Wat moet dat kosten dan? Meer dan $35 vind ik niet nodig.. red je zeker niet he?quote:Op donderdag 3 november 2011 20:42 schreef monkeybrain het volgende:
Q5 is niets, je moet minstens xml T6 hebben
http://flashlight-wiki.com/Cree
Mooie reviewquote:Op donderdag 3 november 2011 20:23 schreef jonasr het volgende:
Ok, al even naar mijn Ck-W1000 van XKDUN geluisterd ! (foto's in spoiler tags)
@ Great imagebay lijkt ook niet te werken?
Even beginnen van bij het begin, bij het uitpakken(de beroemde verfrommelde doos openen) was ik eerder teleurgesteld...
[....lap tekst...]
...d een stukje hoger dan de 700's, het geluid is voormij meer gebalanceerd en warmer. Maar qua gebruiksgemak en stevigheid doen ze het een hele boel minder goed dan de ck-700's.
Al bij al zijn ze de +-$6 dollar (ooitkopen met coupon) meer dan waard als je het mij vraagt.
Haal je makkelijk maar een paar dingetjes. Zo'n led kan feller branden met 4.2V accu zoals de 18650. Niet elke regulator jaagt de led voluit i.v.m. warmte. Hoe groter de reflector/lamp hoe indrukwekkender het gaat worden.quote:Op donderdag 3 november 2011 20:52 schreef Skiet het volgende:
[..]
Wat moet dat kosten dan? Meer dan $35 vind ik niet nodig.. red je zeker niet he?
Hoe zit het met de snoer van c800? Zelfde als die ck700's of weer zo korte?quote:Op donderdag 3 november 2011 20:54 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Mooie review
C800 nu voor $3.59 bij Focalprice
http://www.focalprice.com(...)_35mm_Jack_Blue.html
Tof, die tweede ga ik ff bestellen. Heb je ook nog een grotere, nog sterkere. En kan je me ook goede 18650+ betrouwbare charger aanraden? Had er wel 1 van DX maar die is kwijt :squote:Op donderdag 3 november 2011 21:14 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Haal je makkelijk maar een paar dingetjes. Zo'n led kan feller branden met 4.2V accu zoals de 18650. Niet elke regulator jaagt de led voluit i.v.m. warmte. Hoe groter de reflector/lamp hoe indrukwekkender het gaat worden.
Kijk bijv. deze met 20% THANKSGIVING code.
http://www.dinodirect.com(...)600lumen-xm-lt6.html
http://www.dinodirect.com(...)ltrafire-wf502b.html
Deze gaan natuurlijk niet zo hard als grotere versies maar is wel goedkoop en draagbaar. Zo'n klein ding kan ook een WOW effect gevenDan moet je nog accu's en oplader hebben.
Grotere heb je ook voor $20.
Een rits sterkere lampen geven is teveel werkquote:Op donderdag 3 november 2011 21:31 schreef Skiet het volgende:
[..]
Tof, die tweede ga ik ff bestellen. Heb je ook nog een grotere, nog sterkere. En kan je me ook goede 18650+ betrouwbare charger aanraden? Had er wel 1 van DX maar die is kwijt :s
Ik geloof niet dat DX überhaupt aan coupons/codes doet. Dus die vind je dan ook niet.quote:Op donderdag 3 november 2011 23:33 schreef igi0n het volgende:
Zijn er uberhaupt (nog?) DX coupons met korting, die werken? Heb al op de bekende coupon sites gekeken maar niet echt iets van 5-7-10% korting. Iemand die er 1 weet?
Precies, gewoon bestellen. Dat het lang(er) duurt is bekend en so be it.quote:Op vrijdag 4 november 2011 00:34 schreef 08gnoT. het volgende:
Ik let er niet zo op. Ik ben wel eerder geneigd om te wachten, maar als ik iets tofs tegenkom bestel ik het ook gewoon in december. Dan maar na kerst ontvangen.
Aan kerst doen mijn familie en vrienden toch niet.
quote:Op donderdag 3 november 2011 17:02 schreef Miniem het volgende:
[..]
Laat ff zien als je gemonteerd hebt.
Cool heb ik een filmpje bij.quote:Op donderdag 3 november 2011 17:33 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
H7 4300K is het.
Ballasten zijn 7,3cm x 6,2cm x 1,9cm.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb alleen 4300K.quote:Op vrijdag 4 november 2011 02:44 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
[..]
Cool heb ik een filmpje bij.
Hier gekocht: http://www.dealextreme.co(...)000k-4021?r=50898530
Verboden in China?quote:Op vrijdag 4 november 2011 08:31 schreef monkeybrain het volgende:
Staan 2 tot misschien 4 leuke dames op, de rest komt uit een nachtmerrie
Ik vraag me sowieso af waarom Chinese shops geen porno verkopen, dat ben ik nog niet tegengekomen. In de rest van de wereld is dat seller #1.
Lijkt me wel grappig Chinese porno, nog nooit gezien.
Zelfs pinkcoon die sensureert de Fleshlightsquote:
Als ik die lelijke Chinese vrouwen zie dan kan dit weleens kloppen. Je wilt zoiets niet op beeld zetten of de mannelijke bevolking rukt zich alleen maar af op westerse porno met wel lekkere vrouwenquote:
Bedankt voor de info! Zo lang het mogelijk is om één kleur te selecteren vind ik het al lang goedquote:Op donderdag 3 november 2011 20:25 schreef Downstar het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Die heb ik dus ook al meer dan een maand erop zitten, en werkt perfect hoor!
Echter ziet het er op foto's wat mooier uit dan dat het in werkelijkheid is..
Tevens kan je de kleur NIET op wit zetten.. die kleur is er namelijk niet!
Kleuren kun je laten in en oud faden ( waarbij je zelf kan bepalen hoe langzaam of hoe snel hij in en oud fade. Of je kan de kleuren laten verspringen..
of je stelt 1 vaste kleur in.
Kleuren die je hebt zijn ; ROOD - BLAUW - GROEN en vervolgens deze kleuren samen vormen PAARS , GEEL ( althans moet geel zijn maar is meer oranje groen achtig ) en je krijgt nog een combi van lichtblauw en groen geen idee welke kleur dat oorspronkelijk moet zijn..
Gelukkig maakt hij helemaal geen geluid zoals vele andere wel doen!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |