ALLEMAALquote:Op maandag 17 oktober 2011 16:46 schreef Mirel het volgende:
[..]
ZE HADDEN ZICH ALLEMAAL VERSTOPT ACHTER DAT BUSJE
quote:
Sommige zaten achter de wielen gehurkt en die zie je dan extra niet.quote:
Dale.quote:Op maandag 17 oktober 2011 17:01 schreef slashdotter3 het volgende:
Popquiz hotshot!
which character are you? (personality test)
http://www.amctv.com/show(...)ch-character-are-you
=============
Ik heb: based on your choices you're: GLENN
Me too.quote:
Ja ik vraag me dus af waarom sommige wel zombie zijn en andere weer niet. Degene die zombies zijn geworden: hoe? Airborne virus? Waarom zijn er dan overlevenden? Zouden die dan immuun zijn? Kan ook weer niet aangezien als ze gebeten worden ze wel veranderen in zombies.quote:Op maandag 17 oktober 2011 18:56 schreef Tim86 het volgende:
Wat was er met die mensen in die auto's gebeurd? Geen zombie, maar gewoon dood...gewoon verhongerd in de auto ofzo?
quote:Op maandag 17 oktober 2011 19:00 schreef Tim86 het volgende:
Er is trouwens ook voortaan een Walking Dead talkshow op AMC, uitgezonden direct na The Walking Dead en is te downloaden op de gebruikelijke plekken. Het heet The Talking Dead en wordt gepresenteerd door Chris Hardwick (web soup).
Heb het nu opstaan, is nog best vermakelijk. Die schrijver is te gast en kan sommige dingen ook niet echt verklarenquote:
Rickquote:Op maandag 17 oktober 2011 17:01 schreef slashdotter3 het volgende:
Popquiz hotshot!
which character are you? (personality test)
http://www.amctv.com/show(...)ch-character-are-you
=============
Ik heb: based on your choices you're: GLENN
Ik ben ook Dale. Vind ik helemaal niet erg.quote:Op maandag 17 oktober 2011 17:12 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Dale.Maar ik zou wel verder voor me uit kijken vanaf de camper hoor.
Hoe zijn die auto's over de kop gekomen? Ik zie nergens dat ze geraakt zijn of wat dan ook. Of hebben ze daar ook Tanks?quote:
Omgerold door zombies. duuhquote:Op maandag 17 oktober 2011 21:30 schreef Skwish het volgende:
[..]
Hoe zijn die auto's over de kop gekomen? Ik zie nergens dat ze geraakt zijn of wat dan ook. Of hebben ze daar ook Tanks?
Zombies moeten ook wat te doen hebben op een zondagmiddag.quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:30 schreef Skwish het volgende:
[..]
Hoe zijn die auto's over de kop gekomen? Ik zie nergens dat ze geraakt zijn of wat dan ook. Of hebben ze daar ook Tanks?
Wel achterlijk dat ze de hoofdpersoon de schuld gaat geven, maar zelf er niet achteraan gingquote:Op maandag 17 oktober 2011 21:26 schreef Skwish het volgende:
Dat wijf met dat pot kapsel, die had beter afgeschoten moeten wordenen no way dat dat kind het er levend van af brengt.
Detail wat mij ook opviel. Natuurlijk kan er van alles kebeurt zijn in hun afwezigheid maar het ziet er wel opmerkelijk uit.quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:30 schreef Skwish het volgende:
[..]
Hoe zijn die auto's over de kop gekomen? Ik zie nergens dat ze geraakt zijn of wat dan ook.
Het was geen dubbele, gewoon een seizoen première die een kwartiertje langer duurt denk ik.quote:Op maandag 17 oktober 2011 21:37 schreef ems. het volgende:
[..]
Detail wat mij ook opviel. Natuurlijk kan er van alles kebeurt zijn in hun afwezigheid maar het ziet er wel opmerkelijk uit.
Ik moet eerlijk zeggen dat het me voor de rest allemaal wel meeviel. Af en toe wat overdreven emo maar gelukkig hebben ze dit keer de dramastukken wat beter afgewisseld met actie. Ik was flink sceptisch gezien 80% van seizoen 1 eigenlijk gewoon kut was, maar na het zien van deze (dubbele right?) aflevering ben ik wel benieuwd naar de volgende.
Ik kan alleen maar hopen dat ze niet weer dezelfde fout begaan als seizoen 1 en alle bling bling in de eerste aflevering gestopt hebben, hoewel die kans waarschijnlijk klein is omdat ze ondanks de kritieken tóch flink wat centjes uit S1 hebben geklopt, dacht ik.
Andersom lijkt me verstandiger, anders weet je al precies wat er gebeurdquote:Op maandag 17 oktober 2011 21:35 schreef FS1986NL het volgende:
Ik heb er zin in![]()
Ga nu eerst even The Talking Dead kijken en daarna hopelijk een goede eerste aflevering van Seizoen 2
Serieus? Misschien had ik seizoen 1 opnieuw moeten kijken, maar in mijn herinnering was seizoen 1 toch veel spannender dan deze aflevering.quote:Op maandag 17 oktober 2011 22:50 schreef Shogo het volgende:
Geen foutloze aflevering maar het was spannender dan merendeel van Seizoen 1 is geweest.
Misschien moet ik seizoen 1 opnieuw bekijken maar ik vond dat naarmate het seizoen vorderde het saaier worden.quote:Op maandag 17 oktober 2011 22:59 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Serieus? Misschien had ik seizoen 1 opnieuw moeten kijken, maar in mijn herinnering was seizoen 1 toch veel spannender dan deze aflevering.
Nee op het einde van seizoen 1 fluisterde die kerel van dat CDC vlak voor de boel de lucht inging iets in het oor van Rick. Wat dat is geweest weten we nu dus nog steeds niet en omdat we het willen weten blijven we kijken.quote:Op maandag 17 oktober 2011 23:24 schreef Cylon_nr13 het volgende:
Leuke episode. Vraag me alleen wel af wanneer ze bekend maken dat dat wijf zwanger is van die andere cop. Volgens mij was dat wat de hoofdrolspeler op het dak wilde zeggen.
En hoe moet die CDC gast dat weten dan?quote:Op maandag 17 oktober 2011 23:31 schreef Cylon_nr13 het volgende:
I know, 3x raden wat die boodschap geweest is. Driewerf hoera voor goedkoop sentiment
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |