Hoe is het met je? En met je vrouwtje? En de katten?quote:
Ik hoef 'maar' vijf km te rijden, maar zelfs ik vond het druk. En dan zat ik al om half acht in de auto. Normaal kun je dan een kanon afschieten.quote:Op maandag 14 november 2011 08:59 schreef Tain het volgende:
Brrr koud vanochtend en een klein beetje druk op de weg
ik ookquote:
Met mij wel redelijk, met het vrouwtje goed, en met de katten goed, goed en goed!quote:Op maandag 14 november 2011 09:16 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Hoe is het met je? En met je vrouwtje? En de katten?
Volgens mij passeren we hetzelfde kruispunt en dan is het toch echt altijd al behoorlijk druk op de rondwegquote:Op maandag 14 november 2011 09:16 schreef Kuukske het volgende:
Ik hoef 'maar' vijf km te rijden, maar zelfs ik vond het druk. En dan zat ik al om half acht in de auto. Normaal kun je dan een kanon afschieten.
Ik ben over Bavel gereden vandaag. Ik vind het om 8 uur drukker op die kruising dan om half 8 hoor.quote:Op maandag 14 november 2011 09:58 schreef Rossdale het volgende:
Volgens mij passeren we hetzelfde kruispunt en dan is het toch echt altijd al behoorlijk druk op de rondweg
Ik ook! en mn geisermannetje is ook net klaar dus kan ook het huis weer verlaten!quote:
Is dat niet enorm om?quote:Op maandag 14 november 2011 10:00 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Ik ben over Bavel gereden vandaag. Ik vind het om 8 uur drukker op die kruising dan om half 8 hoor.
Dat klinkt nastyquote:Op maandag 14 november 2011 10:01 schreef koei het volgende:
[..]
Ik ook! en mn geisermannetje is ook net klaar dus kan ook het huis weer verlaten!
Och, scheelt een kilometertje.quote:
Wassie stuk?quote:Op maandag 14 november 2011 10:01 schreef koei het volgende:
Ik ook! en mn geisermannetje is ook net klaar dus kan ook het huis weer verlaten!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op maandag 14 november 2011 10:13 schreef wc-eend het volgende:
[ afbeelding ]
En voor diegene op het werk...Die spoiler is voor thuis ook leuk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |