Dat kun je vergeten, dat bedrijf biedt je echt geen lift aan. Enige geluk wat je kan hebben is als er net iemand een auto ophaalt daar, dat die je bij P+R Euroborg wil afzetten voor de bus.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 15:05 schreef -tape- het volgende:
misschien bieden ze zelf een lift aan
Dit zou inderdaad wel kunnunen, nouja we zullen het zien morgenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 15:39 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Dat kun je vergeten, dat bedrijf biedt je echt geen lift aan. Enige geluk wat je kan hebben is als er net iemand een auto ophaalt daar, dat die je bij P+R Euroborg wil afzetten voor de bus.
Dat zal dan wel op gaan voor de wat kleinere bedrijven of de minder goed bereikbare bedrijven. Die grote waar weet ik veel hoeveel chauffeurs per dag komen (Almere/Born/Breda etc) gaan echt niet elke chauffeur wegbrengen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 15:43 schreef Jorian29 het volgende:
Ik hoor ook wel eens mensen zeggen dat ze de chauffeur zelfs moeten wegbrengen naar het station of dichtstbijzijnde bushalte. Was een vereiste ofzo als er een chauffeur moest komen. Meestal als ik een auto bij een particulier moest afleveren kreeg ik dat te horen.
Wil je me even een DM/PM sturen met de naam van dat bedrijf in Oosterhout? AR heeft namelijk een afspraak gemaakt met de buurtbus dat Autoresetters mogen wachten bij de "Zorgboederij". Hier is geen halte, maar als je je hand opsteekt nemen ze je mee. Ik neem aan dat dit dus ook gewoon geldt voor EW chauffeursquote:Op donderdag 27 oktober 2011 15:54 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik moest een keer in Oosterhout zijn, niet op de gebruikelijke in Oosterhout, maar wel daar in de buurt. Dat is dus enorm ver lopen naar de buurtbus. Toen werden er echter tientallen auto's op die locatie gebracht vanuit het hele land, dus kwamen er allemaal hikers tegelijk daar aan. Toen had EW (of iemand anders) een taxibusje gehuurd die de hele tijd heen en weer reed tussen het busstation van Oosterhout en die afleverlocatie
Zat toen met 8 hikers in dat ding gepropt
Gedaan.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 16:34 schreef Neerlands_Trots het volgende:
[..]
Wil je me even een DM/PM sturen met de naam van dat bedrijf in Oosterhout? AR heeft namelijk een afspraak gemaakt met de buurtbus dat Autoresetters mogen wachten bij de "Zorgboederij". Hier is geen halte, maar als je je hand opsteekt nemen ze je mee. Ik neem aan dat dit dus ook gewoon geldt voor EW chauffeurs
Gewoon nog een halte verder pakken, omdat het kanquote:Op donderdag 27 oktober 2011 23:46 schreef joppie_saus het volgende:
Ik ben daar ooit nog eens met RTS geweest. Waren we veel te vroeg natuurlijk, zijn we dat halve dorp nog doorgelopen omdat we toch tijd zat hadden. Ach, het was mooi weer toen
Je klembord was duurderquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 07:49 schreef joppie_saus het volgende:
Inderdaad. En wie kon jou kaartje weer betalen? Sloeber
Collegialiteit!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:51 schreef -tape- het volgende:
Onderweg naar huis.. Joppie_saus (Easyway) was zo aardig om mij (Autoreset) op te halen en af te zetten op Groningen CS waardoor ik aardig wat tijd heb bespaard.
Nogmaals bedankt! Hoe is je toets gegaan?
No probsquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:51 schreef -tape- het volgende:
Onderweg naar huis.. Joppie_saus (Easyway) was zo aardig om mij (Autoreset) op te halen en af te zetten op Groningen CS waardoor ik aardig wat tijd heb bespaard.
Nogmaals bedankt! Hoe is je toets gegaan?
Jij werkt voor AR toch? Ik weet niet hoe het daar werkt, maar bij EW laat ik de formulieren dan naar het ophaaladres faxen. AR zal dat waarschijnlijk ook wel doen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 16:58 schreef Neerlands_Trots het volgende:
Maandag van Utrecht naar Warmenhuizen in een Ford Focus. Ophalen vanaf 9 uur, afleveren tot 10 uur.. yeah right
Volgens Google Maps is het 1 uur 6 min rijden, maar weet niet hoe druk het is maandagochtend op de A2/A9? Iemand ervaringen?
Ik moest bellen als ik daar klaar was, dan hadden ze vast wel een vervolgritje voor me. Ik vraag me alleen af hoe dat dan moet met die transportformulieren, iedere maatschappij gebruikt weer een ander formulier en ik heb niet van ieder bedrijf een stapeltje formulieren liggen. Van te voren kan ik natuurlijk ook niet weten wat voor vervolgrit ik zal krijgen. Hoe hebben jullie dit opgelost?
Ok duidelijk, denk da AR dat ook wel doet danquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 17:04 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Jij werkt voor AR toch? Ik weet niet hoe het daar werkt, maar bij EW laat ik de formulieren dan naar het ophaaladres faxen. AR zal dat waarschijnlijk ook wel doen.
De A9 is net 3 baans gemaakt, en richting Alkmaar is het zeker goed te doen, filevrij. Warmehuizen heb ik ook wel eens een auto opgehaald, was toen echt kut te bereiken met het OV. Maar dat was particulier, geen idee wat voor rit jij hebt natuurlijk.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 16:58 schreef Neerlands_Trots het volgende:
Maandag van Utrecht naar Warmenhuizen in een Ford Focus. Ophalen vanaf 9 uur, afleveren tot 10 uur.. yeah right
Volgens Google Maps is het 1 uur 6 min rijden, maar weet niet hoe druk het is maandagochtend op de A2/A9? Iemand ervaringen?
Ik moest bellen als ik daar klaar was, dan hadden ze vast wel een vervolgritje voor me. Ik vraag me alleen af hoe dat dan moet met die transportformulieren, iedere maatschappij gebruikt weer een ander formulier en ik heb niet van ieder bedrijf een stapeltje formulieren liggen. Van te voren kan ik natuurlijk ook niet weten wat voor vervolgrit ik zal krijgen. Hoe hebben jullie dit opgelost?
Ik had ook een mini, leuk autootjequote:Op donderdag 27 oktober 2011 15:28 schreef Panthera. het volgende:
2 ritten morgen, Peugeot Boxer en Mini Cooper, beide voor het eerst. Wel vrij kort en ook goede OV verbinding (2 adressen net naast intercity station...) dus veel uren zullen het niet worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |