Ow, het is echt, echt bezig! Spannend!quote:
Inderdaad je anderzijds gevoel zweeft hier ook door mijn hoofd. Mochten ze iets vinden bij mij dan kan ik mijn leven erop instellen.quote:Op donderdag 3 november 2011 21:03 schreef Incantrix het volgende:
Klopt idd, dat is ook wel een beangstigend gevoel ergens, dat die miskramen dan alleen maar een symptoom zijn van een groter iets. Anderszijds: beter dat ze erachter zijn dan, dan kan ik er ook naar gaan leven misschien, ofzo. En is je komende afspraak dan een soort controle-iets ofzo?
Yup, je verveelt jezelf dan ook te pletter tussendoor... Zit je dan honger te lijden en gore zoete troep op te boeren...quote:Op donderdag 3 november 2011 21:48 schreef bodpa09 het volgende:
Vraagje van een vriendin van mij: als je zo'n glucose tolerantietest moet doen moet je dan in het ziekenhuis prikken?
Vlindur:
Bloedprikken moet je dan in het ziekenhuis, na het drinken van een gruwelijk vies zoet glucosedrankje. Tenminste, zo ging het bij mij. Je hebt een grote en een kleine test, geloof ik, en bij de grote moet je een aantal keer prikken en die tijd moet je ook in het ziekenhuis blijven. Ben er een uur of 3-4 geweest, geloof ik.quote:Op donderdag 3 november 2011 21:48 schreef bodpa09 het volgende:
Vraagje van een vriendin van mij: als je zo'n glucose tolerantietest moet doen moet je dan in het ziekenhuis prikken?
Vlindur:
Ik wel!quote:Op donderdag 3 november 2011 21:48 schreef bodpa09 het volgende:
Vraagje van een vriendin van mij: als je zo'n glucose tolerantietest moet doen moet je dan in het ziekenhuis prikken?
Vlindur:
Haal mij ook maar uit de OP.quote:Op donderdag 3 november 2011 21:33 schreef tweeoogje het volgende:
Miss Jones, wat suuuuuperfijn! Gefeliciteerd, hopelijk gaat het deze keer helemaal goed!!
En gooooo Vlindur!! Bijna mama van 2
NotTheSame of een modje, ik denk dat ik eigenlijk beter uit de OP kan. Ik vermoed dat ik na 37 weken hier niet dagelijks ga komen melden, en als beeb er is komen er ook geen foto's of naam op Fok. Dus ik vrees dat ik dan zo'n 'post hier nooit, wat doet ze in de OP geval wordt'.. En ik hou het gewoon niet meer bij met lezen hier
. Doe wel pogingen maar merk dat ik niet heel erg meer op de hoogte ben..
Verder alles goed hier: 32 weken morgen, goedgekeurd bij de VK, dus allemaal top!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |