Dit heeft niets met stadskindjes te maken. De tuinders in Limburg zijn ook afhankelijk van aspergeplukkers uit het oostblok, omdat Nederlanders met een uitkering dit werk niet willen doen.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:20 schreef _GdR_ het volgende:
of het nou werken in de haven is of ander werk. werken verafschuwen ze sowieso.
ik begrijp mensen met een uitkering echt niet. als ik van een uitkering zou leven omdat ik geen zin heb om te werken dan zou ik echt maximaal uitgekotst worden door mn familie en vrienden.
verwende stadskindjes
Bekend verschijnsel idd. Maar wat 't nu met autochtoon of allochtoon te maken heeft..quote:Op woensdag 9 november 2011 10:21 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Dit heeft niets met stadskindjes te maken. De tuinders in Limburg zijn ook afhankelijk van aspergeplukkers uit het oostblok, omdat Nederlanders met een uitkering dit werk niet willen doen.
Ook niets wat mij betreft. Overal in Nederland zitten er uitvreters (of ze nou Achmed of Piet genaamd zijn) die liever thuis zitten met een uitkering dan dat ze werken, en dat terwijl er genoeg vacatures op (of onder) hun niveau openstaan. Enige oplossing is het afschaffen van de bijstand; iedereen die (gedeeltelijk) kan werken moet gewoon gaan werken of anders krijg je niets. Het smoesje dat er geen banen zijn is dikke onzin.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Bekend verschijnsel idd. Maar wat 't nu met autochtoon of allochtoon te maken heeft..
Waarom zou je het imago moeten oppoetsen. Ze moeten gewoon de uitkeringen stopzetten van jongeren die beschikbaar zijn om daar te werken. Een uitkering is bedoeld als allerlaatste redmiddel, als er echt geen andere mogelijkheden tot een inkomen zijn. Is er werk in de buurt, dan ga je daar maar aan het werk en anders verhonger je maar.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:16 schreef De_Nuance het volgende:
Maar even serieus : dit is een algemeen beeld in Rdam helaas. Bij autochtonen en allochtonen.
Ze moeten op scholen het imago oppoetsen , want het klopt gewoon niet.
Pardon, misschien werkt dit plan niet. Maar de stadsmariniers doen goed werk voor de stad. Ze hebben macht en doorkruisen het ambtelijke apparaat en instanties om daadwerkelijk problemen aan te pakken.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:22 schreef Ryon het volgende:
http://www.rotterdam.nl/stadsmariniers
Ah, het bestaat echtKlinkt als een mislukte manier om de LPF tevreden te houden in vroegere tijden. Maar geen wonder dat dit niet werkt. In Amsterdam hadden wij het buurtcoach genoemd, klinkt ook gay. Maar toch al weer wat beter.
[ afbeelding ]
Deze druif is dus met een busje gaan rondrijden (''pssst!'') om jongeren mee te nemen naar de haven om daar te laten zien dat containers schrobben best oké is. An sich prima tactiek, maar ik denk dat als je al bijna negen jaar ''stadsmarinier'' bent dat je dan wel weet dat jongeren zich niet heel snel in busjes laten leiden.
Werk en leer trajecten in de haven in combinatie met de Wet WIJ zullen op den duur wel aanslaan. Als die gasten merken dat er flink verdiend kan worden als containersorteerder (oid) komen ze vanzelf wel. Of pendelen met een busje de beste manier is om ze dit te vertellen.. Ik denk van niet, en dit bewijst het nog maar eens.
Ze zouden gewoon de uitkeringen van alle jongeren in Rotterdam moeten stopzetten als er genoeg werk in de haven te vinden is. Ik heb een hekel aan profiteurs ongeacht welke kleur ze hebben.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:29 schreef eleusis het volgende:
Altijd weer dat "ze". Alsof autochtone jongeren er wel om staan te springen...
Mee eens hoor.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:31 schreef Boris_Karloff het volgende:
Ze zouden gewoon de uitkeringen van alle jongeren in Rotterdam moeten stopzetten als er genoeg werk in de haven te vinden is. Ik heb een hekel aan profiteurs ongeacht welke kleur ze hebben.
Ja +1quote:Op woensdag 9 november 2011 10:31 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Ze zouden gewoon de uitkeringen van alle jongeren in Rotterdam moeten stopzetten als er genoeg werk in de haven te vinden is. Ik heb een hekel aan profiteurs ongeacht welke kleur ze hebben.
Waarom alleen van de jongeren? Waarom niet iedereen die zonder werk zit te werk stellen in de haven of waar er dan ook maar werk is?quote:Op woensdag 9 november 2011 10:31 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Ze zouden gewoon de uitkeringen van alle jongeren in Rotterdam moeten stopzetten als er genoeg werk in de haven te vinden is. Ik heb een hekel aan profiteurs ongeacht welke kleur ze hebben.
Gisteren nieuwsuur gezien ?quote:Op woensdag 9 november 2011 10:33 schreef Ringo het volgende:
Allochtoon of niet, jongeren laten zich liever door gemeentesnurkers de Wajong in praten. Leve Nederland!
Niet alleen allochtonen hoor, maar dat willen jij, Henk en Ingrid graag horen zodat ze hun verontwaardiging kunnen uit dus schrijven de kranten dat zodat ze goed gelezen/verkocht worden.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:18 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Zo, topic bestaat pas enkele minuten en nu wordt er alweer direct een links vs rechts topic van gemaakt. Beperk je tot de feiten: Allochtonen willen niet in de haven werken want vies, ze houden liever hun hand op.
De oplossing is dus het afschaffen van de uitkering waardoor ze wel moeten werken.
Wat mij betreft prima, alleen gaan er dan vrees ik veel mensen huilerig doen.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:33 schreef Jarno het volgende:
[..]
Waarom alleen van de jongeren? Waarom niet iedereen die zonder werk zit te werk stellen in de haven of waar er dan ook maar werk is?
Achja als je eerst 6 jaar (al dan niet part timequote:Op woensdag 9 november 2011 10:33 schreef Ringo het volgende:
Allochtoon of niet, jongeren laten zich liever door gemeentesnurkers de Wajong in praten. Leve Nederland!
Fijn voor je. Toch is er met de allochtone jongeren wat meer aan de hand dan jouw taktiek alles op 1 hoop te gooien.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:33 schreef Ringo het volgende:
Allochtoon of niet, jongeren laten zich liever door gemeentesnurkers de Wajong in praten. Leve Nederland!
http://nieuwsuur.nl/onder(...)geren-in-wajong.html
Ach wie weet worden goelags het weer helemaal in 2012!quote:Op woensdag 9 november 2011 10:35 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Wat mij betreft prima, alleen gaan er dan vrees ik veel mensen huilerig doen.
Nee hoor. Het merendeel lijdt aan het basisprobleem: verstikking door sociale zekerheid.quote:Op woensdag 9 november 2011 10:36 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Fijn voor je. Toch is er met de allochtone jongeren wat meer aan de hand dan jouw taktiek alles op 1 hoop te gooien.
Kloptquote:Op woensdag 9 november 2011 10:39 schreef Ringo het volgende:
[..]
Nee hoor. Het merendeel lijdt aan het basisprobleem: verstikking door sociale zekerheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |