SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Tot SlotOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2011Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd., na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd.*
Link naar OP.
* Als probeersel is de OP nu netjes onderverdeeld in spoilers door Yuri_Boyka, we zien wel hoe het gaat. Oude OP kan desgewenst terug worden gehaald uit eerdere delen van de reeks.
[ Bericht 0% gewijzigd door Panzermaus op 19-10-2011 23:03:21 ]![]()
Zo weer lekker in de bulk en lekker sochtends hardlopen in het donker. Love the winter.
Op naar de 85 kilo.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 13:48 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ik ga binnenkort verhuizen naar Bondi beachWaar woon je nu dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:
OP bijgewerkt. Tevens blijf me er altijd over verbazen wat voor dikke lats die gasten hebben, posing + spread zal ook wel wat doen, maar alsnog. Damn.![]()
Voor zover ik weet niet.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:22 schreef zoz het volgende:
Zijn er hier mensen die steroiden gebruiken?If not now, then when.![]()
Jaquote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:22 schreef zoz het volgende:
Zijn er hier mensen die steroiden gebruiken?![]()
Okee.. wist ik niet. Wel props dan als je zoiets doet. De verhalen wat ik erover hoor brengt mij iig niet zover om het ooit te gaan gebruiken.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:32 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Ja die zijn er zeker.... ik weet wel wie, en die gaan er best verstandig mee om.If not now, then when.![]()
Waarom wordt daar zo geheimzinnig over gedaan. Ik hoorde op de sportschool die mensen er ook niet over praten. Maar wel keihard eraan zitten met zn allen.![]()
Omdat mensen tegenwoordig al denken dat een simpele eiwit shake anabolen zijn.
Ik zou het ook niet zomaar rond gaan roepen.If not now, then when.![]()
Ik gebruik nu een kleine maand Whey, 1 shake p/d in de avond na de training en op non-training dagen gewoon tussendoor. 3 maanden geleden was ik al begonnen met een goed gebalanceerd eetschema en ik merk de positieve resultaten hieruit, ook de combi met de Whey-toevoeging nu een maand.
Nu wil ik langzaam verder gaan en creatine toevoegen aan het verhaal, maar wil graag eerst het volgende product proberen: http://www.bodyenfitshop.(...)utrition/magnificent
Hoe denken jullie hierover en hoe maak ik mezelf nog meer wegwijs tussen al die keuzes die je per productgroep krijgt via deze shop?
Ik gebruik nu dus al de Whey Perfection btw.![]()
Ik snap het eigenlijk ook niet, al helemaal als je geen wedstrijden doet enzo. Het taboe is inmiddels toch wel aardig doorbroken, iedereen weet dat de gehele top eraan zit, verder zitten er nog zoveel amateurs aan... en mits er verstandig mee wordt omgegaan is het helemaal niet zo wild.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:40 schreef zoz het volgende:
Waarom wordt daar zo geheimzinnig over gedaan. Ik hoorde op de sportschool die mensen er ook niet over praten. Maar wel keihard eraan zitten met zn allen.Of toch du vader?![]()
Ik snap het algemene taboe er ook niet van.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:40 schreef zoz het volgende:
Waarom wordt daar zo geheimzinnig over gedaan. Ik hoorde op de sportschool die mensen er ook niet over praten. Maar wel keihard eraan zitten met zn allen.
Ik ben zelf geen tegenstander of voorstander voor AAS maar ik ben van mening dat iedereen moet doen waar hij / zij denkt gelukkig van te worden.
Verder vind ik het achterlijk dat we borstvergrotingen, facelifts en botox met zn alle geaccepteerd hebben, en als iemand AAS gebruikt, dan wordt ie aangezien als een drugs-gebruiker.![]()
Hierbij heb ik het over binnen het BB wereldje dan. En in topics als deze. Dat je het op straat niet rondbazuint, kan ik begrijpen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:42 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Ik snap het eigenlijk ook niet, al helemaal als je geen wedstrijden doet enzo. Het taboe is inmiddels toch wel aardig doorbroken, iedereen weet dat de gehele top eraan zit, verder zitten er nog zoveel amateurs aan... en mits er verstandig mee wordt omgegaan is het helemaal niet zo wild.Of toch du vader?![]()
Ik gebruik ze in iedergeval niet (Voor de duidelijkheid)quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:39 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Okee.. wist ik niet. Wel props dan als je zoiets doet. De verhalen wat ik erover hoor brengt mij iig niet zover om het ooit te gaan gebruiken.
Aangezien de DM en PM's krijg waar de beste roids te koop zouden zijn.
(Waar ik al eens een nette link had gegeven...)
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 19-10-2011 23:46:36 ]![]()
Je hoort vooral sterke verhalen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:39 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Okee.. wist ik niet. Wel props dan als je zoiets doet. De verhalen wat ik erover hoor brengt mij iig niet zover om het ooit te gaan gebruiken.![]()
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:30 schreef ThisSpartais het volgende:
[..]
Jij kan me rug op hater, ik ben bovengemiddeld getraind en moet niet meer hebben.
De enige vrouwen die kicken op van die bodybuildertypes hebben een brein ter grootte van een pindanootquote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:48 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
[..]Die man inderdaadSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij "traint" 16 minuten per dagTrue story
![]()
Link?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:49 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Die man inderdaad
Hij "traint" 16 minuten per dagTrue story
haha![]()
Je hart groeit mee inclusief ingewanden, iets me je ballen, mogelijke hart klachten etc..quote:
Nu ben ik wel benieuwd naar wat het grootste en meest voorkomende nadeel is van anabolen.
Het grote voordeel kennen we allemaal wel.If not now, then when.![]()
Ingewanden groeien niet mee, groeien alleen onder invloed van IGFs. Mogelijke hart klachten is zeldzaam, LVH komt ook door krachttraining ansich, AAS kunnen dit proces iets versnellen, maar in de praktijk komt het zelden voor dat het complicaties oplevert.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Je hart groeit mee inclusief ingewanden, iets me je ballen, mogelijke hart klachten etc..
Nu ben ik wel benieuwd naar wat het grootste en meest voorkomende nadeel is van anabolen.
Het grote voordeel kennen we allemaal wel.![]()
Meer GH/igf dan AAS.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Je hart groeit mee inclusief ingewanden,Kan, bij lang en zwaar kuren. Enorm makkelijk te ondervangen door FSH vervangers.quote:iets me je ballen,Niet bij verstandig gebruik. Dus niet als een gek extra oestrogeen gaan tegengaan dmv SERMs/AIs want oestrogeen = ++ voor je cholesterol levels.quote:mogelijke hart klachten etc..Een vervelend hoog libido?quote:Nu ben ik wel benieuwd naar wat het grootste en meest voorkomende nadeel is van anabolen.
Godfather Bodybuilding topic reeks![]()
Afhankelijk van kuur gedrag. Chronisch kuren kan in sommige gevallen permanent je HPTA platleggen (en in meerdere gevallen je testosteron onder je 'oude' niveau leggen), en er zijn aanwijzingen dat langdurig hCG gebruik voor afwijkingen zorgt bij de spermatogenesis.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:54 schreef Panzermaus het volgende:
Wat zijn nu de concrete 'op latere leeftijd' gevolgen van AAS-gebruik?![]()
Reden om het te gebruikenquote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:54 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Meer GH/igf dan AAS.
[..]
Kan, bij lang en zwaar kuren. Enorm makkelijk te ondervangen door FSH vervangers.
[..]
Niet bij verstandig gebruik. Dus niet als een gek extra oestrogeen gaan tegengaan dmv SERMs/AIs want oestrogeen = ++ voor je cholesterol levels.
[..]
Een vervelend hoog libido?
Bij verstandig gebruik zou je de nadelen wel kunnen vermijden denk ik zo.Deathlift or Die.![]()
Dus in principe is het safe?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:53 schreef Diabox het volgende:
[..]
Ingewanden groeien niet mee, groeien alleen onder invloed van IGFs. Mogelijke hart klachten is zeldzaam, LVH komt ook door krachttraining ansich, AAS kunnen dit proces iets versnellen, maar in de praktijk komt het zelden voor dat het complicaties oplevert.
En waar kun je nou kwaliteit spul krijgen? Puur uit nieuwsgierigheid.If not now, then when.![]()
Ligt aan je definitie van safe. Bij verstandig gebruik is het best safe te noemen ja. Maar is dus sterk afhankelijk van de kuur en hoe je ermee om gaat.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:56 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dus in principe is het safe?
En waar kun je nou kwaliteit spul krijgen? Puur uit nieuwsgierigheid.![]()
Kun je me misschien ook uitleggen waar al die afkortingen voor staan?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:55 schreef Diabox het volgende:
[..]
Afhankelijk van kuur gedrag. Chronisch kuren kan in sommige gevallen permanent je HPTA platleggen (en in meerdere gevallen je testosteron onder je 'oude' niveau leggen), en er zijn aanwijzingen dat hCG voor afwijkingen zorgt bij de spermatogenesis.If not now, then when.![]()
Ah, zo. Maar hoe zit het met die spookverhalen over vervroegde haaruitval, impotentie, etc?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:55 schreef Diabox het volgende:
[..]
Afhankelijk van kuur gedrag. Chronisch kuren kan in sommige gevallen permanent je HPTA platleggen (en in meerdere gevallen je testosteron onder je 'oude' niveau leggen), en er zijn aanwijzingen dat langdurig hCG gebruik voor afwijkingen zorgt bij de spermatogenesis.![]()
Denk dat wat het voluit is je vrij weinig zal zeggen, maar, je "HPTA" kan je vrij basaal zien als je endogene testosteron productie, en hCG wordt gebruikt om de leydig cellen (in de ballen) te blijven stimuleren zodat hiervan geen atrofie optreedt met als gevolg sneller herstel in de nakuur.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:57 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Kun je me misschien ook uitleggen waar al die afkortingen voor staan?Impotentie komt zeer zelden voor, vervroegde haaruitval is mogelijk. Dit wordt veroorzaakt door DHT (of afgeleiden hiervan). Als je hier gevoelig voor bent kan je haaruitval krijgen ja. Een oplossing hiervoor is afgeleiden van DHT te mijden, en bij gebruik van testosteron finasteride te nemen, deze remt 5a-reductase, het enzym wat zorgt voor de conversie van testosteron naar DHT.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:59 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Ah, zo. Maar hoe zit het met die spookverhalen over vervroegde haaruitval, impotentie, etc?
Komt wederom niet vaak voor in de praktijk, en als je gewoon oplet en er snel bij bent is het no problem, permanent wordt het pas later. Haarfollicles kunnen herstellen.![]()
Wat is LVH?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:53 schreef Diabox het volgende:
[..]
Ingewanden groeien niet mee, groeien alleen onder invloed van IGFs. Mogelijke hart klachten is zeldzaam, LVH komt ook door krachttraining ansich, AAS kunnen dit proces iets versnellen, maar in de praktijk komt het zelden voor dat het complicaties oplevert.![]()
Dit ja.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:59 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Ah, zo. Maar hoe zit het met die spookverhalen over vervroegde haaruitval, impotentie, etc?If not now, then when.![]()
Left ventricular hypertrophy, verdikking van de wand van je linker hartkamer.quote:Confidence through competence![]()
Lijkt net alsof ik weer scheikundeles krijg.
Klinkt ingewikkeld en lijp maar ga me er wel even over inlezen als ik niks te doen heb.If not now, then when.![]()
inclusief ingewandenquote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Je hart groeit mee inclusief ingewanden, iets me je ballen, mogelijke hart klachten etc..
Nu ben ik wel benieuwd naar wat het grootste en meest voorkomende nadeel is van anabolen.
Het grote voordeel kennen we allemaal wel.
Hmm, dat is toch alleen bij HGH![]()
Nee dat is ook bij AAS en creatine.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:09 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
inclusief ingewanden
Hmm, dat is toch alleen bij HGHDeathlift or Die.![]()
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:09 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
inclusief ingewanden
Hmm, dat is toch alleen bij HGH
RONAN WAS A MOTHER - FUCKER
RONAN, HE WAS A BAD MAN
HE HAD THE HEART THE SIZE OF A BASKETBALL
AND I'LL TELL YOU, HE KILLED PEOPLEMan, wat een berg info. Lijkt me dat je er veel mis kan gaan als je niet weet wat je doet.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:59 schreef Diabox het volgende:
[..]
Denk dat wat het voluit is je vrij weinig zal zeggen, maar, je "HPTA" kan je vrij basaal zien als je endogene testosteron productie, en hCG wordt gebruikt om de leydig cellen (in de ballen) te blijven stimuleren zodat hiervan geen atrofie optreedt met als gevolg sneller herstel in de nakuur.
[..]
Impotentie komt zeer zelden voor, vervroegde haaruitval is mogelijk. Dit wordt veroorzaakt door DHT (of afgeleiden hiervan). Als je hier gevoelig voor bent kan je haaruitval krijgen ja. Een oplossing hiervoor is afgeleiden van DHT te mijden, en bij gebruik van testosteron finasteride te nemen, deze remt 5a-reductase, het enzym wat zorgt voor de conversie van testosteron naar DHT.
Komt wederom niet vaak voor in de praktijk, en als je gewoon oplet en er snel bij bent is het no problem, permanent wordt het pas later. Haarfollicles kunnen herstellen.![]()
Volgens mij is FSH belangrijker voor de size dan LH.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:59 schreef Diabox het volgende:
[..]
Denk dat wat het voluit is je vrij weinig zal zeggen, maar, je "HPTA" kan je vrij basaal zien als je endogene testosteron productie, en hCG wordt gebruikt om de leydig cellen (in de ballen) te blijven stimuleren zodat hiervan geen atrofie optreedt met als gevolg sneller herstel in de nakuur.
[..]
LH = Test afgifte, FSH is size.Godfather Bodybuilding topic reeks![]()
Biologie.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:05 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Lijkt net alsof ik weer scheikundeles krijg.
Klinkt ingewikkeld en lijp maar ga me er wel even over inlezen als ik niks te doen heb.Godfather Bodybuilding topic reeks![]()
Zat je niet in Egypte of Turk?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:14 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Volgens mij is FSH belangrijker voor de size dan LH.
LH = Test afgifte, FSH is size.![]()
![]()
Daarom eerst ff inlezen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:12 schreef Panzermaus het volgende:
Man, wat een berg info. Lijkt me dat je er veel mis kan gaan als je niet weet wat je doet.
Bijv;
http://forum.dutchbodybui(...)or-beginners-100495/
http://forum.dutchbodybui(...)or-vraag-stelt-1617/Godfather Bodybuilding topic reeks![]()
Waarom heeft hij een kukri in zijn handen?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:12 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
RONAN WAS A MOTHER - FUCKER
RONAN, HE WAS A BAD MAN
HE HAD THE HEART THE SIZE OF A BASKETBALL
AND I'LL TELL YOU, HE KILLED PEOPLE![]()
![]()
Precies wat ik me afvroeg jaquote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:15 schreef seto het volgende:
[..]
Waarom heeft hij een kukri in zijn handen?![]()
![]()
Ik vermeld ook 'atrofie hiervan', waarbij hiervan verwijst naar de leydig cellen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:14 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Volgens mij is FSH belangrijker voor de size dan LH.
LH = Test afgifte, FSH is size.![]()
![]()
Heeft ie nodig, voorals er mensen in zijn sportschool komen die niet willen Squaten.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:24 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Precies wat ik me afvroeg ja![]()
Thanks! Ik heb er totaal geen belang bij om het spul te gaan gebruiken (ook niet later), maar vind het toch interessant om er zoveel mogelijk over te weten.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:15 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Daarom eerst ff inlezen.
Bijv;
http://forum.dutchbodybui(...)or-beginners-100495/
http://forum.dutchbodybui(...)or-vraag-stelt-1617/quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:15 schreef seto het volgende:
[..]
Waarom heeft hij een kukri in zijn handen?![]()
![]()
Wow hele korte vakantie, was het leuk, nog workouts daar.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:16 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Zat. Alweer 24 uur in de kou hiero.![]()
Maar net PM de je nog voor wat links naar shopsquote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:27 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Thanks! Ik heb er totaal geen belang bij om het spul te gaan gebruiken (ook niet later), maar vind het toch interessant om er zoveel mogelijk over te weten.
[..]
[ afbeelding ]
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-10-2011 00:35:34 ]![]()
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:33 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Dat zeg je nu, maar net PM de je nog voor wat links naar shops
BUSTED BIG TIME YEAHDeathlift or Die.![]()
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:36 schreef Panzermaus het volgende:
Nee man, portierswinkel.nl is van mij.![]()
![]()
In het centrum van Sydneyquote:"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Het grote Zeta Crossfit Topic#1-De eerste zullen de sterkste zijn
Kan hier ook wel linkje zetten toch?If not now, then when.![]()
Nice, hel nice, zat net even plaatjes te googlen van Bondi beach.quote:
Niet verkeerd hoor, Surf je ook!? Hoe ben je daar terecht gekomen, en beetje goede Gym's daarzo![]()
Via het internet gesolliciteerd naar een baan in de online marketing. Na een paar telefoontjes had ik de baan al op zakquote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:53 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Nice, hel nice, zat net even plaatjes te googlen van Bondi beach.
Niet verkeerd hoor, Surf je ook!? Hoe ben je daar terecht gekomen, en beetje goede Gym's daarzo
Gyms zijn er hier zat; deze stad staat helemaal stijf van de sport. Sport, wellness en health zijn hier echt heel groot, mede vanwege de strand- en surfcultuur die overal aanwezig is. Surfen doe ik wel, al ben ik nog een ongelooflijke n00b. Hoop daar deze zomer wel verandering in te brengen
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Cool bro, echt goed geregeld dan, ik surf best vaak, zelfs in Dec ga ik nog wel eens een weekeinde naar Frankrijk voor een sessie.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:01 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Via het internet gesolliciteerd naar een baan in de online marketing. Na een paar telefoontjes had ik de baan al op zak
Gyms zijn er hier zat; deze stad staat helemaal stijf van de sport. Sport, wellness en health zijn hier echt heel groot, mede vanwege de strand- en surfcultuur die overal aanwezig is. Surfen doe ik wel, al ben ik nog een ongelooflijke n00b. Hoop daar deze zomer wel verandering in te brengen![]()
Ik ben altijd jelly op die grote Australische voor-ieder-wat-wils-gyms die je in Zyzz zijn filmpjes zag enzo.
--
en
[ Bericht 10% gewijzigd door Panzermaus op 20-10-2011 01:25:47 ]![]()
Ik train zelf in deze: http://www.vclub.com.auquote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:17 schreef Panzermaus het volgende:
Ik ben altijd jelly op die grote Australische voor-ieder-wat-wils-gyms die je in Zyzz zijn filmpjes zag enzo.
--
en
[ afbeelding ]
Inderdaad voor ieder wat wils. Het rooster zit stampvol met lessen van zumba, crossfit, warrior workout, spinning, street dance en allerlei andere shit waar ik niks van moet hebben (behalve de power yoga, die is echt geweldig).
Daarnaast is er ook een degelijke gym met squatrack, powerlifting platform, power cage, benches, TRX, DBs tot 50kg en veel cardio apparatuur. Uiteraard ook veel apparaten, maar die gebruik ik niet
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
En ze hebben er ook nog feesten?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:42 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ik train zelf in deze: http://www.vclub.com.au
Inderdaad voor ieder wat wils. Het rooster zit stampvol met lessen van zumba, crossfit, warrior workout, spinning, street dance en allerlei andere shit waar ik niks van moet hebben (behalve de power yoga, die is echt geweldig).
Daarnaast is er ook een degelijke gym met squatrack, powerlifting platform, power cage, benches, TRX, DBs tot 50kg en veel cardio apparatuur. Uiteraard ook veel apparaten, maar die gebruik ik niet![]()
![]()
Nooit geweest, maar volgens mij af en toe wel. Helaas geen zwembadquote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:45 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
En ze hebben er ook nog feesten?
Die danslessen staan altijd vol met leuke (onder andere Aziatische) chickies trouwens. Altijd even perven aan het raam terwijl de dames de heupen losgooien
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Oké, en dat krijg je en is ongezond van intensieve krachttraining?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:00 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Left ventricular hypertrophy, verdikking van de wand van je linker hartkamer.![]()
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:48 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
[..]ThisSpartais aka Liveitup aka nog een gast waarvan ik naam vergeten ben.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hoe heb je dat gedaan met verblijfsvergunning ed dan? Of heeft je werkgever dat gefixt?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:01 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Via het internet gesolliciteerd naar een baan in de online marketing. Na een paar telefoontjes had ik de baan al op zak
Gyms zijn er hier zat; deze stad staat helemaal stijf van de sport. Sport, wellness en health zijn hier echt heel groot, mede vanwege de strand- en surfcultuur die overal aanwezig is. Surfen doe ik wel, al ben ik nog een ongelooflijke n00b. Hoop daar deze zomer wel verandering in te brengenhij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels![]()
Bij de commerciele gym waar ik train Squatten in totaal 4 mensen(inc ik).quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:26 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Heeft ie nodig, voorals er mensen in zijn sportschool komen die niet willen Squaten.
Bij de hardcore gym ben je een uitzondering als je het niet doet, meestal zijn dat mensen met blessures.![]()
Same here, gasten die alleen bankdrukken en curlenquote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:25 schreef Panzermaus het volgende:
In ieder geval, die gasten komen 2/3x per week en doen AL-TIJD hetzelfde.Geen rows, geen chinups, geen overhead press, squat (zelfs geen leg press machine) of wat dan ook. Wat bezielt ze.
Van die gasten in voetbalshirts.
Altijd epic om te zien
quote:![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: