Boeken van 200 bladzijdes zijn in een dag te halen hoor. Mij lukt dat wel eens in ieder geval.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:40 schreef Gala6183 het volgende:
Das meer dan 2 boeken per week! Hoe doe je dat? Of tel je de krant ook mee?
Jep..quote:
Ik lees vrij snel, dat scheeltquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:40 schreef Gala6183 het volgende:
Das meer dan 2 boeken per week! Hoe doe je dat? Of tel je de krant ook mee?
Das helemaal waar..quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:57 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Boeken van 200 bladzijdes zijn in een dag te halen hoor. Mij lukt dat wel eens in ieder geval.
Ja, dat kan. Niet alle boeken zullen erop staan in het Nederlands, maar librarians kunnen die boeken toevoegen.quote:Op maandag 9 april 2012 13:49 schreef Biancavia het volgende:
Lijkt me wel leuk om alles in bij te houden, maar kun je ook Nederlands(talig)e boeken toevoegen?
ik maak wel eens foto's in de boekhandel van boeken die ik aan m'n ' wil ik lezen lijst' wil toevoegen maar ben dan altijd bang dat de winkelmedewerkers boos wordenquote:Op zondag 22 september 2013 11:56 schreef winka het volgende:
Zo, ik heb me ook aangemeld en tegelijkertijd ook de app geinstalleerd. Vooral de scanfunctie vind ik superhandig; als ik een goed boek zie n de bibliotheek of boekhandel kan ik deze makkelijk aan mijn te lezen collectie toevoegen
Maar als iemand daar iets van zegt (wat me al hoogst onwaarschijnlijk lijkt) dan zeg je dat toch, dat het voor een te lezen lijst is? Zijn ze alleen maar blij mee dat je van plan bent het boek aan te schaffen of cadeau te vragen oid (of in de bieb te lenenquote:Op zondag 22 september 2013 12:03 schreef Mirjam het volgende:
ik maak wel eens foto's in de boekhandel van boeken die ik aan m'n ' wil ik lezen lijst' wil toevoegen maar ben dan altijd bang dat de winkelmedewerkers boos wordenheb jij dat niet als je de boeken scant?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |