Dat was toevalquote:Op maandag 7 november 2011 19:41 schreef wyccie het volgende:
Hehe, hier stiekem al antwoord gegeven, zie ik.
Negeer die (bij stomme films begrijpelijke) zoetsappigheid en het sentiment. Kijk naar de beelden en montage.quote:Op maandag 7 november 2011 19:49 schreef Michelangelo2 het volgende:
Luister maar niet naar Gil met zijn SunriseVeel te zoetsappige film met vals sentiment, bahbah.
Cleo heb ik ook met de internationale titel genoemd. Cleo à 5 de 7 is ook niet erg moeilijk natuurlijk.quote:[..]
Juist omdat je dit soort dingen meestal in de originele taal typt, dacht ik dat je daarom expres de remake bedoelde (After the wedding vond ik nog begrijpelijk, Brodre was niet moeilijk te onthouden). Ik vond het al zo vreemd.
Iets met bloed en nagels...quote:Op maandag 7 november 2011 20:07 schreef wyccie het volgende:
Hmm, je hebt ook wel gelijk, want ik had mijn initiële vraag niet goed geformuleerd.
Je mag nog even niet eten!
de 5 à 7 ook niet.quote:Op maandag 7 november 2011 20:09 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Cleo heb ik ook met de internationale titel genoemd. Cleo à 5 de 7 is ook niet erg moeilijk natuurlijk.
Ik was geëmotioneerd Sok!quote:
Exact.quote:Op maandag 7 november 2011 20:12 schreef wyccie het volgende:
Ik was dus net zo inconsequent met goedkeuren als jij met je taal.
Normaal doe ik nooit moeilijk over spelling en originele/Engelse taal, maar juist omdat ik wist dat er een Engelse remake van was, heb ik gedacht dat je de andere bedoelde.
Toch wat minder leuk dan de albums, maar ik ga wel meedoen.quote:Op maandag 7 november 2011 20:13 schreef SaintOfKillers het volgende:
Fok! Singles Top 100 Allertijden 2011 voor degenen die geen albums luisterden.
Ik vind het ook een stuk lastiger. Maar eerder omdat ik te veel nummers wil noemen dan te weinig.quote:Op maandag 7 november 2011 20:26 schreef picodealion het volgende:
Met singles kan ik dat ook echt niet hoor. Nog geen 10.
Geen voorkeuren, geen smaak?quote:Op maandag 7 november 2011 20:27 schreef dyonvbaal het volgende:
nou ja, ik kan wel een lijstje maken, maar dan krijg je een lijstje met liedjes uit 2010 (omdat later niet mag)
ik heb gewoon geen favorieten, nergens bij...
Het is inderdaad ook eigenlijk onmogelijk om nummer 72 boven nummer 73 te zetten, bijvoorbeeld. Zeker als je nooit lijstjes maakt. Maar het is wel erg leuk.quote:Op maandag 7 november 2011 20:29 schreef dyonvbaal het volgende:
ja tuurlijk wel. Maar om dat nou in een lijst te zetten en dan nog nummers er aan te geven
Bij muziek kun je altijd naar het hypothetische onbewoonde eiland waar je nooit meer van terugkeert. Welke album zou je dan meenemen? (Uiteraard is er een manier om ze af te spelen aldaar.)quote:Op maandag 7 november 2011 20:31 schreef dyonvbaal het volgende:
ach, gewoon 1 van mijn te kort komingen... geen lijstjes kunnen maken (heb ook geen favo film bijvoorbeeld..)
Ja, maar dan denk ik alweer. Hmm... als ik deze mee neem, dan is dat voor even leuk. Maar na 2 keer luisteren ga ik me er alweer aan ergeren (en dat doe ik dan met alle albums die ik goed vind)quote:Op maandag 7 november 2011 20:34 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Bij muziek kun je altijd naar het hypothetische onbewoonde eiland waar je nooit meer van terugkeert. Welke album zou je dan meenemen? (Uiteraard is er een manier om ze af te spelen aldaar.)
Ligt eraan welke films je naast elkaar zet. Zet je Schindlers list en White chicks naast elkaar dan is de keus niet moeilijk. Al kan ik voor beide zeggen dat ze goed zijn.quote:Op maandag 7 november 2011 20:34 schreef Gillingham het volgende:
Kun je bij twee gegeven films zeggen welke je beter vindt?
Dan wordt het wellicht lastig. Maar na twee keer luisteren al?quote:Op maandag 7 november 2011 20:37 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Ja, maar dan denk ik alweer. Hmm... als ik deze mee neem, dan is dat voor even leuk. Maar na 2 keer luisteren ga ik me er alweer aan ergeren (en dat doe ik dan met alle albums die ik goed vind)
Als je het wel zou kunnen, kun je namelijk ook een lijst maken.quote:Ligt eraan welke films je naast elkaar zet. Zet je Schindlers list en White chicks naast elkaar dan is de keus niet moeilijk. Al kan ik voor beide zeggen dat ze goed zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |