me verheven voelen boven iemand wiens posts enkel en alleen bestaan uit mensen uitschelden voor autist, nerd en weet ik veel wat, is niet echt moeilijk.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:49
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:47 schreef needatniet het volgende:

Doorzeuren heeft zo zijn redenen.
Ik ben een mens dus ik wil graag een bewestiging over wat ik allemaal wel niet verkeer doe.
You get it?
Nee, ik vind je zeuren. Je bent net een wijf. Wat kan jou het schelen wat je verkeerd doet? :?
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:49
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:47 schreef formerjellybean het volgende:
ik snap het topic niet meer wie is er nu aan het trollen en wie zijn lief ???
Ik ben heel lief. O+
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:49
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:47 schreef formerjellybean het volgende:
ik snap het topic niet meer wie is er nu aan het trollen en wie zijn lief ???
Ik ben lief *;
Zelfs voor relklonen.
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:49
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:48 schreef Barbusse het volgende:
Ik gaat heen, dingen doen.
Ga heen en vermenigvuldig u :+
Barbussezondag 13 november 2011 @ 01:49
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:48 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, dan laat ik het gesprek liever doodbloeden :') Het is niemand nog gelukt om een foto van mij te zien en dan denk je dat ik m zo even in het topic post? :D
i could try, couldn´t I? :P
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:48 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Oke, dan snap ik uberhaupt niet wat je punt was met die reacties eigenlijk :')
Had ik ook niet, no worries :')
Daniel1976zondag 13 november 2011 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:47 schreef needatniet het volgende:

[..]

Doorzeuren heeft zo zijn redenen.
Ik ben een mens dus ik wil graag een bewestiging over wat ik allemaal wel niet verkeer doe.
You get it?
Je valt op de jouw kut opmerkingen tegen andere users.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:50
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:49 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, ik vind je zeuren. Je bent net een wijf. Wat kan jou het schelen wat je verkeerd doet? :?
Waarom ik een wijf ben begrijp ik niet.
IK reageer op mensen, en dat noem jij zeuren?
Daarbij, is een man niet van steen ofzo (ik weet niet wat jij ziet als een echte man).
Als iemand zegt dat ik dingen verkeerd doe, of mij irritant ofzo vind.
Wil ik daar graag een bevestiging op.
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 01:51
quote:
Kun jij ook inhoudelijk reageren?
Of ben je gewoon *censuur*?

Ik beweer niet dat ik elk weekend ga stappen, dat maak jij ervan.
Ik kies zelf wanneer ik zin heb, ik heb het alleen over mensen die elk weekend op fok zitten.
En dan zogenaamd grappige dingen posten, en daar eenzaam en alleen om zitten te lachen.

Doe niet zo overacting man, kneusje.

Vesiertips op fok.
Hahah, dit is echt zolderkamerautisten voer.

Dude.. jij zit ook lekker op een forum te posten .. :')
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:47 schreef formerjellybean het volgende:
ik snap het topic niet meer wie is er nu aan het trollen en wie zijn lief ???
Ik ben liev O+
Capstanzondag 13 november 2011 @ 01:52
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:51 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik ben liev O+
Ik ook, zeker. Ik ben immers altijd "de lieve jongen" :')
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:52
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:50 schreef needatniet het volgende:

[..]

Waarom ik een wijf ben begrijp ik niet.
IK reageer op mensen, en dat noem jij zeuren?
Daarbij, is een man niet van steen ofzo (ik weet niet wat jij ziet als een echte man).
Als iemand zegt dat ik dingen verkeerd doe, of mij irritant ofzo vind.
Wil ik daar graag een bevestiging op.
En daarvoor maak je speciaal een cloon aan om te laten zien dat mannen niet van steen zijn ??
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:53
Naja, ik zie het wel weer.
Mensen kunnen hier niet inhoudelijk reageren.
Enkel en alleen sneaky opmerkingen maken en dan zich helemaal stoer voellen.
Omdat ze niet gebanned worden omdat ze niet trollen of schelden!.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:50 schreef needatniet het volgende:

Waarom ik een wijf ben begrijp ik niet.
IK reageer op mensen, en dat noem jij zeuren?
Daarbij, is een man niet van steen ofzo (ik weet niet wat jij ziet als een echte man).
Als iemand zegt dat ik dingen verkeerd doe, of mij irritant ofzo vind.
Wil ik daar graag een bevestiging op.
Vrouwen hebben ook de neiging door te blijven zeuren als ze hun zin niet krijgen. Jij blijft reageren en daarmee zeuren ja. Vermoeiende eigenschap. Ik weet dat mannen niet van steen zijn, maar ze hebben ook geen bevestiging nodig als ze het er zelf niet mee eens zijn. Mannen doen niet zo moeilijk en doen gewoon gezellig mee. Jij blijft alleen maar discussies houden en mensen voeren met je gebash.

Hier is je bevestiging: ik vind je irritant.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 01:54
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:51 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik ben liev O+
Ik ben nog liever als ik slaap.
Dus ik ga er bijna vandoor enzo denk ik, naar het land in mijn onderbewustzijn waarin ik kan wegzinken tot in het centrum van mijn wezen, alsof mijn hoofd een zwart gat is met een middelpunt waarheen de kracht van de slaap mij ontegenwerkelijk heensleept.
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 01:54
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:53 schreef needatniet het volgende:
Naja, ik zie het wel weer.
Mensen kunnen hier niet inhoudelijk reageren.
Enkel en alleen sneaky opmerkingen maken en dan zich helemaal stoer voellen.
Omdat ze niet gebanned worden omdat ze niet trollen of schelden!.
Ik heb inhoudelijk gereageerd. :')
Hoe oud ben je ?
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:54
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:53 schreef needatniet het volgende:
Naja, ik zie het wel weer.
Mensen kunnen hier niet inhoudelijk reageren.
Enkel en alleen sneaky opmerkingen maken en dan zich helemaal stoer voellen.
Omdat ze niet gebanned worden omdat ze niet trollen of schelden!.
Ik vroeg een hele inhoudelijke vraag
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:54 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik ben nog liever als ik slaap.
Dus ik ga er bijna vandoor enzo denk ik, naar het land in mijn onderbewustzijn waarin ik kan wegzinken tot in het centrum van mijn wezen, alsof mijn hoofd een zwart gat is met een middelpunt waarheen de kracht van de slaap mij ontegenwerkelijk heensleept.
Iedereen ziet er lief uit als ie slaapt. Zo mooi beschreven O+
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 01:56
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:53 schreef needatniet het volgende:
Naja, ik zie het wel weer.
Mensen kunnen hier niet inhoudelijk reageren.
Enkel en alleen sneaky opmerkingen maken en dan zich helemaal stoer voellen.
Omdat ze niet gebanned worden omdat ze niet trollen of schelden!.
Voor iemand die niet houdt van hypocrisie en schijnheiligheid, ben je zelf behoorlijk hypocriet. :s)
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:56
Cactus 1

Jij vindt dat mensen die reageren op post van andere doorzeuren.
Dus iedereen die hier post ( reageert op andere) is een zeur?
Inclusief jij?
Dus eigelijk moet je ook in het echt, als mensen je iets zeggen op vragen, je mond houden?

wtf eh
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 01:57
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:54 schreef jcdragon het volgende:

Ik heb inhoudelijk gereageerd. :')
Hoe oud ben je ?
hij is 17 en jij? :9
needatnietzondag 13 november 2011 @ 01:58
Strawberry
Ik maak geen sneaky opmerkingen, als ik iemand een kankerlijer vind, dat doe ik dat.
Jij daarintegen scheld niet, maar zegt dat mij intressegebiede liggen bij de penislengte van de fokker en niet bij de ban-regels, enz.
Maja, je zal wel zo,n bitch zijn die door ook nog trots op is.
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 01:59
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 01:57 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

hij is 17 en jij? :9
Ik zie er uit als 26. Jij ?
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 01:59
huh interesse in de penislengtes :o :o :o
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 01:59
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:54 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik ben nog liever als ik slaap.
Dus ik ga er bijna vandoor enzo denk ik, naar het land in mijn onderbewustzijn waarin ik kan wegzinken tot in het centrum van mijn wezen, alsof mijn hoofd een zwart gat is met een middelpunt waarheen de kracht van de slaap mij ontegenwerkelijk heensleept.
Mooi beschreven Loka O+
needatnietzondag 13 november 2011 @ 02:00
formerjellybean
Jij vindt je vraag daadwerkelijk inhoudelijk?
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:00
Straw, waarom blijf je op hem reageren? Weet je zeker dat je dat leuk vindt?
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:00
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:00 schreef needatniet het volgende:
formerjellybean
Jij vindt je vraag daadwerkelijk inhoudelijk?
Nee, jij bent lekker on-topic bezig :')
needatnietzondag 13 november 2011 @ 02:01
-edit-
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:58 schreef needatniet het volgende:
Strawberry
Ik maak geen sneaky opmerkingen, als ik iemand een kankerlijer vind, dat doe ik dat.
Jij daarintegen scheld niet, maar zegt dat mij intressegebiede liggen bij de penislengte van de fokker en niet bij de ban-regels, enz.
Maja, je zal wel zo,n bitch zijn die door ook nog trots op is.
Zo ver ik zie heb je dat wel zelf uitgelokt.
En ik heb wel een beetje genoeg van deze discussie.
Dus onder deze streep een volgend onderwerp
_______________________________________________

[ Bericht 93% gewijzigd door Daniel1976 op 13-11-2011 02:02:35 ]
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 02:02
ja ik vroeg waarom je een cloon aangemaakt had om te laten zien dat mannen niet van steen waren, waarom doe je dat niet onder je eigen account , dus ja inhoudelijk :Y
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:01 schreef needatniet het volgende:
Magnetronkoffe.
Heb ik dat ooit beweert?
Trouwens je kon toch de verleiding niet weerstaan om op mij te reageren eh?
Dat komt omdat ik mezelf zo grappig vind!! ha ha ha!!! *consumptie*
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:58 schreef needatniet het volgende:
Strawberry
Ik maak geen sneaky opmerkingen, als ik iemand een kankerlijer vind, dat doe ik dat.
Jij daarintegen scheld niet, maar zegt dat mij intressegebiede liggen bij de penislengte van de fokker en niet bij de ban-regels, enz.
Maja, je zal wel zo,n bitch zijn die door ook nog trots op is.
Het gaat erom dat je hier komt trollen. Heel stoer en zo.

Bovendien begrijp je hopelijk hoe het principe actie-reactie werkt.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 02:03
forumerjellybean.
Ik heb geen ander account ofzo.
IK heb deze vandaag aangemaakt en dit is mijn enige.
Waarom mensen denken dat ik iemand ben die hier al langer post, is mij een groot raadsel.
Daarbij heb ik niet een acc aangemaakt om te laten zien dat mannen niet van steen zijn,
Ik reageerde enkel op iets.
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:59 schreef jcdragon het volgende:

[..]

Ik zie er uit als 26. Jij ?
:P Oh, toch de juiste leeftijdsrange
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:04
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 01:59 schreef jcdragon het volgende:

Ik zie er uit als 26. Jij ?
Ik ook :7 Van wie ben jij een kloon? Ik mag je nu al O+
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:05
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 02:04 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik ook :7 Van wie ben jij een kloon? Ik mag je nu al O+
Ben geen kloon. Ik ben wie ik ben.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:05
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:03 schreef jcdragon het volgende:

:P Oh, toch de juiste leeftijdsrange
28-36, maar je mag eruit zien als 26 :P
needatnietzondag 13 november 2011 @ 02:05
-edit weg-

[ Bericht 95% gewijzigd door Daniel1976 op 13-11-2011 02:06:25 ]
Supersoepzondag 13 november 2011 @ 02:05
ik ga slapen dag
-Strawberry-zondag 13 november 2011 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:00 schreef magnetronkoffie het volgende:
Straw, waarom blijf je op hem reageren? Weet je zeker dat je dat leuk vindt?
Wil je het ergens over hebben? :)
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:05 schreef needatniet het volgende:
strawberry
Ik kom helemaal niet stoer doen.
Want dat ik dit soort topics voor zolderkamerautisten vind bijv, dat is mijn oprechte mening.
Ik vind dat als je dat via fok nodig hebt, je niet veel sociale vaardigheden hebt,
Dat zo,n mening jou kwetst ofzo, betekent niet dat ik aan het trollen ben.
En inderdaad met kanker schelden was miss onnodig.
En vergeet aids niet :P
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:05 schreef jcdragon het volgende:

Ben geen kloon. Ik ben wie ik ben.
De rest van mijn wensen staan in het begin van het vorige topic. Kom maar terug als je eraan voldoet :*
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:06 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Wil je het ergens over hebben? :)
Ok, waarover gaan we het hebben?
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 02:06
Ben ik erg raar als ik niet kan stoppen met kijken naar dries samen zingend met Martin ?? Het werkt bij mij een beetje hetzelfde als britney die kaal uit haar dak ging. Je moet gewoon kijken
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:06 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

De rest van mijn wensen staan in het begin van het vorige topic. Kom maar terug als je eraan voldoet :*
Als ik hakken draag, val ik dan in jouw catgorie, cactus? :*
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:06 schreef formerjellybean het volgende:
Ben ik erg raar als ik niet kan stoppen met kijken naar dries samen zingend met Martin ?? Het werkt bij mij een beetje hetzelfde als britney die kaal uit haar dak ging. Je moet gewoon kijken
Link?
Die van youtube zag ik hem niet
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:06 schreef formerjellybean het volgende:
Ben ik erg raar als ik niet kan stoppen met kijken naar dries samen zingend met Martin ?? Het werkt bij mij een beetje hetzelfde als britney die kaal uit haar dak ging. Je moet gewoon kijken
mag ik het ook zien?
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:07 schreef magnetronkoffie het volgende:

Als ik hakken draag, val ik dan in jouw catgorie, cactus? :*
Volgens mij voldoe je niet aan de rest van mijn wensen :D
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:06 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

De rest van mijn wensen staan in het begin van het vorige topic. Kom maar terug als je eraan voldoet :*
Laat me raden ... Je zoekt een rijke, knappe man met als beroep profvoetballer.
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:08
quote:
5s.gif Op zondag 13 november 2011 02:07 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Volgens mij voldoe je niet aan de rest van mijn wensen :D
Jawel, ik heb bijna blauwe ogen (groen is sowieso beter dan blauw :D )
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:08
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:07 schreef jcdragon het volgende:

Laat me raden ... Je zoekt een rijke, knappe man met als beroep profvoetballer.
Nee, rijk boeit niet, knap is relatief en profvoetballers zijn niet zo slim en vaak klein, dus nee, je zit er naast. Lees nou maar terug :7
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 02:08
Dat doe ik liever niet want hij staat op een facebook van een vriend van me en dat vind ik niet zo netjes om ongevraagd dat te doen.
needatnietzondag 13 november 2011 @ 02:09
Naja ik ga, doei eh.
Het was erg leuk om in dit topic te posten.
De inhoud was gewoonweg geweldig.
Ik heb nu spontaan een minderwaardigheidcomplex door alle intelligente personen hierzo.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:10
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:09 schreef needatniet het volgende:
Naja ik ga, doei eh.
Het was erg leuk om in dit topic te posten.
De inhoud was gewoonweg geweldig.
Ik heb nu spontaan een minderwaardigheidcomplex door alle intelligente personen hierzo.
Fijn leven verder. gr gr
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 02:11
gvr grote vriendelijk reus dat was een leuk boek :+
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:11
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:11 schreef formerjellybean het volgende:
gvr grote vriendelijk reus dat was een leuk boek :+
Ow m'n zusje was er gek op :D
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:11
OMG, ik zag een indecent proposal aan needatniet. Hij ging er niet op in :')
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:12
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:11 schreef jcdragon het volgende:
OMG, ik zag een indecent proposal aan needatniet. Hij ging er niet op in :')
Ja, cactus is een rare. Dat maakt haar zo speciaal
Maar we houden nog steeds van haar hoor O+
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 02:13
nou ik duik mijn nest maar eens in en duim dat ik geen dries roelvink nachtmerries krijg _O-
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:13
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:11 schreef jcdragon het volgende:
OMG, ik zag een indecent proposal aan needatniet. Hij ging er niet op in :')
Eentje maar :') Je moest het begin van het vorige topic doorlezen :D
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:13 schreef formerjellybean het volgende:
nou ik duik mijn nest maar eens in en duim dat ik geen dries roelvink nachtmerries krijg _O-
Trusten
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:12 schreef magnetronkoffie het volgende:

Ja, cactus is een rare. Dat maakt haar zo speciaal
Maar we houden nog steeds van haar hoor O+
Ik hou ook van mezelf. Het is elke dag feest om met mij te zijn O+
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 02:15
Ik vind Cactus geweldig O+
Vaak lees ik hier wat, denk ik iets, en zie ik Cactus mijn gedachte posten :s)
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:15
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 02:08 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, rijk boeit niet, knap is relatief en profvoetballers zijn niet zo slim en vaak klein, dus nee, je zit er naast. Lees nou maar terug :7
Tja, ik denk niet dat ik aan je eisen voldoe. Ik lijk niet op Jensen Ackles. ;(
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:15 schreef jcdragon het volgende:

Tja, ik denk niet dat ik aan je eisen voldoe. Ik lijk niet op Jensen Ackles. ;(
Nee, dat lijkt niemand, maar als je aan het innerlijk voldoet, langer dan 1.84 bent, blauwe ogen hebt en tussen de 28-36 bent, komen we er vast ook wel uit :7
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:15 schreef Moonwalk het volgende:
Ik vind Cactus geweldig O+
Vaak lees ik hier wat, denk ik iets, en zie ik Cactus mijn gedachte posten :s)
Ahh, dat is lief O+
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:16
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 02:16 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, dat lijkt niemand, maar als je aan het innerlijk voldoet, langer dan 1.84 bent, blauwe ogen hebt en tussen de 28-36 bent, komen we er vast ook wel uit :7
Wat is er mis met groene ogen??
En hakken?
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:17
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:16 schreef magnetronkoffie het volgende:

Wat is er mis met groene ogen??
En hakken?
Hakken lopen kut en krijg je pijn in je voeten van en staan niet stoer bij mannen :')
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:18
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 02:17 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hakken lopen kut en krijg je pijn in je voeten van en staan niet stoer bij mannen :')
Ah wat maakt lengte nou uit? Liggend merk je er toch niks van :s)
dawgzondag 13 november 2011 @ 02:19
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 02:16 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, dat lijkt niemand, maar als je aan het innerlijk voldoet, langer dan 1.84 bent, blauwe ogen hebt en tussen de 28-36 bent, komen we er vast ook wel uit :7
hoi. B-)
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:18 schreef magnetronkoffie het volgende:

Ah wat maakt lengte nou uit? Liggend merk je er toch niks van :s)
Alsof ik de hele dag wil liggen? Daar ben ik veel te energiek voor. Ik wil de wereld zien en dat lukt toch echt niet liggend :')
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:19
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 02:16 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, dat lijkt niemand, maar als je aan het innerlijk voldoet, langer dan 1.84 bent, blauwe ogen hebt en tussen de 28-36 bent, komen we er vast ook wel uit :7
Jammer. Niet langer dan 1.84 en geen blauwe ogen. Maar jij lijkt me een leuke vrouw :*
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:20
quote:
13s.gif Op zondag 13 november 2011 02:19 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Alsof ik de hele dag wil liggen? Daar ben ik veel te energiek voor. Ik wil de wereld zien en dat lukt toch echt niet liggend :')
Dan nemen we toch de ligfiets? :D
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:19 schreef jcdragon het volgende:

Jammer. Niet langer dan 1.84 en geen blauwe ogen. Maar jij lijkt me een leuke vrouw :*
Ik ben nog een meisje }:| Maar verder, dank je O+ en jij lijkt me ook een leuk iemand. Kom je hier vaker posten? :)
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:19 schreef jcdragon het volgende:

[..]

Jammer. Niet langer dan 1.84 en geen blauwe ogen. Maar jij lijkt me een leuke vrouw :*
psss...niet zo snel opgevuh
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:21
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:20 schreef magnetronkoffie het volgende:

Dan nemen we toch de ligfiets? :D
Ligfietsen zijn voor bepaald type mensen, waar ik mezelf liever niet mee associeer :')
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:23
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 02:21 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ligfietsen zijn voor bepaald type mensen, waar ik mezelf liever niet mee associeer :')
Ach, dat was vroeger zo. Nu niet meer hoor. Tegenwoordig associeert men de ligfiets met leuke vrouwen van achterin de 20 die de wereld op een sportieve manier willen zien :D
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:24
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:23 schreef magnetronkoffie het volgende:

Ach, dat was vroeger zo. Nu niet meer hoor. Tegenwoordig associeert men de ligfiets met leuke vrouwen van achterin de 20 die de wereld op een sportieve manier willen zien :D
Ik hou het toch liever bij mijn gewone racefiets :)
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:24
quote:
8s.gif Op zondag 13 november 2011 02:20 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik ben nog een meisje }:| Maar verder, dank je O+ en jij lijkt me ook een leuk iemand. Kom je hier vaker posten? :)
Oh, door je voorkeur voor leeftijden dacht ik ook dat je zo ´jong´ bent. Als het gezellig is kom ik wel vaker langs.
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:25
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:24 schreef jcdragon het volgende:

[..]

Oh, door je voorkeur voor leeftijden dacht ik ook dat je zo ´jong´ bent. Als het gezellig is kom ik wel vaker langs.
Ja hoor, kom maar vaker langs
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:25
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:24 schreef jcdragon het volgende:

Oh, door je voorkeur voor leeftijden dacht ik ook dat je zo ´jong´ bent. Als het gezellig is kom ik wel vaker langs.
Ik ben begin 30, maar blijf een meisje :P
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 02:26
Ik ga naar bed, trusten allen :W
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:27
Trusten :W
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 02:27
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:26 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik ga naar bed, trusten allen :W
:*
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:28
Trusten :)
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:30
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 02:25 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik ben begin 30, maar blijf een meisje :P
Een leuk, lief, spontaan meisje met gevoel voor humor ?
Myraelazondag 13 november 2011 @ 02:34
Slaaplekker
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:35
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:30 schreef jcdragon het volgende:

Een leuk, lief, spontaan meisje met gevoel voor humor ?
Ik kan ook direct, kritisch, chagrijnig en bot zijn, maar wissel het af met bovenstaande :)
Keyoszondag 13 november 2011 @ 02:36
Iedereen die gaat slapen , truste!

En vergeet niet, geen crisis waar Dries is.
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:36
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 02:35 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik kan ook direct, kritisch, chagrijnig en bot zijn, maar wissel het af met bovenstaande :)
Een normaal meisje op FOK!. Je bent geen vent he ? :@
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 02:42
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:36 schreef jcdragon het volgende:

Een normaal meisje op FOK!. Je bent geen vent he ? :@
Nee, alhoewel ik het erg leuk vind om als one of the guys met mannen op pad te gaan en lol te maken, ben ik toch een heel echt meisje :P
Stranizondag 13 november 2011 @ 02:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 november 2011 02:08 schreef Moonwalk het volgende:
ik vraag me ook af waar Strani is gebleven, die hield dit topic meestal in leven op dit tijdstip
Hier ben ik hoor lieverd! Was even een paar dagen afwezig.
Keyoszondag 13 november 2011 @ 02:46
Nou, ik ga zo mijn Facebook bericht naar die meid sturen waar ik een oog op heb om eens een keer wat te gaan drinken, met alle zenuwen van dien, hoop écht dat ze erop in gaat, zie het écht zitten in haar.
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:47
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 02:42 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, alhoewel ik het erg leuk vind om als one of the guys met mannen op pad te gaan en lol te maken, ben ik toch een heel echt meisje :P
Jij kan gewoon een vent aan de haak slaan als je dat wilt.
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 02:48
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:46 schreef Strani het volgende:

[..]

Hier ben ik hoor lieverd! Was even een paar dagen afwezig.
Gelukkig ik was al bang dat je kwijt was *O*
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:48
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:46 schreef Keyos het volgende:
Nou, ik ga zo mijn Facebook bericht naar die meid sturen waar ik een oog op heb om eens een keer wat te gaan drinken, met alle zenuwen van dien, hoop écht dat ze erop in gaat, zie het écht zitten in haar.
Ik zeg: Doen ! Veel succes! ^O^
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 02:48
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:46 schreef Keyos het volgende:
Nou, ik ga zo mijn Facebook bericht naar die meid sturen waar ik een oog op heb om eens een keer wat te gaan drinken, met alle zenuwen van dien, hoop écht dat ze erop in gaat, zie het écht zitten in haar.
Ik zal voor je duimen ^O^
Keyoszondag 13 november 2011 @ 02:50
Waarom ben ik zo angstig als ik zoiets verstuur, potveredomme, moet gewoon scheit hebben aan die angst aangezien ik niets te verliezen heb, maar alsnog is er iets van "niet doen" , ga het alsnog doen tho.
jcdragonzondag 13 november 2011 @ 02:50
Trusten allemaal :W
Keyoszondag 13 november 2011 @ 03:02
Ik kegel gewoon een amaretto en 3 bier achter m'n gier, dan stuur ik sowieso dat bericht, nu wil ik het weten ook of ze een date ziet zitten, ziet ze dat niet zitten had het toch nooit relatie materiaal geweest waarschijnlijk, kutte is dat ik zo slecht ben in afwijzingen, daar is al die angst voor.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 03:03
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:47 schreef jcdragon het volgende:

Jij kan gewoon een vent aan de haak slaan als je dat wilt.
Ik zit hier ook niet om versiertips te krijgen, maar omdat ik niemand tegenkom die ik wil versieren ;(
Forever alone enzo :')

quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 02:46 schreef Strani het volgende:

Hier ben ik hoor lieverd! Was even een paar dagen afwezig.
Waar was je nou al die tijd? O+
heloefzondag 13 november 2011 @ 03:05
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 03:02 schreef Keyos het volgende:
kutte is dat ik zo slecht ben in afwijzingen, daar is al die angst voor.
Oh zo herkenbaar.
Keyoszondag 13 november 2011 @ 03:06
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 03:05 schreef heloef het volgende:

[..]

Oh zo herkenbaar.
Yep,

Het ding is alleen, omdat ik het nooit probeer lukt het ook niet, en er is dan altijd de angst om het te proberen, omdat het dan een afwijzing kan zijn, die spagaat moet eens doorbroken worden. Laat het a.u.b deze meid zijn, lijkt me écht een geweldige namelijk. Intelligent, luistert naar metal, lang , brunette, woont relatief in de buurt, spontaan, rustig......

En wanneer ik het probeerde, was het altijd te laat, ook weer wat.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 03:10
Weet je wat helpt bij afwijzingen? Gewoon niet accepteren en dr gaan zoenen :D
Keyoszondag 13 november 2011 @ 03:11
quote:
3s.gif Op zondag 13 november 2011 03:10 schreef Cactus1 het volgende:
Weet je wat helpt bij afwijzingen? Gewoon niet accepteren en dr gaan zoenen :D
Dat gaat aardig lastig als ze al niet in zou gaan op een date proposal xD
heloefzondag 13 november 2011 @ 03:11
Ik zit gewoon weer naar mezelf te luisteren.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 03:13
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 03:11 schreef Keyos het volgende:

Dat gaat aardig lastig als ze al niet in zou gaan op een date proposal xD
Heb jij een date nodig om iemand te gaan zoenen dan? Je zegt gewoon 'hey, keertje wat drinken?'
Zei:'euhm, nou ik weet niet, gewoon als vrienden dan ok?'
Jij: 'ok' en pakt dr vol op de bek.

Geen vrouw die tegen zoveel dominantie en daadkracht op kan. :7
Keyoszondag 13 november 2011 @ 03:13
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 03:11 schreef heloef het volgende:
Ik zit gewoon weer naar mezelf te luisteren.
Aye, wat zijn we een zielig stelletje mannen die zich zorgen maken om helemaal niets, awesome. Heb altijd zo een grote bek, maar als het erop aankomt ben ik een scheitert.
Keyoszondag 13 november 2011 @ 03:15
quote:
5s.gif Op zondag 13 november 2011 03:13 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Heb jij een date nodig om iemand te gaan zoenen dan? Je zegt gewoon 'hey, keertje wat drinken?'
Zei:'euhm, nou ik weet niet, gewoon als vrienden dan ok?'
Jij: 'ok' en pakt dr vol op de bek.

Geen vrouw die tegen zoveel dominantie en daadkracht op kan. :7
Het ding is, ik ken haar al een tijdje door feesies maar we hebben pas vrij kort het contact weer opgepakt, en dat is alleen door een ongelofelijk gespam op elkaars Facebook berichten waar gesprekken van tientallen reacties uit kwamen gekomen, ik weet dus niet of dat een kwestie van interesse is , of alleen vraag/antwoord, al leek het mij allemaal erg spontaan. Maar als ik een maat van mij moet geloven die het ook allemaal bekeken heeft zegt ie "doen" , maarja doe het doen maar eens.
Cactus1zondag 13 november 2011 @ 03:18
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 03:15 schreef Keyos het volgende:

[..]

Het ding is, ik ken haar al een tijdje door feesies maar we hebben pas vrij kort het contact weer opgepakt, en dat is alleen door een ongelofelijk gespam op elkaars Facebook berichten waar gesprekken van tientallen reacties uit kwamen gekomen, ik weet dus niet of dat een kwestie van interesse is , of alleen vraag/antwoord, al leek het mij allemaal erg spontaan. Maar als ik een maat van mij moet geloven die het ook allemaal bekeken heeft zegt ie "doen" , maarja doe het doen maar eens.
Jij bent toch echt degene die zichzelf tegenhoudt. Niemand anders houd je tegen.
Keyoszondag 13 november 2011 @ 03:19
quote:
3s.gif Op zondag 13 november 2011 03:18 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Jij bent toch echt degene die zichzelf tegenhoudt. Niemand anders houd je tegen.
Klopt, en ik doe het keer op keer, de vorige meid die ik interessant vond, alweer 1,5 jaar geleden, heb ik compleet verknald door afwachtig te zijn, de meeste meiden, zeker de meiden waar ik op val, zijn de afwachtende types, dus moet ik het zelf doen. En dat durf ik op de één of andere manier niet, alleen door de angst om afgewezen te worden. Maar ik ga dat bericht gewoon sowieso sturen vanavond, ik moet en zal in ieder geval er een date uit slepen.
Keyoszondag 13 november 2011 @ 03:24
Die glimlach van haarpakt mij helemaal in :9~ :9~


Fuck die shit, ik drink mijn amaretto op, kijk de aflevering How I Met Your Mother en ik verstuur dat ding, ik laat het wel weten hoe het af is gelopen.

[ Bericht 11% gewijzigd door Keyos op 13-11-2011 03:50:37 ]