Lol, geniaal tochquote:Op maandag 31 oktober 2011 16:29 schreef X_FoutBijRegistratie het volgende:
Bollywood blijft maar beter en beter worden
http://www.skoften.net/index/video/de_beste_actiescene_ooit
Dat is omdat je Opera Turbo (linksonder) hebt ingeschakeld.quote:Op maandag 31 oktober 2011 19:27 schreef Mirel het volgende:
In de nieuwe Opera wordt alles wat interactief is op een webpagina niet van te voren afgespeeld (flash en youtube oa.). Je krijgt dan een grote play knop te zien.
Komt uit een verkrachtings scene uit een filmquote:Op maandag 31 oktober 2011 21:02 schreef _Loki het volgende:
[..]
Ik vraag me nog steeds af wat hier nou gebeurt.
Inderdaad. Achterlijk kutkind. Ik hoop dat ie een trauma heeft opgelopen. Hersentrauma bij voorkeur.quote:
Een hersentrauma?quote:Op maandag 31 oktober 2011 21:14 schreef vosss het volgende:
[..]
Inderdaad. Achterlijk kutkind. Ik hoop dat ie een trauma heeft opgelopen. Hersentrauma bij voorkeur.
Als ik zn vader was kreeg ie van mij ook nog een beuk. Rotjong
Nope, een hersentrauma bestaat wel. Traumatisch hersenletsel, dat wel. Maar ik snap de verwarring.quote:Op maandag 31 oktober 2011 21:15 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Een hersentrauma?Ik denk dat je hersenletsel bedoelt. Een trauma zit soberzo tussen je oren.
hoezo moet je als vader het kind nog een keer een beuk geven? dieren kunnen prima zelf aangeven wat de grens is zoals je ziet.quote:Op maandag 31 oktober 2011 21:14 schreef vosss het volgende:
[..]
Inderdaad. Achterlijk kutkind. Ik hoop dat ie een trauma heeft opgelopen. Hersentrauma bij voorkeur.
Als ik zn vader was kreeg ie van mij ook nog een beuk. Rotjong
Als je die uit kan kijken zonder te skippen helemaal!quote:Op dinsdag 1 november 2011 02:39 schreef MonteCristo het volgende:
[..]
Respect! Best bewonderingswaardig
Dat verhaal is al in verschillende vormen verschenen op het internet. Maar of er een versie is die waar is, daar ben ik ook wel benieuwd naarquote:
Wie de fuck is die gast van de laatste rij foto's?quote:Op maandag 31 oktober 2011 22:09 schreef Mirel het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is gewoon zo'n douchebag meme guy ofzoquote:Op dinsdag 1 november 2011 20:47 schreef tomaat52 het volgende:
[..]
Wie de fuck is die gast van de laatste rij foto's?Joran?
Precies.quote:Op dinsdag 1 november 2011 20:49 schreef VuilnisMetaal het volgende:
[..]
Dat is gewoon zo'n douchebag meme guy ofzo
Ook oude mensen vinden memes leuk. Zoals ik.quote:Op dinsdag 1 november 2011 22:14 schreef Mirel het volgende:
Ik vind de naam Glenn Close niet dusdanig bekend bij de jongere mensen om in zo'n meme te kunnen.
Idd, misselijk.quote:Op woensdag 2 november 2011 02:25 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Hier kan je alleen maar om lachen als je zwakbegaafd bent.
ta ta taa taa taa taa Batmanquote:Op woensdag 2 november 2011 19:32 schreef delano.888 het volgende:
[ afbeelding ]
En zo kunnen we nog wel ff doorgaan
Je moet wel zwakzinnig zijn als dit op je werktquote:
Dan ben ik zwakzinnig.. meer mauro humorquote:Op woensdag 2 november 2011 02:25 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Hier kan je alleen maar om lachen als je zwakbegaafd bent.
Ik heb alleen dat 'Breathing Manually', maar voor maar 3 seconden ofzo, dan denk ik weer ergens anders aan en gaat het weg.quote:Op woensdag 2 november 2011 19:55 schreef Mirel het volgende:
[..]
Je moet wel zwakzinnig zijn als dit op je werkt
Ook zoiets: tijdens een film met ondertiteling je ineens afvragen hoe het eik kan dat je en de film volgt en de ondertiteling.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:52 schreef fwokker het volgende:
Als het goed is ben je je nu bewust van je tong en het is heel moeilijk om daar niet meer aan te denken. Net als: stop met letten op je ademhaling.
Die werkt beter met het liedje van Carnaval Festival in de Efteling.quote:Op woensdag 2 november 2011 19:32 schreef delano.888 het volgende:
En zo kunnen we nog wel ff doorgaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |