Ligt er een beetje aan wat voor een soep, ik bind soep graag met aardappel, geeft een wat rulle structuur en een mooie korte binding, net zoals ketchup dat heeft zeg maar, het trekt geen draad. Verder heeft binden met aardappel het voordeel dat het de smaak niet of nauwelijks onderdrukt.quote:Op donderdag 10 november 2011 20:28 schreef Omnifacer het volgende:
Piet jungske, ik had een vraag. Ik ga binnenkort een soepje maken. Normaal bind ik hem met wat room, maar deze keer mag dat niet ivm koemelkallergie. Hoe kan ik nu het best mijn soep laten binden? Maizena?
Ik maak nooit chutney, heb niets met de keuken van India. Vind dat niets. Komt wellicht omdat ik het alleen uit restaurants ken. Helaas heel leuke Indiaas vriendinnetje of vriendje die me meeneemt als Indiamama gaat koken.quote:Op donderdag 10 november 2011 21:00 schreef Mirjam het volgende:
wat is hét recept voor een lekkere tomatenchutney? (geen jam, dus, zoals hiervoor ergens)
Je kan ook eigengemaakte roux (wit of bruin) toevoegen.quote:Op donderdag 10 november 2011 21:04 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan wat voor een soep, ik bind soep graag met aardappel, geeft een wat rulle structuur en een mooie korte binding, net zoals ketchup dat heeft zeg maar, het trekt geen draad. Verder heeft binden met aardappel het voordeel dat het de smaak niet of nauwelijks onderdrukt.
Hoi Piet,quote:Op donderdag 10 november 2011 21:04 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan wat voor een soep, ik bind soep graag met aardappel, geeft een wat rulle structuur en een mooie korte binding, net zoals ketchup dat heeft zeg maar, het trekt geen draad. Verder heeft binden met aardappel het voordeel dat het de smaak niet of nauwelijks onderdrukt.
Ik denk dat het helemaal niet nodig is een cougettesoep of courgette-tomaatsoep te binden, mocht het wel nodig zijn, werkt aardappel prima, neem een bloemige aardappelsoort, of gewoon wat aardappelpureepoeder uit een zakje, ik gebruik dat ook wel om te binden.quote:Op vrijdag 11 november 2011 14:26 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Hoi Piet,
Bedankt voor je antwoordHet wordt een courgettesoep, of courgette-tomaatsoep. Werkt aardappel dan goed?
Bedanktquote:Op vrijdag 11 november 2011 14:28 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik denk dat het helemaal niet nodig is een cougettesoep of courgette-tomaatsoep te binden, mocht het wel nodig zijn, werkt aardappel prima, neem een bloemige aardappelsoort, of gewoon wat aardappelpureepoeder uit een zakje, ik gebruik dat ook wel om te binden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |