Welke?quote:Op dinsdag 1 november 2011 10:46 schreef Mini. het volgende:
Sinterklaas is bij ons meer dat mijn schoonmoeder voor ons allemaal iets koopt. Daarnaast krijgen we vooral ladingen snoep.Met Kerst kopen wij ook dingen voor iedereen.
Ik ben toevallig vandaag maar eens begonnen met een verlanglijstje, want door het jaar heen weet ik altijd wel dingen maar rond de feestdagen ben ik het dan weer allemaal vergeten.
-edit- En door het zoeken naar potentiële cadeaus heb ik net maar vast wat oude pc-games besteld voor op mijn oude laptopje.
Mijn vriend heeft meestal ook dat ie alles wat ie echt graag wil hebben (en binnen budget isquote:Op dinsdag 1 november 2011 10:39 schreef Mixende_match het volgende:
Mijn vriend weet niks! Chocola houd hij niet van, sokken, daar hebben
We zoveel van dattie een ze een jaar lang aan kan doen haha!
Ikvul het niet in voor 'M maar vroeg af of jullie nog wat weten? Haha
Ik had al kadokaart voor de karweihaha
We doen trouwens 25¤.
Bij hun is het ook zo dat z'n moeder ook dr lootjes van opa&vriendin regelen haha
Nu Neverwinter Nights- en Fallout-compilaties, want die waren het goedkoopst op Amazon.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
Dragon Agequote:Op dinsdag 1 november 2011 11:00 schreef Mini. het volgende:
[..]
Nu Neverwinter Nights- en Fallout-compilaties, want die waren het goedkoopst op Amazon.Echt oud dus.
(En Morrowind ga ik nedaolnwod omdat ik eerst wil weten of die wel werkt op Vista.)
Ik speel niet zoveel verschillende spellen, maar op de Xbox ben ik fan van Oblivion, Mass Effect en Dragon Age.Alleen heb ik die door de week niet, dus dan maar oude pc-games uitproberen.
Welke Shakespeare? Ik vond Much Ado About Nothing wel geinig, met Kenneth Branagh als Benedickquote:Op dinsdag 1 november 2011 11:04 schreef motorbloempje het volgende:
Zo! Dat was best een prima film/toneelstuk![]()
quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:00 schreef Mini. het volgende:
[..]
Nu Neverwinter Nights- en Fallout-compilaties, want die waren het goedkoopst op Amazon.Echt oud dus.
(En Morrowind ga ik nedaolnwod omdat ik eerst wil weten of die wel werkt op Vista.)
Ik speel niet zoveel verschillende spellen, maar op de Xbox ben ik fan van Oblivion, Mass Effect en Dragon Age.Alleen heb ik die door de week niet, dus dan maar oude pc-games uitproberen.
Age of Wonders ja?quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:18 schreef V1z0R het volgende:
[..]allemaal RPG's
AoW trilogy is gerereleased trouwens, ~15 euro samen of zo.
Yup, hij ook fan? Enige RPG op pokemon na die ik eerder speeldequote:Op dinsdag 1 november 2011 11:19 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Age of Wonders ja?Ik zal het doorgeven aan mister vriendje, grazie
The Merchant of Venice, met Al Pacino als Shylock!quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:16 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Welke Shakespeare? Ik vond Much Ado About Nothing wel geinig, met Kenneth Branagh als BenedickEn Mel Gibson als Hamlet was ook wel lollig
Mijn collega is een man trouwens, niet dat je nu denktquote:
Mja, ik heb een beetje zo'n fase.quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:18 schreef V1z0R het volgende:
[..]allemaal RPG's
AoW trilogy is gerereleased trouwens, ~15 euro samen of zo.
Pokemonquote:Op dinsdag 1 november 2011 11:21 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Yup, hij ook fan? Enige RPG op pokemon na die ik eerder speelde
http://www.impulsedriven.com/aowmusic
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Broek voor £1Ja doei.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |