Geblesseerd aan z'n heup geloof ik.quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:09 schreef The_Groove het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met die Darley?
Voor 6-0/quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:22 schreef onlogisch het volgende:
Wat een fucking wanprestatie zeg. Eerst zit ik fucking 4 uur in de auto omdat die klote ketelbrug naar de klote is. Daardoor ben ik al te laat. En dan krijg je zo'n pak slaag.
Het ergste was dat ik nog allemaal tussen die fanatieke tyfusboeren stond ook
500km gereden vandaag, en waarvoor?
In dat geval: Hahahaahahahahahahahaha.quote:
"Bij gebrek aan beter", is de tendens in dit topic.quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:43 schreef The_Groove het volgende:
Ik kan me herinneren dat er zo'n 2 weken geleden verschillende mensen in dit topic die Mulder als toekomstig NL elftal keeper zagen...
Hoe zien jullie dat nu?
quote:“Niet ‘t geld, mooie vrouw of werktijden, maar ‘t grootste voordeel van ‘n voetballer is, dat zijn collega’s hem nooit op maandag uitlachen.”
Mijn EL heb ik vandaag de deur uit gedaan, thuiswedstrijden zie ik wel in de Kuip en uitwedstrijden kijk ik voortaan wel weer op Studio Sport, dan is mijn zondag tenminste niet helemaal verziektquote:Op zondag 30 oktober 2011 20:26 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
In dat geval: Hahahaahahahahahahahaha.![]()
Hij is wel fanatiek genoeg om Feyenoorders te komen uitlachen, maar niet fanatiek genoeg om naar het stadion te gaan danwel op z'n minst een EL-abonnement aan te schaffen.
Nee...in plaats daarvan niet willen weten wat je club heeft gedaan tot je om 7uur van moeder de vrouw je wekelijkse voetbal-uurtje mag houden. Zo kennen we ze weer die gloryhunters!
quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:22 schreef onlogisch het volgende:
Wat een fucking wanprestatie zeg. Eerst zit ik fucking 4 uur in de auto omdat die klote ketelbrug naar de klote is. Daardoor ben ik al te laat. En dan krijg je zo'n pak slaag.
Het ergste was dat ik nog allemaal tussen die fanatieke tyfusboeren stond ook
500km gereden vandaag, en waarvoor?
je zegt het zelf, een goede doelman....quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:26 schreef Gert het volgende:
[..]
"Bij gebrek aan beter", is de tendens in dit topic.
Ik heb vorige week nog gepost dat er zodra er weer geld is een goede keeper moet worden gekocht.
Dat is zó essentieel, een betrouwbare doelman.
Maar dit ligt uiteraard niet alleen aan Mulder.
Geen idee waar het wèl aan ligt eigenlijk. Ja, niet genoeg kwaliteit. Maar uitslagen van 6-0 of hoger komen maar een paar keer per seizoen voor, in de hele fucking eredivisie. En ja hoor, Feyenoord zit er ook dit seizoen weer bij, aan de verkeerde kant.
Maar we hadden ook wel péch hoor! Net zoals donderdag tegen de eagles. Toen was ook elke kans van hullie raak.
Wie had je dan op het middenveld of in de spits willen zetten? Je had al keepers en er waren middenvelders nodig (na het vertrek van Fer en wijnaldum) en er was een spits nodig. Dat het er nog niet uit is gekomen betekent niet dat het een nutteloze aankoop is geweest. Wie weet waren de jongens uit eigen jeugd of die op de reservebank zitten nog slechter. Je had inderdaad met vier of vijf keepers verder kunnen gaan.quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:52 schreef macca728 het volgende:
[..]
je zegt het zelf, een goede doelman....
Beter Veldhuizen kunnen halen ipv Bakkel of Guidetti.....Daar heb je ook heel weinig aan, want de een gaat cashen in het buitenaldn en de ander mag terug naar City.
een keeper pakt punten, wat is de meerwaarde van Guidetti als je 12de wordt ? Of Bakkal ?quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:56 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Wie had je dan op het middenveld of in de spits willen zetten? Je had al keepers en er waren middenvelders nodig (na het vertrek van Fer en wijnaldum) en er was een spits nodig. Dat het er nog niet uit is gekomen betekent niet dat het een nutteloze aankoop is geweest. Wie weet waren de jongens uit eigen jeugd of die op de reservebank zitten nog slechter. Je had inderdaad met vier of vijf keepers verder kunnen gaan.
het gaat er niet om dat ze nuttelooss zijn. Je hebt er volgend jaar niets aan en aan veldhuizen wel.quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:56 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Wie had je dan op het middenveld of in de spits willen zetten? Je had al keepers en er waren middenvelders nodig (na het vertrek van Fer en wijnaldum) en er was een spits nodig. Dat het er nog niet uit is gekomen betekent niet dat het een nutteloze aankoop is geweest. Wie weet waren de jongens uit eigen jeugd of die op de reservebank zitten nog slechter. Je had inderdaad met vier of vijf keepers verder kunnen gaan.
Even off-topic, maar respect voor je Sinter-stokstaart.quote:Op zondag 30 oktober 2011 21:39 schreef Stokstaart het volgende:
Iemand enig idee wanneer die volgende trein gaat?
De Koemannetjes hebben hun huis in ieder geval alvast te koop staan...
Thx man!quote:Op zondag 30 oktober 2011 21:57 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Even off-topic, maar respect voor je Sinter-stokstaart.
Ze hebben Groningen vandaag 6 cadeautjes gegeven, vind het wel weer welletjes voor dit jaar.quote:Op zondag 30 oktober 2011 22:00 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Thx man!
Het is weer de tijd voor cadeautjes he
Da bedoel ik.quote:Op zondag 30 oktober 2011 22:07 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ze hebben Groningen vandaag 6 cadeautjes gegeven, vind het wel weer welletjes voor dit jaar.
We hebben onze kans (door omstandigheden) gemist bij Velthuizen. Ik zou het niet weten. Zonder geld is er tegenwoordig vrij weinig mogelijk, maar waarschijnlijk zal Vormer sowieso komen. Dan moeten we nog echt een extra CV aantrekken, want het is wel heel pover als die 2 uit vorm zijn of geblesseerd zijn. Zoals iemand eerder vandaag zei: ik begin Bahia al te missen.quote:Op zondag 30 oktober 2011 23:45 schreef Gert het volgende:
Is het dan "de lichting", dat zowel Been als Koeman tegen dit soort zeperds oplopen?
Zitten er rotte appels in de selectie? Of is dat te simpel?
Waarom verliezen ploegen als Excelsior of De Graafschap met hooguit 4-0 en is het bij Feyenoord dan meteen 6-0? Of 10-0?
Hoe kan het dat tegenstanders gewoon meerdere malen per seizoen bloed ruiken en totaal los kunnen gaan. Hoe kan het dat het zó weerloos is dan.
Ik bedoel.. we zitten op nog niet een dérde van het seizoen, en je hebt al een keer in eigen Kuip met 3-0 klop gehad en al een keer met ZES nul buiten de deur.
Hoe zou het zijn met een leider in het veld en een goede doelman. En kunnen we die kopen volgend seizoen? Wie?
Mwah.quote:
Misschien is het wel de vloek van Bahia dat onze verdedigers nog steeds geen pass over 1 meter kunnen geven.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |