Wilde dat ook al erbij posten, maar de afstanden die hier worden gelopen zijn nog niet zodanig dat 2 paar essentieel is.quote:Op dinsdag 1 november 2011 08:19 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Als je zoveel loopt is het aan te raden om twee paar schoenen te hebben. Hoef je niet elk jaar schoenen te kopen. En tis beter voor je lijf/schoenen. Ze behouden dan beide langer hun schokdempende kwaliteiten, drogen beter etc, gaan dus langer mee.
Hehe, inderdaad. Al moet ik zeggen dat ik niet echt naar de muziek luister. Het is meer achtergrondmuziekquote:Op dinsdag 1 november 2011 10:15 schreef Wiehoe het volgende:
Kijk eens aan, mooi tempo. Ook vrij geleidelijk.
De black eyed peas hebben je aardig geholpen.
Ah dat maakt mij dan echt niets uit. Ik loop liever wat beter dan dat ik nog meer uitgeputter raak. Maar dat komt misschien ook omdat ik het nog heel erg moet opbouwen.quote:Op dinsdag 1 november 2011 10:53 schreef Wiehoe het volgende:
Ow ik toch wel een beetje, als ik een andere hardloper tegemoet kom, loop ik toch net iets harder
Goed zo. Mooi zo!quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:24 schreef KathyH. het volgende:
Weer terug van les 3 plus nog bijna 2,5 km extra gerend. Volgens mij had ik niet vooraan hoeven beginnen haha. Supermooi buiten trouwens!
Nee, ik ben vorige week pas begonnen, nooit eerder gedaan.quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:28 schreef kruidkoekje het volgende:
[..]
Goed zo. Mooi zo!
Was je een tijdje gestopt?
Ik was ook een maand gestopt, maar het lukte ook om verder te gaan waar ik was gebleven.
Het is inderdaad lekker weer nu. Heb alleen gisteren al hard gelopen.
Ah oke.quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:32 schreef KathyH. het volgende:
[..]
Nee, ik ben vorige week pas begonnen, nooit eerder gedaan.
Rondje wandelen dan?
Kom ze vrijwel niet tegen, maar soms een vage lach. Maar dat gaat moeilijk als je aan het hardlopen bent.quote:Op dinsdag 1 november 2011 13:55 schreef AntiChrist het volgende:
groeten jullie ook andere hardlopers? vrijdag is mij dat tot 2 keer toe overkomen ik voelde me even lid van een of andere illustere hardloopbende
Ik probeer meestal te glimlachen, maar meestal komt dat er nogal scheef uit door de inspanningquote:Op dinsdag 1 november 2011 13:55 schreef AntiChrist het volgende:
groeten jullie ook andere hardlopers? vrijdag is mij dat tot 2 keer toe overkomen ik voelde me even lid van een of andere illustere hardloopbende
quote:Op dinsdag 1 november 2011 14:14 schreef Brighteyes het volgende:
Hier ook altijd wel even groeten of een glimlach/grimas ofzo.
regen vind ik niet fijn, bang dat mijn stomme ipod ding kaduuk gaat. Vind het trouwens een raar langwerpig ding. Ik wil eigenlijk een nieuwe (die tegen water kanquote:Op dinsdag 1 november 2011 17:14 schreef GotC het volgende:
En zo te zien krijg ik straks regen over me heen! Heerlijk!
Warme temperatuur+regen!
1 liedje?? En verder ken ik geen iPod zonder knoppen. Heb je geen nepper??quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:24 schreef kruidkoekje het volgende:
[..]
regen vind ik niet fijn, bang dat mijn stomme ipod ding kaduuk gaat. Vind het trouwens een raar langwerpig ding. Ik wil eigenlijk een nieuwe (die tegen water kan) met deze kan je niets. Elke keer 1 liedje er op zetten, je kan niet pauzeren, geluid is veel te zacht, je kan niet zappen. Kortom, onzin ding. Er zit gewoon geen enkele knop op
heb je toch niets aan..
En zag hem in de winkel liggen voor 60 euro? Kan niet begrijpen dat zon ding zoveel kost. Ja het apple teken, maar verder.. (T is dat ik hem gratis ergens kreeg)
quote:Op dinsdag 1 november 2011 14:03 schreef Swetsenegger het volgende:
Hier altijd groeten ja. Voel me net zo'n motorrijder.
Kan wel meer maar je hebt alleen een aan uit knopquote:Op dinsdag 1 november 2011 17:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
1 liedje?? En verder ken ik geen iPod zonder knoppen. Heb je geen nepper??
Ja, dat is de oude shuffle. Knoppen zitten in de headphone.quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:55 schreef kruidkoekje het volgende:
[..]
Kan wel meer maar je hebt alleen een aan uit knop
vast niet, in de mediamarkt heb ik precies dezelfde zien liggen, ook zonder knoppen.
http://freshgadgets.nl/de-nieuwe-ipod-shuffle
Maar dan nog kan ik niet naar een volgend liedje gaan?quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, dat is de oude shuffle. Knoppen zitten in de headphone.
http://support.apple.com/kb/ht3458
Jawel, dubbel klik op de center button, zie de link.quote:Op dinsdag 1 november 2011 18:03 schreef kruidkoekje het volgende:
[..]
Maar dan nog kan ik niet naar een volgend liedje gaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |