Dit had ik even gemist vanwege de slakom.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:07 schreef bitterend het volgende:
de enige hormonen aanval die ik had thuis is huilen omdat ik het knuffelen met mijn man mishet gaat gewoon moeilijker met een buik, en ik had het idee dat hij ook niet echt moeite deed om mij aandacht te geven en toen was het huilen
Dit was een klein kwastje met latexquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:23 schreef Brighteyes het volgende:
![]()
Die koelkast!
![]()
Flugel! Je voegen! Gewoon met een klein kwastje met latex erover! Werkt als een tiet en je kan de latex relatief simpel van de tegeltjes afvegen later.
Hé en tegelverf? Of blijft dat niet op de voegen zitten?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:27 schreef flugeltje het volgende:
Dit was een klein kwastje met latexBleef alleen niet overal even goed zitten...
Ja klopt, tegelverf werkt prima, maar ik wilde de tegels nou juist laten zoals ze zijnquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:30 schreef Faithz het volgende:
Tegelverf blijft errug goed op voegen zittenMaar ook op de tegels, dus goed plakken
We hebben in ons huis de oude badkamer tot washok gemaakt. Wel even de tegels geverfd. Werkt super.
Ah... Dan heb ik niks gezegd.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:27 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dit was een klein kwastje met latexBleef alleen niet overal even goed zitten...
Deze voegen zijn uit de jaren 30, het moet dus vervangen, maar ik ga er niet nu al een hoop geld insteken om straks, als we gaan uitbouwen de boel weer te slopenquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:51 schreef Nirak het volgende:
onze voegen zijn na 6 jaar nog allemaal hartstikke mooi gelukkigKan me wel voorstellen dat je vent baalt fluugs, van die voegen. Maar daar zijn oplossingen voor: uitkrabben en opnieuw voegen?
Enne, ik was niet boos op mijn mevrouw hoor, was maar een grapjeIk vind ons ook een heerlijk stel, wij worden nog heul oud samen en dan gaan we samen het bejaardenhuis onveilig maken
wat zoekt u daar?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:12 schreef flugeltje het volgende:
Te laat, ik zit al op marktplaats nu
Dat maakt heel niet uit op dit soort dagen, dan koop ik alles... Nu zit ik met name in de babykleertjes te snuffelen of ik leuke pakjes voor Pietertje tegenkom...quote:
Pietertje, wat klinkt dat toch geweldig!!quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:17 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dat maakt heel niet uit op dit soort dagen, dan koop ik alles... Nu zit ik met name in de babykleertjes te snuffelen of ik leuke pakjes voor Pietertje tegenkom...
quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:18 schreef samsuus het volgende:
[..]
Pietertje, wat klinkt dat toch geweldig!!
*kruipt terug in lurkstand*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |