Dat gaat de rechtse oppositie in Griekenland op het moment anders ook behoorlijk lastig af. Het is een probleem van de oppositie in die landen algemeen, los van het feit of die nou links of rechts is:quote:Op dinsdag 8 november 2011 21:26 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat klopt, al denk ik dat het niet enkel van hem zal afhangen. Nu anderen uit de oppositie komen moeten ze zich ook verantwoorder gedragen.
Hij heeft inderdaad heel veel goede dingen gedaan voor Italie, die hier vanwege de links-georienteerde Nederlandse pers onderbelicht bleven.
http://www.nu.nl/buitenla(...)riekse-regering.htmlquote:De onderhandelingen zouden stroef verlopen door een uitspraak van oppositieleider Antonis Samaras. Die zou Brussel niet schriftelijk willen beloven dat hij de door de EU geëiste gevraagde hervormingen gaat uitvoeren.
Kijk daar heb je het al. G-Pap was wellicht de grootste eurofiel in heel Griekenland. Die heeft een accoord gesloten (wat dus nog moet worden goedgekeurd) en de oppositie wil dat natuurlijk weer gaan heronderhandelen. Ondertussen is Merkozy al aan het concluderen dat Griekenland niet meer te redden is en dat bij nader inzien de stekker er toch wel uit kan.quote:De onderhandelingen zouden stroef verlopen door een uitspraak van oppositieleider Antonis Samaras. Die zou Brussel niet schriftelijk willen beloven dat hij de door de EU geëiste gevraagde hervormingen gaat uitvoeren.
die Samaras is helemaal niet te vertrouwen, zijn partij is de oorzaak van alle ellende! Ze hadden G-Pap gewoon zijn referendum moeten gunnen, dit was noodzakelijk om draagvlak te creëren voor de draconische maatregelen.quote:Op dinsdag 8 november 2011 21:45 schreef SeLang het volgende:
[..]
Kijk daar heb je het al. G-Pap was wellicht de grootste eurofiel in heel Griekenland. Die heeft een accoord gesloten (wat dus nog moet worden goedgekeurd) en de oppositie wil dat natuurlijk weer gaan heronderhandelen. Ondertussen is Merkozy al aan het concluderen dat Griekenland niet meer te redden is en dat bij nader inzien de stekker er toch wel uit kan.
nee hoor, alleen als er voor die maatregelen wordt gestemd, dat is nog maar af te wachten!quote:Op dinsdag 8 november 2011 21:58 schreef bascross het volgende:
Berlusconi is weg volgens de frontpage.
Ik heb het niet teruggezocht maar was het niet zijn partij die al die cijfers had vervalst (begrotingstekort van 6% was eigenlijk 12%)?quote:Op dinsdag 8 november 2011 21:58 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
die Samaras is helemaal niet te vertrouwen, zijn partij is de oorzaak van alle ellende!
Ik denk dat hij denkt dat de oppositie hem vooral zo snel mogelijk weg wil hebben en in hun haast daarin voor de bezuinigingsmaatregelen zullen stemmen, dus een plan voor als er tegen wordt gestemd zal er nog niet liggen.quote:Op dinsdag 8 november 2011 22:00 schreef bascross het volgende:
Wat wil ie gaan doen als er tegen wordt gestemd? Of gaat hij dan nieuwe bezuinigingsmaatregelen verzinnen?
quote:Op dinsdag 8 november 2011 22:08 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ik denk dat hij denkt dat de oppositie hem vooral zo snel mogelijk weg wil hebben en in hun haast daarin voor de bezuinigingsmaatregelen zullen stemmen, dus een plan voor als er tegen wordt gestemd zal er nog niet liggen.
quote:Op dinsdag 8 november 2011 22:00 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik heb het niet teruggezocht maar was het niet zijn partij die al die cijfers had vervalst (begrotingstekort van 6% was eigenlijk 12%)?
bron: http://www.europa-nu.nl/i(...)kort_en_staatsschuldquote:Begrotingstekort en staatsschuld Griekenland - Hoofdinhoud
parlement in athene
Griekenland kampt met een extreem begrotingstekort en een enorme staatsschuld. Dat werd in oktober 2009 bekendgemaakt door de toenmalige nieuwe Griekse regering. De cijfers die tot dan toe door voorgaande regeringen waren gepubliceerd, bleken vals.
quote:Op dinsdag 8 november 2011 21:58 schreef bascross het volgende:
Berlusconi is weg volgens de frontpage.
de reden, naar verluid: http://mobile.reuters.com/article/idUSTRE7A82BK20111109?irpc=932quote:
quote:The cost of using Italian bonds to raise funds rose on Wednesday after clearing house LCH.Clearnet SA increased the margin on debt from the euro zone's third largest country at a time when its bonds yields are close to levels deemed unsustainable
7,15% 7,20% 7,24%quote:
Tja waar ik me meer zorgen om maak is de kettingreactie naar het volgende land?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:25 schreef SeLang het volgende:
[..]
7,15% 7,20% 7,24%.
They are calling the ECB's bluff....
En ik vrees dat de ECB straks met de ogen knippert.
Italie kan echt niet doorrollen op 7,20%
dat heet een AIG'tje geloof ikquote:Op woensdag 9 november 2011 11:24 schreef Terrorizer het volgende:
Misschien een oplossing voor de Griekse bevolking.
Gezamelijk een fonds starten waarmee zij Griekse CDSs kopen. Vervolgens keihard gaan rellen voor een echte default.
Als regering zou ik dan ook de betalingen van het noodfonds in CDSs stoppen.
What about.... France?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:28 schreef Drassss het volgende:
[..]
Tja waar ik me meer zorgen om maak is de kettingreactie naar het volgende land?
Ik verwachtte het juist helemaal niet... of al heel snel. Als dat balletje eenmaal gaat rollen...quote:Op woensdag 9 november 2011 11:31 schreef Drugshond het volgende:
Dit was te verwachten.... maar dat het zo snel zo gebeuren...nee
France had ik al langer op de korrel... Die kunnen hun begroting niet volhouden.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:32 schreef SeLang het volgende:
[..]
What about.... France?
AAA-rated (nog). Erg belangrijk voor het bailout fonds.
De spread France - Germany schiet ook gelijk van 1,29 --> 1,39
Ja, dat bedoelde ikquote:Op woensdag 9 november 2011 11:32 schreef SeLang het volgende:
[..]
What about.... France?
AAA-rated (nog). Erg belangrijk voor het bailout fonds.
De spread France - Germany schiet ook gelijk van 1,29 --> 1,39
Het grootste probleem voor Frankrijk op dit moment is vooral de exposure die ze hebben naar Griekenland en vooral.... Italië!quote:Op woensdag 9 november 2011 11:35 schreef Drugshond het volgende:
[..]
France had ik al langer op de korrel... Die kunnen hun begroting niet volhouden.
Italie heeft iedereen wel een exposure op staan.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:37 schreef SeLang het volgende:
[..]
Het grootste probleem voor Frankrijk op dit moment is vooral de exposure die ze hebben naar Griekenland en vooral.... Italië!
Contagion bitchez!
Volgens mij heeft France wel bizar veel exposure aan It. Buitenproportioneel. Ik meen één van die bollenstaatjes die SeLang in een ander topic gepost heeft.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:38 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Italie heeft iedereen wel een exposure op staan.
Griekenland viel nog mee 39/75 milj (Du/Fr) uit mijn hoofd.
Rat en zinkend schip.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:38 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Ja maar, ome Berluz ging toch weg, en alles zou toch goedkomen....
Bedoel je niet toevallig "de val van de euro"?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:40 schreef Drassss het volgende:
Ander half jaar geleden was er toch een documentaire gemaakt met de inzet "De val van Europa" Hier werd een scenario beschreven met verschillende stappen in een tijdsplan. Oa Griekenland/Spanje en vervolgens Italie --> Daarna Frankrijk en vervolgens de BOOM.
Iemand bekend hiermee?
Frankrijk zit vol in Italië, dus ik verwacht binnen de kortste keren een enorme knal in de rentes van Frankrijk.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:39 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Volgens mij heeft France wel bizar veel exposure aan It. Buitenproportioneel. Ik meen één van die bollenstaatjes die SeLang in een ander topic gepost heeft.
Dat zou ook kunnenquote:Op woensdag 9 november 2011 11:41 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
[..]
Bedoel je niet toevallig "de val van de euro"?
Het is ook niet meer een kwestie van of "men" iets heeft geleerd. Er moet gewoon een moeilijke keuze gemaakt worden. Ofwel er moet een zooi geld naar Italië (haircuts op schuld) ofwel de ECB moet een soort FED worden en er keihard inkomen. Ik vrees het laatste. Al kunnen ze dat weer niet al te hard doen want dan jagen ze Duitsland uit de euro.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:33 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
Ook wat dat betreft heeft men niets geleerd van 2008.
Wat deed een clearing house ook al weer?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:19 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
de reden, naar verluid: http://mobile.reuters.com/article/idUSTRE7A82BK20111109?irpc=932
[..]
nee maar lijkt me niet onmogelijk, ik hoop dat ze voor die tijd de Euro topdown gaan afbouwenquote:Op woensdag 9 november 2011 11:40 schreef Drassss het volgende:
Ander half jaar geleden was er toch een documentaire gemaakt met de inzet "De val van Europa" Hier werd een scenario beschreven met verschillende stappen in een tijdsplan. Oa Griekenland/Spanje en vervolgens Italie --> Daarna Frankrijk en vervolgens de BOOM.
Iemand bekend hiermee?
Nou kennelijk niet dus, want de spreads van France lopen minimaal op. Daar is kennelijk meer dan Italie voor nodig.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:41 schreef Drassss het volgende:
[..]
Frankrijk zit vol in Italië, dus ik verwacht binnen de kortste keren een enorme knal in de rentes van Frankrijk.
Dank die bedoelde ikquote:Op woensdag 9 november 2011 11:43 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
[..]
http://tegenlicht.vpro.nl(...)at-de-euro-valt.html
Deze?
Zou zeggen dat het niet binnen 2 uurtjes gaat stijgen?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:42 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Nou kennelijk niet dus, want de spreads van France lopen minimaal op. Daar is kennelijk meer dan Italie voor nodig.
True. Maar dit weten ze zelf ook wel, dus die keuze had allang gemaakt kunnen worden.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:41 schreef SeLang het volgende:
[..]
Het is ook niet meer een kwestie van of "men" iets heeft geleerd. Er moet gewoon een moeilijke keuze gemaakt worden. Ofwel er moet een zooi geld naar Italië (haircuts op schuld) ofwel de ECB moet een soort FED worden en er keihard inkomen. Ik vrees het laatste. Al kunnen ze dat weer niet al te hard doen want dan jagen ze Duitsland uit de euro.
nu raakt de poep de ventilatorquote:Op woensdag 9 november 2011 11:25 schreef SeLang het volgende:
[..]
7,15% 7,20% 7,24%.
They are calling the ECB's bluff....
En ik vrees dat de ECB straks met de ogen knippert.
Italie kan echt niet doorrollen op 7,20%
Het risico met Frankrijk is niet zozeer dat ze Italië achterna gaan kwa yields (dat gebeurt namelijk niet) maar wel dat ze hun AAA status kwijtraken. En die is belangrijk voor de dekking van EFSF bonds. Want om die AAA te laten zijn ben je afhankelijk van AAA landen. Momenteel zijn dat alleen Duitsland, Frankrijk, Nederland, Oostenrijk, Finland en Luxemburg. Als Frankrijk wegvalt uit die club dan wordt de firepower van het EFSF veel kleiner.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:42 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Nou kennelijk niet dus, want de spreads van France lopen minimaal op. Daar is kennelijk meer dan Italie voor nodig.
Lees. Ik had het alleen over Gr.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:39 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
Volgens mij heeft France wel bizar veel exposure aan It. Buitenproportioneel. Ik meen één van die bollenstaatjes die SeLang in een ander topic gepost heeft.
Kleiner... en de scheuring groter. Gaat gross deutschland die extra mile lopen.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Het risico met Frankrijk is niet zozeer dat ze Italië achterna gaan kwa yields (dat gebeurt namelijk niet) maar wel dat ze hun AAA status kwijtraken. En die is belangrijk voor de dekking van EFSF bonds. Want om die AAA te laten zijn ben je afhankelijk van AAA landen. Momenteel zijn dat alleen Duitsland, Frankrijk, Nederland, Oostenrijk, Finland en Luxemburg. Als Frankrijk wegvalt uit die club dan wordt de firepower van het EFSF veel kleiner.
Dat valt denk ik nog wel mee, pas als blijkt dat deze rentestanden van langdurige aard zijn wordt het echt interessant. Vooralsnog denk ik dat het tijdelijk is, als Berlusconi echt weg is, en er een geloofwaardige opvolger voor in de plaats komt, dan denk ik dat de rentestanden wel weer gaan dalen.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:44 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nu raakt de poep de ventilator
Ik hoop het.... maar 300 milj herfinancieren moet je wel doen in het juiste tijdsgewricht.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat valt denk ik nog wel mee, pas als blijkt dat deze rentestanden van langdurige aard zijn wordt het echt interessant. Vooralsnog denk ik dat het tijdelijk is, als Berlusconi echt weg is, en er een geloofwaardige opvolger voor in de plaats komt, dan denk ik dat de rentestanden wel weer gaan dalen.
Gaat dit plaatje over totale schuld of overheidsschuld?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:50 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
Oud plaatje, maar de verhoudingen zullen weinig veranderd zijn. Hier zie je mooi de exposure van Frankrijk naar Italië.
Lees, France heeft een volslagen disproportioneel exposure op Italie.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:47 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Lees. Ik had het alleen over Gr.
Maar er zijn nog wel wat noodlijntjes om tijdelijk problemen te overbruggen. Denk aan de truc van Griekenland door staatsobligaties aan commerciële banken te geven die deze staatsobligaties in onderpand kunnen geven bij de ECB waardoor de commerciële banken weer kunnen lenen en dat geld doorsluizen naar de Griekse overheid.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:51 schreef Drugshond het volgende:
Ik hoop het.... maar 300 milj herfinancieren moet je wel doen in het juiste tijdsgewricht.
-- Nu dus niet --
Toch met 2 cent gezaktquote:Op woensdag 9 november 2011 11:55 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
De euro blijft wel aardig liggen trouwens. Van totale paniek lijkt geen sprake.
wat zou jij doen als je investor was voor een pensioenfonds,???quote:Op woensdag 9 november 2011 11:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat valt denk ik nog wel mee, pas als blijkt dat deze rentestanden van langdurige aard zijn wordt het echt interessant. Vooralsnog denk ik dat het tijdelijk is, als Berlusconi echt weg is, en er een geloofwaardige opvolger voor in de plaats komt, dan denk ik dat de rentestanden wel weer gaan dalen.
Tegenover welke valuta?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:55 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
De euro blijft wel aardig liggen trouwens. Van totale paniek lijkt geen sprake.
Als alle landen dat gaan doen dan zal de totale EUrente fors gaan oplopenquote:Op woensdag 9 november 2011 11:56 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Maar er zijn nog wel wat noodlijntjes om tijdelijk problemen te overbruggen. Denk aan de truc van Griekenland door staatsobligaties aan commerciële banken te geven die deze staatsobligaties in onderpand kunnen geven bij de ECB waardoor de commerciële banken weer kunnen lenen en dat geld doorsluizen naar de Griekse overheid.
Staatsobligaties van de zuidelijke landen in het mandje met high yield bonds stoppen.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:59 schreef michaelmoore het volgende:
wat zou jij doen als je investor was voor een pensioenfonds,???
quote:Op woensdag 9 november 2011 11:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat valt denk ik nog wel mee, pas als blijkt dat deze rentestanden van langdurige aard zijn wordt het echt interessant. Vooralsnog denk ik dat het tijdelijk is, als Berlusconi echt weg is, en er een geloofwaardige opvolger voor in de plaats komt, dan denk ik dat de rentestanden wel weer gaan dalen.
Even afwachten totdat Italië het IMF/EFSF belt.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:55 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
De euro blijft wel aardig liggen trouwens. Van totale paniek lijkt geen sprake.
Eigenlijk is Italië de Eurozone in het klein. Het noorden van Italie behoort tot de rijkste regio's ter wereld, maar zodra we de laars in gaan wordt het heel snel minder.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:00 schreef Drugshond het volgende:
http://globaleconomicanal(...)illion-euros-as.html
Only two countries has had lower growth than Italy since 2000 – Haiti and Zimbabwe!
http://www.bloomberg.com/quote/GBTPGR10:INDquote:Op woensdag 9 november 2011 11:19 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
de reden, naar verluid: http://mobile.reuters.com/article/idUSTRE7A82BK20111109?irpc=932
[..]
In het kader van "Italië kan uit haar schulden groeien" heb ik het laatst even opgezocht: de gemiddelde economische groei over de afgelopen 10 jaar was 0,2%. Dat was dus tijdens de goede jaren....quote:Op woensdag 9 november 2011 12:00 schreef Drugshond het volgende:
http://globaleconomicanal(...)illion-euros-as.html
Only two countries has had lower growth than Italy since 2000 – Haiti and Zimbabwe!
was dat incl. of excl. het geld van Khadaffi?quote:Op woensdag 9 november 2011 12:06 schreef SeLang het volgende:
[..]
In het kader van "Italië kan uit haar schulden groeien" heb ik het laatst even opgezocht: de gemiddelde economische groei over de afgelopen 10 jaar was 0,2%. Dat was dus tijdens de goede jaren....
Niet voor niets dat ze daar in het noorden hun voet willen afhakken. Die roep zal wel weer sterker gaan worden.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:05 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Eigenlijk is Italië de Eurozone in het klein. Het noorden van Italie behoort tot de rijkste regio's ter wereld, maar zodra we de laars in gaan wordt het heel snel minder.
Dat wordt een mooie politieke soep a la Belgie dan....quote:Op woensdag 9 november 2011 12:07 schreef SeLang het volgende:
[..]
Niet voor niets dat ze daar in het noorden hun voet willen afhakken. Die roep zal wel weer sterker gaan worden.
Maar denk je niet dat de snel oplopende rentestanden te maken hebben met een koppige Berlusconi? Mijn baas is Italiaan, weliswaar afkomstig uit het noorden, en die zegt dat ze in Italië die man meer dan zat zijn. Onder de bevolking is er wel degelijk draagvlak voor extra bezuinigingen dus ik denk dat als Berlusconi weg is er meer ruimte komt voor een financieel gezonder plaatje. Dan kunnen de rentestanden natuurlijk net zo snel dalen als ze nu aan het stijgen zijn.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:02 schreef SeLang het volgende:
[..]
"Italy has ¤173.3bn in short term and long term debt maturing for the rest of this year, while between 2011 and 2014 Italy has ¤656.4bn maturing"
Focus even op die ¤173 miljard voor de rest van dit jaar. Stel, de yield stijgt met 2% en ze moeten dus tegen een 2% hogere yield doorrollen, dan moeten ze alweer 3,46 miljard extra bezuinigen om dat te financieren.
O nou ik niet, ik ging voor de lekker goedkope aandelen die renderen bij inflatie en een leuke dividend gevenquote:Op woensdag 9 november 2011 12:02 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Staatsobligaties van de zuidelijke landen in het mandje met high yield bonds stoppen.
Economisch gezien wisten we dit eigenlijk al lang. Politiek gezien gaat het in Italie wel spannen.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:07 schreef SeLang het volgende:
[..]
Niet voor niets dat ze daar in het noorden hun voet willen afhakken. Die roep zal wel weer sterker gaan worden.
Waar haal jij die getallen vandaan trouwens? Is het een open site of moet je ervoor betalen?quote:Op woensdag 9 november 2011 12:10 schreef SeLang het volgende:
7,15% 7,20% 7,24% 7,40%.
Geen paniek want ze hebben bij de ECB een Italiaan met een printer.
Eentje die niet kan printen zonder enorme ruzie met Duitsland (en ook Nederland?) te krijgen.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:10 schreef SeLang het volgende:
7,15% 7,20% 7,24% 7,40%.
Geen paniek want ze hebben bij de ECB een Italiaan met een printer.
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=GBTPGR10:INDquote:Op woensdag 9 november 2011 12:11 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
[..]
Waar haal jij die getallen vandaan trouwens? Is het een open site of moet je ervoor betalen?
Ja als ik Zwitserland was dan ging ik eens flink aan het printen, en goud, aandelen en olie kopen voor die briefjesquote:Op woensdag 9 november 2011 12:06 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
was dat incl. of excl. het geld van Khadaffi?
Ik zou wel eens willen zien hoeveel geld van italie de laatset maand naar Zwitserland is verhuisd....
Bzzzzzzzzz.....quote:Op woensdag 9 november 2011 12:10 schreef SeLang het volgende:
7,15% 7,20% 7,24% 7,40%.
Geen paniek want ze hebben bij de ECB een Italiaan met een printer.
Thxquote:Op woensdag 9 november 2011 12:12 schreef Drassss het volgende:
[..]
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=GBTPGR10:IND
Wel even f5en
Hell yeah! De Belgische 10-yr ligt ook al 2,6% boven de Duitsequote:Op woensdag 9 november 2011 12:10 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Economisch gezien wisten we dit eigenlijk al lang. Politiek gezien gaat het in Italie wel spannen.
Het is eigenlijk een soort België maar dan groter. En eerstgenoemde komt ook nog aan de beurt.
Niet alleen ruzie, het is gewoon illegaal. Maar de laatste paar jaar hebben we wel vaker rare dingen gezien....quote:Op woensdag 9 november 2011 12:11 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Eentje die niet kan printen zonder enorme ruzie met Duitsland (en ook Nederland?) te krijgen.
Het is nog vroeg he..quote:Op woensdag 9 november 2011 12:15 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
AEX 2,2% eraf. Opvallend weinig als je het mij vraagt. Het maakt allemaal weinig indruk meer.
boven de 7% is dan ook geen automatische default hè, pas op het moment dat Italië zelf meldt dat ze haar schulden niet meer kan afbetalen ga daar echt grote gevolgen van zien.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:15 schreef asfyxiaatje123 het volgende:
AEX 2,2% eraf. Opvallend weinig als je het mij vraagt. Het maakt allemaal weinig indruk meer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |