SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
Ik denk niet dat ik nog borstvoeding had gegeven als ik daar steeds maar mijn aandacht bij moest hebben. Ik heb dan niet in een doek gevoed, maar 1 hand is/was altijd bezig met mijn telefoon of tablet.quote:Op dinsdag 1 november 2011 20:18 schreef Macka66 het volgende:
Aangeraden wordt ivm voeden om je kind gewoon uit de doek te halen. Je hebt je aandacht nodig bij het voeden, neusje moet vrij blijven en de melkstroom moet gelijkmatig en niet te groot zijn. Kind moet het kunnen behappen/slikken. Voeden in de doek nodigt uit tot handsfree voeden, wat weer uitnodigt tot bijvoorbeeld lekker een potje Wordfeud tijdens het voeden, of andere afleidende zaken.
Hier weet ml niet dat er een Jade Brown onderweg isquote:Op dinsdag 1 november 2011 17:03 schreef Takkembah het volgende:
Had ik hier al geroepen dat er een Symphuo onderweg is?
En dat ML dat niet weet en mij ws gaat vermoorden
But I dont care. Ik had hem heul erg nodig
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
die heb ik gehad en heel snel weer doorverkocht (ik had m ook tweedehands) inmiddels is ie al bij 7 mensen geweest dus waarschijnlijk bevalt ie niet zo..ik was iig bang om m te mollenquote:Op woensdag 2 november 2011 21:35 schreef Vanyel het volgende:
Oh die stoute wickie. Mijn Zara leek even kwijt met de post (maar wordt als het goed is morgen bezorgd), dus ging ik voor de zekerheid vast bij Ellevill kijken of ze hem nog hadden.
Toen kwam ik de He tegen
[ afbeelding ]![]()
![]()
Ding kost 250 euro oid.![]()
Stoute wickie!
Ik veeg vooral Dottirs mond eraan af. Dat zuur zal vast ook niet zo handig zijn. Net als over de grond slepen enzo.quote:Op woensdag 2 november 2011 21:52 schreef Kleurdoos het volgende:
hij is prachtig..maar duur en heel gevoelig inderdaad.. althans voor mijn lompheid, ik flikker mijn doeken overal neer en als ik niets beters in de buurt heb dan veeg ik er zelfs mijn mond aan af *grijns*
ik merk het ook aan de paisley's die ik heb, gevoelige krengen maar o zo mooi
paisley is glad he! ik dubbelknoop hem maar ivm afglijdenquote:Op donderdag 3 november 2011 00:33 schreef wickie het volgende:
Vanyel, wat doe ik je aan
![]()
Maar je houd van effen doeken toch? Ik ben enorm happy met de Neobulle Bio Ardoise. Heerlijk zacht, niet dik maar ook niet te dun. Maar een goede stevige doek, een echte werkpaard.
Helemaal effen antreciet. Alleen geen schuine punten.
Ook ben ik weer helemaal in de gloria met mn Jade Fog, die knoopt steviger dan de Paisley.
En heb je nu Lex wel vanaf het begin in de doek gevoed? En zoja: in welke houding dan?quote:Op woensdag 2 november 2011 21:42 schreef Kleurdoos het volgende:
Macka, mn kind in liggende houding dragen doe ik nooit.. en ik had elin gewoon altijd in FWCC en gevoed vanaf 5 maanden in de doek.
Ik zou het flink knap vinden als ik niet in de gaten zou hebben dat mijn kind stikt want ik keek r recht in haar gezichtje, haar neus was sowieso vrij want je wipt je tet iets naar links, of rechts dus ze drinkt dan ietwat zijwaarts. anyhow.. het werkte voor mij briljant.
Het patroon van de Paisley is helemaal niks voor mij, dus daar hoef ik gelukkig niet over na te denken. De Jade.. ik weet het niet. Volgens mij zou ik me daar storen aan de verkeerde richting van de lijnen ofzo.quote:Op donderdag 3 november 2011 08:23 schreef wickie het volgende:
Ja heel glad het zakt ook eerder uit, wel heerlijk dun en zacht.
Maar nu ik zelf nog wankel ben merk ik dat een doek met meer grip fijner is.
Je zou eigenlijk een keer een Jade moeten proberen. Ik persoonlijk vind het heel fijn, hij heeft een soort van bounce, hij rekt heeeeel lichtjes.
De schuine punten mis ik ook echt bij andere doeken..
nope eerste maanden niet. bij elin pas vanaf 5 maand. in FWCCquote:Op donderdag 3 november 2011 08:35 schreef Fee-nix het volgende:
[..]
En heb je nu Lex wel vanaf het begin in de doek gevoed? En zoja: in welke houding dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |