Geloof me ik heb een keer bij een jongen die echt een versierder was met elk zelfde meisje een vast riedeltje wat volkomen niet gemeend was op aan het zeggen , ik kon er om lachen omdat ik wist dat het niet serieus was en hetzelfde verhaaltje bij andere aan het opriedelen was maar ik heb er genoeg zien die er in tuinden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:15 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat hij ze niet meent. Als hij zegt: "wat heb je mooie ogen" of whatever denk ik niet dat hij ze niet mooi vindt. De waarde van zijn compliment is echter minder groot dan iemand die dat zegt die stapel verliefd op je is. Maar in beide gevallen gemeend.
Ik zie niet bij iedereen iets waar ik een compliment over kan maken, echt niet. Ik vind sommige mensen gewoon over het algemeen lelijk/onaantrekkelijk en niets moois aan.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:19 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Dat vind ik best triest dan. Ieder mens heeft wel iets waar je een compliment over kunt maken. Beetje jammer dat je zo beperkt bent dat je iets zegt wat je niet meent
Een complimentje kan ook heel klein zijn. Bijvoorbeeld: was gezellig vandaag met je of het was een leuk gesprek. Het hoeft niet gelijk op uiterlijk gericht te zijn.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:19 schreef GroenerDanGras het volgende:
Ik voel me er niet lekker bij dat wanneer ik een meisje nog niet zo lang ken al complimentjes ga geven. Dan voelt het alsof ik me opdring. Als ik diegene wat beter leer kennen komt dat vanzelf wel..
Dat is wat anders dan wanneer ik gelijk zeg, je hebt mooie ogen of een mooie lach. Dat doe ik gewoon niet zo snel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:21 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Een complimentje kan ook heel klein zijn. Bijvoorbeeld: was gezellig vandaag met je of het was een leuk gesprek. Het hoeft niet gelijk op uiterlijk gericht te zijn.
Op een gegeven moment vallen ze door de mand. Ze hebben truukjes nodig omdat ze vinden dat ze nog niet goed genoeg zijn. Ze hebben een gebrek aan zelfvertrouwen en zelfrespect. Dit noem ik geen versierder ofzo maar een beginneling.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:20 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Geloof me ik heb een keer bij een jongen die echt een versierder was met elk zelfde meisje een vast riedeltje wat volkomen niet gemeend was op aan het zeggen , ik kon er om lachen omdat ik wist dat het niet serieus was en hetzelfde verhaaltje bij andere aan het opriedelen was maar ik heb er genoeg zien die er in tuinden.
Mijn ervaring is dat je meer merkt aan een jongen of die je leuk vind door wat die doet dan dat die zegt.
Een versierder komt er mee weg omdat die mooi kan doen met woorden maar dat wil nog niet zeggen dat ze echt zijn.
Zonde dat je niet verder kan kijken dan dat.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:21 schreef mrk.n het volgende:
Ik zie niet bij iedereen iets waar ik een compliment over kan maken, echt niet. Ik vind sommige mensen gewoon over het algemeen lelijk/onaantrekkelijk en niets moois aan.
Ik zeg dat soort dingen ook nooit out of the blue, maar als het gerelateerd is aan het gesprek dan maak ik die complimenten wel. Als het gewoon waar is dan kan het geen kwaad.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:21 schreef GroenerDanGras het volgende:
[..]
Dat is wat anders dan wanneer ik gelijk zeg, je hebt mooie ogen of een mooie lach. Dat doe ik gewoon niet zo snel.
Dat hoeft ook niet, als je het maar meent als je het wel zegtquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:21 schreef GroenerDanGras het volgende:
Dat is wat anders dan wanneer ik gelijk zeg, je hebt mooie ogen of een mooie lach. Dat doe ik gewoon niet zo snel.
Trouwens het kwam ook wel een beetje over alsof je het in die context wou schoppen na mijn opmerking....quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:17 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Laatst dat 'n meisje een mooie lach had, had ze helemaal niet.
[..]
Jij weet alleen maar dat ze tegen mij zei dat ik 'n mooie stem heb en op basis van die informatie denk jij dat ik op basis van die reactie zeg dat zij flirt met mij. Voortaan moet je maar gaan oordelen als je meer informatie over de situatie hebt.![]()
Die jongen ken ik en was alles behalve een beginneling en kon het ook heel lang volhouden. Gebrek aan zelfvertrouwen had die zeer zeker niet en ook geen gebrek aan zelfrespect , hij wist gewoon dat die meisjes kon scoren dat de meisjes het ook van hem pikten .quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:22 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Op een gegeven moment vallen ze door de mand. Ze hebben truukjes nodig omdat ze vinden dat ze nog niet goed genoeg zijn. Ze hebben een gebrek aan zelfvertrouwen en zelfrespect. Dit noem ik geen versierder ofzo maar een beginneling.
Ja, d'r komt wel meer zo over bij jou of niet? Oordeel niet voordat je niet alle informatie hebt. Je had maar één zin van het hele telefoongesprek.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:24 schreef HiddenResponse het volgende:
[..]
Trouwens het kwam ook wel een beetje over alsof je het in die context wou schoppen na mijn opmerking....
Maar goed dat is slechts mijn oordeel en ik ken de situatie idd niet.
Diep van binnen weet hij dat hij een spelletje zit te spelen en dat vrouwen om zijn truukjes vallen en niet op wie hij echt is. Dit gaat aan hem vreten. Verder lijkt het me sterk dat hij puur met truukjes haar totaan zijn bed krijgt maar dat ze ondertussen wel degelijk goede eigenschappen in hem ziet.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:27 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Die jongen ken ik en was alles behalve een beginneling en kon het ook heel lang volhouden. Gebrek aan zelfvertrouwen had die zeer zeker niet en ook geen gebrek aan zelfrespect , hij wist gewoon dat die meisjes kon scoren dat de meisjes het ook van hem pikten .
Toen ik ziek was een tijdje terug werd mijn hoofdpijn flink versterkt door mijn avatarquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:35 schreef GroenerDanGras het volgende:
Firefly wat heb jij een verschrikkelijk irritante avatar..
Ik denk eigenlijk dat zulke types puur uit zijn op sex. Dat krijgen ze ook, want vrouwen blijven gevoelig voor complimentjes en het zal je verbazen hoeveel vrouwen goede eigenschappen aan iemand toe schrijven die ze niet hebben. Bij zulke types zal er ook niet zo snel wat gaan vreten. Ze doen hun ding, scoren en gaan naar de volgende en blijven succes hebben.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:32 schreef firefly3 het volgende:
Diep van binnen weet hij dat hij een spelletje zit te spelen en dat vrouwen om zijn truukjes vallen en niet op wie hij echt is. Dit gaat aan hem vreten. Verder lijkt het me sterk dat hij puur met truukjes haar totaan zijn bed krijgt maar dat ze ondertussen wel degelijk goede eigenschappen in hem ziet.
Het kan ook zijn dat het geen truukje meer voor hem is, maar dat hij gewoon zichzelf is maar gewoon vaak hetzelfde zegt. Het is anders veels te moeizaam om telkens heel het repetoir te volgen.
In de kroeg of bij het uitgaan waar dit vaak voorkomt kom je ook niet heel vaak de vrouw of man van je dromen tegen. Als je als vrouw gelooft dat hij jou helemaal het einde vindt dan ben je behoorlijk naïef. Naar mijn mening zijn die vrouwen net zo goed uit op seks dus dan is er niets aan de hand.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:37 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat zulke types puur uit zijn op sex. Dat krijgen ze ook, want vrouwen blijven gevoelig voor complimentjes en het zal je verbazen hoeveel vrouwen goede eigenschappen aan iemand toe schrijven die ze niet hebben. Bij zulke types zal er ook niet zo snel wat gaan vreten. Ze doen hun ding, scoren en gaan naar de volgende en blijven succes hebben.
Ik denk niet dat de vrouwen naief waren maar dat hij wel degelijk iets had. Anders val je op een gegeven moment echt wel door de mand. Het is net als de mythe "vrouwen in bed praten". Dit is ook dikke onzin, want het gaat om het gevoel wat je haar geeft, niet om wat je zegt. Daar vergissen veel mensen zich in. Blijkbaar krijgen ze er een goed gevoel bij als hij die complimentjes geeft.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:37 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat zulke types puur uit zijn op sex. Dat krijgen ze ook, want vrouwen blijven gevoelig voor complimentjes en het zal je verbazen hoeveel vrouwen goede eigenschappen aan iemand toe schrijven die ze niet hebben. Bij zulke types zal er ook niet zo snel wat gaan vreten. Ze doen hun ding, scoren en gaan naar de volgende en blijven succes hebben.
Mee eens, ik denk dat zij het ook wilt/willen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:39 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
In de kroeg of bij het uitgaan waar dit vaak voorkomt kom je ook niet heel vaak de vrouw of man van je dromen tegen. Als je als vrouw gelooft dat hij jou helemaal het einde vindt dan ben je behoorlijk naïef. Naar mijn mening zijn die vrouwen net zo goed uit op seks dus dan is er niets aan de hand.
Sad but true zijn er ook vrouwen die denken dat ze een man wel verliefd op zich kunnen laten worden als ze maar sex met hem hebben..quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:39 schreef Mystikvm het volgende:
In de kroeg of bij het uitgaan waar dit vaak voorkomt kom je ook niet heel vaak de vrouw of man van je dromen tegen. Als je als vrouw gelooft dat hij jou helemaal het einde vindt dan ben je behoorlijk naïef. Naar mijn mening zijn die vrouwen net zo goed uit op seks dus dan is er niets aan de hand.
Vrouwen schijnen juist bindingsstofjes te krijgen bij het hebben van sex. Dus het gevoel dat ze zich willen hechten/binden aan die ander.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:42 schreef GroenerDanGras het volgende:
Volgens mij maakt sex die stofjes ook aan bij een man.. wat niet zo bij een vrouw is.
Dat kan, maar die komen dan toch van een koude kermis thuis. Kan daar niet heel veel medelijden mee hebben eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:41 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Sad but true zijn er ook vrouwen die denken dat ze een man wel verliefd op zich kunnen laten worden als ze maar sex met hem hebben..
Precies is in bijna alle gevallen puur voor de sex. Even de huiste dingen zeggen en je hebt beet.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:37 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat zulke types puur uit zijn op sex. Dat krijgen ze ook, want vrouwen blijven gevoelig voor complimentjes en het zal je verbazen hoeveel vrouwen goede eigenschappen aan iemand toe schrijven die ze niet hebben. Bij zulke types zal er ook niet zo snel wat gaan vreten. Ze doen hun ding, scoren en gaan naar de volgende en blijven succes hebben.
Ervaring mee?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:45 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Precies is in bijna alle gevallen puur voor de sex. Even de huiste dingen zeggen en je hebt beet.
Bv met complimentes.
Schoenen, kleine ring, oorbellen, haar, ketting. Die doen het altijd goed. Juist complimentjes geven over hele kleine dingen. Bv de kleur van de nagellak.
Werkt altijd.
Nah, denk dat het iets genuanceerder ligt. Als de man je het idee geeft dat je de meest geweldige vrouw op aarde bent en dat hij helemaal weg van je is en je op die manier het bed in krijgt om je na de sex eruit te schoppen, dan voel je je best genaaid.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:47 schreef GroenerDanGras het volgende:
oh dan was het andersom
Ik snap die vrouwen ook niet die zeggen ja hij is alleen maar uit op sex, ja je duikt toch zelf met diegene het bed indan achteraf ook niet klagen.
Ja, zo komt wel meer bij mij over, want jij kent mij toch ?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:27 schreef mrk.n het volgende:
[..]
Ja, d'r komt wel meer zo over bij jou of niet? Oordeel niet voordat je niet alle informatie hebt. Je had maar één zin van het hele telefoongesprek.
Zo hoort het ook. Dan maak je samen de keus en dan heb je achteraf ook geen reden om te zeiken. Veel mannen doen dit echter niet en gaan dan lopen janken dat vrouwen dramatisch doen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:51 schreef Mystikvm het volgende:
Ik ben geen rasversierder, maar die paar keer dat het wat mij betreft voor één keer was heb ik het ook gewoon van tevoren aangegeven. Ik ga er dan geen laffe doekjes om winden. Wil ze dan niet meer, dan is het maar beter ook. Ik heb geen zin in drama achteraf. Zij ook vast niet.
Ik ben dol op seks, maar als ik het idee heb dat het concept ONS haar niet heel bekend is dan hoef ik mijn zakje niet meer zo nodig te legenquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:53 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Zo hoort het ook. Dan maak je samen de keus en dan heb je achteraf ook geen reden om te zeiken. Veel mannen doen dit echter niet en gaan dan lopen janken dat vrouwen dramatisch doen.
Wie is er niet dol op sexquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:54 schreef Mystikvm het volgende:
Ik ben dol op seks, maar als ik het idee heb dat het concept ONS haar niet heel bekend is dan hoef ik mijn zakje niet meer zo nodig te legen
Overbodige vraag want we hebben er al lang over gehad dat ik dat in het verleden wel gedaan heb, knopjes drukken kijken hoe ver je kan gaan. Dat was rond me 18 a 20 ste.quote:
Touché.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:52 schreef HiddenResponse het volgende:
[..]
Ja, zo komt wel meer bij mij over, want jij kent mij toch ?
Je stopt me weer in een rol terwijl ik je gewoon een vraag stel, jammerquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:59 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Overbodige vraag want we hebben er al lang over gehad dat ik dat in het verleden wel gedaan heb, knopjes drukken kijken hoe ver je kan gaan. Dat was rond me 18 a 20 ste.
Jou kennende probeer je een reactie uit te lokken om vervolgens te verklaren dat ik nep ben, onzeker ben en totaal niet me zelf ben.
Echter nu ik dit gezegt heb ga je dit ontkennen.
Nee hoor, want deze vraag heb je me eerder gesteld, en daar is toen een hele discussie over ontstaan waar in jij mij trachte wijs te maken dat ik helemaal niet me zelf ben en doet wat ik wil. Maar een simpele knopjes drukker bent.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:58 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je stopt me weer in een rol terwijl ik je gewoon een vraag stel, jammer
Nu denk ik nou niet echt dat ik later heel veel buiten een relatie om ga neuken, maar toch ik was benieuwd.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 15:51 schreef Mystikvm het volgende:
Ik ben geen rasversierder, maar die paar keer dat het wat mij betreft voor één keer was heb ik het ook gewoon van tevoren aangegeven. Ik ga er dan geen laffe doekjes om winden. Wil ze dan niet meer, dan is het maar beter ook. Ik heb geen zin in drama achteraf. Zij ook vast niet.
Jup gewoon zeggen van luister dit is voor nu leuk en morgen denk ik er vast anders over dus verwacht geen 2de keer of een relatie.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:19 schreef heloef het volgende:
[..]
Nu denk ik nou niet echt dat ik later heel veel buiten een relatie om ga neuken, maar toch ik was benieuwd.
Hoe laat je dat weten? Gewoon duidelijk in een gesprek? Tussen de regels door?
Dat weet je zelf vaak al wel of het 1x of vaker gaat wordenquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:42 schreef Axel1988 het volgende:
Waarom zou je aangeven dat het maar voor 1 keer is... misschien wil je daarna zelf ook wel meer? En zo niet; dan geef je toch gewoon aan wanneer zij naar jou toe komt dat je er geen interesse meer in hebt...
Nou het lijkt mij lullig als je met iemand seks hebt, diegene dat ziet als een begin van iets en je daarna doodleuk zegt "ja maar dit was eenmalig" dan zou ik het liever van te voren zeggen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:42 schreef Axel1988 het volgende:
Waarom zou je aangeven dat het maar voor 1 keer is... misschien wil je daarna zelf ook wel meer? En zo niet; dan geef je toch gewoon aan wanneer zij naar jou toe komt dat je er geen interesse meer in hebt...
Je doelt op iemand met een lekkere kop maar zo dom als het achterste van een varken?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:44 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Dat weet je zelf vaak al wel of het 1x of vaker gaat worden
Nouja, als ik iemand lekker vind wil ik haar best vaker neuken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:44 schreef heloef het volgende:
[..]
Nou het lijkt mij lullig als je met iemand seks hebt, diegene dat ziet als een begin van iets en je daarna doodleuk zegt "ja maar dit was eenmalig" dan zou ik het liever van te voren zeggen.
Ik was het vergeten dus vandaar dat ik het vroeg. Rustig maarquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:15 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Nee hoor, want deze vraag heb je me eerder gesteld, en daar is toen een hele discussie over ontstaan waar in jij mij trachte wijs te maken dat ik helemaal niet me zelf ben en doet wat ik wil. Maar een simpele knopjes drukker bent.
Dus de vraag of ik er ervaring mee heb is overbodig, je weet het antwoord al.
En als we kijken naar je post gedrag hier kan ik de eerder getrokken conclussie trekken.
komendequote:Op dinsdag 18 oktober 2011 17:50 schreef Cassandra87 het volgende:
axel makte jij nou afgelopen vrijdag een kansje of aankomende?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |