Game on!quote:Het ziet er naar uit dat veel (met name autochtone) Nederlanders, tegenwoordig liever elders in de wereld hun heil zoeken.
Veel gebruikte motieven om het land te verlaten zijn dan ook vaak: verhuftering in de maatschappij, toenemende immigrantenstromingen, graaicultuur van banken en bedrijven, niet gehoord en belazerd worden door de politiek, belastingklimaat, zorgvoorzieningen, open grenzen, de euro en het lidmaatschap in de EU met economisch zwakke broeders.
http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)2011/2011-050-pb.htm
[q] Migratiesaldo neemt af
Bevolking groeit met 29 duizend mensen
In de eerste helft van 2011 verlieten ruim 58 duizend personen ons land. Dat zijn er bijna 5 duizend meer dan in dezelfde periode vorig jaar. In dezelfde periode vestigden zich 66,6 duizend personen vanuit het buitenland in Nederland, een stijging van bijna 2 duizend. Het migratieoverschot in het eerste halfjaar van 2011 daalde door deze ontwikkelingen naar 8,2 duizend personen. Dat blijkt uit cijfers van het CBS.
De stijging van het aantal emigranten is voor een belangrijk deel toe te schrijven aan in Nederland geboren personen die vertrekken.
De stijging van het aantal immigranten betreft vooral mensen die in de Europese Unie zijn geboren. Het meest toegenomen is het aantal Polen. De grootste groep immigranten, in Nederland geboren personen die terugkeren, daalde echter.
In de eerste helft van 2011 werden in Nederland 88,5 duizend kinderen geboren, 500 minder dan in dezelfde periode een jaar geleden. Tegenover de geboorten stonden 68 duizend overleden personen. Dat zijn er 900 minder dan in de vergelijkbare periode van vorig jaar. Dat komt mede door het vrijwel uitblijven van sterfte door griep in het voorjaar 2011.
Per saldo groeide de bevolking met bijna 29 duizend personen.
http://logicfreezone.word(...)reren-uit-nederland/
Ik dacht dat ik een reeks maakte..quote:Op zondag 6 november 2011 12:10 schreef Fogel het volgende:
Inderdaad een zeer vermakelijk topic. Zet je een link in deel 1?
Kwam niet automagisch in myat terecht in ieder geval.quote:Op zondag 6 november 2011 12:18 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik een reeks maakte..
Komt voor mekaar.
Bij mij is het precies andersom. Tijdelijk emigreren voor studie is het plan.quote:Op zondag 6 november 2011 12:23 schreef Self-Catering het volgende:
Zijn er nog meer mensen die hun studie op emigratieplannen hebben afgestemd?
Ik zou voor een ander vakgebied hebben gekozen als ik met m'n huidige vak alleen in NL terecht zou kunnen.quote:Op zondag 6 november 2011 12:23 schreef Self-Catering het volgende:
Zijn er nog meer mensen die hun studie op emigratieplannen hebben afgestemd?
In Utopia kan allesquote:Op zondag 6 november 2011 12:51 schreef GreatPretender het volgende:
Hé cempexo, zou de volgende keer toch je vlees even wat dagen laten drogen...
Ja, heb er wel rekening mee gehouden.quote:Op zondag 6 november 2011 12:23 schreef Self-Catering het volgende:
Zijn er nog meer mensen die hun studie op emigratieplannen hebben afgestemd?
Zou dit dan het deel zijn waarin cempexo ons gaat vertellen welk land het grote utopia is?quote:Op zondag 6 november 2011 12:51 schreef GreatPretender het volgende:
Hé cempexo, zou de volgende keer toch je vlees even wat dagen laten drogen...
't Zal me benieuwen.quote:Op zondag 6 november 2011 13:29 schreef Viajero het volgende:
[..]
Zou dit dan het deel zijn waarin cempexo ons gaat vertellen welk land het grote utopia is?
Paspoort aanvragen is niet per definitie emigreren. Ik denk dat als met bestemming buitenland wordt uitgeschreven uit de Nederlandse registers.quote:Op zondag 6 november 2011 13:56 schreef Individual het volgende:
Ik vraag me af wanneer het CBS mij heeft geteld al emigrant. Ik heb me namelijk nooit 'uitgeschreven' uit NL. Gebeurt dat automatisch als je een paspoort aanvraagt bij de ambassade?
Ik meen me te herinneren dat ik op een paspoortaanvraagformulier moest bevestigen dat ik uitgeschreven was. Of ze wat met het antwoord doen dat weet ik niet.quote:Op zondag 6 november 2011 13:56 schreef Individual het volgende:
Ik vraag me af wanneer het CBS mij heeft geteld al emigrant. Ik heb me namelijk nooit 'uitgeschreven' uit NL. Gebeurt dat automatisch als je een paspoort aanvraagt bij de ambassade?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |