je hebt pmquote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:14 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Zandbak!! Jaa! (En je woont ook nog eens in de buurt he?)
Wat wil je ervoor hebben?
* Diaan73 Meldt zichquote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:05 schreef dolphinqueen het volgende:
Iemand nog belang bij de kaartjes van het Huis van Anubis.(die je kan sparen bij de supermarkt)? Dan spaar ik ze op totdat ik een leuk stapeltje heb :-)
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:49 schreef Spewey het volgende:
Ik heb respect voor je prop-skills, KD'tje!![]()
Lag een briefje op de mat dat de post.nl meneer het pakje echt niet door de brievenbus geduwd kreeg dus ik mag het morgen ophalen op het postkantoor.
PM eventjes je adres, dan kan ik ze later naar je opsturen (ik heb nu nog maar 3 losse)quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:08 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
* Diaan73 Meldt zichheel graag!
PM even je adresquote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:08 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
* Diaan73 Meldt zichheel graag!
Ja, dan houdt het inderdaad op.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:22 schreef trui het volgende:
bij ons is er niet zo'n losse zak, maar moet 't per se eerst door zo'n 'gleuf-op-maat' gepropt worden.
Jullie hebben een pm.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:26 schreef dolphinqueen het volgende:
Haha Diaan wordt straks overspoeld met kaartjes..lol..
En sparen zal die.. lol..quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:29 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Jullie hebben een pm.
Ik niet... Twan! Hij wil ze graag sparen.
Gsusis graag!quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:58 schreef trui het volgende:
ik heb eindelijk wat kleren uitgezocht. voornamelijk uit Cato's kast:
maat 110-116
maat 122-128
Ja leuk is ie he.... Heb ook heel lang Mahre die nog aangetrokken maar het kan nu echt niet meer!quote:Op donderdag 20 oktober 2011 18:45 schreef pessie het volgende:
Lena, het is dat ik geen meisje heb maar dat bovenste jurkje
En niet vaal gewassen?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 19:06 schreef Lenaatje het volgende:
Karin die is 122-128, maar ik vind het eerder een 122.
Pakje opgehaald en ik snap best dat de postbode 'm niet in m'n brievenbus gepropt kreeg, die heeft duidelijk jouw skills niet.quote:
maar een gewone brievenbus is veel groter dan zo'n gleuf.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:22 schreef trui het volgende:
bij ons is er niet zo'n losse zak, maar moet 't per se eerst door zo'n 'gleuf-op-maat' gepropt worden.
Ah, mooi!quote:Op donderdag 20 oktober 2011 19:23 schreef Kleurdoos het volgende:
past ze wel..elin kan er ook nog in
Ja allebei voor mij!quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:44 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
setje van Hema, maat 56, nieuw, E 2,50 en verzendkosten
[ afbeelding ]
Setje van hema, maat 50, nieuw, E 2,50 en verzendkosten
[ afbeelding ]
Zo is het stofje van dichtbij
[ afbeelding ]
We kijken morgen wel even. En anders bedenken we wel een oplossing.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:12 schreef Shandaly het volgende:
Helaas, daar krijg ik mijn kereltje niet meer in gepropt.. Die is nu toch wel aan 86 toe.
Overigens, je glijbaan wil ik ook wel overnemen; maken we er een leuke speeltuin van bij ons achterthuis. Moet alleen nog even kijken hoe we hem bij ons thuis krijgen, want ik heb niet zo'n zin om er een aanhanger voor te moeten huren die duurder is dan de glijbaan zelf. Heb op zich wel best een grote auto, dus misschien past het wel met wat frotten....
Jazeker! Mijn lief moest er in elk geval al om lachenquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:37 schreef Reilain het volgende:
MooooiKom je een foto showen als ze hem aan heeft?
Gheghequote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:44 schreef Shandaly het volgende:
Doen we.
(Ooh! Mijn allereerste Fok-micro-meet!!)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |