Er is niets dat MÓET. Jij bent de moeder en mag (binnen de grenzen van het normale uiteraard) een heleboel zelf bepalen en doen zoals jij dat wil.quote:Op maandag 31 oktober 2011 15:20 schreef bitterend het volgende:
DML oh dat is idd goed om te onthouden!
Maar meiden, als ik bv wil geven en toch moet bijvoeden, stel he...moet dat hypo- allergeen zijn?
			
			
			
			
			
			
			
			Elke ochtend zegt hij haar al uitgebreid gedag (terwijl ik alleen maar een kus krijg met een "goedemorgen") en elke avond tijdens het koken wordt mijn buik vertroebeld. Dus daar ligt het niet aan. Ik denk dat mevrouw gewoon erg relaxed wordt van 'handopleggingen' en we hopen dan ook dat dat na de geboorte zo blijft.quote:Op maandag 31 oktober 2011 15:20 schreef bitterend het volgende:
DML oh dat is idd goed om te onthouden!
Maar meiden, als ik bv wil geven en toch moet bijvoeden, stel he...moet dat hypo- allergeen zijn?
SB eigenwijze dame heb jij! misschien moet je man vaker een verhaal lezen of tegen haar te zingen? of misschien doet ie het al![]()
			
			
			
			quote:Op maandag 31 oktober 2011 15:23 schreef bitterend het volgende:
Die smiley;s op de fok komen niet goed over de laatste tijd dus![]()
			
			
			
			Done!quote:Op maandag 31 oktober 2011 15:25 schreef Marrije het volgende:
Feenix, je mag in de OP achter mijn naam zetten dat het een meisje is, als je wilt. Dank!
			
			
			
			Hyperactieve cheerleader? Die staat op de volgende regel dus die had ik al niet meer gezienquote:Op maandag 31 oktober 2011 15:28 schreef Fee-nix het volgende:
En twijfelde ook even over die eerste post... maar ik dacht 'ach, zo'n hyperactieve cheerleader erbij, dan zien ze wel dat ik het niet meen'![]()
![]()
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |