abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_103214299

Welkom in alweer het 2443e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.

Wanneer je binnen 3 seconden na het winnende antwoord een correct antwoord geeft, krijg je een poedelpunt. Als het antwoord in dezelfde seconde wordt gegeven is het 2 poedelpunten waard. Als je een antwoord hebt gegeven of gezien dat in aanmerking komt voor een poedelpunt, meldt je dat in het AKQ-discussietopic. Dit doe je door het antwoord te quoten en er dikgedrukt ‘poedelpunt’ bij te zetten. Het punt zal dan in de OP van het discussietopic gezet worden waar de actuele ranglijst te bewonderen is.


Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest).

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.


Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.


Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.

De stand tot topic 2250 vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2!
De actuele stand vanaf topic 2251 vind je hier, met dank aan ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dat was het wel zo'n beetje. Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_103214380
lopende vraag: maak af:

quote:
I am the eggman
They are the eggmen
[...]?
kleine aanpassing noodzakelijk :@
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
  Moderator maandag 17 oktober 2011 @ 22:47:00 #3
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_103215088
I am the walrus, goo goo kachoo!
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
pi_103215162
quote:
7s.gif Op maandag 17 oktober 2011 22:47 schreef belsen het volgende:
I am the walrus, goo goo kachoo!
Whoeiie!

Stand #2443
1 belsen
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
  Moderator maandag 17 oktober 2011 @ 22:49:50 #5
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_103215264
Waar ging die tekst over?
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
  maandag 17 oktober 2011 @ 23:04:01 #6
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_103216079
alice in wonderland dacht ik
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  Moderator dinsdag 18 oktober 2011 @ 00:17:14 #7
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_103219991
quote:
0s.gif Op maandag 17 oktober 2011 23:04 schreef slaveloos het volgende:
alice in wonderland dacht ik
Neh. :N
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
  Moderator dinsdag 18 oktober 2011 @ 00:17:24 #8
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_103219993
Sorry voor de vertraging overigens... :X
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
pi_103221907
Nergens over, John Lennon hoorde dat ergens een Engels-leraar zijn teksten liet analyseren door zijn leerlingen en besloot toen een nummer te schrijven dat niet te analyseren was omdat het nergens over ging
Wie een kuil graaft voor een ander
is een arbeider.
  Moderator dinsdag 18 oktober 2011 @ 02:27:06 #10
32436 crew  belsen
Young, gifted and black
pi_103222653
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 01:31 schreef theSummoner het volgende:
Nergens over, John Lennon hoorde dat ergens een Engels-leraar zijn teksten liet analyseren door zijn leerlingen en besloot toen een nummer te schrijven dat niet te analyseren was omdat het nergens over ging
Completer kan bijna niet.
quote:
Lennon had van een leerling van zijn oude basisschool een brief ontvangen waarin stond dat haar leraar Engels zijn leerlingen Beatles-teksten liet analyseren als opdracht. Hij voelde hier erg door vereerd en vond het verwonderlijk dat een leraar zoveel tijd en moeite stak in het ontcijferen van zijn teksten, dat hij voor de grap als reactie een zo onbegrijpelijk mogelijk nummer schreef, vol met nonsenszinnen en wartaal. Het resultaat van dit project was "I Am The Walrus".
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner

Mooi verhaal. :)
Geef angst en haat een stem
Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 09:42:36 #11
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103225208
Wat is het bekendste boek van Ray Bradbury?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 09:54:53 #12
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103225510
Science Fiction.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 10:16:29 #13
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103225967
quote:
Het verhaal speelt in de 24e eeuw in een land waar niemand meer boeken leest omdat het leven snel geleefd moet worden. Er is geen tijd meer voor lezen. De ideeën in boeken worden aangezien als verketterend en boeken worden dan ook verbrand op het moment dat ze worden ontdekt.
Guy Montag werkt als brandweerman, iets wat in die tijd betekent dat hij boeken verbrandt. Hij houdt wel van zijn baan en beschouwt de kerosinelucht die om hem heen hangt als een soort parfum. Als hij na zijn werk thuiskomt voelt hij zich eenzaam. Zijn vrouw Mildred wil 24 uur per dag vermaakt worden en heeft dan ook een kleine radio permanent in haar oor en de drie tv's in het appartement staan ook de hele dag aan.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 10:36:35 #14
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103226349
Is er niemand of weet niemand het?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103226390
Ik weet het in elk geval niet...
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 10:39:56 #16
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103226409
Fahrenheit 451 was het.

Wat is :X?

quote:
:X is een polyol (of suiker-alcohol) die wordt gebruikt als vervanger voor suiker. Het is een natuurlijke zoetstof die voorkomt in de vezels van vele soorten groente en fruit. Het heeft een zoete smaak zonder bijsmaak en wordt veel gebruikt in snoepgoed. De zoetkracht van :X is ongeveer gelijk aan die van suiker, maar het levert 40% minder calorieën. Omdat :X bij consumptie nauwelijks wordt omgezet in zuur is het minder schadelijk voor het gebit dan suiker of andere zoetstoffen zoals sorbitol.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103226444
xylitol
To err is human, to forgive bovine.
pi_103226451
Aspartaam?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 10:46:33 #19
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103226531
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:41 schreef ß het volgende:
xylitol
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
1 ß
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103226565
:? :? is a main course in American cuisine which combines seafood and meat. It is particularly common in British or Irish pubs in North America and North American steakhouses, and typically includes lobster, Dublin Bay prawn, or shrimp, which may be grilled or breaded and fried.

Wat is :?
To err is human, to forgive bovine.
  Redactie Frontpage dinsdag 18 oktober 2011 @ 10:49:06 #21
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103226589
Fish and chips?
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_103226606
Surf 'n turf?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_103226625
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 10:49 schreef ScottTracy het volgende:
Surf 'n turf?
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
1 ß
1 ScottTracy
To err is human, to forgive bovine.
pi_103226717
Wat was van 1900 tot 1920 een Olympische sport en leverde Nederland één zilveren medaille op?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:04:27 #25
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_103226900
Koekhappen
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_103226983
tandemwielrennen?
To err is human, to forgive bovine.
pi_103227219
:N

In het Engels heet het "Tug of War"
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_103227252
touwtrekken
To err is human, to forgive bovine.
pi_103227318
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:19 schreef ß het volgende:
touwtrekken


Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
2 ß
1 ScottTracy
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_103227477
Calvé Pindakaas: :? tot op de bodem

Wat is :?
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:28:14 #31
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103227493
Smeuiig?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  Redactie Frontpage dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:28:21 #32
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103227496
smeuïg
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_103227526
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:28 schreef InTrePidIvity het volgende:
Smeuiig?
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
2 ß
1 ScottTracy
1 InTrePidIvity
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:32:25 #34
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103227615
Wie zijn Jigme Khesar Namgyel Wangchuck en Jetsun Pema?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:50:42 #35
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103228261
Ze zijn onlangs getrouwd.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103228314
Het koninklijke echtpaar van Bhutan?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 11:54:08 #37
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103228373
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:52 schreef ScottTracy het volgende:
Het koninklijke echtpaar van Bhutan?
Juist :Y

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
2 ß
2 ScottTracy
1 InTrePidIvity
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103228765


Welk land?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_103228928
Tsjechie
gr gr
pi_103228961
o nee Hongarije
gr gr
pi_103229041
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 12:10 schreef Quyxz_ het volgende:
o nee Hongarije
:)

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
2 ß
2 ScottTracy
1 InTrePidIvity
1 Quyxz_
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 12:26:29 #42
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103229566
Quyxz_?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103229670
Sorry.

Wat is een parsec?
gr gr
pi_103230003
een afstandsmaat gebruikt in de astronomie een 3600e (ofzo) van een graad tussen de hoek van de zon en de aarde
To err is human, to forgive bovine.
pi_103230033
De parsec (meervoud: parsecs, afkorting: pc) is een :X die gebruikt wordt in de astronomie.
gr gr
pi_103230046
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 12:39 schreef ß het volgende:
een afstandsmaat gebruikt in de astronomie een 3600e (ofzo) van een graad tussen de hoek van de zon en de aarde
Het woord afstandsmaat vond ik al voldoende. :P

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
3 ß
2 ScottTracy
1 InTrePidIvity
1 Quyxz_
gr gr
pi_103230205
Welke salade bevat volgens het originele recept selderij, appels, rozijnen, walnoten, mayonaise en wat citroensap?
To err is human, to forgive bovine.
pi_103230561
Vernoemd naar een hotel in New York.
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 12:58:37 #49
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103230647
ceasar salad :?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103230709
:N Er is ook een Fawlty Towers aflevering met deze naam.
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:16:04 #51
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103231246
waldorf
.
pi_103231275
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:16 schreef Yankee het volgende:
waldorf
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
3 ß
2 ScottTracy
1 InTrePidIvity
1 Quyxz_
1 Yankee
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:28:23 #53
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103231669
yank?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:34:31 #54
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103231889
sorry
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:36:12 #55
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103231948


Wie?
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:37:35 #56
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103232006
van buren?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:38:32 #57
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103232035
Ferry Corsten.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  Trouwste user 2022 dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:42:53 #58
7889 tong80
Spleenheup
pi_103232179
Goeiemorgen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:46:55 #59
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103232312
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 13:38 schreef InTrePidIvity het volgende:
Ferry Corsten.
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
3 ß
2 ScottTracy
2 InTrePidIvity
1 Quyxz_
1 Yankee
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 13:49:04 #60
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103232394
Bij wie hoort dit logo?

...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:03:47 #61
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103232894
even geen idee
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:04:14 #62
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103232906
Z'n initialen staan er in:P
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  Trouwste user 2022 dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:06:32 #63
7889 tong80
Spleenheup
pi_103232977
Gerard Ekdom ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_103233199
paul gascoigne? :P
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:18:01 #65
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103233315
Zo dan.

...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:19:27 #66
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103233356
oh giorgio armani
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:27:50 #67
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103233654
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:19 schreef Yankee het volgende:
oh giorgio armani
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
3 ß
2 ScottTracy
2 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:30:42 #68
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103233745
? was een actie in de Tweede Wereldoorlog, van 26 mei tot 4 juni 1940, om de Britse expeditionaire troepen in Duinkerke te evacueren.

?
.
pi_103233953
Ik kan er niet opkomen
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 14:56:24 #70
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103234666
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 14:36 schreef ß het volgende:
Ik kan er niet opkomen
Zit ook op je fiets
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 15:09:18 #71
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103235193
Politie controleert nog al eens hierop (wel even iets verder denken dan je neus lang is)
.
pi_103236018
Front Light? :P
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:03:07 #73
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103237336
Yank?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:08:40 #74
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103237550
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:03 schreef lubje25 het volgende:
Yank?
ja

Operatie

+

.
pi_103237587
Dynamo
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:10:42 #76
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103237632
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:09 schreef ScottTracy het volgende:
Dynamo
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
3 ß
3 ScottTracy
2 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
.
pi_103237637
Operation Generator
gr gr
pi_103237867
:? kan verwijzen naar:

:? (departement)
:? (rivier)
:?, een Nederlandse rapper.
:?, Rotterdams dialect voor gaaf of geweldig.

Wat is :?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_103237935
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:17 schreef ScottTracy het volgende:
:? kan verwijzen naar:

:? (departement)
:? (rivier)
:?, een Nederlandse rapper.
:?, Rotterdams dialect voor gaaf of geweldig.

Wat is :?
Waal?
pi_103238029
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:19 schreef SomePerson het volgende:

[..]

Waal?
:N
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  Trouwste user 2022 dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:24:03 #81
7889 tong80
Spleenheup
pi_103238112
Maas ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_103238124
Seine?
pi_103238148
Het is een Franse rivier, maar ik verwacht niet dat jullie dáár het antwoord uit kunnen afleiden.

Hint

Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_103238225
Raad?
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
pi_103238461
Hint 2

Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:32:17 #86
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103238504
sjors en sjimmie en iemand die ik niet ken
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:32:18 #87
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103238506
jimmy :?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103238517
Loire?
pi_103238799
Sjors & Sjimmie zeiden het woord vaak, de tweede is de rapper die zo heet.

Hint 3, rebus:


-T
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:39:16 #90
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103238833
gers?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103238885
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:39 schreef lubje25 het volgende:
gers?
:Y


Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
3 ß
3 ScottTracy
2 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
1 lubje25
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:40:38 #92
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103238897
arwe ? :X
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103238916
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:40 schreef Baszh het volgende:
arwe ? :X
Had zomaar gekund :D Maar het was toch echt gerst :P
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:41:36 #94
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103238943
Weinig verschil tussen vind ik altijd :P
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:44:09 #95
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103239064
Wat was de aller eerste clip die op MTV te zien was?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103239099
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:44 schreef lubje25 het volgende:
Wat was de aller eerste clip die op MTV te zien was?
Michael Jackson - Thriller

Dacht ik
pi_103239100
Television killed the radio star
gr gr
pi_103239107
Money for nothing
"Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:45:35 #99
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103239120
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:44 schreef Quyxz_ het volgende:
Television killed the radio star
:X
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103239124
Buggles - Video killed the radio star
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:45:50 #101
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103239132
Video Killed The Radio Star van The Buggles.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103239180
Oja, ik ken die plaat niet, ik wist alleen dat dat eerste nummer zo ongeveer heette. :P
gr gr
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:46:56 #103
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103239186
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:45 schreef ScottTracy het volgende:
Buggles - Video killed the radio star
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
3 ß
4 ScottTracy
2 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
1 lubje25
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103239213
-

[ Bericht 100% gewijzigd door SomePerson op 18-10-2011 16:49:24 ]
pi_103239236
Amersfoort?
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:48:26 #106
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103239261
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:47 schreef SomePerson het volgende:
Wat is de, naar inwonertal gemeten, op twee na grootste stad van de provincie Utrecht?
Ben jij aan de beurt :?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103239283
oh, had ik niet door.
To err is human, to forgive bovine.
pi_103239299
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:48 schreef lubje25 het volgende:

[..]

Ben jij aan de beurt :?
Ik weet niet, ik dacht dat je nadat er een vraag was iedereen een vraag mocht bedenken :@

Doe maar een nieuwe :+
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:49:35 #109
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103239312
Diegene die het goed heeft stelt de nieuwe :P
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:49:58 #110
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103239325
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:47 schreef SomePerson het volgende:
Wat is de, naar inwonertal gemeten, op twee na grootste stad van de provincie Utrecht?
Lees de OP even goed door ;)
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103239412
http://www.4shared.com/audio/ilaYp7qN/akq.html

Intro van welk nummer? (titel + artiest)
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:52:19 #112
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103239439
Bob Geldof & The Boomtown Rats - I Don't Like Mondays
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103239475
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:48 schreef lubje25 het volgende:

[..]

Ben jij aan de beurt :?
Volgens mij is dat Zeist :+
gr gr
pi_103239490
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:52 schreef InTrePidIvity het volgende:
Bob Geldof & The Boomtown Rats - I Don't Like Mondays
Dat is heel erg compleet :P

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
3 ß
4 ScottTracy
3 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
1 lubje25
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:55:32 #115
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103239605
quote:
14s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 16:53 schreef ScottTracy het volgende:

[..]

Dat is heel erg compleet :P
Best een leuk liedje, maar de aanleiding ervan is treurig ;(

Zelfde idee.

http://soundcloud.com/intre/titel
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:56:12 #116
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103239638
Titel of artiest, allebei prima.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 16:58:12 #117
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103239725
hmmm vroeger kon ik het hier prima redden met Google, tegenwoordig heb ik blijkbaar ook al Shazam nodig ):O

Leuke vragen trouwens, heb alleen geen idee bij deze
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:00:07 #118
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103239821
Ik vermoed eigenlijk ook wel dat deze te onbekend is, maar ik vind het zelf zo'n toffe intro :P
Zal even een andere maken van dezelfde artiest.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:01:54 #119
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103239899
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103239927
piano man billy joel
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:03:39 #121
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103239961
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:02 schreef ß het volgende:
piano man billy joel
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
4 ScottTracy
3 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
1 lubje25

De eerste was


En de tweede inderdaad natuurlijk:

...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103240008


Wie?
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:06:54 #123
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103240080
Michael McIntyre.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103240105
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:06 schreef InTrePidIvity het volgende:
Michael McIntyre.
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
4 ScottTracy
4 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
1 lubje25
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:07:38 #125
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103240113
En wie is dit?

...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:12:29 #126
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103240282
Zo misschien?

...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103240327
Michael McDonald?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:14:04 #128
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103240338
michael mcdonald
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:14:15 #129
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103240345
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:13 schreef ScottTracy het volgende:
Michael McDonald?
Jawel :Y

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
5 ScottTracy
4 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
1 lubje25
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103240663


Wie?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:23:34 #131
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103240687
Hoorde zij niet bij Sjors & Sjimmy?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:23:52 #132
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103240699
ja... das al lang geleden :X
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103240771
Nee... ze lijkt erop maar komt uit een andere strip
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:26:09 #134
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103240780
Ik zit met Sally in m'n hoofd, maar geen idee of dat klopt.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103240862
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:26 schreef InTrePidIvity het volgende:
Ik zit met Sally in m'n hoofd, maar geen idee of dat klopt.
Die is van S&S:



Maar die zoek ik dus niet :P
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:29:33 #136
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103240912
Wel dezelfde tekenaar zeker :P
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103240947
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:29 schreef Baszh het volgende:
Wel dezelfde tekenaar zeker :P
Dat lijkt me wel ja :P

Maar de mevrouw die ik zoek stond jarenlang in het vrouwenblad Flair, en niet zonder reden...

[ Bericht 0% gewijzigd door ScottTracy op 18-10-2011 17:37:28 ]
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_103241169
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:40:05 #139
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103241295
Bonnie?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103241438
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:40 schreef InTrePidIvity het volgende:
Bonnie?
Nee, check ook de vorige hint.
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:44:54 #141
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_103241494
:W
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:45:05 #142
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_103241499
Claire
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_103241537
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:45 schreef banaantjeEE het volgende:
Claire
:Y

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
5 ScottTracy
4 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:51:04 #144
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_103241749
Tegen welke club speelt Chelsea morgen in de Champions League?
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:51:32 #145
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103241766
RC Genk.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 17:58:52 #146
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_103242072
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 17:51 schreef InTrePidIvity het volgende:
RC Genk.
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
5 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
2 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 18:02:59 #147
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103242205
Wie?

...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 18:04:28 #148
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103242256
ella bandita oid?
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 18:04:47 #149
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103242264
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 18:04 schreef Yankee het volgende:
ella bandita oid?
Elle Bandita.

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
5 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 18:06:48 #150
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103242322


En dit is?
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 18:25:04 #151
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103242985
een Nederlandse schrijfster, freelance journaliste en columniste.
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 18:29:03 #152
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103243143
even bezig:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
.
pi_103243730
Saskia Noort
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_103243745
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 18:44 schreef ScottTracy het volgende:
Saskia Noort
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 18:45:39 #155
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_103243757
ß was me voor :)
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_103243969
Noem twee heksen uit het Donald Duck-universum
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 18:52:01 #157
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103244025
madam mikmak
zwarte magika
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103244037
madam mikmak zwarte magica
To err is human, to forgive bovine.
pi_103244143
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 18:52 schreef Baszh het volgende:
madam mikmak
zwarte magika
:Y

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
1 Baszh
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 19:00:38 #160
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103244440

naam? (het personage, niet SLJ)
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 19:03:58 #161
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_103244610
Lijkt op Samuel L Jackson
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 19:04:21 #162
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103244633
Dat bedoelde ik met SLJ
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103244941
Nick Fury
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 19:11:04 #164
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103244977
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
4 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
1 Baszh
1 Michelangelo2
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103245011

Wie?
pi_103245429
o|O (Jaffa, 31 augustus 1945) is een Israëlische violist.
Hij geldt als één van de beroemdste en grootste violisten van de tweede helft van de 20e eeuw.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 19:26:24 #167
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103245821
cohen :P geen idee dus
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103245939
Ithzak P......
pi_103247469
Ithzak Per....
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:02:34 #170
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103248024
Persson?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103249185
Ithzak Perlm..
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:20:06 #172
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103249209
doe dan een nieuwe ipv dit gedoe :P
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103249359
pff, ok dan xD

Wat voor viool bespeelt hij?
pi_103249392
stradivarius
To err is human, to forgive bovine.
pi_103249523
De beste man heet Ithzak Perlman.

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
1 Baszh
1 Michelangelo2
pi_103249707


Hoe heet zo'n 'vest'?
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:28:12 #177
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103249719
maliënkolder
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103249823
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:28 schreef Baszh het volgende:
maliënkolder
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
2 Baszh
1 Michelangelo2
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:29:58 #179
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103249834
Hoe heet het metaal waarvan Bilbo/Frodo's kolder was gemaakt?
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103249850
Mithril
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:30:37 #181
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103249880
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:30 schreef Michelangelo2 het volgende:
Mithril
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
2 Baszh
2 Michelangelo2
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103250185
De :P gelegen nabij wat vandaag de dag Bagdad in Irak is, waren volgens beschrijvingen van Strabo en Diodorus Siculus een botanisch en architectonisch kunstwerk dat later werd opgenomen als een van de zeven klassieke wereldwonderen.

Wat zoek ik?
  Redactie Frontpage dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:35:50 #183
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103250220
Tuinen van Babylon
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_103250243
De hangende tuinen van Babylon?
"Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
pi_103250351
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
2 Baszh
2 Michelangelo2
1 Etcetera
  Redactie Frontpage dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:41:22 #186
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103250556
Baltimore drug scene, seen through the eyes of drug dealers, and law enforcement.
Welke tv-serie of film?
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:41:50 #187
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103250587
the wire
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  Redactie Frontpage dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:42:19 #188
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103250629
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
1 Etcetera
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:46:27 #189
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103250875
_O_

En welke serie gaat over een onderpresterende vader die de drugscene in gaat om zijn familie van geld te voorzien voordat hij overlijdt aan zijn ziekte?
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  Redactie Frontpage dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:48:56 #190
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103251045
Breaking Bad?
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:49:34 #191
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103251080
Zeker

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  Redactie Frontpage dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:51:25 #192
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103251191
Kijk ik niet trouwens :P Tijd voor een ander onderwerp:

Waarom mag Yuri van Gelder niet naar de Olympische Spelen in 2012?
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_103251225
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:51 schreef Etcetera het volgende:
Kijk ik niet trouwens :P Tijd voor een ander onderwerp:

Waarom mag Yuri van Gelder niet naar de Olympische Spelen in 2012?
Behaalde geen medaille op het WK
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:51:50 #194
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103251226
Omdat hij niet geplaatst is :P
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103251239
te lage plaats op ek
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:52:25 #196
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103251264
hij heeft zich niet gekwalificeerd
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:52:30 #197
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103251277
Zelfde reden waarom ik niet mag eigenlijk
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  Redactie Frontpage dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:53:12 #198
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103251310
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:51 schreef SomePerson het volgende:

[..]

Behaalde geen medaille op het WK
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson

Ik had gehoopt op 'hij landde op z'n kont' :+
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 20:56:26 #199
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103251540
Dat sluit op zich niets uit, maar /care :P
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103251675
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 20:53 schreef Etcetera het volgende:

[..]
Ik had gehoopt op 'hij landde op z'n kont' :+
:P

Hoe heet de krant in Uganda die veel in het nieuws was omdat het homo's aan de schandpaal nagelde?

[ Bericht 5% gewijzigd door SomePerson op 18-10-2011 21:18:53 ]
pi_103253056
Vraag ging niet werken, nieuwe vraag.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 21:30:34 #202
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103253869
wel gelezen maar niet blijven hangen
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 22:03:14 #203
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103255961
Heb je een hint?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103256081
Naam lijkt op die van een beroemde Engelse band.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 22:10:51 #205
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_103256387
Rolling Stone?
pi_103256848
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 22:10 schreef Flitspaal het volgende:
Rolling Stone?
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
1 Flitspaal
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 22:21:23 #207
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_103257073
Wie marcheerde van Den Helder tot Den Briel?
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 22:22:06 #208
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103257127
Jan Klaassen
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 22:22:57 #209
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_103257190
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 22:22 schreef lubje25 het volgende:
Jan Klaassen
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
1 Quyxz_
3 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
1 Flitspaal
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 22:30:45 #210
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103257740
Wie?

Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103258696
Rick van de Westelaken
gr gr
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 22:43:42 #212
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103258704
Kijken jullie nooit naar het journaal? o|O
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 22:44:43 #213
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103258782
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 22:43 schreef Quyxz_ het volgende:
Rick van de Westelaken
gelukkig wel :P

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
5 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
2 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
1 Flitspaal
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103258835
Ja dit was een inkoppertje. :7

Wat wordt er bedoeld met 'extratone'?
gr gr
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:01:45 #215
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103259867
wel eens gehoord maar kan het niet plaatsen.
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:03:03 #216
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103259941
geen idee eigenlijk
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103259952
In welke hoek moeten we het zoeken?
To err is human, to forgive bovine.
pi_103260540
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:03 schreef ß het volgende:
In welke hoek moeten we het zoeken?
Als ik hints ga geven gaan jullie het erg snel raden dus ik doe een nieuwe vraag:

Van wie zijn deze uitspraken?

"Het zag er naar uit dat hij in de chasse patatte terecht zou komen."
"Die jongen zit om zijn moeder te roepen."
"Die jongens hebben eerst met hun nagelriemen aan de rand van de afgrond gehangen."
"Alle respect voor Vinokoerov, maar hij daalt als een drol."
"Mayo werd altijd 180e in de tijdrit, en dan waren er 100 renners in koers."
"Kijk hem! Hij zit als een aal te harken op z'n fiets."
gr gr
pi_103260558
ducrot
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:13:34 #220
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103260568
mart smeets?
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:13:48 #221
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103260581
Dijkstra?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103260593
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:13 schreef ß het volgende:
ducrot
Held. _O_

http://nl.wikiquote.org/wiki/Maarten_Ducrot

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
2 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
1 Flitspaal
gr gr
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:15:10 #223
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103260668
quote:
:r

Kijk altijd op de Belg, oa door Ducrot
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103260698
Hoe heet de langste hangbrug van het Verenigd Koninkrijk of over welke rivier hangt die?
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:16:45 #225
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_103260754
Clifton Suspension Bridge, Trent?
pi_103260789
Gokje op de Theems maar dat zal wel te makkelijk zijn. :P
gr gr
pi_103260884
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:16 schreef Ofyles2 het volgende:
Clifton Suspension Bridge, Trent?
Ongeveer 5X zo lang

quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:17 schreef Quyxz_ het volgende:
Gokje op de Theems maar dat zal wel te makkelijk zijn. :P
Ja, dat is te makkelijk gedacht.
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:20:08 #228
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_103260924
Humber Bridge, Humber?
pi_103260980
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:20 schreef Ofyles2 het volgende:
Humber Bridge, Humber?
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
2 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
1 Flitspaal
1 Ofyles2
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:31:28 #230
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_103261518
Zonder klinkers:

Van welk land zijn dit vier administratieve regio's?

• FRBRG
• ZG
• SLTHRN
• TCN
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:31:56 #231
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_103261539
Zwitserland
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:32:34 #232
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_103261581
Ticino
Zug
Solothrun
Fribourg
pi_103261602
Freibourg en Zug ofzo ?
gr gr
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:33:08 #234
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_103261603
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:31 schreef Flitspaal het volgende:
Zwitserland
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
2 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
1 Ofyles2
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:35:06 #235
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_103261703
Naam van de speler van FC Utrecht die vorig jaar gehandicapt raakte tijdens de training?
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:35:11 #236
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103261707
quote:
14s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:33 schreef Ofyles2 het volgende:

[..]

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
5 InTrePidIvity
2 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
1 Ofyles2
Ik heb verkeerd gecopypaste, ik heb eigenlijk 2 punten :@
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:35:42 #237
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103261731
Nesu.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:36:15 #238
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_103261758
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:35 schreef InTrePidIvity het volgende:
Nesu.
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
2 Quyxz_
3 Yankee
1 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
1 Ofyles2
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:37:25 #239
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103261806
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
2 Quyxz_
3 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
1 Ofyles2
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:37:37 #240
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103261811
Hoe heette de speler die onder contract stond bij FC Utrecht toen hij overleed?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:37:59 #241
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103261830
di tomasso
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:38:28 #242
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103261849
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:37 schreef Yankee het volgende:
di tomasso
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
2 Quyxz_
4 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
1 Ofyles2
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:41:30 #243
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103261987
Auteur van Adventures of Huckleberry Finn?
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:41:53 #244
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_103262012
Tom Sawyer
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:42:12 #245
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_103262027
Herstel: Mark Twain
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:44:04 #246
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103262111
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:42 schreef Ofyles2 het volgende:
Herstel: Mark Twain
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
2 Quyxz_
4 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:49:08 #247
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_103262361
Hoe heet de ex-echtgenote van François Hollande die bij de laatste presidentsverkiezingen in Frankrijk verliezend finaliste was?
pi_103262445
Segolene Royal!!
gr gr
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:52:08 #249
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_103262515
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:50 schreef Quyxz_ het volgende:
Segolene Royal!!
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
3 Quyxz_
4 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
3 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
pi_103262777
1 film waarin Liam Neeson een hoofdrol speelt graag.
gr gr
pi_103262838
naked gun
To err is human, to forgive bovine.
  dinsdag 18 oktober 2011 @ 23:59:27 #252
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103262861
taken
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103262921
Ik was in de war met Leslie Nielsen.
To err is human, to forgive bovine.
pi_103263160
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 23:59 schreef Baszh het volgende:
taken
Ik had eerder Schindler's List verwacht als antwoord, maar dit is ook goed. :Y

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
3 Quyxz_
4 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
4 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
gr gr
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:08:28 #255
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103263278
Dat kost meer tijd om te typen :P


Uit de clip van welk nummer van wie?
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103263377
Statisfaction van Benny Bennassi

ook een film van Liam :P
gr gr
pi_103263384
-t
gr gr
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:12:20 #258
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103263427
Dat is dan puur toeval :P

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
4 Quyxz_
4 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
4 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103263518
Hehe, grappig. :P


Nieuwe Tijd
De professionalisering van het :X die in de middeleeuwen was begonnen, zette door. Schaalvergroting was het gevolg. Er werd niet langer voor eigen kring geproduceerd maar er werd ingezet op de handel. Vooral in Hollandse steden als Delft, Gouda en Haarlem werd commercieel :X en verhandeld. De Hollandse :X begonnen ook stijlen uit andere landen te kopiëren om goed bij de afzetmarkt aan te kunnen sluiten. Buiten de handelscentra bleef de kleine :X echter bestaan. Vooral in België en het zuiden van Duitsland ontwikkelden zich eigen, min of meer geïsoleerde :X.

Waar gaat dit over?


:X is trouwens niet overal hetzelfde woord hier.
gr gr
pi_103263553
aardwerk?
To err is human, to forgive bovine.
pi_103263653
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 00:16 schreef ß het volgende:
aardwerk?
Nop.

In 1852 legde in België een nieuwe :X-wet een minimum van 300 kilogram grondstoffen per :X op. Het gevolg hiervan was dat in de 19e eeuw vele kleine :X verdwenen, omdat zij eenvoudigweg niet zoveel :X produceerden. Aan de andere kant ontstonden juist in de 19e eeuw veel van de :X waar België tegenwoordig zo beroemd om is.
gr gr
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:20:50 #262
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103263691
bier ?
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
pi_103263731
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 00:20 schreef Baszh het volgende:
bier ?
Jazeker. Gewoon bier. ^O^

En daar ga ik mij morgen een dag mee bezig houden dus ik wens jullie bij dezen een fijne nacht en dag alvast!

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
4 Quyxz_
4 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
5 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
gr gr
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:28:49 #264
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103263963
De :* is een open ruimte in een nederzetting op de zandgronden van Nederland en daarbuiten. Tegenwoordig zijn veel :* omgevormd tot een plein, dat vaak bestaat uit gras en bomen.
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:44:54 #265
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103264440
van oorsprong de boerengebruiksruimte waar het vee werd verzameld, om daarmee als kudde naar de gemeenschappelijke weidegronden te gaan.
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:48:53 #266
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_103264541
Waldorf salade

hmzzz denk dat ik toch maar quiz op mn computer ipv mn telefoon :')
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:49:45 #267
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103264568
bijna goed
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:52:31 #268
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:53:33 #269
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103264647
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
4 Quyxz_
4 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
5 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
1 Yurithemaster
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 00:59:20 #270
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_103264797
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 00:53 schreef Baszh het volgende:
1 Yurithemaster
Jeej *O*

Waar is o,a raymond spanjer de oprichter van?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 01:08:45 #271
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103265040
hyves
.
  woensdag 19 oktober 2011 @ 01:11:25 #272
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_103265098
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 01:08 schreef Yankee het volgende:
hyves
:Y Yankee+1

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
4 Quyxz_
5 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
5 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
1 Yurithemaster
  woensdag 19 oktober 2011 @ 01:12:40 #273
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103265133
Belmopan is de hoofdstad van?
.
  woensdag 19 oktober 2011 @ 01:15:48 #274
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103265201
voor de zekerheid:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
.
pi_103265519
Honduras?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  woensdag 19 oktober 2011 @ 02:05:38 #276
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103265951
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 01:32 schreef ScottTracy het volgende:
Honduras?
Volgens de spoiler niet, heeft ooit wel zo geheten met iets ervoor ;) .
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  woensdag 19 oktober 2011 @ 02:10:52 #277
202546 Baszh
The Dude abides
pi_103266004
quote:
heeft ooit wel zo geheten met iets ervoor
8)7 Ik snap hem niet
Waarom uitstellen tot morgen als je het overmorgen nog kunt doen?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 02:14:55 #278
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103266055
Ooit heette het Brits Honduras
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  woensdag 19 oktober 2011 @ 02:17:49 #279
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103266084
Het ligt ook vlakbij Honduras, geen direct buurland echter
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  woensdag 19 oktober 2011 @ 02:29:30 #280
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103266151
b.....
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  woensdag 19 oktober 2011 @ 08:15:17 #281
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_103267319
Een gok op Belize
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_103268076
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 08:15 schreef Mark het volgende:
Een gok op Belize
Zeker weten goed :Y
BLABLABLABLABLABLABLABLABLABLABLA!
  Redactie Frontpage woensdag 19 oktober 2011 @ 09:27:47 #283
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_103268371
Ken dan ook even het punt toe :')

quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 08:15 schreef Mark het volgende:
Een gok op Belize
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
4 Quyxz_
5 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
5 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
1 Yurithemaster
1 Mark
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:10:41 #284
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103269546
dank je wel lub

Waar vinden we de eilandjes van Langerhans?
.
pi_103269580
in het menselijk lichaam, toch? Weet ff niet meer waar. Een cel?
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:12:19 #286
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103269601
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:11 schreef DragonFodder het volgende:
in het menselijk lichaam, toch? Weet ff niet meer waar. Een cel?
Menselijk lichaam klopt, maar moet uiteraard wel even wat specifieker
.
pi_103269624
pancreas
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:19:22 #288
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103269853
Zitten die niet in het oor?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:20:24 #289
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_103269886
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:13 schreef remcoP het volgende:
pancreas
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
6 InTrePidIvity
4 Quyxz_
5 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
5 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
1 Yurithemaster
1 Mark
1 remcoP
.
pi_103270087
Noem 3 tv-programma's met James May.
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:26:58 #291
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103270116
Top Gear
Toy Stories
Man Guide?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103270169
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:26 schreef InTrePidIvity het volgende:
Top Gear
Toy Stories
Man Guide?
Man Lab maar ok.
Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
7 InTrePidIvity
4 Quyxz_
5 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
5 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
1 Yurithemaster
1 Mark
1 remcoP
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:33:12 #293
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103270292
Oh, cadeautje :)

Ik verwarde de Eilandjes van Langerhans met een ander onderdeel in het oor, dat qua naamsopbouw gelijk is ('zelfstandig naamwoord' van 'naam'). Welk onderdeel bedoelde ik?
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103270472
buis van eustachius?
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:39:58 #295
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_103270513
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:38 schreef DragonFodder het volgende:
buis van eustachius?
Die ja.

Stand #2443
1 belsen
1 theSummoner
6 ß
6 ScottTracy
7 InTrePidIvity
4 Quyxz_
5 Yankee
2 lubje25
1 banaantjeEE
5 Baszh
2 Michelangelo2
2 Etcetera
1 SomePerson
2 Flitspaal
2 Ofyles2
1 Yurithemaster
1 Mark
1 remcoP
1 DragonFodder
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_103270597
quote:
Een :), ook :( of :+ geheten, is een elektronenbuis voorzien van een fluorescentiescherm dat oplicht als het getroffen wordt door de elektronenstraal en een afbuigmechanisme waarmee de elektronenstraal bestuurd kan worden...
wat moet er staan ipv de smileys? 1 van de smileys goed is een punt.
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:44:23 #297
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_103270653
neon?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_103270676
quote:
2s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 10:44 schreef lubje25 het volgende:
neon?
nope
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
pi_103270721
quote:
...zodat een afbeelding zichtbaar wordt.
We privileged few, who won the lottery of birth against all odds, how dare we whine at our inevitable return to that prior state from which the vast majority have never stirred?
pi_103270762
beeldbuis
To err is human, to forgive bovine.
  woensdag 19 oktober 2011 @ 10:48:16 #301
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_103270772
laser?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')