art 425 Wvstr.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 19:52 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Het is dan ook geen strafrechtelijk, maar civielrechtelijk geval.
Er is eens een onderzoek geweest waar zo'n 160 bijt incidenten gemeld waren ''slechts'' 40 honden waren rashonden met stamboom [nog steeds te veel] de rest waren kruisingen, En juist die kruisingen zijn gevaarlijk.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:37 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Elke hond kan in potentie gevaarlijk zijn/worden. Maar vechthonden zijn nog altijd oververtegenwoordigd wanneer het gaat om agressie honden. Daarnaast is een beet van een Bull stiff terrier veel schadelijker dan van vele andere honden.
Allemaal leuk en aardig, Dat ze dat dan maar eens gaan doen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:44 schreef BeffJeck het volgende:
[..]
art 425 Wvstr.
Ik werk al 25 jaar met honden! Politie moet gewoon procesverbaal opmaken. ( overigens ik ben zelf ook opsporingsambtenaar en 12 jar hondengeleider geweest). Ze zijn vaak te beroerd om dat te doen.
Overigens de aansprakelijkheidsverzekering van de aanvallende hond moet dit gewoon dekken. Dat is mijn ervaring.
Punt is dat een hoop tokkies en petjes met een hond lopen waar ze geen verstand van hebben. Het zijn altijd dezelde types met die klote honden. Ze willen een "rotti" of een "staff" maar ze kunnen amper hun eigen piemel vasthouden.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:47 schreef ayumu het volgende:
[..]
Er is eens een onderzoek geweest waar zo'n 160 bijt incidenten gemeld waren ''slechts'' 40 honden waren rashonden met stamboom [nog steeds te veel] de rest waren kruisingen, En juist die kruisingen zijn gevaarlijk.
Stel je mix voor met Mechelaar en Rottweiler, De snelheid van een Mechelaar maar de bijtkracht van een rotti, en die hebben vaak een zeer sterke dominante karakter niet goed opgevoed met de juiste baas zijn dat ongeleide projectielen!
En dat soort kruisingen zouden gewoon bij wet verboden moeten worden met uitzondering van de kleinere gezelschapsdieren. En eigenaren zouden gewoon zwaar gestraft moeten worden als ze hebben laten zien dat ze hun hond niet de juiste begeleiding geven.
Politie moét helemaal niets.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:44 schreef BeffJeck het volgende:
[..]
art 425 Wvstr.
Ik werk al 25 jaar met honden! Politie moet gewoon procesverbaal opmaken.
Ik ookquote:( overigens ik ben zelf ook opsporingsambtenaar
Naast dat ik niets lees over een aangifte, zie ik er verder ook niet echt aanleiding toe. (gevaarlijk dier?)quote:Ze zijn vaak te beroerd om dat te doen.
Ze weten niet wat ze ermee aan moeten. Het heeft geen prio!quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:50 schreef ayumu het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, Dat ze dat dan maar eens gaan doen.
Eén van mijn werkhonden werd 6 jaar geleden gebeten door een Bull mastif. Politie wilde de aangifte niet opnemen. Ik heb mijn baas ingelicht (kmar). Binnen een dag kreeg ik excuses van de Ovj. Met de mededeling dat de dienstdoende agent laks was geweest.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:52 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Politie moét helemaal niets.
[..]
Ik ook(maar de relevantie ontgaat me)
[..]
Naast dat ik niets lees over een aangifte, zie ik er verder ook niet echt aanleiding toe. (gevaarlijk dier?)
Het is een gevaarlijk dier.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:52 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Politie moét helemaal niets.
[..]
Ik ook(maar de relevantie ontgaat me)
[..]
Naast dat ik niets lees over een aangifte, zie ik er verder ook niet echt aanleiding toe. (gevaarlijk dier?)
Welk lid?quote:
Titel I. Overtredingen betreffende de algemene veiligheid van personen en goederenquote:
Ja, ik kan ook wel lezen hoorquote:Op donderdag 27 oktober 2011 23:43 schreef ayumu het volgende:
[..]
Titel I. Overtredingen betreffende de algemene veiligheid van personen en goederen
Artikel 425
Met hechtenis van ten hoogste zes maanden of geldboete van de derde categorie wordt gestraft:
1°. hij die een dier op een mens aanhitst of een onder zijn hoede staand dier, wanneer het een mens aanvalt, niet terughoudt;
2°. hij die geen voldoende zorg draagt voor het onschadelijk houden van een onder zijn hoede staand gevaarlijk dier.
Ja en die vraag is hiermee nog niet beantwoordquote:
Nummer 2.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 23:48 schreef r_one het volgende:
[..]
Ja en die vraag is hiermee nog niet beantwoord
Dat had ik graag van de messenger zelf gehoordquote:
Die moest aan het werk!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:25 schreef r_one het volgende:
[..]
Dat had ik graag van de messenger zelf gehoord
Omdat m'n ouders neukten. Ik heb er niet om gevraagd. Blijft dus de vraag: waarom een hond?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |