Succes alvast! Anderhalf uur concentratie op Nordschleife lijkt me erg pittig.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:40 schreef Meike26 het volgende:
Race is online georganiseerd inderdaad. Het is de finalerace (10 races/zondagen) van een kampioensschap, het STCC (Sunday TouringCar Championship). We rijden nu 12 ronden = ca. een race van anderhalf uur ! De normale races, dus de eerste 9, waren allemaal een uur lang.
[ afbeelding ]
Dit is mijn wagentjeIedereen rijdt met persoonlijke kleur + pers. nummer
Als je meer wil weten, stuur maar een p.m.
Ik krijg dat circuit maar niet in mijn kop. Er zijn steeds een stuk of 3 punten waar ik me elke keer weer laat verrassen. Toch maar wat meer oefenen.quote:Op vrijdag 18 november 2011 11:12 schreef Sejt het volgende:
Ligt eraan. Of je met een 800pk achterwielaangedreven auto over de Nordschleife dendert of met een 400pk 4WD.
Gisteren reed ik wat Timetrials (gewoon, oefenen en zo goed mogelijke tijd per auto neerzetten) over de Ring en met de Audi RS6 was het makkelijk lijnen rijden, waar de Zonda R '09 toch meer moeite kostte![]()
Ik vond m'n eigen oude auto trouwens: Honda Prelude 5th Gen. Helemaal standaard gelaten, met Comfort Soft banden, alleen een motorrevisie en de kleur gespoten, welke ik ook had. Daarmee de Ring opgegaan. Met 1 foutje toch een 8m43sec gehaald! Afgezien van dat foutje reed ik redelijk op de max, dus dat zie ik mezelf in het echt nog niet doen
Ik ben niet zo goed in driften eerlijk gezegd, niet mijn ding ! Maar ik heb in de vorige OCD een oude Toyota Celica gekocht en die is ook wel tailhappyquote:Op vrijdag 18 november 2011 13:21 schreef Dutchguy het volgende:
Heerlijk driftertje in de OCD te koop, de Peugeot 205 Turbo 16 Evolution 2 Rally Car '86. Breekt constant van achteren uit maar perfect onder controle te houden.
[ afbeelding ]
Driften met 4WD? Mietjequote:Op vrijdag 18 november 2011 13:21 schreef Dutchguy het volgende:
Heerlijk driftertje in de OCD te koop, de Peugeot 205 Turbo 16 Evolution 2 Rally Car '86. Breekt constant van achteren uit maar perfect onder controle te houden.
[ afbeelding ]
Driften doe ik graag met mijn knalgele M5. Die is vrijwel standaard en dat gaat prima.quote:
Sja ik zat er ook niet op te wachten, alhoewel het wel zo is dat deze auto al hidden in de game zat. Voor mij is de volgende DLC belangrijk, als het dan weer allemaal Japanse wagens zouden zijn zou ik echt teleurgesteld zijn, maar ik verwacht dat PD ook wel weet dat ze dat niet kunnen maken.quote:Op maandag 21 november 2011 17:58 schreef jrk1990 het volgende:
En weer een nieuwe Japanse bak erbij, te winnen bij een speciaal time trial event.
Je krijgt een speciale Nissan GT-R Academy Version, weer een andere versie dan de originele Academy Version.
edit: deze was een paar maanden geleden ook te winnen blijkbaar,, lekkere faal![]()
Ah tof dank je! Komt goed uit want die Ford vind ik eerlijk gezegd ook het mooiste dus dat komt mooit uit. Moet nog 9 miljoen credits bij elkaar racen en dan heb ik hem.quote:Op donderdag 24 november 2011 20:58 schreef Meike26 het volgende:
De Ford Mark IV zonder twijfel ! Heerlijk wagentje ! Ferrari vind ik wel wat leuker, meer plezier om mee te rijden.
Ik wil ze allebei wel, maar met 3000 credits op de bankrekening en racen in de amateur klasse zal t er nog even niet in zitten. Ik kom ook niet veel verder; ik probeer telkens mijn rondetijden te verbeteren op de Nurburgring in practise mode.quote:Op donderdag 24 november 2011 20:58 schreef Meike26 het volgende:
De Ford Mark IV zonder twijfel ! Heerlijk wagentje ! Ferrari vind ik wel wat leuker, meer plezier om mee te rijden.
Zal ik vanavond dan eens naar kijken (de bonus heb ik al, maar seasonal events nog nooit gedaan)quote:Op vrijdag 25 november 2011 10:04 schreef Meike26 het volgende:
Zorgen dat je bonus op 200% staat als je de seasonal events doet, dan kan het sparen hard gaanGisteren was ik bijna blut met nog 15.600 credits, 2 keer een SE gedaan en ik werd weer miljonair
Ik heb hem nu ook pas een week, maar met alle updates tot nu toe is dit het beste moment ooit om hem aan te schaffen.quote:Op vrijdag 25 november 2011 21:28 schreef Nober het volgende:
Ik ga 'm van de week halen, beter laat dan nooit.
Kun je in dat spel ook online racen tegen 10+ anderen zoals bij F1? Het is namelijk al een tijd geleden dat ik een GT spel heb gespeeld.quote:Op vrijdag 25 november 2011 21:38 schreef Odin83 het volgende:
[..]
Ik heb hem nu ook pas een week, maar met alle updates tot nu toe is dit het beste moment ooit om hem aan te schaffen.![]()
Nee, dan begin je weer aan de start van die race.quote:Op zondag 27 november 2011 11:27 schreef RingBewoner het volgende:
Vraagje, ik heb een endurance race opgeslagen als ik nu GT5 opstart kan ik het laden daarvan met O onderbreken/annuleren. Als ik dat doe, kan ik dan alsnog later die race opstarten.
Niet, heb het net gewoon geprobeerd en het kan.quote:Op zondag 27 november 2011 14:58 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Nee, dan begin je weer aan de start van die race.
Serieus? Voor mij compleet nieuw. Ik weet niet beter of het kan niet maar als het wel kan ga ik meteen die Le Mans endurance doen.quote:Op zondag 27 november 2011 15:03 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Niet, heb het net gewoon geprobeerd en het kan.
Je kan, tijdens de race in de pit dus saven (vast al bekend.). Dan moet je afsluiten enzo. Als je dan GT5 opnieuw start kan je snel op O drukken om het laden te onderbreken. Ik heb toen een split-screen gedaan online kan ook. Heb alleen niet geprobeerd om een A of B spec race te starten.quote:Op zondag 27 november 2011 15:35 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Serieus? Voor mij compleet nieuw. Ik weet niet beter of het kan niet maar als het wel kan ga ik meteen die Le Mans endurance doen.
Bij dat laatste zal het misschien wel fout gaan als dan de voortgang weer wordt opgeslagen. Dan ben je je halve race wel kwijt denk ik (maar eens proberen).quote:Op zondag 27 november 2011 15:42 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Je kan, tijdens de race in de pit dus saven (vast al bekend.). Dan moet je afsluiten enzo. Als je dan GT5 opnieuw start kan je snel op O drukken om het laden te onderbreken. Ik heb toen een split-screen gedaan online kan ook. Heb alleen niet geprobeerd om een A of B spec race te starten.
Bedankt, het is ook niet zo dat het alleen maar voor online gaming is, daar is het spel te groot voor.quote:Op vrijdag 25 november 2011 23:23 schreef Meike26 het volgende:
Ja is goed mogelijk hoor ! Zowel in open lobby (goed zoeken naar clean races, ook al beloven veel lounges dat te zijn, ze zijn het vaak niet) en anders zelf met je PSN contacten af spreken wie zijn eigen lounge beschikbaar stelt voor avondje racen. Kan tot 16 deelnemers !
Wel even advies, als je de mogelijkheid hebt om je PS3 aan kabel te hangen i.p.v. wifi, dan zal ik dat zeker doen !
Ik ben nog lang niet op 96%, misschien op 4% en ook niet alles op goud, haha! Maar welke auto's zou je me aanraden? Ik wilde de FR challenge doen maar ik had een te langzame auto.quote:Op maandag 28 november 2011 22:35 schreef Meike26 het volgende:
Klopt, maar offline heb ik het spel al op 96% uitgespeeld ofzo en ben voornamelijk online events aan het doen, nog wel veel AMG challenges en 2 Vettel Challenges te doen ofzoiets.
Maar ik ben ook geen gold-hunter dat ik alles op goud moet hebben. Ik ben nu wel met de auto verzameling bezig, vorige week nog 240 in bezit, zijn er nu al iets van 320
Volgens mij waren die BMW's een stuk duurder dan 35,000 maar die B-Spec heb ik ook gedaan maar nog geen snelle FR gewonnen om die FR challenge enigzins te kunnen winnen. PS3 is nu aan het updaten zodat het laden sneller gaat, zal zo wel is kijken.quote:Op maandag 28 november 2011 22:45 schreef Meike26 het volgende:
Als ik je een advies mag geven, rijd eerst de B-license races van bepaalde events, voordat je de races zelf rijdt, zover ik gemerkt heb zijn de auto's die je in B-spec wint beter en gevarieerder dan die in A-spec modus.
Bij FR denk ik als eerste aan de BMW's ? Zelf vind ik de BMW Z4 coupe erg leuk rijden, anderen zweren weer bij de M3 !
Ik heb nog niets online gedaan maar krijg inmiddels 130% uitgekeerd dus dat kan naar 200%!? Als je toch een auto wilt sturen dan doe maar een Ford SVT F150 Lighting '03.quote:Op maandag 28 november 2011 23:10 schreef Meike26 het volgende:
Door die online races die ik doe komen er wel eens nieuwe kampioensschapjes en met bepaalde restricties, ik vind het dan erg leuk om alle mogelijke auto's naast elkaar te testen waarmee ik bepaald kampioensschap wil gaan rijden, eenmaal een auto gekozen moet ik dat kampioensschap ook blijven rijden. Dus serieus tijdverdrijf om juiste auto te vinden.
Bovendien is het gewoon een leuk tijdverdrijf en manier van geldverspilling om alle 1000 auto's te sparen !
Dat komt nog wel als je wat verder bent, dan stroomt het geld opeens binnen, zeker met die 200% inlog bonussen sinds korte tijd.
Als je wil, kan ik je wel een autootje toesturen hoor, iets missen doe ik niet zo snel
Ik heb die ronde op de Eifel inmiddels voltooid (1:41.240) en 600,000 + auto rijker. Maar ik krijg niet meer tegen 150% uitgekeerd zoals gisteren, hoe kan dat weer terug naar 100% zijn?quote:Op dinsdag 29 november 2011 06:58 schreef Meike26 het volgende:
Dat is dat paarse vlaggetje, onder Open Lobby !
Als je morgen weer inlogt, heb je volgens mij al de 120% bonus. Die Ford heb ik waarschijnlijk wel voor je en anders ook wel een andere pick-up ? Wat is je PSN ?
Shit, ging net zo lekker met die 150%quote:Op woensdag 30 november 2011 19:25 schreef Meike26 het volgende:
Oke ! Is inderdaad een bruut ding, net als de Dodge Ram PU trouwens.
Dat van die inlog bonus is misschien door het onderhoud van afgelopen dagen. Misschien is die inlog bonus-actie ook wel afgelopen, want toen ik gister inlogte, kreeg ik al helemaal geen melding meer :S
Ik zit al op 1,5 miljoen... maar die bonus was dus tijdelijk?quote:Op woensdag 30 november 2011 19:56 schreef Dutchguy het volgende:
Dammit die inlogbonus moet nog wel gelden want ik ben bijna bij de benodigde 20 miljoen credits om mijn Fordje te kopen.
Ford GT '02 met evenveel PK als die Mark IV uit '67 maar dan voor 999,540 bij de occasiondealer met 92km op de teller.quote:Op woensdag 30 november 2011 19:56 schreef Dutchguy het volgende:
Dammit die inlogbonus moet nog wel gelden want ik ben bijna bij de benodigde 20 miljoen credits om mijn Fordje te kopen.
Ik heb die bonus niet... even uit en inloggen?quote:Op woensdag 30 november 2011 22:08 schreef Meike26 het volgende:
Rustig maar jongens, ik heb mijn dagbonus weer![]()
En op 200% , dus no worry's en blijven sparen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |