Helpt het als ik zeg dat de mijne de eerste 6 maanden elke anderhalf uur kwam?quote:Op zaterdag 5 november 2011 12:57 schreef Aoraki het volgende:
Ik heb weer eens een vraag.
Opzich gaat de borstvoeding erg goed, daar ben ik erg blij mee. Ik vind alleen dat J. de laatste tijd zoveel spuugt na een voeding, soms meteen, soms na anderhalf uur pas. Hij gooit er geen complete voeding uit, maar het is ook niet weinig. Mag ik nu aannemen dat hij gewoon teveel heeft gedronken? Hij krijgt altijd maar 1 borst, maar als ik de tweede zou aanbieden zou hij verder drinken. Maar omdat hij vrijwel na elke voeding spuugt, vraag ik me af of ik daar wel verstandig aan zou doen.
Vaak heeft hij na 2,5 - 3 uur weer honger. Ik dacht die tijd dus wat ruimer te maken met ook de tweede borst te geven, maar ik heb het idee dat alles er dan toch weer uitkomt. (en ja, ik weet het, het is niet erg dat hij 'zo vaak' komt, maar ik ben iemand die het niet erg zou vinden als er wat langer tussen zou kunnen zitten...)
mijnessen dronken allebei maar hooguit 5 of 10 minuten, nooit echt langer. Ze waren en zijn ook allebei niet zo van het tutten, wel graag tegen je aan slapen zeg maar, maar echt tutten aan de borst dat niet. Genoeg was genoeg zeg maar dus dan lieten ze gewoon los.quote:Op zaterdag 5 november 2011 14:53 schreef Nirak het volgende:
Ik heb even een vraagje voor hier ..
Ons manneke is nu 11 dagen oud en heb voldoende bv. Hij hoeft niet veel moeite te doen om te drinken zeg maar
Maar hij drinkt ook maar 5 tot 10 minuten en slaapt dan of wil niet meer drinken..
De ene keer is hij dan 1,5 uur weg maar soms ook 4 uur..
Hij krijgt in die paar minuten toch wel genoeg binnen? Hij plast en poept goed nml... Maar omdat er geen regelmaat zit in het vragen om de borst ben ik toch wat onzeker nu...
Als je de vier uur te lang vindt, kan je natuurlijk ook zelf aanbieden.quote:Op zaterdag 5 november 2011 14:53 schreef Nirak het volgende:
Ik heb even een vraagje voor hier ..
Ons manneke is nu 11 dagen oud en heb voldoende bv. Hij hoeft niet veel moeite te doen om te drinken zeg maar
Maar hij drinkt ook maar 5 tot 10 minuten en slaapt dan of wil niet meer drinken..
De ene keer is hij dan 1,5 uur weg maar soms ook 4 uur..
Hij krijgt in die paar minuten toch wel genoeg binnen? Hij plast en poept goed nml... Maar omdat er geen regelmaat zit in het vragen om de borst ben ik toch wat onzeker nu...
In tegendeel, 4 uur is een verademing, heb nu het idee dat ik alleen maar aan het voeden en verschonen ben en als ik geluk heb kan ik zelf smiddags een hazeslaapje doen..quote:Op zaterdag 5 november 2011 16:01 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Als je de vier uur te lang vindt, kan je natuurlijk ook zelf aanbieden.
Verder klinkt het goed
Vindt je dat niet heel vermoeiend? Dat hij zo vaak komt? Hoe oud is jouw kleintje nu?quote:Op zaterdag 5 november 2011 16:16 schreef J-net het volgende:
@Nirak mijn kleine man drinkt al vanaf het begin maximaal 15 minuten. En hij is er nu al 7,5 kilo op geworden. En hij houdt er gewoon 3 a 4 uur tussen en in het begin ook wel eens minder, maar dat lijfje is met zoveel bezig dat dat soms wel eens kan.
Welkom verse mamaquote:Op zaterdag 5 november 2011 16:58 schreef Nirak het volgende:
[..]
In tegendeel, 4 uur is een verademing, heb nu het idee dat ik alleen maar aan het voeden en verschonen ben en als ik geluk heb kan ik zelf smiddags een hazeslaapje doen..
Dat heb ik echt nodig want ik wordt hartstikke labiel van het slaap tekort.. Als ik bv zou opgeven zou het om mijn geestelijke gezondheid zijn, want volgens mij loopt het best aardig dus..
Ik bied ook maar 1 borst aan per keer, want aan 2 komt meneer lang niet toe.
Dat haal ik nog steeds niet hoor. Moeilijke inslaper, zeker als ik vroeg in de ochtend wakker word gemaakt.quote:Op zaterdag 5 november 2011 20:18 schreef pessie het volgende:
[..]
Welkom verse mama.
Weet je, slaaptekort, tsja, dodelijk vermoeiend () Het klinkt zo gemeen, maar zo is het niet bedoeld: het hoort er echt bij. Over een paar weken weet je ook wat je 's nachts wel en niet moet doen, en dan slaap je echt meer. Dan kun je zo in totaal 8 uur pakken per nacht verspreid over 2 a 4 keer.
Maar die van jou slaapt toch door? Hoeveel uur slaap jij nu per nacht?quote:Op zaterdag 5 november 2011 20:21 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat haal ik nog steeds niet hoor. Moeilijke inslaper, zeker als ik vroeg in de ochtend wakker word gemaakt.
Niet meer. Sinds eind september slaapt ze niet meer door. Als ik er 's nachts uit moet, kost het me vaak een half uur, ook als het alleen speenploppen is. Ik slaap gewoon niet zo makkelijk. En vaak wil ze net drinken zo'n half uurtje voor mijn wekker staat.quote:Op zaterdag 5 november 2011 20:36 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Maar die van jou slaapt toch door? Hoeveel uur slaap jij nu per nacht?
Hier ook zo, ik slaap erg licht en daarnaast slaap ik moeilijk in inderdaad. Op zichzelf heb ik daar normaliter geen last van, maar als je drie keer op een nacht gewekt wordt begint het wel lastig te worden.quote:Op zaterdag 5 november 2011 20:58 schreef Vanyel het volgende:
Ik denk dat ik sinds de kraamweek al niet meer slaperig word van voeden. Ik dacht altijd dat het wel goed zou komen als ik liggend kon voeden, maar ook dat helpt niet. Ik kan iig niet voedend slapen.
[..]
Niet meer. Sinds eind september slaapt ze niet meer door. Als ik er 's nachts uit moet, kost het me vaak een half uur, ook als het alleen speenploppen is. Ik slaap gewoon niet zo makkelijk. En vaak wil ze net drinken zo'n half uurtje voor mijn wekker staat.
Toen ze nog doorsliep, kreeg ze tussen 22 en 23 een voeding van een half uur. Met een wekker om 6.20 haal je de 8 dan sowieso ook al niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |