Als je ze hebt kan je ze net zo goed gebruiken, bij mij gaan ze er ook midden november onderquote:Op woensdag 2 november 2011 09:09 schreef YoshiBignose het volgende:
Ik heb ze niet![]()
maar m'n broertje wacht er ook nog even mee tot er echt wat sneeuw uit de lucht komt. Je kan wel gaan gokken, maar als het gewoon koud en nat blijft heb je er niet zoveel aan. Bovendien is het monteren eigenlijk een klusje van niks dus dat kan ieder moment gedaan worden
Vanaf midden November is de kans op sneeuw wel aanwezig, in Duitsland zijn dan winterbanden verplicht en daar kom ik nog weleens, ik vind het gewoon prettig als mijn auto "winterklaar" is.quote:Op woensdag 2 november 2011 09:28 schreef YoshiBignose het volgende:
Waarom? Als het de grip niet verbetert (zelfs verslechtert) zie ik geen reden om ze al te gebruiken.
Zeker wetenquote:
Wij hebben hier een kruising met vluchtheuvel, dus telkens als ik de kruising op wil in de sneeuw glijdt automatisch m'n achterkant weg, maakt niet uit hoeveel gas ik geef.quote:Op woensdag 2 november 2011 10:31 schreef Mikkie het volgende:
Als het glad is? Absoluut. Niets leuker dan een paar van die slappe bochtjes even dwars gaan.
Waarom zou je? Spiritus en water. In de winter verhouding 1:3 ongeveer.quote:Op woensdag 2 november 2011 11:11 schreef Gokhan03 het volgende:
Ook even antivries ruitensproeivloeistof halen. Weet bij mijn E39 dat de plastic slangen waren opengebarsten
Waarom niet...1,80 voor 5 liter bij de actionquote:Op woensdag 2 november 2011 13:43 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Waarom zou je? Spiritus en water. In de winter verhouding 1:3 ongeveer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In de winter wel hoorquote:
Heb er weinig aan, ik wil cheap ass rijden nou.. Geen wegenbelasting en toch 235nm koppel & 110PK @ 1000KG is best rap..quote:Op donderdag 3 november 2011 13:24 schreef rival het volgende:
[..]
wat doe je hier dan?
ik weet nog een 325 coupe voor 500 (e36, stalen wielen, leer)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |