Het kan best lang duren voor er iets gaat gebeuren qua beweging
heb ik uit eigen ervaring gezien.
Ik had een redelijk aparte leraar op de middelbare school (levensbeschouwing gaf hij) en
die deed eens een experiment om tafels 'te laten kantelen' (zo noem ik het maar even).
Hij had een tafel schuin gezet zodat deze tegen een bureau zodat deze kon gaan bewegen.
Hij herhaalde dit experiment toen ik een vervolgopleiding deed.
Die laatste keer deed ik mee als vrijwilliger. We moesten met vier man aan een tafel zitten waarbij de leraar het 'mentaal zou bijsturen.' Hij had die krachten zei hij, ik twijfel daar ook niet aan. Na ons ca. twintig minuten geconcentreerd te hebben op onze handen en op de tafel begon het langzaam te bewegen. Veel mensen in mijn omgeving geloven dit niet, maar ik heb het zelf gezien, dus ik weet dat het zo is.
In het begin ging het tergend langzaam, maar de beweging (van links naar rechts overigens) ging steeds sneller. We mochten vragen stellen. Een beweging naar links betekende ja, een beweging naar links en naar rechts betekende nee.
We mochten geen vragen stellen m.b.t. het onderwerp dood, overlijden en ook geen vragen stellen over andere zeer persoonlijke dingen.
Wel natuurlijk over zaken die betrekking hadden op school enzo.
Op een gegeven moment, en ik vind het nog steeds verbazingwekkend dat wij dat allemaal zo hebben meegemaakt sloeg die tafel bijna op hol, het ging echt in zo'n snel tempo, echt apart.
De leraar had van te voren overigens wel gezegd dat we er als we er niet bij wilden zijn we niet aanwezig hoefden te zijn.
Ik heb geen idee waarom die tafel steeds sneller ging, daar liet de leraar zich ook verder niet over uit. Na dat snelle heen en weer bewegen ging het tempo weer naar beneden, tot een normale frequentie waarna het weer 'stil lag'. Er was niets engs aan vond ik.
Hij 'stuurde' het gebeuren zei hij, en hij zei dat wij dit met onze breinen deden.
Toch sloot hij de aanwezigheid of hulp van entiteiten niet uit.
Hij bleef altijd vaag over dingen.
De keren dat ik deze zaken meemaakte samen met anderen was ik respectievelijk 16 en ik geloof 22 of 23 jaar oud.
De eerste keer kreeg hij er klachten over (het was namelijk een nogal erg rooms-katholieke middelbare school, mocht allemaal niet hč, kinderen hadden zaken aan de ouders doorverteld, het regende klachten...
Wat er na de tweede keer gebeurde is nog veel grappiger, hij kon het dus toch niet laten, en
hij werd van die vervolgopleiding geschorst. Ze kwamen er weer achter dat hij dat weer had gedaan!
Of die schorsing voor een tijdje was, of definitief, geen idee.
Ik denk tijdelijk, want maanden terug kreeg ik ineens een uitnodiging voor een schoolhereniging,
en die had hij ondertekend!
Mooie vent was dat, hij kletste ook hele lessen met onderwerpen als zombies in Haďti, en het opgraven van lijken tijdens voodoo-rituelen en dat soort gedoe!
Oh oh!