Als je van iets rustiger houdt kan ik je ook A Perfect Circle aanraden.quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:13 schreef The_Substitute het volgende:
Tool klinkt wel interessant moet ik zeggen.
True. Ze rennen als een dolle door de kamer als ze de intro van Pheanus en Ferb horenquote:Op dinsdag 1 november 2011 17:13 schreef picodealion het volgende:
De smaak van kinderen onder de 14 moet je sowieso met een korreltje zout nemen.
Geef me anders een puntje in dat andere topic.quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:13 schreef The_Substitute het volgende:
Tool klinkt wel interessant moet ik zeggen.
Ik weet hetquote:
Uw wens, mevrouw...quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:14 schreef wyccie het volgende:
Geef me anders een puntje in dat andere topic.
Ik pauzeer vaak bij het refrein, ik krijg dat er niet uitgeperst.quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:16 schreef FireFox1 het volgende:
Ze weet inmiddels de lyrics van Rolling in the Deep uit haar hoofd. Zitten we samen keihard mee te blèren
Thank you very much.quote:
Een schrale kinderstem en een verschrikkelijke zware stem van mij, en mensen rennen weg als wij het refrein beginnen te zingen.quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:23 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik pauzeer vaak bij het refrein, ik krijg dat er niet uitgeperst.
Jawel hoor. Wilde alleen indruk maken door geen acteurs te noemen op 't plaatje, maar ik stokte bij 2...quote:Op dinsdag 1 november 2011 17:36 schreef wyccie het volgende:
Jij wist de naam van Kristin Scott Thomas ook niet meer?
Mooi nummer trouwens.quote:
Waar is je gevoel voor humor FF?quote:Op dinsdag 1 november 2011 16:46 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
ZeiksnorKom liever met een youtube vid.
De twee die je noemt onder meer. Hoewel ik van de eerste graag eerst het boek zou lezen. Misschien nog wel haalbaar voor de film in Nederland in de bioscoop draait.quote:Op dinsdag 1 november 2011 20:25 schreef The_Substitute het volgende:
Naar welke films kijken jullie eigenlijk uit?
Deze hou ik in de gaten:
* Tinker, Tailor, Soldier, Spy
* The Descendants
Hier!quote:Op woensdag 2 november 2011 00:24 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Waar is je gevoel voor humor FF?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
quote:
En Manderlay is van Von Trier.quote:Op woensdag 2 november 2011 00:30 schreef Michelangelo2 het volgende:
[..]
Das volgens mij een film van von Trier
Zo zeg, dat zou ik nou nooit doenquote:Op donderdag 3 november 2011 16:03 schreef Robby87 het volgende:
Koolhoven, die mafkees die ooit 5 films per dag keek.
Het is toch geen Dubbele Punten topic, Patch.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:09 schreef hornage het volgende:
Slowchat![]()
-> FMT - Slowchat #XLVII - Filmmeet in het nieuwe jaar?
Jamaar, jamaar......quote:Op donderdag 3 november 2011 16:12 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Het is toch geen Dubbele Punten topic, Patch.
You ask, we deliver.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:12 schreef hornage het volgende:
[..]
Jamaar, jamaar......
euj, mij Patch noemen![]()
Klopt. Maar volgens mij wordt alles wat Nederlands is, hier afgekraakt. Hij is nu bezig met een western volgens mijquote:Op donderdag 3 november 2011 16:27 schreef SaintOfKillers het volgende:
Zo slecht is die Koolhoven toch niet? De Grot, AmnesiA en Oorlogswinter zijn toch allemaal okaye films?
Het is niet omdat Het Schnitzelparadijs bedenkelijk is dat het allemaal dan maar bagger is.
Eerlijk gezegd heb ik enkel Het Schnitzelparadijs gezien, dus mijn mening over Koolhoven is niet echt gefundeerd. 'n Beetje Verliefd leek me van hetzelfde laken een pak. Verder vind ik het een irritante kerel, maar dat zegt natuurlijk niks over zijn films.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:27 schreef SaintOfKillers het volgende:
Zo slecht is die Koolhoven toch niet? De Grot, AmnesiA en Oorlogswinter zijn toch allemaal okaye films?
Het is niet omdat Het Schnitzelparadijs bedenkelijk is dat het allemaal dan maar bagger is.
Nederland is niet bepaald een erg interessant filmland, maar er zijn natuurlijk best wel een aantal goede Nederlande films.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:31 schreef Michelangelo2 het volgende:
[..]
Klopt. Maar volgens mij wordt alles wat Nederlands is, hier afgekraakt. Hij is nu bezig met een western volgens mij
Ik denk dat de interessantere regisseurs (de onvermijdbare Van Warmerdam en de veel te vroeg overleden Willem van de Sande Bakhuyzen) in het buitenland ook weinig kansen krijgen omdat men daar vermoedt dat de Nederlandse cinema enkel uit hoeren/drugs/tieten/naakt/stront/pis/... films bestaat.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:34 schreef Gillingham het volgende:
Nederland is niet bepaald een erg interessant filmland, maar er zijn natuurlijk best wel een aantal goede Nederlande films.
Stalk jij mij in het Arnhemtopic?quote:Op donderdag 3 november 2011 16:11 schreef Robby87 het volgende:
As zaterdag is voor Pico ook 10 jaar, las ik ergens. Wellicht kunnen jullie het samen gezellig maken.
Je moest eens wetenquote:Op donderdag 3 november 2011 16:49 schreef picodealion het volgende:
[..]
Stalk jij mij in het Arnhemtopic?
Een tijd geleden leek dat toch niet onaardig te gaan met een Paul Verhoeven, Jan de Bont en Jeroen Krabbé. Maar een regisseur hoeft natuurlijk ook niet naar het buitenland te gaan. Veel Belgische regisseurs zijn er niet te vinden in Hollywood, volgens mij. En de Dardennes leveren al jaren uitstekend werk af in eigen land. Dat geldt ook voor Deense regisseurs, als we het over kleine(re) landen blijven hebben.quote:Op donderdag 3 november 2011 16:45 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik denk dat de interessantere regisseurs (de onvermijdbare Van Warmerdam en de veel te vroeg overleden Willem van de Sande Bakhuyzen) in het buitenland ook weinig kansen krijgen omdat men daar vermoedt dat de Nederlandse cinema enkel uit hoeren/drugs/tieten/naakt/stront/pis/... films bestaat.
Nou ja, dat en dozijnen oorlogsfilms waarin men steeds ergens Joden wil verbergen (eventueel dan naakte Joodse met stront bekladde hoeren, kwestie van de gulden middenweg te vinden)
Van Warmerdam is sterk, maar de Dardennes en Tarr hebben in mijn ogen toch nog wel iets meer laten zien.quote:Op donderdag 3 november 2011 17:03 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik bedoel eerder dan de Dardennes en types als Jaco Van Dormael wel cult-wereldbekend zijn (bij degenen die ook namen als Tarr of Medem kennen dan), ik denk dat Van Warmerdam zelfs daar onbekend is, er lijkt geen Nederlandse arthouse te bestaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |