Voor het eerst dat ik in dit topic post...quote:Op dinsdag 1 november 2011 14:00 schreef miss-jones25 het volgende:
Zijn er nog mensen die een hond/honden hebben met epileptische aanvallen ?
Ben me rot geschrokken vanmorgen Kyra viel in eens om en begon te shaken, stond op en viel weer om en ze bleef proberen overeind te komen maar viel steeds om en steeds dat trillen erbij en raakte buiten adem.
Dacht echt dat ze dood zou gaanen begon spontaan al te huilen, tot ze in eens weer rustig werd en weer ging staan en normaal deed alsof er niets was.
Toch naar de dierenarts gegaan en die heeft bloed geprikt, en zegt dat t waarschijnlijk een epileptische aanval is geweest.
Dierenarts heeft gezegd dat ik rustig moet blijven als het gebeurd * dat was ik vanmorgen dus niet*
Maar wat is dat eng zeg !
iddquote:
Ja ik kreeg nog geen medicijnen, moet eerst afwachten of het iets is wat vaker gebeurd, hoevaak, en wat de periodes er tussen zijn. Dus hoop dat ze er niet vaak last van heeft want vond het dood eng.quote:Op woensdag 2 november 2011 21:04 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Voor het eerst dat ik in dit topic post...
De oudste Border Collie van mijn ouders (helaas hebben we hem in april 2010 in moeten laten slapen) had ook epilepsie. Ergens in 2002 heeft 'ie een aantal keer een aanval gehad, waarna de dierenarts na onderzoek uiteindelijk medicijnen (in tabletvorm) voorgeschreven heeft. Na eerst een beetje met de dosering te hebben geëxperimenteerd (de pillen hebben nl. invloed op het karakter van de hond), zijn we toen op (volgens mij) een half tabletje per dag uitgekomen. Na die paar aanvallen in 2002 heeft 'ie nooit meer een aanval gehad, die epilepsie-medicijnen werkten echt ontzettend goed.
Afgelopen zondag de hond van mijn ouders nog maar eens even "geleend" om lekker het bos in te gaan. Door de enorme drukte in het bos (het leek wel een attractiepark) heb ik d'r maar niet los laten lopen, maar normaal gesproken wil ik d'r nog wel eens een paar minuten los laten lopen. Ze loopt dan - constant omkijkend waar ik ben - hooguit twee/drie meter voor me uit, maar het liefst blijft ze gewoon zo dicht mogelijk bij me lopen.
[ afbeelding ]
Oh Guess, Gijs is al helemaal klaar voor de komende feestdagenquote:Op dinsdag 1 november 2011 20:59 schreef Guess. het volgende:
[ afbeelding ]
Samen een middagdutje.
[ afbeelding ]
Gijs dressed to party
Hoe is het met Diever een dag na de operatie? Ik hoop goedquote:Op dinsdag 1 november 2011 15:19 schreef bianca en michael het volgende:
Diever had al een hele tijd wat 'wild vlees' aan de binnenkant van zijn ooglid zitten, volgens de da een goedaardig tumortje. Zolang hij er geen last van had kon het blijven zitten maar in de afgelopen weken is het steeds gaan ontsteken. Na zalfjes en het een paar keer open maken van de ontsteking heb ik toch maar besloten 'm te laten opereren, en dat is dus vanmorgen gebeurd. Zijn bovenste ooglid is weggesneden (inclusief mooie witte wimpertjes, boehoe) en het spul is weer aan elkaar genaaid.
Op zich gaat het goed met de wond hoor. Maar verder vind ik het een heus dra-ma. Dat arme beest weet zich maar geen raad met die stomme kap om en kijkt me steeds aan van mama, ik ben toch altijd een brave hond en lief voor je WAAROM pest je me zo? (I know, ik verzin dit er allemaal zelf bij). Als hij niet echt slaapt kreunt en steunt hij ook de hele tijd (niet van pijn, wel van ongemak denk ik).quote:Op woensdag 2 november 2011 21:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hoe is het met Diever een dag na de operatie? Ik hoop goed
Nou je mag er best afkeurend over doen hoor want ik vind het ook niet leuk. Voor mijn ouders is er echt maar één boxer en dat is die met een gecoupeerde staart (thank god geen gecoupeerde oren). Joy komt bij een fokker in België vandaan en die hebben een 'dependance' in Spanje. De puppies worden daar geboren, met spaans paspoort, en aangezien het couperen daar nog wel mag... et voila.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 16:15 schreef K.Weenie het volgende:
[..]
Ocheerrheeerm wat sneu!![]()
De arme held.
Wordt Joy nou nog veel groter? En heeft ze een gecoupeerde staart? Dat mag toch al sinds 2001 niet meer? (Ik bedoel het niet afkeurend, maar je ziet het gewoon niet veel meer. Mijn hondje uit 1997 heeft het ook.)
Spike.Witte boxers met vlekken.
Ik zeg altijd dat ze lelijk, lelijk, LELIJK is, maar eigenlijk is ze natuurlijk, voor een boxer that is, hartstikke mooi en die kop wil ik altijd fijn drukken tussen mijn handen en alleen maar zoenen. Lelijke boxer!quote:
Oeps.. ik had al zo mijn twijfels, ach hij is nog steeds leuk!quote:Op donderdag 3 november 2011 13:35 schreef bianca en michael het volgende:
Zo, nu eerst even even tijd genomen de voorgaande pagina's te lezen en te reageren:
[..]
Nou je mag er best afkeurend over doen hoor want ik vind het ook niet leuk. Voor mijn ouders is er echt maar één boxer en dat is die met een gecoupeerde staart (thank god geen gecoupeerde oren). Joy komt bij een fokker in België vandaan en die hebben een 'dependance' in Spanje. De puppies worden daar geboren, met spaans paspoort, en aangezien het couperen daar nog wel mag... et voila.
Enne Spike is geen boxer, dan zou ie wel errug groot, zwaar en breed zijn maar is een amerikaanse bulldog
Oh wow, dat linnen is prachtig!quote:Op donderdag 3 november 2011 12:48 schreef bianca en michael het volgende:
[..]
Op zich gaat het goed met de wond hoor. Maar verder vind ik het een heus dra-ma. Dat arme beest weet zich maar geen raad met die stomme kap om en kijkt me steeds aan van mama, ik ben toch altijd een brave hond en lief voor je WAAROM pest je me zo? (I know, ik verzin dit er allemaal zelf bij). Als hij niet echt slaapt kreunt en steunt hij ook de hele tijd (niet van pijn, wel van ongemak denk ik).
Gisteren heb ik de kap even afgedaan om buiten te lopen (want met kap is dat ook een toestand als je een hondje hebt die constant de grond af wil snuffelen en dan dus constant vast zit in de grond/gras/struiken/etc) maar dat was ook binnen een minuut klaar want elke stap die hij zet gaat dat pootje eerst langs dat oog![]()
quote:Op donderdag 3 november 2011 19:45 schreef K.Weenie het volgende:
En de verdiende dentastick.. die moest thuis meteen de grond in, ondankbare hond!
quote:Op donderdag 3 november 2011 22:28 schreef -CRASH- het volgende:
Na de eerste 2 gewennings dagen is Pywy (naam is verandert) een vreg
beestje geworden. Ze slaapt goed, doet de behoeftes al buiten
en loopt al goed aan de lijn en gromt en keft ookal tegen Dino.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
O wat een schatje.quote:Op donderdag 3 november 2011 23:53 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Nou, ik ben te lang niet in dit topic geweest, wat een schatjes allemaal zeg!
Onze Koda is na wat opstart probleempjes, een spoelworm, inmiddels goed opgeknapt en filnk aangesterkt! Lekker elke donderdag avond met hem naar de puppy socialisatie cursus, wat hem erg goed doet en ook erg leuk is, ook voor mezelf (een beetje afleiding). Zal morgen wat meer foto's maken, maar voor nu:
Die oogjes toch?[ afbeelding ]
Dit is Koda's ''relax-standje''![]()
[ afbeelding ]
Hahah, staan ze altijd zo rechtop?quote:Op donderdag 3 november 2011 22:28 schreef -CRASH- het volgende:
Na de eerste 2 gewennings dagen is Pywy (naam is verandert) een vreg
beestje geworden. Ze slaapt goed, doet de behoeftes al buiten
en loopt al goed aan de lijn en gromt en keft ookal tegen Dino.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die fluffy oortjesquote:Op donderdag 3 november 2011 22:28 schreef -CRASH- het volgende:
Na de eerste 2 gewennings dagen is Pywy (naam is verandert) een vreg
beestje geworden. Ze slaapt goed, doet de behoeftes al buiten
en loopt al goed aan de lijn en gromt en keft ookal tegen Dino.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |