quote:Op woensdag 19 oktober 2011 20:07 schreef pessie het volgende:
[..]
In dé trui![]()
Bijten ben ik wel gewend (serieus, dat kind van mij moet kúsjes leren geven, in plaats van mond open, vol op mn kin en mond dicht).
Ik ga mijn best doen tussen 9 en 9.15 te vertrekken zodat ik er om 11 uur ben. Ik ben nog nooit in dierenpark Amersfoort geweest maar er is 1 restaurant begrijp ik? Waar om 11 uur opeens een horde moeders met kinderen staan?
Het is een ideale meeting: als je geen zin hebt om je met de anderen bezig te houden dan stort je je op je kind.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:38 schreef pessie het volgende:
Ik ken alleen niemand irl, wordt wel leuk toch?
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:07 schreef Spewey het volgende:
-(Er zijn meerdere restaurants hoor Pessie)
Prioriteiten!quote:Op donderdag 20 oktober 2011 08:45 schreef Keshet het volgende:
Geen meet zonder afhakers toch?
Wij bleken al andere afspraken te hebben staan voor zaterdag.
Afzeggen die handelquote:Op donderdag 20 oktober 2011 08:45 schreef Keshet het volgende:
Geen meet zonder afhakers toch?
Wij bleken al andere afspraken te hebben staan voor zaterdag.
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 14:02 schreef Orea het volgende:
[..]
Afzeggen die handel![]()
Komt Emma's fanclub eens bij-een, haakt Emma's moederaf... kan niet hè?
Ik wil zo graag! Hoop echt dat Zoë en ik kunnen komen, heb manlief bijna zover dat hij alleen met Ranja naar het zuiden gaat.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:15 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Spewey kom jij nou? Ja toch?
Haha, 't kind heeft gewoon sterallures! Niet op komen dagen op een fanclubdag ter ere van jou is wel heel cool natuurlijk.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:24 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
En stom dat je niet komt Keshet![]()
![]()
Jammer!
Heb je een volledige week abo? Ik ga morgen ook een abo gelijk afsluiten voor de muppet en mezelf! Zullen we een keertje samen??quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 12:30 schreef klumsy het volgende:
Dierentuin Amersfoort leuk! Heb een abonnement, alleen jammer dat ik niet kan ( had ik mooi m'n schoonzusjes mee kunnen nemen)
Ja hebben een volledig abonnementquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:45 schreef Orea het volgende:
[..]
Heb je een volledige week abo? Ik ga morgen ook een abo gelijk afsluiten voor de muppet en mezelf! Zullen we een keertje samen??
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |