Pass hem dan even doorquote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:07 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Op een dag leer ik CSS en ontwerp ik een filter voor posts waar dit in zit.
ik klikte nogquote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:28 schreef EllaN het volgende:
[..]
Pass hem dan even door. Ook al klik ik er nooit meer op. Niemand klikt er nog op denk ik
.
Klikken op Erwin Rommel zijn muziekdumpjes is 80 procent van de tijd zelfmoordquote:
Dank je..... ik zit op vriendelijk grondgebied dat is duidelijkquote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:35 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Klikken op Erwin Rommel zijn muziekdumpjes is 80 procent van de tijd zelfmoord.
Effe dat je het weet.
Zelfs ook maar denken aan klikken is erg genoegquote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:57 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Dank je..... ik zit op vriendelijk grondgebied dat is duidelijk
(anders had je mij wel laten doorklikken tot ik zelfmoord zou plegen)
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:00 schreef Thaboel het volgende:
[..]
Zelfs ook maar denken aan klikken is erg genoeg
En ja, inderdaad.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:00 schreef Thaboel het volgende:
[..]
Zelfs ook maar denken aan klikken is erg genoeg
Soms denk je dat SBS niet verder kan zakken maar ze flikken het elke keer weer.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:06 schreef samthegreat5 het volgende:
![]()
De reactie van die gast die het blikje bier in het water gooit
Wat zou die hebben gerookt?
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 01:22 schreef gerco94 het volgende:
Bier voor iedereen! Er is namelijk één jarig!
Ik ben militair, er is maar één antwoord mogelijk DRANK! !!!quote:Op woensdag 19 oktober 2011 21:45 schreef MaryMouse het volgende:
Zeg maar wat je op je vupo bezorgd wilt hebben
Is mijn FoBo ook geen hulp voor je
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In jou fobo staat alleen een muis ! grrrr![]()
Leer 'm even hoe die Leena kan ophalen als die weer eens ontsnapt.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:31 schreef Braamyo het volgende:
Dus... over die 20+ kilometers, hoeveel de + is weet ik niet precies, ergens tussen de paar honderd meter en de kilometer ofzo. Kaartje is hier niet heel duidelijk in.Belachelijk snel, hoe krijg je dat voor elkaar?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Trainen, trainen, en nog eens trainen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:36 schreef Sloggi het volgende:
Belachelijk snel, hoe krijg je dat voor elkaar?
Netjes.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:41 schreef Braamyo het volgende:
[..]
Trainen, trainen, en nog eens trainen.
En ik moet zeggen dat ik vandaag ook echt wel mijn dag had hoor, dit is echt één van mijn allerbeste tijden ooit
Hij is dood, meldt Al-Jazeera.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:33 schreef Cobra4 het volgende:
Zal het!?
[breaking] Kaddafi vermoedelijk gedood
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |